Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#6564567 Napisano: 17.01.2019 17:43:40 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Wątek chyba wymarł, czyżby ciężarnych brakło? No koniec świata emotka

A Ty zajrzalas tu z sentymentu, czy z innego powodu??? Az sie boje odpowiedzi  emotka

Dolly? Żyjesz Ty jeszcze? Wtedy zajrzałam z sentymentu. Ale potem w lipcu urodziła się Lilka emotka   Wyświetl w wątku >>
1 dolly 0

agusia147

#6564565 Napisano: 17.01.2019 17:40:36 w Konkursowiczki w ciąży
Zajrzałam z ciekawości, kto w ciąży, kto urodził itp emotka  Pamiętam jak udzielałam się w tym wątku 7 lat temu czekając na synka... Teraz mam już wszystkie moje dzieci w domu (całą 5) i wystarczy. Teraz wam kibicuję emotka   Wyświetl w wątku >>

agusia147

#6371645 Napisano: 25.06.2017 12:14:45 w Konkursowiczki w ciąży
Wątek chyba wymarł, czyżby ciężarnych brakło? No koniec świata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6285093 Napisano: 16.11.2016 11:48:51 w Konkursowiczki w ciąży
mahuska napisał(a):

Julianka ma przecudne włoski.... dużo zdrówka dla Was emotka

A że się tak nudzę i czekam na karmienię to przedstawię Wam Juliana
Czas szybko leci ... już 2 miesiące z nami emotka  


Ale słodziak z tego Juliana emotka  
PS. Mój ukochany dziadek był Julian emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6284903 Napisano: 16.11.2016 00:21:59 w Konkursowiczki w ciąży
Hej 7.11 urodziłam śliczną Juliankę 10pkt, 3890g, 62cm emotka  Poród wywoływany prawie dwa tygodnie po terminie. Bolało jak cholera, ale II faza ekspres, bo aż 1 minuta emotka   Wyświetl w wątku >>

agusia147

#6266073 Napisano: 07.10.2016 23:40:03 w Konkursowiczki w ciąży
andzianecia napisał(a):

olus15 napisał(a):

andzianecia napisał(a):

icotynato napisał(a):

U nas po prawie 10 latach druga córka....cieszymy się bardzo i z syna tez byśmy się cieszyli

to przynajmniej będzie pomagać przy opiece emotka
my mamy małe odstępy, jak się urodzi trzecia to najstarsza będzie mieć 3,5, młodsza 2 i maleństwo emotka  


Z pewnością początki będą ciężkie, ale przy takich maluchach jesteś przyzwyczajona do codziennych obowiązków. Ja już zapomniałam jak to jest mieć maleństwo, a przy dwójce też się nieźle narobiłam:). Mam nadzieję, że teraz z jednym będzie łatwiej.

to prawda, że jestem przyzwyczajona do codziennych obowiązków, ale Ty swoje też przeszłaś dwa maluchy na raz, to już miałaś niezłą szkołę, ale poradziłaś sobie, a teraz będzie łatwiej, bo jedno i masz dodatkowych pomocników w domu emotka

Spoko dziewczyny dacie radę, ja się spinałam jak to będzie, a teraz czwarte mi się urodzi. Najstarszy ma 4,5, srodkowa 3, najmlodsza 1,5 i teraz jeszcze jedna córa. I jestem w stanie spokojnie trio ogarnąć, jeszcze studiować i popracować w domu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6266069 Napisano: 07.10.2016 23:34:57 w Konkursowiczki w ciąży
olus15 napisał(a):

U mnie z wielkimi problemami połowa 35 tyg, zaczęło się odliczanie emotka

U mnie prawie 38 tydz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6192346 Napisano: 05.05.2016 18:13:46 w Konkursowiczki w ciąży
plocia napisał(a):

Drogie mamusie,
zostały mi już jakieś 3 tyg. i kolejna córeczka będzie z nami. Pierwsza kibicowała mi w konkursach w brzuszku ale druga już mi nie pozwala.
No ale do sedna - rodziłam 7 lat temu i trochę się pozmieniało. Czy to prawda że teraz w szpitalu dzieci nie myją? Jakie wtedy kosmetyki dla malca muszę zabrać ?
Dzięki za każde sugestie emotka

Zależy od szpitala, w tych w których rodziłam, dzieci były przynajmniej raz kąpane, a pierwszy raz w drugiej dobie życia. I mieli kosmetyki w stylu oliwka czy płyn do ciała i włosków, kremik do pupy miałam własny i chusteczki mokre też własne.

bc14 napisał(a):

agusia ja nie wiem jak Ty dalas rade z ciazami. ja cala ciaze obalal chodzilam teraz dopiero po 2 tygodniowym lezenia przypomnialam sobie.ze ciaza przecieznie boli

 Nie wiem daję radę jakoś za każdym razem, dopiero na koniec narzekałam na ból spojenia łonowego czy puchnące nogi. Ból pleców to normalka i codzienność przynajmniej dla mnie bo mam krzywy  emotka  Jakoś żyję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6191431 Napisano: 03.05.2016 15:23:00 w Konkursowiczki w ciąży
bruce napisał(a):

bc14 napisał(a):

dziekuje emotka b] niestety  zostalam uziemiona a raczej ulozkowiona bo maly pcha sie na swiat. [Mama nie miala czasu usiasc w czasie ciazy to sobie teraz polezy;)

Ha-ha-ha! emotka Czasami tak trzeba. Trochę zasłużonego wypoczynku i oddechu też Ci się należy! Korzystaj, póki możesz! emotka

Leż i odpoczywaj. Ja bym sobie na leżenie nie mogła pozwolić. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6182316 Napisano: 10.04.2016 21:22:27 w Konkursowiczki w ciąży
dorcia napisał(a):

Dziewczyny, czy są wśród Was, te, które rdziły w Warszawie w ciągu ostatnich paru miesięcy? 
Szukam szpitala, gdzie urodzić (nie chcę tam gdzie rodziłam pierwsze dziecko). 
Będę wdzięczna jakby co o wiadomośc na priv

Niestety nie pomogę, ale na FB na grupach mamusiowych dziewczyny Ci doradzą. Ja wiem, że teraz chcę rodzić w domu narodzin na Żelaznej. Ostatnie dziecko rodziłam poza Warszawą. I powiem Ci że w takiej chwili szpital jest mało ważny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6175881 Napisano: 22.03.2016 20:46:56 w Konkursowiczki w ciąży
Ja mam wyniki badań dobre jak nigdy w ciągu całego mojego życia - szok po prostu. No i mamy 8 tygodni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6175126 Napisano: 20.03.2016 17:31:44 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

benasia napisał(a):

ja przy córce 6 mies. Wymiotowalam codziennie i tez musialam brać leki na wymioty, przy synu bylo lżej emotka

tak z ciekawosci zapytam: jakie to sa leki na rzyganie?
i z innej beczki: jakie witaminy lekarka polecila wam do jedzenia?

Syropy hamujące odruch wymiotny
Omegamed optima forte DHA lub samo optima DHA sa swietne, ale dosyc drogie

Dał mi TORECAN - działa! Dziś jeszcze pawia nie było emotka  Podobno jest jeszcze PREVOMIT.

defed napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

phi ja pomiedzy skurczami sie wqrzalam ze to tak dlugo trwa, podlaczyli oxy i juz nie mialam sily sie wqrzac emotka poszlo raz dwa emotka

Mi poszło dopiero po drugiej dawce oxy emotka , a że wcześniej nie rodziłam, nie wiedziałam w sumie czego się spodziewać. Na szczęście położna wiedziała: usłyszała moje jedno jedyne tego dnia wielkie KU*WA! i przybiegła ze zbawiennymi słowami "o, pani zaraz urodzi" emotka

 Na mnie OXY przy trzecim nie działała emotka  Ruszyło po jakimś zastrzyku - wcześniej zero bólu - dosłownie nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6174877 Napisano: 19.03.2016 11:48:41 w Konkursowiczki w ciąży
mysz-s napisał(a):

magdal14 napisał(a):

Mam pytanie do mam, które załatwiały już becikowe. Zaniosłam wszystkie dokumenty m.in PITy za 2014 (córka ur. 2015) w tym roku zmieniałam raz pracę  w tym raz zawarłam umowę zlecenie  jako tajemniczy klient. Umowa zawarta z firmą przez Internet, jedna wizyta, na początku kolejnego roku otrzymałam właśnie PIT z tego tytułu. Teraz najważniejsze: urzędniczka z MOPSu chce ode mnie świadectwa pracy bądź oświadczenia z tej firmy, że już tam nie pracuję. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? 

A czy ona się wczoraj urodziła? Przecież po umowie zlecenie nie ma świadectwa pracy, jedynie pracodawcą może wystawić list referencyjny czy coś takiego ale to już od pracodawcy zależy. Zwykle oświadczenie pisze się, zresztą ona powinna dać gotowy formularza do oświadczenia 

umowy zlecenie są uwzględniane na pit, więc nie wiem co kombinują w tym urzędzie. Lubią utrudniać życie, a może trafiłaś na zły dzień pani w okienku?

A ja rzygam i rzygam, lekarz mi dal leki na rzyganie, bo byłam nie do życia, jest trochę lepiej. Dobrze, że maluchy już taaakie samodzielne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6172514 Napisano: 14.03.2016 13:09:23 w Konkursowiczki w ciąży
magdal14 napisał(a):

Mam pytanie do mam, które załatwiały już becikowe. Zaniosłam wszystkie dokumenty m.in PITy za 2014 (córka ur. 2015) w tym roku zmieniałam raz pracę  w tym raz zawarłam umowę zlecenie  jako tajemniczy klient. Umowa zawarta z firmą przez Internet, jedna wizyta, na początku kolejnego roku otrzymałam właśnie PIT z tego tytułu. Teraz najważniejsze: urzędniczka z MOPSu chce ode mnie świadectwa pracy bądź oświadczenia z tej firmy, że już tam nie pracuję. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? 

Możesz napisać oświadczenie własnoręcznie, że już nie pracujesz w tej firmie
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6168687 Napisano: 04.03.2016 10:17:40 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

benasia napisał(a):

a podobno na trojce chcieliście skończyć... Ten świadomy wybór to chyba tak troche Was zaskoczył emotka

Nie zaskoczył  emotka  Chcemy jeszcze jednego chłopca emotka  Haha przy pierwszym też mówiłam, że nigdy więcej emotka

Też pamiętam jak się Aga zapierała, że to już koniec emotka  hihi.
Oby dzieciątko się zdrowe urodziło, a taka wesoła gromadka, to samo szczęście emotka  chociaż nie będzie Ci łatwo.

cudaczku gadasz jak stara panna emotka  Ewidentnie brakuje Ci faceta- są ciekawsze zajęcia jak czytanie książek emotka

emotka  Ewidentnie brakuje Ci faceta- są ciekawsze zajęcia jak czytanie książek :hyhy

agusia147 gratulacje emotka Troszeczkę zazdroszczę emotka Marzyła mi się duża rodzina (zawsze - oprócz czasu zaraz po porodzie pierwszego synaemotka ) niestety nie mogę sobie na to pozwolić, aczkolwiek nie wypieram się emotka

Nam też emotka  No i lepiej hurtem odchować a nie bawić się w pieluchy za kilka lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6168533 Napisano: 03.03.2016 20:16:32 w Konkursowiczki w ciąży
nanajka81 napisał(a):

aniabania napisał(a):

A przyszłą mamę czwórki też podziwiam. Ja się obawiam jak będzie z dwojką, bo już się przyzwyczaiłam się do luksusu spania przez (czasem prawie) cała noc.

no to będzie ciężko emotka chyba że Małe będzie grzeczne i bedzie chcialo spac w swoim lozeczku. Moj synek na lozku spi jak zabity, przeniose do lozeczka i ryk. Niewiem co mu sie w nim nie podoba emotka jakies rady jak nauczyc dziecko zasypiac i spac w lozeczku?

spróbuj przetrzymać ale w granicach rozsądku, nie żeby dziecko się aż zapowietrzało od płaczu. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6167550 Napisano: 02.03.2016 10:04:16 w Konkursowiczki w ciąży
Na razie bliżej nie określony emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6167539 Napisano: 02.03.2016 09:40:17 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Patologia nie, ale ja osobiscie, nie wyobrazam sobie 5 osob , w tym 3 dzieci, non-stop w 1 pokoju, a z tego co kiedys pisalas to tak wlasnie macie.
I nie chodzi mi oczywiście o sytuacje przymusową,  tylko o taką,  jak akurat Twoja, czyli na zasadzie " stac nas" Kiedys ludzie mieszkali i po 7 osob w pokoju i dali rade, wiec tez dacie, ale bardziej rozumiem osoby, ktore sa hmmm zbulwersowane, niz Was. Zwlaszxza, ze Ty glownie potrzebujesz spokoju, ok, niech bedzie- Twoj organizm potrzebuje spokoju emotka

Nie no ja mam 3 pokoje, dzieciaki maja swoj pokoj. Ale lubią przesiadywać w salonie razem z nami. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6167197 Napisano: 01.03.2016 16:40:30 w Konkursowiczki w ciąży
Wiecie, ja od sąsiadki usłyszałam, że tyle dzieci w mieszkaniu w bloku to patologia, bo jak można się gnieść na 50mkw. Prawda jest taka, że moje dzieci nawet jak mają dużą przestrzeń to się bawią w jednym najmniejszym "na kupie" razem. Widocznie tak im najlepiej. Są szczęśliwi, niczego im nie brakuje. Skoro nas stać, nawet w momencie gdy pracuje tylko mąż to możemy sobie pozwolić emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6166155 Napisano: 28.02.2016 11:30:34 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a podobno na trojce chcieliście skończyć... Ten świadomy wybór to chyba tak troche Was zaskoczył emotka

Nie zaskoczył  emotka  Chcemy jeszcze jednego chłopca emotka  Haha przy pierwszym też mówiłam, że nigdy więcej emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0