Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5808789 Napisano: 18.01.2014 19:32:08 w Konkursowiczki w ciąży
Dawno nie zaglądałam, ale widzę nic się nie działo, żadna nie urodziła, żadna nie zaszła w ciążę, czyli nuda. A u nas Jagódka ma już dwa ząbki. Powoli szukamy miejsca na wakacje, a teraz szukam tanich przelotów na maderę, bo w kwietniu mąż ma konferencję. I widzę, że 3 tysie w plecy jak nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5801738 Napisano: 06.01.2014 15:31:42 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Kurcze to większość z Was tak lekko ubiera dzieciaczki na noc emotka tylko ja opatulam.

Madziu też myślałam, że to związane jest z wit. D, chociaż mój pije jeszcze mm, codziennie zjada jajko, masełko i wychodzimy na spacerki (tyle, że teraz słońca brak)...

A może faktycznie za ciepło ubieram, ale znów jak lekko ubrany, to zaraz kicha i katar się pojawia, więc pozostaje moja intuicja i ciepłe ubranko.

Agusia mój tak się rzuca w nocy po łóżeczku, nad ranem po łóżku, więc nie widzę Go w śpiworku, na bank by walczył, by go zdjąć.

W ogóle Kuba ma teraz dziwną fazę, od kilku tygodni jak coś MU się nie spodoba (np. wezmę Go z wanny wg. Niego za szybko lub nie chcę czegoś dać) to rzuca się na podłogę i lekko tłucze głową o nią emotka Ja wtedy nie reaguję, ale tydzień temu podszedł do ściany i walnął tak, że był ślad,. spanikowałam i wzięłam Go, przytuliłam. Powiedzcie, że to tylko BUNT 2- latka i minie emotka



Przechodzimy to samo. Dodatkowo wycie i darcie się wniebogłosy jak coś mu nie pasuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5801033 Napisano: 04.01.2014 14:18:59 w PLAGIATY
petunija1 napisał(a):

gabii napisał(a):

nie każdy jest cwaniakiem,są też tacy którzy nie mają co do gara włożyć i niewielka wygrana to cud ich marzeń.Ale cóż tropiciele plagiatów możecie wiedzieć o biedzie.



emotka czyli jak jest bieda można kraść?
Empatii na forum raczej nie brakuje,ale jawne popieranie oszustwa?
Tak można wytłumaczyć każdą "zbrodnię" - nie tędy droga...
Z mojej strony to ostatni post-bo to nie miejsce na takie dyskusje.



A może by tak kuźwa do roboty a nie pierdzielić o biedzie... Z takim podejściem, można by do kryminału trafić, bo skoro z głodu można kraść... Dla mnie uczciwość jest czymś ważnym, i nie mogłabym cieszyć się z nagrody podpieprzając komuś czyjś pomysł czy pracę. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5801029 Napisano: 04.01.2014 14:03:39 w Konkursowiczki w ciąży
ciriness napisał(a):

Dokładnie, u mnie w szpitalu piszą tylko chusteczkach nawilżanych emotka Ale ja też chcę mieć swoje ciuszki. Piszą również to co dla mamy potrzebne.
Jakby co listę wyprawkową mam na mailu, mogę podesłać.

A co do proszków polecam ten artykuł
http://www.srokao...-pyny-do-prania.html

Ja też się muszę na poważnie zabrać za pakowanie torby do szpitala i pranie,prasowanie ciuszków..



Jak rodziłam w wakacje Jagodę, to w tym szpitalu ciuszków własnych wręcz zabraniali, gdyż dzieci były często przebierane i swoje ciuszki by się zgubiły. Miałam tylko ubranka na wyjście. Własne pieluchy i chusteczki. W szpitalu się też przydaje woda mineralna i coś na przegryzienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5800901 Napisano: 04.01.2014 10:18:37 w Konkursowiczki w ciąży
emanuela24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Mój Dominik też ma duże problemy z ząbkami emotka tyle, że każdy lekarz u którego byliśmy leczył zazwyczaj jak coś działo się, bo ma tak słabe zęby, że pękały przy wierceniu emotka
Już ma część stałych i mam nadzieje, że będą mocniejsze, chociaż na 2 jedynkach ma przebarwienia - ale dentysta powiedział, że to od tego, że wychodziły jak jeszcze mleczaki byly i "zetrą" się. W ogóle rosną mu jak chcą, u góry od dawna ma 2 jedynki, i 1 dwójkę, a drugiej dwójki ani widu, przez co rozłażą się emotka


Ja bartka na noc ubieram w zależności od temp w domu jeśli jest 21-23 stopnie to zazwyczaj śpi w samym rampersie na krótkie rękawki lub bodach ( też rozkopuje się), jak ciut chłodniej to pajac. Tylko, że my ogólnie cienko chodzimy ubrani wszyscy



Kali to podpytaj stomatologa czy można wyrwać 2 mleczną
mój mały ma już stałe - i na szczęście zęby ma po tatusiu - bo gdyby były po mamusi to by było latanie po dentystach emotka
wracając do rozłażenia się zębów moja chrześniaczka ma podobny problem i nosi aparat no i Pani stomatolog (ortodontka) wyrywa mleczaki które przeszkadzają w prawidłowym zgryzie - żeby właśnie stałe rosły jak należy chociaż i z tym jest u niej problem bo ma za małą szczękę a za duże ząbki
podpytaj bo jak już urosną krzywe to czeka Was nie mały wydatek a Domisia nie mały ból przy prostowaniu ząbków



Prostowanie zębów jest cenzura warte. Mąż w młodości nosił aparat stały. Teraz zęby wróciły niemal do siebie, więc efekt prostowania jest na kilka lat. Ja nie wiem po kim Kamsio ma słabe ząbki. Ja jak żyję nie byłam u dentysty, nigdy żaden ząb nie bolał ani nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5800885 Napisano: 04.01.2014 09:02:44 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

No coś TY, za malutki na jakieś narkozy! Jeżeli dziecięca to spokojnie, poradzi sobie, pokaże małemu jak się wiertło obraca, dotknie jak się będzie kręcić, a potem buch do buziaka i powinno byc ok. Zawsze możesz usiaść na fotelu i wziąć małego na kolana emotka



Akurat problem z nim taki że się wierci jak cholera, wszystko go interesuje, a ząbków do naprawy jest mnóstwo - w sumie niemal cała góra. Dolne ma idealne.

katrin22 napisał(a):

Ja na swojego szukam takiego pajaca, ale ciężko znaleźć coś z promocji w rozmiarze 110 (wolę ciut większy), a i szukam welurowej piżamki, mój Kuba śpi bez przykrycia, bo się rozkopuje emotka



Poszukaj śpiworków, np. Ferreti mają fajne i cieplutkie, u mnie się sprawdza idealnie, a te ferreti są rozsuwane od góry i od dołu, więc w razie co może młody mieć nóżki na wierzchu a reszta jest cały czas okryta. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5800780 Napisano: 03.01.2014 22:36:15 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):


Lakierowaliśmy - ale już w momencie gdy próchnica była... Do tego ozonowanie i lapisowanie zębów z tyłu. Ale tak czy siak chyba bolą zęby czasem młodego, umówiłam nas znowu na wizytę u pani doktor.


Wie ktoś może jak wygląda leczenie ząbków u takiego maluszka?



o lapisowanie mi właśnie chodziło.
Niestety wygląda to jak u dorosłego, czyli jeżeli jest "dziura" to trzeba wiercić emotka
Mnie to przeraża, bo jeżeli dziecko sobie nie da, to znam przypadki znieczulenia ogólnego, więc mnie od razu słabo ze strachu.
Jeżeli jest jakiś mały ubytek, ale chyba nie z próchnicą to może na watce jakimś środkiem specjalnym oczyścić i zakłada plombę.

Agusia
a dobra macie tę lekarkę? To jest stomatolog dziecięcy?



Tak, pani doktor dziecięca, ma świetne podejście i wogóle. Młody pięknie u niej buzię otwiera, ale boję się, że wiertła mógłby się wystraszyć, zacząłby się wyrywać itp, najlepiej byłoby go jakoś uśpić czy coś - nie wiem jak to wygląda. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5800666 Napisano: 03.01.2014 20:19:43 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

ciriness napisał(a):

katrin22 napisał(a):

ciriness ja polecam Bebilon emotka



A który bebilon? Pronutra, Ha czy zwykły czy jeszcze jakiś emotka
Bo są chyba 4 rodzaje emotka



Pronutra
https://www.bebip...y-bebilon/bebilon-2/

Agusia a nie myśleliście o polakierowaniu ząbków? Chodzi mi o to normalnym białym płynem, na ząbki trzonowe, on ujednolica płytkę i sprawia, że nie ma tak dużo zagłębień i uskoków. Mój ma własnie takie szczyty i doliny i chcę mu to zrobić tylko wybrać się nie mogę emotka żeby sie właśnie nie zaczęło tam coś dziać



Lakierowaliśmy - ale już w momencie gdy próchnica była... Do tego ozonowanie i lapisowanie zębów z tyłu. Ale tak czy siak chyba bolą zęby czasem młodego, umówiłam nas znowu na wizytę u pani doktor.


Wie ktoś może jak wygląda leczenie ząbków u takiego maluszka? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5800461 Napisano: 03.01.2014 14:55:27 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

keiti moj po prostu próbował na początku róznych słoiczkowych dań, szybko zaczął pić samą wodę jak miał ok 8 miesięcy , szybko stał sie też samodzielny tzn sam zaczął jeśc sztućcami dla dzieci, pić z kubka niekapka, przy jedzeniu stopniowo jak był większy zaczął jeśc niektóre rzeczy jak my np buraczki mamy swoje i sami zaprawiamy - do obiadu je uwielbiamy i Mikołaj też, mięso musi być koniecznie, a gdy jesteśmy w sklepie to Miki woła "Pani kiełbasę!" bo lubi kiełbaski tez emotka
To chyba zależy od nawyków - gdy już potrafił jeść gotowałam mu brokuły które lubimy wszyscy, fasolkę, dawałam marchewkę z zupy.
Poza tym nie karmiłam go słodyczami - zęby ma w stanie idealnym, jednak ubolewam nad tym, że teraz praktycznie w ostatnim okresie wszyscy dają mu słodycze - tzn w tym okresie świątecznym dostał ich masę zwlaszcza czekolad i innych. Jako tako ich nie je, choć czasem ponadgryzał, nie chce mu całkiem bronić ale trzeba mieć ograniczenie.



Zazdroszczę tych zębów, bo u nas mimo, że dbamy, myjemy, a młody słodyczy nie je wcale dużo - czasem zje jakieś ciasto albo lubisia, a tak to nie, to górne zęby żre mu próchnica. Pani doktor stomatolog powiedziała, że młody ma wadę szkliwa - było nierówne na niektórych ząbkach i tam zaczęło się psuć. Jesteśmy więc pod nadzorem dentysty. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5799292 Napisano: 01.01.2014 17:09:55 w Nasze wygrane 2013 roku:)
U mnie pełno pierdół w ostatnim roku, największa wygrana to tysiak w Galerii Mokotów. Zazdroszczę niektórym imponujących łowów i mam nadzieję, że ten rok będzie dla mnie lepszy i dla wszystkich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5796953 Napisano: 24.12.2013 15:41:05 w Konkursowiczki w ciąży
No to wesołych świąt dziewczyny emotka Ja mam kuchenną labę, teraz u moich rodziców, a od drugiego dnia świąt u teściów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5791453 Napisano: 13.12.2013 10:56:50 w Konkursowiczki w ciąży
allice napisał(a):

Dziewczyny wy się też tak denerwujecie jak ktoś rodzi? emotka
Moja bratowa własnie rodzi, a mi się normalnie ręce trzęsą ze zdenerwowania.
Przy własnych porodach tak się nie denerwowałam.



U mnie w rodzinie nikt nie rodzi, więc nie wiem czy się bym denerwowała. Może jak kiedyś siostra będzie to się dowiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5791372 Napisano: 13.12.2013 01:58:19 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Aga takie:
http://allegro.pl...sek-i3776995606.html

a tu oryginalny:
http://allegro.pl...pka-i3768866720.html



Aaa coś w tym stylu widziałam w chińskim markecie za 20zł. Ale tam to wszystko wali gumą jak nie wiem.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5790599 Napisano: 12.12.2013 10:31:00 w Konkursowiczki w ciąży
Pokażcie jakie skoczki emotka

Ja to bym chciała mieszkanie z gumy, żeby móc metraż rozciągnąć na te wszystkie zabawki. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5788611 Napisano: 09.12.2013 15:34:53 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

allice my mamy taki z Tesco są gry, zabawy, liczenie, itp młody zadowolony choć nie ze wszystkim potrafi sobie jeszcze w nim poradzić. Tego w biedronce nie widziałam a nie mogę otworzyć gazetki emotka więc nie jestem w stanie nic na jego temat powiedzieć.



W Tesco jest duży wybór takich zabawek. Więc na pewno tam coś wybierzesz. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5788291 Napisano: 09.12.2013 08:28:56 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

Aga to fajna podróż musiała być emotka


Dziewczyny żyjecie czy mikołaj Was porwał ?? emotka



Było fajnie emotka Kolorowo - bo trafiliśmy na targi bożonarodzeniowe. Ludzi multum - jak w wakacyjnej miejscowości, wszyscy pomocni, zadowoleni - jakby coś ćpali. U nas niestety zjawisko niemal niemożliwe. Polacy zawsze skrzywieni i niezadowoleni, a zamiast pomóc jeszcze kopną w cenzura niestety. No i niemcy mają super jedzenie. Szkoda tylko, że ceny są sporo wyższe - pewnie dostosowane do ich zarobków, a nie bidoty z polski. Całe szczęście, że wyjazd na koszt imperium i prawie wszystkie koszty się zwrócą.


Dziewczyny? To która teraz rodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5788072 Napisano: 08.12.2013 16:38:29 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Dziewczyny od dziś tj czwartku w biedronce sa świetne duze auta z wadera super truck w dobrej cenie 48zł emotka



Moje dziecko ma tyle zabawek, że tylko kombinuję do której babci wywieźć to czym się nie bawi emotka Ja już mu autek nie kupię emotka

Wczoraj wróciliśmy z Heidelbergu. Było fajnie. Dzieciaki super zniosły podróż samolotem. Szkoda, że tak krótko. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5777929 Napisano: 22.11.2013 13:58:40 w Konkursowiczki w ciąży
madziamck napisał(a):

witam, jestem po badaniu glukozy 75g, jakoś przeżyłam emotka
teraz muszę czekać na wyniki do poniedziałku. Jak u Was wyglądały wyniki, odbiegały znacznie od norm? Jakieś diety musiałyście stosować?



Dla mnie to było najgorsze badanie. Mimo, że lubię słodycze, to to badanie sprawiało, że ledwie powstrzymywałam wymioty. Ale nigdy normy nie przekroczyłam, więc nie było żadnych diet. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5777923 Napisano: 22.11.2013 13:54:15 w dzis mam urodzinki
O tak, dziś mi stuknęły 24 lata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5777919 Napisano: 22.11.2013 13:52:42 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

hepinka napisał(a):

też nie rozumiem "logiki" tego "celu"?
jeśli to czyjaś praca to poszuka i doda te 3 konki, albo poda się za osobę nieporadną której linki podeśle np zdolnabestia emotka


To nie mój pomysł i nie moja argumentacja.
Póki co po pomoc zgłaszają się osoby, które naprawdę chętnie coś dodadzą i mają znajome dla mnie nicki. Jak się zgłosi całkiem nowa osóbka z zerową lub małą ilością postów, to raczej odmówię, niech się zapozna ze stroną, z forum, poudziela trochę i da coś od siebie.

Pojawiały się już głosy, żeby oprócz dodania 3 konków wziąć też pod uwagę staż na forum, np minimum 3 miesiące.
Piszcie swoje propozycje w "czas na zmiany".



Częściowo i racja, bo świeżynki nie będą się logowały tylko po to by wynieść coś z forum. Wyświetl w wątku >>
0 0