Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5955997 Napisano: 15.12.2014 18:28:07 w Zostań testerem.
Anita26 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Właśnie dzwonił do mnie facet ze streetcom i pytał, dlaczego w ankiecie zaznaczyłam, że streetcom wzbudza moje negatywne emocje, więc wyjasniłam, że mimo wypełniania ankiet żadna kampania mi się nie trafia, na to on, że pewnie nie spełniam kryteriów i bla bla bla, na koniec powiedziałam, że nadal wzbudzają u mnie negatywne emocje.... emotka


tez tak kiedyś miałam
u nich nie wolno nawet negatywnej opinii wystawić bo zaraz dzwonią i się dopytuja dlaczego itd...



Ja od czasu maści do tyłka dla dzieci nie dostałam nawet żadnej ankiety. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5954614 Napisano: 11.12.2014 22:58:10 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):


No nie są miarodajne, Jagoda miała być 3200, a wyszła 4kg baba emotka także to co na USG +- 30%.

A ja ponarzekam sobie, a co! Padam ze zmęczenia, rano nie mam siły zwlec się z łóżka, jak jadę gdzieś dalej autobusem to zdarza mi się przysnąć - normalnie jak menelowi. Plecy dokuczają, brzuszek przeszkadzać zaczyna. Wyspać się nie mogę, bo jak nie jedno dziecko zawyje, to drugie, a jak nie to to siku emotka Jeszcze Kamil znowu coś przywlekł, ma gorączkę i w nocy zawodzi i wyyyyje, jakby coś go bolało.



Mnie sie też zdarzało..... za czasów studiów, takze dziekuje za tego menela emotka emotka
A nie potrafi CI powiedziec czy coś GO boli? Moze to z gorączki cos mu sie śni brzydkiego emotka



No pokazuje ale ciężko i tak określić co, bo albo ucho, albo ząbek - teoretycznie idą mu piątki górne. prawie tydzień gorączka, zero innych objawów. Dziś też popłakiwał, aż w końcu go wzięłam do siebie i spał wtulony, a mąż biedny musiał się wyeksmitować do drugiego pokoju bo inaczej do pracy by poszedł z oczami na zapałki. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5954034 Napisano: 10.12.2014 22:48:23 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

aneta81 napisał(a):

Kobietki, mam do was pytanie. Jestem w 38 tc. W poniedziałek byłam u lekarza. Stwierdził, że dziecko ma ok. 3800 oraz że mam rozwarcie na 1 palec, z tego co sprawdziłam w internecie to 2 cm. Lekarz poradził, żebym poszła na spacer, wzięła ciepłą kąpiel i może urodzę. Tak zrobiłam w poniedziałek, ale nic to nie dało. Znacie jakieś naturalne sposoby na wywołanie porodu i czy z rozwarciem mogę jeszcze długo chodzić, zanim zacznie się poród?



A czemu juz chcesz rodzic? aaaa sorki, bo dziecko duze tak? Miary lekarskie nie sa miarodajnie, wiec sie nie martw na zapas.
A zeby przyspieszyc, to coz, bobas i tak wyjdzie jak bedzie chcial noooo choc moze hmmmm seks... jak masz niedaleko do szpitala emotka



No nie są miarodajne, Jagoda miała być 3200, a wyszła 4kg baba emotka także to co na USG +- 30%.

A ja ponarzekam sobie, a co! Padam ze zmęczenia, rano nie mam siły zwlec się z łóżka, jak jadę gdzieś dalej autobusem to zdarza mi się przysnąć - normalnie jak menelowi. Plecy dokuczają, brzuszek przeszkadzać zaczyna. Wyspać się nie mogę, bo jak nie jedno dziecko zawyje, to drugie, a jak nie to to siku emotka Jeszcze Kamil znowu coś przywlekł, ma gorączkę i w nocy zawodzi i wyyyyje, jakby coś go bolało. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5951050 Napisano: 04.12.2014 10:04:03 w Konkursowiczki w ciąży
vaniliam napisał(a):

Dziewczyny, czy któraś z Was ma może na zbyciu ten kupon zniżkowy na zabawki w Allegro?
Robimy paczkę gwiazdkową dla dziecka z DD i taki kupon bardzo by się przydał - chętnie odwdzięczę się np. jakimś kosmetykiem emotka

Dziękuję!



Zaloguj się przez aplikację mobilną w telefonie lub tablecie, powinien ci się pojawić. On był chyba ważny do 6 grudnia, więc może się załapiesz. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5950387 Napisano: 02.12.2014 15:58:17 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

temat powinien być 'Konkursowiczki z maluchami' emotka bo mało ciężarnych się wpisuje emotka



Oj tam, ja od kilku lat wpisuję się w temat konkursowiczki w ciąży. Mam nadzieję w lutym po rozwiązaniu już więcej się nie wpisywać, chyba że tylko i wyłącznie jako matka trójki maluchów. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5950276 Napisano: 02.12.2014 13:04:16 w Konkursowiczki w ciąży
Temat jak temat, bez obrazy - rozumiem potrzebę krwi pępowinowej itp., ale wkurzają mnie posty, które jednoznacznie kojarzą mi się z bazarem i próbą sprzedaży czegoś na siłę. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5949689 Napisano: 01.12.2014 12:59:45 w Konkursowiczki w ciąży
mixik napisał(a):

Jeśli któraś z Was jest w ostatnim miesiącu ciąźy i zastanawia się nad zabezpieczeniem zdrowia dziecka w postaci pobrania krwi pępowinowej podczas porodu, proszę o pw - mam korzystną propozycję



Nikogo to nie obchodzi, a w Warszawie w szpitalu starynkiewicza robią to za darmo. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5949623 Napisano: 01.12.2014 11:47:14 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

agusia może ja bym była chętna emotka

dziewczyny a co sądzicie o tej wróżce ? http://allegro.pl...242-i4854337591.html

myślicie, że będzie ok ? (widzę, że te same są też dużo droższe)



Ta wróżka jest straszna! Jakbym była dzieckiem i bym dostała taką to bym się przeraziła emotka

Dla dzidziusia mniejszego ja bym kupiła jakąś matę edukacyjną albo zabawkę, ale bardziej na potem. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5949331 Napisano: 30.11.2014 17:43:08 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

dzieki dziewczyny za podpowiedzi:)) w sumie cały czas z rodzicem konsultowałam, najgorsze ze wszystko maja dziewczynki , dzis byłam w smyku pytałam jeszcze o te zestawy do robienia bizuterii i te latajace wrozki , ale odpadlo.MOnster lalki tez nie bo chodza do przedszkola prowadzonego przez siostry zakonne i tam to samo zlo:)) a kucykiów maja niestety na peczki, lalka do czesania tez nie przypadła mamie. Staneło na monopoly junior dla starszej i do tego dołoze Martynkę, dla młodszej kupiłam znikopis w biedronce z kraina lodu i do tego gre o rety krety z firmy matel, dołoze cos slodkiego i git, kuzynka ma maluszka 3 - miesiecznego to kupiłam bodziaka z czapeczka H&M i mam wyprawke od chicco wygrana z zabawka i kosmetykami wiec temat tez załatwiony. Zostali moi chłopcy, dla Ola moze jakis zestaw lego duplo (1,5 roczniak po mału chyba daje rade nie?, albo....moze jakas sugestia co zainteresowac moze mojego zbojka?), chociaz to tez ma kupic szwagierka, a dla starszego hmmm - został mi ostatni kod 35 zł na allegro wiec musze do 6 grudnia cos zamowić.

Gre monopoly junior ma WIki jest fajna bardzo ja lubi ,tylko czasu by zagrac malo, Olo nie daje jak nie spi - a on niewiele spi:P, albo przeszkadza:)) bo chce robic to co wszyscy:) , teraz szwagierka ma kupic monopoly dla starszych te 8+, nie wiecie która wersja lepsza? Monopoly - Milionerzy, czy Monopoly - Polska?



Jakby cos na allegro też mam bon na zabawki -35zł i ja go nie wykorzystam. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5949049 Napisano: 29.11.2014 12:11:04 w Konkursowiczki w ciąży
alicjaszpadek napisał(a):

Widzieliscie nowego FURBYEGO? Co o tym myslicie?



Jest drogi emotka Na promocji w tesko teraz za jedyne 299zł, w empiku za 349zł w superokazji. Także ja dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5948889 Napisano: 28.11.2014 18:39:04 w Konkursowiczki w ciąży
Ja nie mam problemu z prezentami. Zawsze znajdzie się coś fajnego, ciekawego czy coś co bym im się przydało. Jedynie co to prosiłam rodzinę, żeby dzieciom nie kupowali ubranek. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5948631 Napisano: 28.11.2014 10:56:08 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

tak tablica ze znikopisem jest fajna - moj dostał rok temu, ale czasami wraca nadal do tej tablicy emotka

Mój na szczęście nigdy nie miał ciągot do malowania mi ścian - zawsze mamy stól do malowania farbkami zabezpieczony papierem a i on ma taką czystą tendencję,że nie brudzi sie specjalnie i dba o stanowisko pracy emotka



U nas też aż do przesady, rączki, ubranko, stół muszą być czyste. Kamil strasznie nie lubi się brudzić. Każe się czyścić jak tylko się coś ubrudzi.

Odnośnie miłości do aut, to u nas też jest kochanie aut, a najbardziej Zygzaka z bajki Cars, wszystko mógłby z nim mieć, bajkę oglądać w kółko itp... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5948622 Napisano: 28.11.2014 10:45:20 w Konkursowiczki w ciąży
Ja mam ten kupon 35zl na allegro, tylko nie mam czego kupic, bo prezenty dawno spakowane i w szafie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5946958 Napisano: 24.11.2014 13:10:21 w Konkursowiczki w ciąży
A u mnie termin ruchomy emotka Ale też dziewczynka. Już słyszałam wersję 8 luty, 14 luty i 25 luty emotka Także oby do lutego.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5946714 Napisano: 23.11.2014 16:23:46 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

monikar napisał(a):

Ależ jestem wściekła! Wysyłałam tydzień temu paczkę pobraniową o wartości 145zł. Kobieta w punkcie przesyłek zamiast 145zł wpisała...45zł! A ja jak głupia nie sprawdziłam potwierdzenia nadania! Dosłownie krew mnie zalewa. emotka

Myślicie że jest szansa odzyskać stracone 100 zł?



no cóż, zależy od kupujacego, bo z poczty nie odzyskasz emotka



Pomyłka leży po Twojej stronie, bo nie dopilnowałaś, możesz jedynie liczyć na uczciwość tej drugiej osoby. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5940483 Napisano: 07.11.2014 07:16:57 w Pomocy!!!!
ace napisał(a):

Mam problem z lapkiem emotka Jakiś miesiąc temu zaczął mi wydawać dziwne dźwięki... Tzn może nie dziwne - bo dźwięk błedu systemowego, ale chodzi o to że wydaje je cały czas (tzn gdy coś przetwarza np oglądam film, ładuję stronę w necie itp to z różną częstotliwością się odzywa. co pare-paredziesiąt sekund). Problem zlikwidowałam (a raczej ukryłam) poprzez wyłączenie dźwieków systemowych i przez to zapomnałam o problemie... Tyle, że teraz doszło mi jeszcze miganie ekranu... W takich samych sytuacjach jak dźwięk... Czy ktoś się z tym spotkał? Może wiecie jak rozwiązać taki problem? Tzn czy mogę to załatwic jakoś sama czy nie obejdzie się bez serwisu? Wspomnę, że laptop ma już ok 7lat. Czas pewnie wymienić go, ale kasy nie mam więc póki co muszę go reanimować emotka Nie szykuje się może jakiś konk gdzie można wygrać lapka?
Z góry dziękuję za pomoc emotka



Ja bym już robiła backup danych na innym dysku, żeby ich nie stracić jak komputer padnie, a dysk ci padnie bankowo w niedługim czasie skoro już ci terkocze (rozumiem, że w momencie odczytu lub zapisu, czyli jak pracuje). Z objawów to już kwestia czasu aż padnie na amen i dane pójdą się... A odzyskiwanie danych z padniętego dysku to już grube tysiące złotych... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5938816 Napisano: 03.11.2014 15:21:03 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Marcelek (starszej siostry) urodził się praktycznie w terminie, tzn 38/39 tc, ale musieli robić już cesarkę, bo blizna po poprzedniej cc i innych operacjach zaczeła się rozchodzić, lekarze wiedzieli, że będzie kruszynka, ale mamuśka i tata też dużo nie ważyli jak się urodzili.
Teraz obie siostry kombinują co tu zrobić, żeby były w jednej sali emotka Normalnie powtórka z rozrywki sprzed 8 lat kiedy to ja ze starszą siostrą na jednym oddziale leżałam emotka



Haha super mieć towarzystwo w szpitalu i mieć na kogo liczyć, bo różnie bywa, czasem na chwilę trzeba wyjść z sali i mieć z kim zostawić dzieciaczka.

Mnie to się marzy w lutym poród w domu narodzin, żeby szybko wrócić do domku. Ostatnio bardzo tęskniłam za Kamsiem, a teraz będzie dwójka maluchów czekała w domku. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5935385 Napisano: 25.10.2014 14:22:30 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Dzisiaj Kubuś kończy 3 latka emotka jak ten czas zleciał... emotka



Najwyższy czas pomyśleć o... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5935356 Napisano: 25.10.2014 12:47:44 w Przedszkolaki i przedszkola :)
donia7 napisał(a):

serene napisał(a):

Pierwszy rok najgorszy-nie ma wyjścia, trzeba to przetrwać...Potem jest co rok lepiej emotka emotka emotka
Powodzenia emotka



U nas, niestety drugi rok, a córcia znów choruje. No ale winą są ogromne migdałki.
Kupiłam nebulizator i inhaluje dzieci, bo znów chore. Synek ma zastrzyki, córcia się obeszła bez antybiotyku, ale pielęgniarka postawiła jej bańki i one bardzo pomogły! Teraz chyba jak tylko coś się będzie działo, to będziemy je stawiać.

A czy mamy orientujecie się, czym mogę jeszcze inhalować dzieci, oprócz soli fizjologicznej?Jeszcze w temacie inhalacji jestem zielona. Wiem tylko, że wiele leków jest na recetpę.



Mucosolvan jest super na kaszel. Ale trzeba go stosowac tylko i wylacznie rano. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5935334 Napisano: 25.10.2014 10:57:29 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

JA byłam parę lat temu w zimie Niemczech i szczena mi za każdym razem opadała, jak widziałam malutkie dziecko w spacerówce bez czapki,a co najlepsze- rodzice byli w grubych czapach emotka I to nie był jeden incydent.



Niemcy są "inni", byliśmy w grudniu w Niemczech i ludzie ogólnie nie byli zbyt mocno poubierani, a było dość chłodni.

U nas wczoraj jak rano dzieci prowadziłam do żłobka było poniżej zera, więc wiadomo cieplejsze kurki, rękawiczki, czapeczki, zwłaszcza, że są po dłuższej chorobie, a ja chciałabym aby byli zdrowi.

henryczka62 napisał(a):

Potrzebuję Waszej pomocy. Chciałabym zrobić dla maluszka w prezencie taki rowerek z pieluch. W związku z tym muszę kupić jakieś pieluchy. Jakie są najlepsze wg Was? Jaki rozmiar powinnam wybrać dla 2-3 miesięcznego chłopca? Nie mam dzieci więc zupełnie się nie orientuję w tym temacie. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.



Rozmiar 3. Dwójki będą zaraz za małe, jak nie już. Z tych dwóch pierwszych rozmiarów się mega szybko wychodzi.



No i byłam wczoraj na USG. Dziewczynka będzie emotka I mam się mega oszczędzać... Tylko jak przy dwójce maluchów? Wyświetl w wątku >>
0 0