Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5934735 Napisano: 23.10.2014 20:11:52 w Konkursowiczki w ciąży
madziamck napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

madziamck napisał(a):

http://sklep.tech...kowy-tm-50-pro,3,174 czy któraś z Was posiada taki termometr? Chciałam zakupić bo mały ząbkuje,a zwykłym termometrem ciężko mi zmierzyć jak on jest strasznie niespokojny. Przy okazji posłużył by całej rodzinie


Ja mam inny,ale ... uważam w moim przypadku zakup termomentra tego typu za mój najgorzy wybór. Nie chodzi o model, bo teoretycznie mamy dobry ale gdybym miała kupować drugi raz kupiłabym w smoczku.


Moje dziecko wogóle nie chce ciągnąć smoczka



My kupiliśmy Thermoflash lx-26 http://allegro.pl...Gvw8ECFQFyfAodSQ8AJg i mierzy idealnie, jest w 100% zgodny z termometrem rtęciowym a mierzy od razu. Jest super, ale był też drogi, bo daliśmy za niego ponad 250zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5934077 Napisano: 22.10.2014 14:57:27 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

tego dokładnie mamy http://www.salion...bus_Puchatek-31.html



O tak Kubuś jest super, Kamsio zawsze takiego męczy jak idziemy do dentysty. Mamy też szczeniaczka na dobranoc i siostrzyczkę i Jagoda z nimi śpi i tuli w nocy i ma super kołysanki. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5933484 Napisano: 21.10.2014 12:01:24 w Konkursowiczki w ciąży
bc14 napisał(a):

Posiada może któaś taką myszkę minnie:
http://merlin.pl/...uct/206,1289340.html

cyz lepszy szczeniaczek z fishera?

zdublowałam się z laptopem i szukam nowego prezentu na roczek emotka



Bierz myszkę, szczeniaczek jest dość oklepany.

tato999 napisał(a):

kochane co jadłyście w ciąży? ja mam takie mdłości, że nie mam ochoty nawet na suchą bułkę emotka a jeść trzeba



Biedna, też miałam mdłości 4 miesiące, teraz już rzadko się zdarza, ale odrzuca mnie od różnych produktów (np. mięso). Trzeba to przetrwać i starać się jeść cokolwiek. Najważniejsze to nie funkcjonować z pustym żołądkiem, bo wtedy jest tylko gorzej. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5933479 Napisano: 21.10.2014 11:54:35 w Czy informują/ informowali?
Z jakigo numeru dzwonią z Milki? O ile dzwonią? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5932854 Napisano: 19.10.2014 16:36:57 w Konkursowiczki w ciąży
size napisał(a):

et1978 napisał(a):

Zapraszam na zakupy ubranek chłopięcych 56 cm - 86 cm
Ubranka nie zniszczone za niewielką kwotę emotka

http://allegro.pl...-cm-i4704351694.html

Proszę zerknąć na pozostałe aukcje emotka



Kolejny raz umieszczasz ogloszenie z All. Na naszym forum jest stworzony specjalny watek na te potrzeby.

Wczesniejsze ogloszenia:

Kliknij sprzedaje i obejrz wszystko emotka
bardziej mnie intrygowaly. Nie znam wyrazu obejrz .

Litosci.



Popieram, to nieco wkurzające. Wiele z nas ma coś do sprzedania, a nie zaśmieca wątku. POza tym można link do allegro dać w stopce i kto zainteresowany to w niego wejdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5931459 Napisano: 16.10.2014 00:27:22 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Aga a jaki rodzaj kaszlu mają Twoje dzieciaczki? i o jakiej porze występuje, może nie jestem ekspertem, ale leczyłam kaszel który trwał z małymi przerwami aż 2 miechy, dopiero inhalator zdziałał cuda.



W tej chwili już mokry. Podobno już od mokrego do wyleczenia blisko. No i się inhalujemy solą. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5931201 Napisano: 15.10.2014 15:16:58 w Konkursowiczki w ciąży
sam napisał(a):

Szukam osób, które chcą skorzystać z oferty PBKM (Polski Bank Komórek Macierzystych) i zdeponować krew pępowinową. Ja wraz z żoną korzystam z ich oferty i co roku płacimy ok. 500 zł (opłata roczna). Jeżeli ktoś podpisze z PBKM umowę z naszego polecenia, wówczas my będziemy zwolnieni z opłaty rocznej (my sami też podpisaliśmy umowę z czyjegoś polecenia). Oczywiście odwdzięczę się takiej osobie emotka
Nie chcę tu wywoływać dyskusji, czy warto przechowywać krew pępowinową. My stwierdziliśmy, że na pewno to dziecku nie zaszkodzi, a pomóc może (oby nie było takiej konieczności). Zresztą można o tym poczytać więcej na www.pbkm.pl, a także na www.pbkm.pl/rodzice
Zainteresowane osoby zapraszam na PW.



W Warszawie w szpitalu na Starynkiewicza można za darmo zdeponować krew pępowinową.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5930676 Napisano: 14.10.2014 15:35:05 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a ja miałam polskiego producenta wózek 3w1 SOJAN X6 i tez bardzo sobie chwale. Ma również możliwosc wpięcia nosidełka. Ma duże pompowane koła, jest zwrotny, gondola duża. Spacerówka wpinana osobno - przodem lub tyłem do kierunku jazdy, skórzana rączka która się nie ściera i możliwość ustawienia jej wysokości. Dla nas był super - teraz stoi schowany i czeka na kiedyś może sie przyda emotka



Sojana robi sąsiad moich rodziców w Borowiance. Moim zdaniem jak chodzi o wózki to warto w okolice Częstochowy się przejechać bo tu wielu producentów i hurtownie i wózki kupuje się dużo taniej. Kupowaliśmy Graco dla rok po roku i zapłaciliśmy 1000zł, a dodali nam folie, osłonki na nóżki i torbę do wózka. A w Warszawie za to samo prawie 2 tyś wołali....

Zobacz jeszcze wózki TAKO, a jak najdalej się trzymaj od Chicco i BeeBee Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5930530 Napisano: 14.10.2014 12:06:47 w Konkursowiczki w ciąży
tato999 napisał(a):

Witajcie koleżanki i być może koledzy emotka nie sądziłam, że będę mogła kiedykolwiek napisać coś w tym poście emotka Teraz będę tu bywać częściej emotka ok. 4-5 tydzień potwierdzony testem i badaniem krwi HCG (na wizytę u gina czekamy) emotka

Ja wiem, że to może za wcześnie ale chciałabym się dobrze przygotować emotka Dziś konkretnie chodzi mi o wózek emotka Jaki polecacie bo macie doświadczenie emotka



Gratulacje! Ale z wózkiem to ja bym się totalnie wstrzymała, jak i z wszelakimi dziecięcymi zakupami emotka Wiem jak to kusi i korci, ale tak jakoś zdrowiej emotka A ja 24 mam USG i doczekać nie mogę się.

Odnośnie klocków i LEGO, to ja nie lubię na przykład jak Kamsio dostaje kolejne zestawy, potem wszędzie to się wala, a części znajduję nawet w pralce...

U nas trzeci tydzień przeziębienia i kaszlu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5930072 Napisano: 13.10.2014 14:09:25 w Konkursowiczki w ciąży
et1978 napisał(a):

Dziewczyny... Wystawiam na allegro rzeczy po moim synku - różne rozmiary - jeśli będziecie zainteresowane to zerknijcie na wszystkie aukcje - zapraszam:

http://allegro.pl...nie-i4693539672.html



Wystaw na grupach na fejsie albo olx. Prędzej tam sprzedasz. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5929291 Napisano: 11.10.2014 10:25:35 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

madziamck napisał(a):

Kochaniutkie jakie bajki (baśnie) polecacie dla najmłodszych? Chciałam zacząć już czytać mojemu synkowi na dobranoc, ale jest taki wielki wybór, że nie wiem co kupić emotka



takie w ktorych beda ladne obrazki emotka



I nie za długie historie, i niezbyt skomplikowane słownictwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5928201 Napisano: 08.10.2014 23:12:31 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Drugi tydzień maluchy chooore emotka Zwariuję z tym żłobkiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5926543 Napisano: 04.10.2014 20:50:54 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

U nas to samo, w tym miesiącu dzieciaki w żłobku były w sumie aż 8 dni!! A w międzyczasie przeziębienie, grypa żołądkowa i teraz znowu kaszel i katar... wrrr


To i tak długo emotka
Mój miał katarki, 3-dniówkę+angina, kaszel to nas kocha po prostu, ale już się chyba kończy emotka

dzięki size, sobie też tego życzę ! emotka



W międzyczasie jeszcze byliśmy na wyjeździe. A teraz muszę dzieci do piątku ozdrowić bo znowu wyjazd... A z chorymi przecież nie pojadę... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5926499 Napisano: 04.10.2014 18:27:19 w Konkursowiczki w ciąży
U nas to samo, w tym miesiącu dzieciaki w żłobku były w sumie aż 8 dni!! A w międzyczasie przeziębienie, grypa żołądkowa i teraz znowu kaszel i katar... wrrr
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5924387 Napisano: 30.09.2014 19:28:00 w Konkursowiczki w ciąży
Kali ja też kocham zakupy, ale przez internet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5924368 Napisano: 30.09.2014 18:46:04 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

bridget napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Dziewczyny jak podać Mucosolvan do inhalacji? poprzez maseczkę? czy przez ustnik


ja podoawałam do maseczki miałam proporcje z sola fizjologiczna i tylko z rana i dopołudnia



Ja mam tylko z rana 1ml mucosolvanu+ 1 ml soli

Ciekawe jak mój zareaguje na ten lek, bo solą daje się inhalować bez problemu, nawet zasypia podczas inhalacji



U nas szedł lek w większych proporcjach i było ok. U nas maseczką.

rachel napisał(a):

A my dzisiaj w dzień chłopca dowiedzieliśmy się że drugie dziecko będzie dziewczynką:) Mąż przerażony już zatanawia się co bedzie jak wszystkie dostaniemy okresu emotka emotka emotka



U nas na 90% będzie dziewczynka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5923535 Napisano: 28.09.2014 22:07:53 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

keiti ja kupiłam używany, stan idealny (koszt nowego wynosil ok 600zl) ja dalam 300zl



Ale to chyba na isofix? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5923124 Napisano: 27.09.2014 10:01:48 w Konkursowiczki w ciąży
Macie jakiś szybki sposób na jeszcze lekkie przeziębienie? Maluchy mi wczoraj ze żłobka musiały coś przywlec, bo dzisiaj pokasłują. Chciałabym to szybko zdusić w zarodku. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5923121 Napisano: 27.09.2014 10:00:35 w Przedszkolaki i przedszkola :)
koper napisał(a):

Poradźcie co mam zrobić, bo brakuje mi już pomysłów...

Moja córeczka (4 lata) zaczęła w tym roku chodzić do przedszkola. Bardzo lubi swoje przedszkole, z ogromną chęcią tam chodzi. Rano wstaje pełna entuzjazmu, szykuje się bez marudzenia i z uśmiechem na ustach wychodzi z domu (a zazwyczaj ciężko ją dobudzić, jak mamy gdzieś jechać rano). Po przyjściu do przedszkola też jest ok, buziaczek na do widzenia, wita się z paniami i biegnie do dzieci z uśmiechem. A jak ją odbieram to zazwyczaj jest zapłakana i mówi, że płakała też w ciągu dnia. Mówi, że płacze, bo tęskni...
Rozmawiałam oczywiście z paniami i mówią, że rzeczywiście moja córeczka czasami popłakuje. Chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach, jest aktywna, pomaga w przygotowaniach, zgłasza się i angażuje we wszystko co możliwe i wtedy jest ok. Ale jak jest przerwa między zajęciami czy posiłkami, wtedy gdy dzieci po prostu mają się pobawić chwilę. To zajmie się czymś przez moment, a potem zaczyna płakać. Czyli generalnie jak jest zajęta to ok, ale jak zaczyna się nudzić, to przypomina sobie o braku rodziców i płacze. Któraś z pań ją wtedy przytula i zaraz przestaje płakać.
Rozmawiałam z nią o tym. Tłumaczyłam. Ona doskonale wie, że ją odbiorę z przedszkola, nie chodzi o to, że boi się, że tam zostanie. Lubi tam być, tylko tęskni... A mi serce pęka jak o tym pomyślę...



Musisz to przetrzymać, u nas Kamsio na początku robił histerie, nie chciał iśc, zostać, rzucał się, kładł na podłodze, tupał, płakał mocno i ogólnie symulował wymioty... Po kilku dniach mu przeszło i chętnie zostaje z ciociami. Teraz już podobno nawet nie szlocha w ciągu dnia. Jedyny problem to jedzenie, bo zjada tylko to co lubi. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5923119 Napisano: 27.09.2014 09:55:47 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

Lebki podpalili mi petem piwnice ...łebki z sąsiedniej klatki pala fajki u nas w piwnicy (piwnice mamy wspólna) juz kilka razy ich upominałam,ale co przecież to dzieci tutejszych "oligarchów" ....
No i dzis podpalili piwnice rzucając peta, straż ,policja ,oddymianie - i co sie okazuje ? Pet wyładował akurat w mojej piwnicy , kurtki zimowe dziewczyn ,moje ,buty ,Fotelik samochodowy ,książki ,farby wszystko sfajczone .
Łebki przyłapani , zostawili kurtki z dokumentami - jeden nawet cos chciał gasić bo nadpłacił sobie kurtkę ...
I policjant tłumaczy ojcu chłopaka ,zeby sie z nami dogadał ,zeby pokryć szkody abyśmy wycofali sprawę o zniszczenie mienia ,koleś ,ze tak - wpada matka chłopca i krzyczy " ale to najpierw trzeba wyjaśnić ,czy to on ," ...No dobra bez komentarza...bogacze!!!!
Jestem załamana ...bo to przecież zima za pasem . Niewiem jak ich poprosić ,zeby nam zwrócili choć za te płaszcze i kurtki ,moze ktos cos poradzi ?
Ale jest tez motyw śmieszny emotka
W piwnicy trzymałam wszystkie podpaski ,ktore kupuje na potrzeby Kauflandu ,a kupuje tylko podpaski i one tak tam lezą w tych zgliszczach pomoczone przez straż , nadpalone ....technik robi zdjecia i pyta ...ile sztuk tych podpasek , a ja do niego mowię a ja wiem z 30-40 paczek emotka
Policjantka patrzy ,a ja do niej No co do menopauzy miałam wyliczone emotka



Niech kasę oddają, gnojek naszkodził to niech teraz rodzice płacą za straty! Tak być nie może, a do zimy już blisko. Widać po pogodzie jak się kiepści, właściwie to z rana to ja już czasem w zimowym wychodzę...
Wyświetl w wątku >>
0 0