Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5867455 Napisano: 28.05.2014 20:44:00 w Konkursowiczki w ciąży
My jedziemy do Pustkowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5857420 Napisano: 02.05.2014 17:09:44 w Konkursowiczki w ciąży
To u nas na każdym szczepieniu dziecko ważą i mierzą... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5857353 Napisano: 02.05.2014 13:30:41 w Konkursowiczki w ciąży
Powiedzcie mi czy dziecko na bilans dwulatka trzeba jakoś zapisywać czy może przysyłają coś do domu? Jakieś powiadomienie czy coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5842996 Napisano: 28.03.2014 20:42:00 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Aga chcąc się pochwalić, że urwałaś się z domu wyśmiałaś matki, które się wzajemnie konsultują, a potem robisz siebie ofiarę, bo ktoś śmiał napisać coś o Tobie. Nie wiem na co liczyłaś takim zachowaniem, ale nikt Cię nie osądził i nie nazwał złą matką, ale Ty znów obraziłaś matki, które nie pracują i zajmują się domem (przypominam Ci, że sama niedawno byłaś KURĄ DOMOWĄ) i tyle w temacie.

W tym wątku przetrwają najsilniejsi emotka emotka emotka



NIGDY NIE BYŁAM KURĄ DOMOWĄ. CAŁY CZAS COŚ ROBIĘ, PRACUJĘ, MAM FIRMĘ... Nie nadaję się do siedzenia w domu. A z maluchami też nie siedziałam w domu. Teraz też PRACUJĘ i to na dwa etaty! Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5842871 Napisano: 28.03.2014 16:38:59 w Konkursowiczki w ciąży
Zwisa mi krytyka innych, robię co uważam, żyję tak, aby w tym wszystkim nie zgubić siebie. Owszem jestem żoną, matką, ale jestem też SOBĄ. Nie można wszystkich chwil rezerwować dla rodziny, dzieci, męża, obowiązków. Trzeba mieć też czas dla siebie, na zadbanie o siebie, swoje potrzeby, samorealizację. Tak zlinczujcie mnie, bo nie siedzę non stop z dziećmi, zostawiam je w żłobku lub z opiekunką, mąż czasem zje obiad na mieście. Staram się jak mogę aby nikt na niczym nie ucierpiał. Dzieci są szczęśliwe, niczego im nie brakuje. To, że niektóre lubią być KURAMI DOMOWYMI to niech sobie nimi będą, może taki ich styl życia. Mnie takie nie satysfakcjonuje, chcę coś w życiu osiągnąć, mieć czas na samorealizację, na SIEBIE. A dzieci prócz matki mają jeszcze OJCA.

No dobra, a teraz czekam na HEJTY! Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5842119 Napisano: 26.03.2014 20:07:17 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Dobra fajnie, szczepienia szczepieniom, ile można... Każda z nas i tak zrobi jak będzie chciała. Ja szczepię powoli i w chwilach gdy dzieci zdrowe i pogoda dopisuje. Jak na razie się to sprawdza, żadne syfu do domu nie przywlokło, jest oki.

Chciałabym mieć takie problemy "jaki ocieplacz wybrać, jakie skarpety, jakie pampersy", wyluzujcie emotka i piszcie co u was tak poza dzieciami, ząbkami, smoczkami, kaszkami i pieluszkami. Życie to nie tylko to emotka



HAlO! Bo tu jest wątek o dzieciach a nie " Co u mnie słychać poza dzieciami", więc się tu matki wymieniają poglądami i radami emotka A jak ktoś ma problemy inne i chce się z nimi podzielić, to wpisuje się w innym wątku, ale chyba o tym wiesz emotka



a ja myslałam, ze to tylko watek ciązowy:P jak mówi sam tytuł:))

nawiasem mówiac skąd tu czerpać czas na cokolwiek:))



Nie wiem, wszyscy tak zrzędzą a ja mam czas na dwie uczelnie, pracę dodatkową, dzieci, wyjście do kina, czy na obiad do restauracji. Nie mogę narzekać, bo jest na prawdę spoko i nie rozumiem tych co ciągle twierdzą, że przy dzieciach tak ciężko że czasu na nic nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5841674 Napisano: 25.03.2014 20:58:25 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Aga to jakie Ty masz problemy poza "jaki ocieplacz wybrać, jakie skarpety, jakie pampersy, dzieciami, ząbkami, smoczkami, kaszkami i pieluszkami" ? emotka



Ano różne mam problemy wyobraź sobie emotka Mam pełno rzeczy na głowie. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5841341 Napisano: 25.03.2014 10:08:54 w Konkursowiczki w ciąży
Dobra fajnie, szczepienia szczepieniom, ile można... Każda z nas i tak zrobi jak będzie chciała. Ja szczepię powoli i w chwilach gdy dzieci zdrowe i pogoda dopisuje. Jak na razie się to sprawdza, żadne syfu do domu nie przywlokło, jest oki.

Chciałabym mieć takie problemy "jaki ocieplacz wybrać, jakie skarpety, jakie pampersy", wyluzujcie emotka i piszcie co u was tak poza dzieciami, ząbkami, smoczkami, kaszkami i pieluszkami. Życie to nie tylko to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5835593 Napisano: 10.03.2014 16:03:16 w Konkursowiczki w ciąży
andziabid napisał(a):

Hej. Urodziłam emotka Oskarek 3250g i 52cm 10 punktów, śliczny i zdrowy
Sam sobie wybral dzień narodzin i to nie byle jaki, bo 14 lutego emotka nasz prezent walentynkowy emotka



Gratulacje emotka

Ja wróciłam na studia... Super opcja tak wyjść z domu emotka Dzieci zostają z opiekunką. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5830847 Napisano: 27.02.2014 12:43:38 w Konkursowiczki w ciąży
Kurcze to moje dzieci śpią jak zabite, cała noc i drzemki w dzień. Kamiś od 15-17 śpi, Jagoda jak jej się chce. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5829742 Napisano: 25.02.2014 10:06:29 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):



Aga, włażę na all i co widzę reklamę "Twojego bobo" (sukienka do chrztu), wchodzę na FB to samo! łoo matko, aleś się rozreklamowała emotka



Oj tam, chcę sprzedać, a nie pół domu zawalone ciuszkami i innymi dzieciowymi rzeczami. normalnie nie ma sie gdzie ruszyć.

Odnośnie parowarów my mamy i jest super, bo można w nim cały obiad ugotować: ziemniaczki, mięsko, warzywka z pary - są na prawdę smaczne. No i nasz ma w sumie 3 piętra.

Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5828927 Napisano: 23.02.2014 18:12:40 w Konkursowiczki w ciąży
Ojej jak tu pusto. Dzieciaki zakatarzone, a ja mówić nie mogę ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5827483 Napisano: 20.02.2014 16:31:56 w Konkursowiczki w ciąży

agusia147

#5824437 Napisano: 15.02.2014 20:53:09 w Konkursowiczki w ciąży
A ja się dziś z domu wyrwałam, co prawda nie na wygibusy a za męża wykład poprowadzić - rozłożyło go ;( Ale i tak było fajnie. Kilka godzin bez dzieci i odżyłam emotka

Mam fajne czapy tanio do sprzedania:
http://allegro.pl...g.php?us_id=27178526 Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5822858 Napisano: 12.02.2014 19:46:52 w Konkursowiczki w ciąży
Za to mnie dziś boli głowa jak nie wiem, a mam full różnej roboty ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5818574 Napisano: 05.02.2014 23:31:10 w Konkursowiczki w ciąży
A Jagoda 3 dni temu skończyła pół roku. Ma już dwa ząbki i próbuje raczkować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5812185 Napisano: 25.01.2014 17:10:21 w Konkursowiczki w ciąży
Kurcze chyba też zacznę pisać bloga: "Rano wstałam, umyłam się, zrobiłam mężowi śniadanie. Potem obudził się synek, więc usmażyłam mu jajeczniczkę na szyneczce, bo taką najbardziej lubi. Następnie obudziła się córeczka, więc nakarmiłam ją, potem się umalowałam, ubrałam. Dziś nie poszliśmy na zakupy bo strasznie zimno, więc zamówiłam zakupy przez internet z Auchan Direct. Kupiłam mleko, jajka i takie tam.." hehehe emotka

Ja się zbieram, żeby w końcu zadzwonić do przychodni i umówić na szczepienie. Mamy kilka miesięcy obsuwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5811035 Napisano: 23.01.2014 11:36:12 w Konkursowiczki w ciąży
malutka456 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Ja też się cieszę, że mamy za sobą, ale te stresy przed i po szczepionce były straszne emotka



Podobno starsze dzieci lepiej znoszą MMR i jest mniej komplikacji. My dopytywaliśmy w przychodni jak długo można odwlekać i w momencie gdy uzyskaliśmy info to podpisaliśmy papier jakiś do sanepidu, że chcemy odroczyć szczepienie.

Z młodą w czasie rozwklekamy szczepienia. Ma prawie 6 miesięcy a miała ze 3 szczepienia dopiero.


Agusia mozna pobrac z jakies strony to pismo o odroczenie? mam zamiar szczepic mala, ale jak bedzie miec 4-5 lat, a nie teraz emotka



Powiedz w przychodni, że na razie dziękujesz, pielęgniarka musi mieć te pisma. I tam wpisujesz że na razie nie zgadzasz się na szczepienie, podajesz powód dlaczego i się podpisujesz. My też tak Kamsia przed pójściem do szkoły zaszczepimy, a nie teraz.

zarania napisał(a):

malutka456 napisał(a):

zarania napisał(a):

Chcę kupić nawilżacz powietrza do pokoju dziecięcego. Czy możecie polecić jakiś model/markę w przystępnej cenie?

moim zdaniem lepsze sa zwykłe nawilzacze na grzejnik lub mokra pielucha/ręcznik emotka mam w domu nawilzacz http://www.electr..._UH1020-109336.html, ale juz troszke stoi i nie wiem, co w nim "siedzi" emotka wiec tylko stoi emotka


Mam pokoik ok. 15m2 i ceramiczny nawilżacz +mokre pieluchy nie dają rady. Raz dwa schną i powietrze jest bardzo suche.



Powieś gruby ręcznik tak mokry aby z niego ciekło, a pod kaloryfer podłóż drugi suchy, żeby ci podłogi ten cieknący nie zasyfił. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5811008 Napisano: 23.01.2014 10:51:59 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Ja też się cieszę, że mamy za sobą, ale te stresy przed i po szczepionce były straszne emotka



Podobno starsze dzieci lepiej znoszą MMR i jest mniej komplikacji. My dopytywaliśmy w przychodni jak długo można odwlekać i w momencie gdy uzyskaliśmy info to podpisaliśmy papier jakiś do sanepidu, że chcemy odroczyć szczepienie.

Z młodą w czasie rozwklekamy szczepienia. Ma prawie 6 miesięcy a miała ze 3 szczepienia dopiero. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5809305 Napisano: 20.01.2014 13:04:35 w Konkursowiczki w ciąży
malutka456 napisał(a):

dziewczyny wydaje mi się, że nie dojdziecie do porozumienia emotka bo racja jest jak pupa, każdy ma swoją emotka emotka ja rozumiem postawę Kali i mam, które szczepią skojarzonymi, ale sam fakt, że będzie miej wkłuć do mnie nie przemawia (zła, zła, zła matka). Nie wiem, który dorosły przeszedł by bez powikłań zaszczepienie na 5-6 chorób jednego dnia? emotka ja po 1 szczepionce na grypę leżałam 2 tyg. .... ale każdy organizm jest inny i każda mama decyduje o szczepieniu swojego dziecka emotka my jesteśmy po i Pani pielęgniarka juz nas serdecznie na MMR zapraszała....oj to nas zobaczy jak świnka niebo emotka emotka



My podpisaliśmy oświadczenie, że na razie za MMR dziękujemy. Podobno można je odwlekać spokojnie do wieku szkolnego. Wyświetl w wątku >>
0 0