Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika aljagus

aljagus

#6286891 Napisano: 18.11.2016 22:37:59 w Wkurza mnie...
Nie krzycz.Wkurza mnie to.
cb656 napisał(a):

Strasznie, ale to potwornie, wkurzyła mnie dziś jedna "stara" forumowiczka, która przysłała do mnie maila... emotka
Chodzi o brak zasad, nieznajomość podstaw netykiety. Nie rozsyła się wiadomości, w taki sposób, że NIEZNAJĄCYCH SIĘ wzajemnie odbiorców pakuje do jednego worka, czyli w pole adresu "wyślij do". No nie robi się tak i już!! emotka
Można robić masowe wysyłki, ale korzysta się wtedy z pola "kopia UKRYTA" i tam można wrzucić swoją listę mailongową, wtedy każdy dostanie wiadomość, ale NIE DOSTANIE dziesiątków adresów pozostałych odbiorców!!
Noż qrna olek, niby taka mądra, książki chce pisać, ale podstawowych zasad pisania w necie nie zna?!
Kto to widział!!! emotka JA SOBIE NIE ŻYCZĘ.

Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#6286848 Napisano: 18.11.2016 20:54:48 w Wkurza mnie...
Książki pisane na maszynie do pisania podobno są lepsze.
cudaczek121 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Strasznie, ale to potwornie, wkurzyła mnie dziś jedna "stara" forumowiczka, która przysłała do mnie maila... emotka
Chodzi o brak zasad, nieznajomość podstaw netykiety. Nie rozsyła się wiadomości, w taki sposób, że NIEZNAJĄCYCH SIĘ wzajemnie odbiorców pakuje do jednego worka, czyli w pole adresu "wyślij do". No nie robi się tak i już!! emotka
Można robić masowe wysyłki, ale korzysta się wtedy z pola "kopia UKRYTA" i tam można wrzucić swoją listę mailongową, wtedy każdy dostanie wiadomość, ale NIE DOSTANIE dziesiątków adresów pozostałych odbiorców!!
Noż qrna olek, niby taka mądra, książki chce pisać, ale podstawowych zasad pisania w necie nie zna?!
Kto to widział!!! emotka JA SOBIE NIE ŻYCZĘ.

No to napisz do Niej i zwróć jej uwagę emotka

Wyświetl w wątku >>

aljagus

#6282989 Napisano: 10.11.2016 20:55:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
i w sumie kolejne- wysyłając 100 kodów ,które masz na jednym paragonie - wygrasz 2 lub trzy razy - jakie wtedy paragony odsyłasz ,jeżeli masz 1?ach...w głowie się już kręci od tego emotka

aljagus napisał(a):

No ok, a co z punktem w reg,że każdy zakup (paragon) to jedno zgłoszenie?? ja pierdzielę. emotka Może uda się coś ustalić wspólnie emotka

huda83 napisał(a):

Ja to rozumiem inaczej. suma mlek na paragonach ma się równać sumie zgloszonych kodów. czyli jak masz sto na paragonie to zgłaszasz sto a nie sto jeden. chyba, że masz na to dodatkowe jeden jeszcze jeden paragon. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#6282986 Napisano: 10.11.2016 20:48:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No ok, a co z punktem w reg,że każdy zakup (paragon) to jedno zgłoszenie?? ja pierdzielę. emotka Może uda się coś ustalić wspólnie emotka

huda83 napisał(a):

Ja to rozumiem inaczej. suma mlek na paragonach ma się równać sumie zgloszonych kodów. czyli jak masz sto na paragonie to zgłaszasz sto a nie sto jeden. chyba, że masz na to dodatkowe jeden jeszcze jeden paragon. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#6282979 Napisano: 10.11.2016 20:40:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie WYPASIONEGO- po analizie wysłałam do nich zapytanie czy mogę kupić więcej sztuk mleka na jeden paragon skoro UDZIAŁ W LOTERII BIERZE KOD z opakowania a nie paragonu! i oto odp : Ja to rozumiem na Polski - Jasne,możesz kupić 100 mlek na jeden paragon i wszystkie sto kodów zgłosić,jednakże w momencie wygranej oczekujemy 100 paragonów. ps- nie wiem dlaczego takie maleńkie! cytuję :
Witamy!  Jak najbardziej można zakupić większą ilość produktów promocyjnych na jeden
paragon i później je wszystkie zgłosić na ten sam numer paragonu. Nie
można jednak zgłosić ich więcej, ponieważ wtedy w razie wygranej i
weryfikacji wszystkich zgłoszeń, uczestnik zostanie zdyskwalifikowany emotka Życzymy powodzenia! Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#6280270 Napisano: 06.11.2016 12:53:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
Na miejscu michałek13  rozważyłabym odwołanie tych słów...

kammaro napisał(a):

Na jakiej podstawie nazywacie nas oszustami? 
kate87
Pisz! Nie Ty pierwsza! Organizator już nam prawie zrobił kolonoskopię... nic wiecej zrobić nie może. Nie łamiemy regulaminu.

Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#6228337 Napisano: 12.07.2016 20:26:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

aljagus napisał(a):

aljagus napisał(a):

barszcz napisał(a):

aljagus napisał(a):

Czy dostaliście zwrotkę na Lech Free Carrefour?

Musisz wyslać prefiks FREE1

FREE1??Wysłałam FREE z KROPKĄ "." I nic-ani,że fenkju ani że błędne .. a wg regulaminu słałam z KROPECZKĄ.Stąd moje zdziwienie.

FREE1-Błędna treść SMS.

Słałam wczoraj free1.odpowiedz i  była zwrotka że wszystko ok

Dzięki!tak się zgadza! Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#6228334 Napisano: 12.07.2016 20:03:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

Ja wysyłałam FREE1. i miałam zwrotkę,ale to było na początku konkursu.

Czyli na koniec już nie przyjmują haseł,bo czytać się nie chce emotka Widzisz,ja z FREE1 dostałam natomiast zwrotkę ,że błędne.a na reszcie NIC. Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#6228330 Napisano: 12.07.2016 19:53:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aljagus napisał(a):

barszcz napisał(a):

aljagus napisał(a):

Czy dostaliście zwrotkę na Lech Free Carrefour?

Musisz wyslać prefiks FREE1

FREE1??Wysłałam FREE z KROPKĄ "." I nic-ani,że fenkju ani że błędne .. a wg regulaminu słałam z KROPECZKĄ.Stąd moje zdziwienie.

FREE1-Błędna treść SMS. Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#6228329 Napisano: 12.07.2016 19:51:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

aljagus napisał(a):

Czy dostaliście zwrotkę na Lech Free Carrefour?

Musisz wyslać prefiks FREE1

FREE1??Wysłałam FREE z KROPKĄ "." I nic-ani,że fenkju ani że błędne .. a wg regulaminu słałam z KROPECZKĄ.Stąd moje zdziwienie. Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#6228324 Napisano: 12.07.2016 19:42:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostaliście zwrotkę na Lech Free Carrefour?
Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#5578754 Napisano: 08.02.2013 07:42:56 w Wkurza mnie...
emka86 napisał(a):

aljagus napisał(a):

Wkurza...oj WKURZA(!)mnie mąż!Lutuje jakiś kabelek czy coś i znowu leci z tym światem emotka


dobrze ,że coś robi mój śpi


Orzeszki... ale ten to jakby cały świat mu się walił!Jeszcze chwila a będzie rzucać tą lutownicą po pokoju.Siedzę z córką cicho-atmosfera napięta jak... emotka Emka- z drugiej strony nie wiem czy to nie wkurzałoby mnie równie mocno emotka WKURZA mnie,ze właśnie teraz wyładował mi się e-papieros..

Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#5578730 Napisano: 08.02.2013 07:22:05 w Wkurza mnie...
Wkurza...oj WKURZA(!)mnie mąż!Lutuje jakiś kabelek czy coś i znowu leci z tym światem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#5554293 Napisano: 17.01.2013 11:23:33 w WC - rozmowy o wszystkim

aljagus

#5554265 Napisano: 17.01.2013 11:15:33 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Byłyśmy dziś z mamą w we wrocławskiej galerii handlowej na zakupach,a że rodzicielce zachciało się iść do toalety,to weszłyśmy.Mama wyszła z kibelka,umyła ręce,podeszła do tego urządzenia, co się suszy ręce, aż tu nagle patrzy,a w koszu z brudnymi ręcznikami wypatrzyła zgiętą na pół żółtą teczkę z przypiętą wizytówką biura mojego ojca emotka No rozumiemy,że jakiejś klientce się nie zmieściła do torebki/nie spodobała ta teczka, w której dostała dokument, no,ale żeby wrzucać teczkę z kancelarii do kosza w publicznym wc,to już przesada emotka Nie wiedziałyśmy czy mamy się śmiać czy, płakać emotka emotka Jakby nie można było tej teczki wrzucić do normalnego kosza,których w centrum handlowym jest kilka emotka



A jaki to normalny kosz? Inny niż w toalecie,tak? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#5544275 Napisano: 08.01.2013 09:29:18 w Inne mniejsze markety
0 0

aljagus

#5523959 Napisano: 19.12.2012 05:32:35 w Biedronka
ilonar2301 napisał(a):

aljagus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aljagus napisał(a):

Co do tej Biedrony-jeżeli chodzi o PAPRYKÊ OSTR¡.Ani w regulaminie,ani na liście nie ma podanej marki ani wagi!Tak więc kierowałam się zdjęciem-zakupiłam PAPRYKÊ OSTR¡ KAMIS-a. Skąd się wzięło,że ma to byc papryka ostra z firmy Przyprawy Świata?



chyba o pieprz tej firmy chodziło


Tej firmy...czyli? i jeśli nawet jakiejkolwiek-skąd to wiadomo ?
emotka


Ale nie o paprykę tu chodzi emotka Z przypraw świata ma być pieprz emotka a jak nie ma pieprzu, to można kupić paprykę, bo ten sam napis na paragonie emotka


KAPUJÊ
emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#5523939 Napisano: 19.12.2012 05:27:06 w Biedronka
aljagus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aljagus napisał(a):

Co do tej Biedrony-jeżeli chodzi o PAPRYKÊ OSTR¡.Ani w regulaminie,ani na liście nie ma podanej marki ani wagi!Tak więc kierowałam się zdjęciem-zakupiłam PAPRYKÊ OSTR¡ KAMIS-a. Skąd się wzięło,że ma to byc papryka ostra z firmy Przyprawy Świata?



chyba o pieprz tej firmy chodziło


Tej firmy...czyli? i jeśli nawet jakiejkolwiek-skąd to wiadomo ?
emotka


Pieprz-owszem-przyprawy swiata,ale ktos pisał,że papryka ostra również.Ja wysyłam tak jak mam-nigdzie nie ma nic na temat firmy ani wagi papryki czerwonej.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#5523934 Napisano: 19.12.2012 05:25:38 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

aljagus napisał(a):

Co do tej Biedrony-jeżeli chodzi o PAPRYKÊ OSTR¡.Ani w regulaminie,ani na liście nie ma podanej marki ani wagi!Tak więc kierowałam się zdjęciem-zakupiłam PAPRYKÊ OSTR¡ KAMIS-a. Skąd się wzięło,że ma to byc papryka ostra z firmy Przyprawy Świata?



chyba o pieprz tej firmy chodziło


Tej firmy...czyli? i jeśli nawet jakiejkolwiek-skąd to wiadomo ?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aljagus

#5523931 Napisano: 19.12.2012 05:24:59 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

a cytryny to obojetnie czy na wage czy w siatce?


W siatce nie było-ważyłam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0