Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula81

anula81

#6774808 Napisano: 12.04.2021 06:58:45 w SZUKAM....
szukam kodu zniżkowego do empik, Mediaexpert, lub gdzieś gdzie można nabyć, ROBOROCK S5 Max biały




Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6711693 Napisano: 24.06.2020 12:27:48 w Czy informują/ informowali?
adriannaa napisał(a):

Smolar nadal nie informował z Rusz się Polsko? bo z tego co kojarzę to dzisiaj ostatni dzień mają

też się zastanawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6700485 Napisano: 02.05.2020 06:39:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takie pytanko czy te bony z nutelli można łączyć? ktoś próbował ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6697525 Napisano: 18.04.2020 06:45:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pytanie otwierał już ktoś perfumy z liona, ciekawa jestem czy ładne? wiem że gusta są różne, ale myślę je dać na prezent, i się zastanawiam czy są warte tej ceny ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6674110 Napisano: 16.01.2020 08:41:37 w Informują
w tym szale czekoladek, kto brał udział w kamise na ig to na story są wyniki i info na PW, odsyłajcie dane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6673472 Napisano: 14.01.2020 11:45:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
bubba napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

kukuleczka napisał(a):



Tez zwrocilam na to uwagę. Przypuszczam, ze to znowu jedna i ta sama osoba. Po drugie, to zdjecie z tak ulozonymi wlosami jest juz nudne. Widzialam je (z tak ulozonymi wlosami) conajmniej w 10-15 konkursach FB.

Fakt jest nudne, ale się podoba komisji i każdy z nas jak ma długie włosy może też takie mieć.
U mnie na 4 zdjęcia 2 wygrane i uwaga - nowe pomysły moje nie zostały nagrodzone gdzie zdjęcia były moim zdaniem lepsze niż te co nagrodzili - a nagrodzili to co w innych konkursach już było sprawdzone. 

ja w różnych konkursach biorę udział i zwracam uwagę na właściwie te same fotki. Te włosy były już chyba we wszystkich możliwych konkursach i jak widać obraz się nie przejadł, tak samo jak bardzo fajne ale też bardzo powtarzalne układanie różnych rysunków z zakręconych papierów (dwa razy również takie zdjęcie w fantasji wygrało). Teraz jeszcze mi do kolekcji brakuje pracy pani która rysuje kredą a potem na rysunek "wsiada" (np narysowany rower a na nim pani albo pół jej rodziny).

I jeszcze brakuje pani na rowerze z rozkraczonymi nogami i będzie komplet.

Moim zdaniem każdy wykorzystuje do zdjęć najlepsze atuty jakie ma. Te włosy na zdjęciu Fantasii są piękne (długie, zdrowe. lśniące), gdybym takie miała, również bym to wykorzystywała (niestety mam takie jak kot pod ogonem  emotka ). Rozkraczone nogi na rowerze? A dlaczego nie, skoro są zgrabne, długie i do tego piękna i ciekawa twarz. Krępa matrona mierząca raptem 155cm w kłębie już by tak ładnie na zdjęciu nie wyglądała... 
Ja lubię patrzeć na ŁADNE zdjęcia konkursowe, jeśli nawet dane motywy powtarzają się po raz n-ty

moje zdjęcie na rowerze w podskoku też razi od lat emotka nawet czekają na nie podpisując w komentarzach, bym zrobiła do kompletu w śniegu!!! więc i pani rozkriczona ma swój patent i pani w podskoku emotka i nic nikomu do tego???? zresztą polecam zrobić takie foto, podskakiwać i podskakiwać by się udało i by fotograf zdążył je cyknąć emotka a ja i tak będę to słać gdzie się da emotka w fantazji nie gram, bo takiej biżuterii nie noszę, szkoda że hamaków w tym roku nie dali emotka miłego dnia dla wszystkich ???????? Wyświetl w wątku >>

anula81

#6672571 Napisano: 11.01.2020 09:57:07 w Smolar
Cytrusek77 napisał(a):

anula81 napisał(a):

czy Smolar będzie słał smsy z tymi wygranymi kinami? czy każdy musi sprawdzić sobie sam ?


Wczoraj słali sms-y

dziękuję to musze tel. posprawdzać bo wygrane na str są  emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6672565 Napisano: 11.01.2020 09:05:55 w Smolar
czy Smolar będzie słał smsy z tymi wygranymi kinami? czy każdy musi sprawdzić sobie sam ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6671278 Napisano: 07.01.2020 20:41:37 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
fajnie jakby konkursy książkowe były osobno, już nie wspomnę o dostępie do platformy tylko dla tych co dodają konkursy, i jak ktoś napisze że co to problem dodać 3 konkursy, to proszę bardzo, bo ciągle dostaję info co jest w zapowiedziach? bo nie mam dostępu, jakby całabaza była ograniczona nie byłoby takich pw!!! byłaby motywacja czytam? daję i ja z siebie, a ostatnio naprawdę by dodać konkurs do bazy musi on być wpisany wręcz natychmiast po ukazaniu bo potem ktoś nas ubiega! Wyświetl w wątku >>

anula81

#6667172 Napisano: 18.12.2019 07:46:11 w Nasze wygrane w minionym roku
To chyba i ja się wpiszę, bo w watku MDW się nie wpisuję, gram na męża, mamę, teściów, więc potencjalnie strach się wpisywać emotka zaraz znajdzie się ktoś, kto gdzieś doniesie emotka

Rok był bardzo dobry, biorąc pod uwagę  iż gram w bardzo wyselekcjowanych konkursach, o to co można łatwo sprzedać, co jest mi przydatne, pomijam wszelakie maskotki, pufy, gadżety, nie mam natury chomika, wkurzają mnie koce w kolorach organizatora, czy ręczniki z jogurtem, jestem bardzo wybredna pod tym względem.


Rok przyniósł inne nagrody niż rok wcześniej, i może się tutaj narażę, ale dużo konkursów nie ma w bazie, i z takich też korzystam, szukam i się zawsze udaje.

Omijam paragonowe jak ognia, chyba że paragon znajdę lub coś uzywam emotka

Loterią też mówię nie!

Rok zaczęty miło od pomyłki Fantasji która to za pomyłkę za pierwszy dzień dała mi 3 fotele, 2 sprzedane za super kasę, dołożyłam z innych nagród i kupiliśmy panele na parter do nowego domu emotka

Potem każdy miesiąc róznie według regulaminiu nagrody od 1000zł do 3000 tys na miesiąc, rzadko kończę miesiąc z mniej niż tysiakiem, a naprawdę mało gram.
mnóstwo bonów, w tym adidas, czy do spożywczych  sklepów, barilla nagradzala ciągle, był pobyt w Szczyrku, ale hotel rodem z jakiegoś thilera, były wejściówki na termy w ilościach zatrważających, nawet mamy na przyszły rok znów już termy Chochołowskie aż dla 5 osób, było dużo zaproszeń do restauracji, jedno wciąż czeka, był konkurs na IG z bazy, nikt w nim nie grał prawie, wpadły bony do C4 dużo bonów emotka Doradca smaku nożami też zasypywał, potem garage butami i piwami, niezliczona ilość spożywki, a rok kończę w ilościach ogromnych Heinekenem emotka I żeby się ktoś nie burzył, uczciwie jedna osoba jedna wygrana, ale tych osób było kilkanaście,

Od marca zaczynam pracę, zobaczymy jak będzie z czasem emotka
ale jeszcze grudzień się nie skonczył a jest mnostwo fajnych konkursów emotka
Traktuję konkursy jako bonus do pensji męża chwilowo emotka
Nigdy się nie wkurzam jak nie wygram, bo jest tu masa zdolnych osób, po prostu idę dalej, zero spiny, zero żalu, ale jak gdzieś mam monopol na wygrywanie to cisnę ile się da i nie odpuszczam emotka Wycieczki omijam bo boimy się latać, więc luzik wakacyjny z głowy, jedynie nas PL zadowala chwilowo i może coś gdzie można blisko samochodem...

Życzę wam spełnienia marzeń w nowym konkurswoym roku, i samych uśmiechów już od stycznia z wygranych Wyświetl w wątku >>

anula81

#6664889 Napisano: 09.12.2019 13:04:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sprawdzacie daty wazności heńka, wszystkie mam na razie z datą do sierpnia 2020, są jakies inne? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6664127 Napisano: 05.12.2019 19:27:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jkkp napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

anula81 napisał(a):

ludziki czy nadawca advant Sławomir UPS to będzie Heineken już szedł?

Tak

a jak powiadamiają o wysyłce, sms czy @?

SMS właśnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6664101 Napisano: 05.12.2019 18:02:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ludziki czy nadawca advant Sławomir UPS to będzie Heineken już szedł? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6662759 Napisano: 30.11.2019 21:35:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

edith napisał(a):

anula81 napisał(a):

a czeka ktoś jeszcze na piwo garage ? bo u mnie brak z pierwszego etapu!

Do mnie wczoraj dowiezli  emotka   

Chłopak mojej córki nadal czeka z II etapu! Ale widzę, że jest jeszcze szansa skoro do Edytki wczoraj dotarły emotka



dzięki za odp. to czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6662591 Napisano: 30.11.2019 08:16:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a czeka ktoś jeszcze na piwo garage ? bo u mnie brak z pierwszego etapu! Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6659625 Napisano: 22.11.2019 09:08:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czeka ktoś jeszcze na piwo z garage? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6657605 Napisano: 15.11.2019 17:06:52 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam takie pytanie do osób które robią zakupy w dużych C4 takich hipermarketach, czy oni w sklepach stacjonarnych mają towary oferowane online? mam dużo bonów do c4 wypatrzyłam sobie na str www wazony, ale przesyłka np. jednej szt 29zł,zastanawiam sie czy będą je mieć stacjonarnie?  Czy moze zadzwonić do takie sklepu i sprawdzą? hmmm pomoże ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6653250 Napisano: 31.10.2019 17:12:03 w Informują
kreatia napisał(a):

podróż za kawę sms, teraz

ta sama godzina na wszystkie tel. ciekawe czy @ tez już słali do tych co grali przez str www ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6652230 Napisano: 28.10.2019 19:01:42 w Paragony na trwające konkursy
mam ITM podróż za kawę 20zł tylko przelew. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6651600 Napisano: 25.10.2019 16:35:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

anula81 napisał(a):

a tutaj znalazłam str, jak macie swoje jakieś grafiki, to mniej wiecej sobie zwizualizujecie jak to może wyglądać, wystraczy kliknąć + i otworzy wam się folder gdzie poszukacjie swoich fotek, ja sobie zrobiłam zrzut ekranu gotowych trampek i tak im to załaczę że tak mają wyglądać emotka to jest akurat obraz mojego zaprzyjaźnionego malarza ;:) 

Szkoda, że nie można wziąść po prostu dowolnych butów za ten voucher i dostępne są tylko te białe z tymi czerwonymi paskami na podeszwie, a zostawić białe to bez sensu bo sie starsznie będą brudzić.

Może komuś  pomogłam, bo starciłam całe popołudnie na ogarnianianie vouchera




https://www.easte...converse-print-1u646

a oświadczenie sama wypisujesz? czy beda miec? szukam w necie jakiegos wzoru;/

a to im już na miejscu chyba skrobnę, choc mówił, gościu że oni wyslą na @ to nie wiem, to akurat najmniejszy problem, masakra z tym voucherem Wyświetl w wątku >>
0 0