Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula81

anula81

#6381571 Napisano: 21.07.2017 14:58:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
umbrella napisał(a):

anula81 napisał(a):

Czy w tym Tauronie, co czujniki się wygrywa, wystarczy im odpowiedzieć na ich @ i dopisać ten pesel ? Czy trzeba jakiegoś nowego @ skrobać, bo w regul. pisze tyle tylko co w @ że 10 dni na odesłanie pełnych danych, czy ja ślepa jestem "/

Dokładnie tak, odpowiedzieć na @, skopiować dane + dopisać pesel

dziekuje serdecznieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6381549 Napisano: 21.07.2017 14:25:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w tym Tauronie, co czujniki się wygrywa, wystarczy im odpowiedzieć na ich @ i dopisać ten pesel ?

Czy trzeba jakiegoś nowego @ skrobać, bo w regul. pisze tyle tylko co w @ że 10 dni na odesłanie pełnych danych, czy ja ślepa jestem "/ Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6379945 Napisano: 17.07.2017 13:38:11 w Carrefour konkursy
a macie jakieś namiary na karlsbad ? bo w konkursie MILKA w regul same sklepy hiper, a w liście nad foto z konkursem na str C4 lista dużo dłuższa ... Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6378945 Napisano: 13.07.2017 12:25:00 w Informują
dzwoni Karlsbad  nr. 509...049 z info nagroda II stopnia tablet z osttaniego dnia słane zgłoszenia konkurs ITM „
ZACZNIJ WAKACJE Z NAGRODAMI

Chcą dane jak sie im potem dośle listem poleconym, i nawet podają nr paragonu, ten z dołu tzw transakcji Wyświetl w wątku >>

anula81

#6378398 Napisano: 12.07.2017 10:18:27 w Informują
w końcu informują z Cosmopolitan z konkursu  pokaż nam co dodaje Ci energii na co dzień! Wyniki miały być 26.06.17 dziś w końcu rozesłali @ ! https://www.e-kon...en.html#.WWXbMJ7NTMs Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6378379 Napisano: 12.07.2017 09:43:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DPD- kasztelan ITM  od smolara bony Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6377068 Napisano: 07.07.2017 16:01:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

astronautka napisał(a):

jokan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

astronautka napisał(a):

tęsknię za konkursami z rossmana, gdzie czasami było ich ze 20 na raz.....ehhhhh starzeje się

o tym samym myślałam jakiś czas temu.. tam zawsze coś wpadało  emotka

hehe, ja tez o tym ostatnio myslalam...wpominalam ten slawetny konkurs z rowerami, pamietacie? ale czad, prawie wiekszosc z nas wygrala wtedy krossy emotka

ja nie wygrałam emotka  ale zawsze były emocje jak się czekało na wyniki, jak się poszukiwało produktów na konkurs...to były czasy, szkoda, że zrezygnowali z tych konkursów...teraz otwarli rosman koło mnie więc miałabym bliziutko...

a pozniej tez jeszcze byly te konkursy, ale juz duzo namieszali w tych zasadach, etc., przestalam brac udzial....praktycznie kazdy byl promocyjny, a wczesniej chyba zdazaly sie takie, ze wystarczylo cos napisac (bez koniecznosci zakupu produktu?)

i konkurs niby na głosy, a potem nagle 200 rowerów w śród nas  i ten szok, bo ktoś miał tylko 5 głosów emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6376943 Napisano: 07.07.2017 11:39:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarły piwa i hamak z Książęce "letnie powroty" konkurs na fb- nieznany kurier, ale wielki szacun dla nich, że nie dali hamaka całego w logo piwnym, jest kremowy z frendzlami i malym logo z tyłu książęce emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6376259 Napisano: 05.07.2017 15:06:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

anula81 napisał(a):

violka88 napisał(a):

czy ktoś kojarzy konkurs z abc chyba ze snicers (jesień 2016 roku) były tam do wygrania karty foto joker  emotka mam pytanie czy ktoś się orientuje do kiedy są ważne, lub jak sprawdzić ważność? emotka bo tak mi się wydaje, że można te tylko zrealizować w salonie fotojoker, a nie można przez internet. - czy się mylę? emotka

violka88 napisał(a):

czy ktoś kojarzy konkurs z abc chyba ze snicers (jesień 2016 roku) były tam do wygrania karty foto joker  emotka
mam pytanie czy ktoś się orientuje do kiedy są ważne, lub jak sprawdzić ważność? emotka
bo tak mi się wydaje, że można te tylko zrealizować w salonie fotojoker, a nie można przez internet. - czy się mylę? emotka

tylko stacjonarnie i waźne do listopada a sprawdzic można też tylko w salonie

dzięki za info emotka  - rozumiem,  że ważne do listopada 2017? 

tak konkurs był w pażdzierniku jakoś, a sama też sparwdzałam i wszystkie karty ważne 3.11.2017 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6376157 Napisano: 05.07.2017 12:47:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

czy ktoś kojarzy konkurs z abc chyba ze snicers (jesień 2016 roku) były tam do wygrania karty foto joker  emotka
mam pytanie czy ktoś się orientuje do kiedy są ważne, lub jak sprawdzić ważność? emotka
bo tak mi się wydaje, że można te tylko zrealizować w salonie fotojoker, a nie można przez internet. - czy się mylę? emotka

violka88 napisał(a):

czy ktoś kojarzy konkurs z abc chyba ze snicers (jesień 2016 roku) były tam do wygrania karty foto joker  emotka
mam pytanie czy ktoś się orientuje do kiedy są ważne, lub jak sprawdzić ważność? emotka
bo tak mi się wydaje, że można te tylko zrealizować w salonie fotojoker, a nie można przez internet. - czy się mylę? emotka

tylko stacjonarnie i waźne do listopada a sprawdzic można też tylko w salonie Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6373754 Napisano: 29.06.2017 11:04:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zottoaktywni I etap  słuchawki - UPS i emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6373320 Napisano: 28.06.2017 15:06:47 w Informują
kaufland jeszcze śle 15;05 Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6372232 Napisano: 26.06.2017 18:44:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
constanza napisał(a):

pomozcid - chcialam sobie zamowic koncowke gratisowa do Visa Pure, mam ja wygrana z aukcji. Co powinnam zalaczyc jako dowod zakupu?bo tam chca skan dowodu zakupu ;(

ja załączyłam zdjęcie protokołu odbioru nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
1 constanza 0

anula81

#6372073 Napisano: 26.06.2017 14:44:40 w Lay's
FBdominika napisał(a):

donia7 napisał(a):

FBdominika napisał(a):

Chyba do mnie tylko nie dotarł jeszcze antracyt z pierwszego etapu. I informacji brak emotka

do mnie dziś dotarł, informacji na email nie było emotka

Czyli jest nadzieja emotka Żadnej informacji nie było? Nawet od kuriera? emotka

ja też czekam na antracyt z I etapu, DPD już dziś było ale bez walizki, musimy czekać cierpliwie Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6371446 Napisano: 24.06.2017 13:31:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Mysia napisał(a):

anula81 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

anula81 napisał(a):

a ja tak z innej beczki, nowe konto ktoś założył 22.06, od razu pisze, że chce to i to i wysłać za pobraniem, obawiam się .... też tak uważacie że trzeba być z nowymi ostrożnym ? zapewne zajrzy do tego wątku emotka i w dalszym ciągu uważam iż wstęp na forum powinny mieć osoby które dodają te 3 konkursy to daje pewność, ze nie wpadają tutaj wyłudzacze i oszuści emotka

Oczywiście, że należy być ostrożnym. Jak ten ktoś nie ma zaufania do Ciebie i tak argumentuje wysyłkę za pobraniem to niech na konto zapłaci Ci za samą wysyłkę. Jeśli nie odbierze jej Ty nie będziesz stratna na wysyłce. Jeśli się nie zgodzi to ... wiadomo. emotka  

dobrze mówisz czekam na odp. a tak mnie pikło sparwdzić, czy długo jest na forum emotka a tu bach 1 dzień

A ja myślę że to może być "stary" forumowicz, który nie chce żebyś znała jego dane i stąd nowe konto emotka ale też bym prosiła o pieniążki za przesyłkę wcześniej i z głowy emotka

mówisz Mysia, ze tak ludzie też chronią swoje dane pod nowymi Nicami? na to bym nie wpadła ... milo by było, gdyby moje obawy były bezpodstawne, podzielę się chętnie efektami,  jak transakcja dojdzie do skutku. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

anula81

#6371409 Napisano: 24.06.2017 11:17:05 w WC - rozmowy o wszystkim
nel1984 napisał(a):

anula81 napisał(a):

a ja tak z innej beczki, nowe konto ktoś założył 22.06, od razu pisze, że chce to i to i wysłać za pobraniem, obawiam się .... też tak uważacie że trzeba być z nowymi ostrożnym ? zapewne zajrzy do tego wątku emotka i w dalszym ciągu uważam iż wstęp na forum powinny mieć osoby które dodają te 3 konkursy to daje pewność, ze nie wpadają tutaj wyłudzacze i oszuści emotka

Oj błagam, nieeee! Jak ja wypatrzę jakiś konkurs i już się ucieszę, że punkcik będzie to się okazuje, że ten konkurs już jest w bazie. Znalazłam w końcu jeden i co? Mam problem z dodaniem. A gwarantuję, że nie jestem wyłudzaczem ani oszustem.

tak niestety też się zdarza, sama w piątek dodałam 3 konkursy z czego widziałam je po 2 min od pojawienia i tylko jeden defakto zdążyłam dodać ja emotka ale pomyśl jak się baza rozbudowuje, ile szans, jak sie każdy przyłoży emotka jak coś wypatrzysz na FB to od razu dodawaj, a napewno sie uda, fakt trzeba mieć masę stron polubionych śledzić je ale jest to do zrobienia powodzenia i trzymam kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
1 nel1984 0

anula81

#6371400 Napisano: 24.06.2017 10:15:58 w WC - rozmowy o wszystkim
cherry_coke napisał(a):

anula81 napisał(a):

a ja tak z innej beczki, nowe konto ktoś założył 22.06, od razu pisze, że chce to i to i wysłać za pobraniem, obawiam się .... też tak uważacie że trzeba być z nowymi ostrożnym ? zapewne zajrzy do tego wątku emotka i w dalszym ciągu uważam iż wstęp na forum powinny mieć osoby które dodają te 3 konkursy to daje pewność, ze nie wpadają tutaj wyłudzacze i oszuści emotka

Oczywiście, że należy być ostrożnym. Jak ten ktoś nie ma zaufania do Ciebie i tak argumentuje wysyłkę za pobraniem to niech na konto zapłaci Ci za samą wysyłkę. Jeśli nie odbierze jej Ty nie będziesz stratna na wysyłce. Jeśli się nie zgodzi to ... wiadomo. emotka  

dobrze mówisz czekam na odp. a tak mnie pikło sparwdzić, czy długo jest na forum emotka a tu bach 1 dzień Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6371383 Napisano: 24.06.2017 08:50:23 w WC - rozmowy o wszystkim
a ja tak z innej beczki, nowe konto ktoś założył 22.06, od razu pisze, że chce to i to i wysłać za pobraniem, obawiam się .... też tak uważacie że trzeba być z nowymi ostrożnym ? zapewne zajrzy do tego wątku emotka



i w dalszym ciągu uważam iż wstęp na forum powinny mieć osoby które dodają te 3 konkursy to daje pewność, ze nie wpadają tutaj wyłudzacze i oszuści emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6371382 Napisano: 24.06.2017 08:47:57 w Udane wymiany - polecane nicki:)
tuw3105
Szybka wymiana, konkretne decyzje dziękuję emotka i polecam sie na przyszłość Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6370250 Napisano: 21.06.2017 16:02:55 w Intermarche
czy na konkurs VELVET według regulaminiu  mogę zakupić chusteczki ? choć pytanie jak one będą tam opisane ? ****

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie
przez Uczestnika, jest:
A.
dokonanie przez Uczestnika zakupu dwóch
dowolnych opakowań produktów VELVET (dalej
zdefiniowanych jako
ProduktyPromocyjn Wyświetl w wątku >>
0 0