Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kursykon

kursykon

#6770199 Napisano: 16.03.2021 13:39:28 w PLAGIATY
O tym pisałem:

.


gościu zerżnął ją z galerii z 2017 roku
Wyświetl w wątku >>

kursykon

#6770120 Napisano: 15.03.2021 22:49:35 w PLAGIATY
zielonaszpilka napisał(a):

kursykon napisał(a):

A co sądzicie o tak ordynarnym skopiowaniu zdjęcia i tekstu i zgłoszeniu jako swoje (co było opisane w poście z Kinder Country na FB pod wynikami w 3 turze), odnoszę wrażenie, że są ludzie mentalnie podobni do tamtego "bohatera", którzy wyłącznie cudze prace zgłaszają jako swoje.  A swoją drogą wciąż zaskakują mnie wyniki Kindera, ale to inny temat:)

A ja nie wiem o co chodzi, bo ani nie gram w tym konkursie, ani nie śledzę wyników a pod postem o którym piszesz nie ma nic. Może jednak przybliżysz temat?

Rzeczywiście, już nie da się go zobaczyć?? A to jeszcze ciekawsze, bo to by oznaczało, że Kinder wprowadził cenzurę. To jeszcze smutniejsze, że chronią tych co łamią prawo. Widzę że pod postem o wynikach jest 21 komentarzy ale widocznych jest w rzeczywistości mniej, więc te najciekawsze są po prostu ukryte:( Ale to nic gdzieś mam zrzuty:) Tylko gdzie one się zapisują domyślnie? Ciekawe czy gościu wciąż ma profil? Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6769986 Napisano: 15.03.2021 14:07:01 w PLAGIATY
A co sądzicie o tak ordynarnym skopiowaniu zdjęcia i tekstu i zgłoszeniu jako swoje (co było opisane w poście z Kinder Country na FB pod wynikami w 3 turze), odnoszę wrażenie, że są ludzie mentalnie podobni do tamtego "bohatera", którzy wyłącznie cudze prace zgłaszają jako swoje.  A swoją drogą wciąż zaskakują mnie wyniki Kindera, ale to inny temat:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6769788 Napisano: 14.03.2021 12:59:09 w co chcielibyście wygrać?

kursykon

#6769692 Napisano: 13.03.2021 14:46:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
Uprzejme gratulowanko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6579412 Napisano: 11.03.2019 21:48:47 w Avanti
nataszka napisał(a):

Do tej pory nie komentowałam wyborów Avanti ,Smolara...itd...Nie brałam udziału w konkursie chrupkowym,ale Avanti uważam za uczciwą agencję,która czyta prace - jak podajesz swoje dane i masz super tekst to wygrywasz w każdym konkursie nawet główne nagrody pod rząd (sama 2,3 lata temu miałam kilka głównych pod rząd a koleżanka zresztą nasza z forum ma kilka głównych pieniężnych z kilku ostatnich też po rząd na swoje dane!!!
Każdemu podoba się co innego ,ale  są prace naprawdę super i mają to "coś " co będzie podobać się prawie każdemu jury!
W Jacku wysłałam 3 zgłoszenia w 3 etapach i 3 wygrane życzę każdemu takiej skuteczności emotka

Każdy inaczej postrzega kreatywność, w tym jest cały pies pogrzebany. W wynikach cheetosa widać czarno na białym jaką kreatywność Avanti docenia. Wierzę w to, co widzę. Największym jednak grzechem jakiego może się dopuścić w mojej ocenie jakakolwiek agencja/organizator konkursu jest nieprzestrzeganie regulaminu. I to nawet nie w kategoriach grzechu powinno się to rozpatrywać tylko w kategoriach łamania tzw. publicznego przyrzeczenia. To nawet dałoby się ugryźć prawnie, ale widać jeszcze nikomu, aż tak nie zależało. Ale pewnie jak ze wszystkim, do czasu. Wyświetl w wątku >>

kursykon

#6578595 Napisano: 08.03.2019 17:05:05 w Avanti
Sam fakt używania Photoshopa, czy innego programu nie oznacza, że cokolwiek zostało w nim ulepione, bo może on służyć tak jak kiedyś ciemnia fotograficzna, do podstawowej korekcji,np kolorów, jaśniej, ciemniej itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6578218 Napisano: 07.03.2019 17:59:06 w Avanti
Wygląda na to, że pousuwali te ewidentnie sprzeczne z regulaminem. Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6577239 Napisano: 04.03.2019 22:07:41 w Avanti
Mysia napisał(a):

delfinka101 no i super! Też kilka zachowałam, ale widzisz sama napisałaś "1 zgłoszenie puściłam" a są tacy co mają tych zgłoszeń dużo, super kształty, super foto a ja mam wtedy super wątpliwości emotka
Nie trzeba znać się na grafice żeby pewne rzeczy zobaczyć, a pokazałam kilka takich zgłoszeń osobie która w programach siedzi i mi pokazywała w których miejscach wygląda coś na dorobione/poprawione emotka
Ja teraz wysłałam kilka bo mnie te wyniki zachęciły emotka

A mogłabyś kilka takich przerabianych pokazać, z ciekawości bym obejrzał. Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6576074 Napisano: 28.02.2019 22:37:56 w Avanti
niurek napisał(a):

pikawka napisał(a):

A nie myślicie, ze wybierając tak jak wybierają starają się nagrodzić zwykłego kowalskiego, ktory kupił chrupki a nie zawodowego konkursowicza. Moze probują to wychwycić..

P.s bez urazy  emotka

Może coś w tym jest emotka Nie trzeba mieć lustrzanki za milion monet i dyplomu z fotografii czy pisać trzynastozgłoskowcem żeby wygrać, każdy ma szansę.

Wg. mnie to o czym piszecie to zaprzeczenie idei konkursu. Wyświetl w wątku >>
2 mia, lolanta 0

kursykon

#6576043 Napisano: 28.02.2019 20:42:37 w Avanti
Agencja niepełnokreatywna ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6575459 Napisano: 27.02.2019 15:05:20 w Avanti
kermit napisał(a):

https://www.muzeumcheetos.pl/g-details/index/6988
Moderacja poziom master emotka

To mnie zaskakuje, bo mi potrafili usuwać za opis zupełnie odbiegający od kształtu, choć instrument był znacznie ładniejszy emotka Ale poza tym kilka razy inne nie przeszły moderacji z zupełnie nie wiem z jakiego powodu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6573386 Napisano: 20.02.2019 16:00:05 w Avanti
luko922 napisał(a):

superloser napisał(a):

luko922 napisał(a):

Mnie bardziej zastanawia seria zdjęć na takim czarnym tle, które ewidentnie są z posklejanych ze sobą chrupek. Mam nadzieję, że Avanti to ogarnie... emotka

Czy mógłbyś wrzucić linka, które dokładnie ?

Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6209062 Napisano: 06.06.2016 23:59:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
clfan napisał(a):

Heh zwyciezce juz wykryli:

Wykryli i od razu usunął te zdjęcie ze swojej strony. Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6209060 Napisano: 06.06.2016 23:55:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
I zaraz po tym jak wyciągnięta została na fejsie Boscha ta fotka, którą zwycięzca oryginalnie robił dla firmy od słuchawek od razu usunął ją razem z wpisem ze swojej prywatnej strony emotka To dużo mówi. Ciekawie się robi.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6190933 Napisano: 01.05.2016 11:11:18 w PLAGIATY
Dokładnie, kradzież tekstu jest największym powodem do wstydu i powinno być stanowczo i bezwzględnie karane. Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6190636 Napisano: 29.04.2016 21:54:59 w PLAGIATY
lolaxpx napisał(a):

Mysia napisał(a):

elotta napisał(a):

mksmichal napisał(a):

elotta napisał(a):

olahorub napisał(a):

Plagiat czy inspiracja? Oto jest pytanie emotka

http://eksperci-o...ion,get,id,3464.html

A to tekst, który wygrał w 20marzeń w Biedrze.
Michal
94926
Moimmarzeniem jest skończyć z życiem na kocia lapę. Nie jestem kochliwy jak kot w
marcu. Moja dziewczyna wie, ze ja kocham, ale gdy tylko rozmawiamy o naszej
przyszłości odwracam kota ogonem. Mam już dość ciągłej zabawy w kotka i myszkę.
Wybrałem pierścionek, ale na moim koncie jest tyle co kot napłakał. Nie chce
kupować kota w worku, chce dać jej piękny dowód mojej miłości. Ona ma kota na
punkcie podróży, wiec chciałbym się jej oświadczy na dzikiej plaży, na wyspie
kotów - Cyprze.

plagiat



to mój tekst, ewidentny plagiat, co z tym zrobić?

Napisz do organizatorów maila, poszukaj kontaktu w regulaminie i im to wyjaśnij, niech usuną zgłoszenie.

jeju jak tak można? co Ci ludzie sobie myślą emotka

http://eksperci-o...ion,get,id,3464.html
Zgłoszenie nadal jest. Czy ktoś w ogóle zgłaszał to?

Za takie coś powinno się golusieńkiego przez rynek główny przegonić, potem zwykły proces i do końca życia palcami wytykać. Damian K zwany Plagiator. Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6190632 Napisano: 29.04.2016 21:42:13 w Wkurza mnie...
mksmichal napisał(a):

Ten rok jest straszny. Nie mogę nic porządnego wygrać. Brałem udział w lokalnym konkursie, do wygrania był bon na 4000 zł. do Itaki. Warunkiem odbioru było stawienie się w Galerii na ogłoszeniu zwycięzców. Wygrałem, wyczytali mnie, ale nie byłem obecny bo pomyliłem terminy.... myślałem, że to dziś jest ogłoszenie wyników a było wczoraj.... Wymarzone wakacje przepadły!!! Miał ktoś podobną sytuację?emotka emotka emotka

Jedna z osób dostała z Wedla maila o wygranej wycieczce (główna) o podobnej zdaje się wartości, a za jakiś czas innego maila o tym, że to była pomyłka. Teraz już pewnie ma Wedla głęboko.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6190630 Napisano: 29.04.2016 21:38:18 w Wkurza mnie...
gosposia07 napisał(a):

Znowu paragon mi się "przeterminował"  FAK! zakupy za 20zeta (zbędne). Zapomniałam  wysłać na czas w tym konkursie coś o zimie z ITM. Nawet wiem dlaczego- Pytanie było tak głupie,że jak Scarllet O'hara postanowiłam , że "Pomyślę o tym jutro"...

Skąd ja to znam, a pójście do sklepu i nie wzięcie paragonu też wam się zdarza? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#6190627 Napisano: 29.04.2016 21:28:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Koral dalej nie potrafi odpowiedzieć ludziom na proste pytanie, czy odrzucą grafiki komputerowe i kolaże emotka
Nad gifami myśleli 12 dni.
Aż strach pomyśleć, co będzie potem. Jak ktoś wygra auto, zacznie się doczepianie do punktów regulaminu, a jest momentami dziurawy. Nawet mocno emotka

Dokładnie, ktoś prawidłowo napisał na fb u nich, że skoro sami napisali, że kolaże nie będą brane pod uwagę to co kolaż robi w zwycięskich.  Kolaż to kolaż, można zerknąć do fachowej literatury, ale wnosząc po ogóle tego co wyczyniają w koralu fachowość jest im obca. Żenua i większość wygranych też, a więc trzymają równy poziom emotka choć na wysokości gruntu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0