Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika enfamka

enfamka

#6307503 Napisano: 04.01.2017 10:40:37 w NA CO CZEKAMY?
Carrefour Disney był? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6299183 Napisano: 12.12.2016 11:20:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

enfamka napisał(a):

angelika1701m napisał(a):

Czy normalnie przychodzi wam mailowe potwierdzenie zgłoszenia Schwarzkopf&Henkel z ITM?

nie przychodzi mi wcale

wg. regulaminu mają przyjść do 24h

j nie mam z 8.12...dziwne... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6299172 Napisano: 12.12.2016 10:56:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
angelika1701m napisał(a):

Czy normalnie przychodzi wam mailowe potwierdzenie zgłoszenia Schwarzkopf&Henkel z ITM?

nie przychodzi mi wcale Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6298757 Napisano: 10.12.2016 16:13:47 w WC - rozmowy o wszystkim
gosiagosia napisał(a):

Hej mam pytanie odnośnie firm kurierskich. Czym najlepiej wysłać przesyłkę paletową żeby było najtaniej. Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem emotka

DPD jak dla mnie najtaniej, chyba ze ma się jakieś umowy z innymi firmami to może mają coś taniej, no i wszystko się zmienia często dość, ceny też więc może już nieaktualne, bo wysyłałam dość dawno Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6298751 Napisano: 10.12.2016 15:50:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Może i to trochę dziwne pytanie,ale w jaki dzień najbardziej lubicie wysyłać zgłoszenia konkursowe tam, gdzie są etapy dzienne emotka Np. Lays, Dr Gerard emotka

Czemu dziwne? emotka  też poluje na dzień, w którym konkurencja najmniejsza  emotka

Kurczę, gdyby tak człowiek wiedział, które dni są najbardziej konkursowo "chodliwe" emotka

nie lubię dziennych...zawsze zwlekam i potem nie wysyłam wcale...albo raz! wolę jak z całości wybierają... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6298638 Napisano: 09.12.2016 23:03:04 w Czy informują/ informowali?
Czy Leroy Merlin już wszystko rozwiązane? ktoś coś wie może?
Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6296147 Napisano: 05.12.2016 13:43:34 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie trochę, że publikacja każdych wyników kończy się potworną nagonką i krytykowaniem nagrodzonych prac. Zaraz pojawiają się komentarze, że zwycięzcy na pewno byli losowani, bo moja wesoła twórczość nie mogła przegrać z takim chłamem. Nie wiem czego ludzie oczekują po dwu zdaniowej rymowance o proszku do prania czy papierze toaletowym. Że będzie pretendowała do literackiej nagrody Nobla? Z takimi ambicjami, to lepiej brać udział w konkursach artystycznych, a nie promocyjnych. Przykro trochę czytać takie komentarza. Gusta są różne i nie trzeba od razu nazywać kogoś dnem i beznadzieją, bo nie spodobał się nam jego tekst.


Jakby Ci to powiedzieć... jodyna siedziała na młotkó niewirował palnik piekarnik,dziecko uwielbiam bynajmniej mogłam by wziąść. o gusłach niedyskutywuje się w lesie.

BTW: zdaje się, że skoczkowie nasi drużynowo wygrali coś tam, no eloł to niesprawiedliwe, mogli wygrać mieszkańcy Zimbabwe, każdemu się należy się. I mam dosyć Etiopczyków na maratońskim podium, zwycięzców powinno się wybierać inaczej, niż biorąc pod uwagę kolejność przybycia na metę emotka

oo tak!!! wybierać od ostatniego, odrzucać po nie fajnym nazwisku i kolorze skóry, a może i po brzydkich spodenkach... przecież nie może wygrać ktoś kto robi błędy ortograficzne, albo o zgrozo literówki! Nie może wygrać osoba która nie zdała matury z polskiego, albo co gorsze  nie skończyła nawet liceum, nie mówiąc już o obcokrajowcach.... no bo jak to tak...no i mój sąsiad też nie może wygrać, on nie może bo nie! ludzie opanujcie się! cieszcie się życiem, nieście radość - jeny piszę jakbym nawoływała do jakiejś sekty emotka  szkoda życia! nie siejcie jadu bo zbierzecie jad...taka jest natura Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6293688 Napisano: 30.11.2016 20:14:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W teekane dostałam smsa ze wygrałam, ale nie napisali co to pewnie znaczy ze kubek nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6291721 Napisano: 28.11.2016 10:28:06 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Targowanie się na allegro...
Jedna osoba napisała mi już 5 maili bym sprzedał coś taniej, co ciekawe zawsze z tą samą ceną. 3 razy odpisywałem, na kolejne razy już nie mam siły...

o tak! Niektórzy biorą na litość bo im się fon właśnie zepsuł/rozpada i pilnie potrzebują - jak im piszę, że zawsze mogą kupić używany/starszy model albo zamiast chcieć za Iphona zapłacić tyle co za smartphona kupić smartphona - zwykle milkną... Albo miałam raz faceta który chciał bym spuściła cenę, bo telefon był wygrany, więc mam go za darmo i nie powinnam zdzierać z ludzi kasy -  w odpowiedzi wysłałam mu link do konkursu gdzie można wygrać identyczny telefon - skoro takie łatwe niech próbuje a nie zawraca mi cztery litery....

 jeszcze gorszy typ mi się trafił... umawia się na cenę - tydzień czasu negocjuje, opuszczam, ma odebrać osobiście, przychodzi i co? targuje się z ceną choć ustaliliśmy ją ostatecznie...no kurde!!! to jest wkurzające jak cholera! Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

enfamka

#6290712 Napisano: 25.11.2016 12:25:58 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś wygrał w Leroy Merli z tymi Bohaterami domu? bo nie wiem czy się łudzić jeszcze czy już raczej nie... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6289746 Napisano: 24.11.2016 13:47:36 w Wkurza mnie...
cc_investigator napisał(a):

Moje ulubione ryzyko - ryzyko zgonu w ciazy rosnie 50 razy, ot to co uslyszalam, jak ledwo przezylam.

i te statystyki... w odniesieniu do jednostki ni jak się mają, kompletnie, można się nimi podetrzeć - tymi statystykami. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6288393 Napisano: 22.11.2016 13:52:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

W regulaminie spełniamy marzenia jest punkt:
2.21 Na potrzeby Konkursu za równoważne z oryginałem paragonu fiskalnego Organizator może uznać:
2.21.1 kopię paragonu fiskalnego
Zatem chyba może być kopia?

ja do konkursów z carrefoura zawsze wysyłam skan, a jeśli używam jednego paragonu do więcej niż jednego konkursu to zawsze sprawdzam gdzie można kopię, jeśli jest taki zapis w reg. spełniamy marzenia to zrób skan i wyślij skan emotka

W mailu o spełnionych marzeniach jest napisane wyraźnie żeby odesłać pocztą na adres Albedo. Nie ryzykowałabym ze skanem....

Albedo zawsze chce oryginał, nawet na drobiazgi, zawsze pocztą. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6288348 Napisano: 22.11.2016 12:53:34 w Czy informują/ informowali?
monkakk napisał(a):

enfamka napisał(a):

czy były już wyniki z Pelafenu? tego z bonami?

przecież on jeszcze trwa

dzięki, coś pomyliłam emotka Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

enfamka

#6288309 Napisano: 22.11.2016 12:07:38 w Czy informują/ informowali?
czy były już wyniki z Pelafenu? tego z bonami? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6288221 Napisano: 22.11.2016 10:55:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niunia-k napisał(a):

czeko napisał(a):

niunia-k napisał(a):

No to co to jest : http://www.topmar...rs-wygraj-e-wedel/  emotka  i dlaczego tak mało osób na liście  emotka  i dlaczego nikt się nie chwalił na forum  emotka

Mi strona w ogóle nie działa

Teraz widzę, może już wysłali smsy i uzupełniają listę jak dostaną dane, ale fakt na forum nikt się nie chwalił emotka

 Dobra napisałam z pytaniem do koleżanki która widnieje na liście ... odpisała że wygrała tam owszem ale kilka lat temu ! W tym konkursie nie grała . Widzę że oni zmienili szatę graficzną , i zapewne jakaś ciapa wkleiła stare wyniki pod ten konkurs  emotka

no co ty??????????? a ja już nadzieje straciłam...to czyli, może jeszcze nie wszystko stracone... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6288195 Napisano: 22.11.2016 10:35:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niunia-k napisał(a):

Hej kiedy informowali z tego konkursu : http://www.e-konk...ki.html#.WDQQmdXhDIU

mam nadzieje że nie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6276791 Napisano: 28.10.2016 16:23:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
huda83 napisał(a):

enfamka napisał(a):

gryszelm napisał(a):

enfamka napisał(a):

huda83 napisał(a):

Czy komuś się zdarzyło, że nie dostał potwierdzenia smsem o przyjęciu zgłoszenia do konkursu Wedla Ptasie Mleczko w Top Market?

ja nie dostałam potwierdzenia...coś chyba maja nie tak

ja tez nie dostałam potwierdzenia

już nie wiem czy to jakiś błąd, ale czy nam uznają te odpowiedzi czy nie?

spróbuję do nich zadzwonić. Myślałam, że ja coś poknociłam i wysłałam kolejnego smsa, ale też nic..

daj znać jak się coś dowiesz, bo sama już nie wiem co zrobić... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6276766 Napisano: 28.10.2016 15:51:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

enfamka napisał(a):

huda83 napisał(a):

Czy komuś się zdarzyło, że nie dostał potwierdzenia smsem o przyjęciu zgłoszenia do konkursu Wedla Ptasie Mleczko w Top Market?

ja nie dostałam potwierdzenia...coś chyba maja nie tak

ja tez nie dostałam potwierdzenia

już nie wiem czy to jakiś błąd, ale czy nam uznają te odpowiedzi czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6276757 Napisano: 28.10.2016 15:43:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
huda83 napisał(a):

Czy komuś się zdarzyło, że nie dostał potwierdzenia smsem o przyjęciu zgłoszenia do konkursu Wedla Ptasie Mleczko w Top Market?

ja nie dostałam potwierdzenia...coś chyba maja nie tak Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6274845 Napisano: 25.10.2016 14:47:21 w Kupię...
może ktoś ma nową kołyskę dla dziecka do sprzedania, albo kosz Mojżesza? albo inne rzeczy dla noworodka. Może leżaczek-bujaczek? szukam dla siostry. Tylko NOWE rzeczy. Wyświetl w wątku >>
0 0