Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika enfamka

enfamka

#6266935 Napisano: 10.10.2016 14:06:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darekgryko - masz rację!!! byle nie zajmować się, albo wannę chcesz albo spadaj! A jak jest ta młoda to naprawdę można się dogadać, chcieliśmy masaż porządny, nie mizianie, w tej starszej wykluczone, u tej młodej OCZYWIŚCIE, zawołała masażystę z rehabilitacji i powiedziała, że jest TYLKO 10pln droższy i że przecież i ta z vouchera zostanie więc nie musimy dopłacać, wszystko to kwestia ich woli i "czy chce im się". Dlatego warto po prostu iść od razu i zapisać się, bo niby duże SPA ale mają dwie pracownice... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6266888 Napisano: 10.10.2016 13:12:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

darog napisał(a):

1mariusz napisał(a):

darog napisał(a):

1mariusz napisał(a):

czy był już może ktoś w Cetniewie?
nigdy nie byłam na tego typu imprezie  i nie bardzo wiem jak to organizacyjnie potraktować-pomagają tam na miejscu? czy totalny tumiwisizm -bo i tak kasę za mnie dostaną???


Byli i było fajnie, dobre warunki, bardzo dobre jedzenie, jedna uwaga na tą kwotę do wykorzystania w SPA...masaż który miał trwać 60 min trwał 45 min, dodatkowo trzeba patrzeć - co mają w tym SPA w promocji..Pytaliśy-milczeli..  dopiero przy wyjeździe zreflektowaliśmy się, że była promocja -50 % a od nas z tego bonu brali bez promocji - oczywiście uwagę uznali za zasadną, tylko ani nie zaproponowali z racji wyjazdu nic dodatkowego (oraz nie było wolnego miejsca na ew zabieg) 
Poza tym, można się dogadać, nie koniecznie 2 dorosłych i 2 dzieci... słyszałem też że było 4 osoby dorosłe na tym voucherze.

Dzięki za informację!!!A z dużym wyprzedzeniem robiłeś rezerwację i czy byłeś w tygodniu czy w weekend? My pojedziemy w zestawie 3 dorosłych + dziecko. Zastanawiałam się, czy  i jak wysoka będzie dopłata?Czyli jednak trzeba raczej o wszystko się pytać a i tak zrobią co chcą... emotka mam nadzieję,że nie naprzykrzam Ci się z moimi pytaniami-dziękuję za poświęcony mi czas!!!!

byliśmy od soboty do wtorku,(4 dni-3 noce) już pisałem-warunki b. dobre, jedzenie b. dobre, voucher masz na określoną kwotę.. jest na tyle wysoki- by nic nie dopłacać. co więcej kiedy były 4 osoby dorosłe- wcale tego nie zgłaszali. I tak są na plusie - mają zapłacone z góry, z kortów tenisowych nikt  nie korzystał, ani z rowerów, z basenu też nie- ładna pogoda była- warto nad morzem posiedzieć. na SPA naciągneli- tylko na te zabiegi uwaga. Mają zapłacone, wiec zlewają na SPA totalnie. Warto zorientować się PRZED na co jest promocja - ma voucherze jest kwota i nie ma zapisu-iz promocji nie uwzględnia.. u nas było za późno na refleksje-ale oni doskonale wiedzą-że to nie było OK.. Są tam 2 babki które wykonuja zabiegi - starsza (blondynka chyba imię Ewa?) - totalnie olała owe bony i zabiegi.. Młodsza (ciemne włosy) była bardziej dokładna i skróciła tylko 5 min.

  Dzięki, przydatna informacja, bo o Nestle piszecie ? my się wybierzemy chyba w nowym sezonie, troszkę póżno wysłali te vouchery, ale dobrze wiedzieć i o SPA i całej reszcie emotka

Szczerze, to tak jak ktoś pisał jedzenie super, naprawdę! Basen też bardzo fajny, ale to SPA to totalna porażka...totalna! Starsza Pani była wręcz nie miła, odradzała zabiegi mimo że chcieliśmy, ciągle nie było na jakieś miejsc, ciągle coś zmieniała, a masaż to jakby ktoś Cię pogłaskał a nie wymasował...ale po tym jak nie chcieli zrobić paznokci bo to niby nie należy do SPA, proponowała tylko kąpiel w algach albo masaż... poprosiliśmy o umówienie nas z kierowniczką i...się wszystko dało jednak. Czyli to wszystko to ich doba wola i widzi mi się. Ale ośrodek fajnie położony, plac zabaw dla dzieci mały bo mały ale jest. Fajne miejsce, przy samej plaży. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6230377 Napisano: 18.07.2016 14:04:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Ech, piszecie trochę tak jakbyście grali od wczoraj, a nie mieli do czynienia z dziesiątkami agencji, formułujących dziesiątki regulaminów, różniących się od siebie, czasami zaprzeczających sobie równie często.
Jak nie ma limitu znaków w regulaminie, to na dwoje babka wróżyła, albo można więcej, albo nie, o czym najczęściej dowiadujemy się z dodatkowej korespondencji z agencją. Czasem tyle interpretacji, ile pracowników. Nawet jak jest słowo sms, to okazywało się, że można słać i na potrójną liczbę znaków, o czym nie wspomniano. A moje doświadczenia są takie, że jak można pisać dłużej, to częściej ( nie zawsze), wygrywają smsy dłuższe.
Przykład - konkurs X. Wysyłam z bratową podobną liczbę smsów (piszemy chyba na podobnym poziomie, pozdrawiam kochana), ona do 160 znaków, ja więcej (bo wiedziałam, że w tej agencji "można", a nie zgadałyśmy się o tym wcześniej). Ona nie trafia nic, ja mam jeden z najbardziej udanych konkursów w mojej pseudo-konkursowej karierze.
W Nestle wysłałam i takie do 160 i takie powyżej, uznałam to za swoje ryzyko.
A wikipedia nie jest żadnym argumentem, nie ma żadnej mocy prawnej. Taką ma regulamin, choć w praktyce tak naprawdę jego interpretacja przez agencję.

No dokładnie to miałem na myśli, tylko nie chciało mi się tego w ten sposób rozpisywać. emotka

macie rację! BA! nawet czasem jest wyraźnie napisane hasło do 50 znaków a wygrywa na 250....bo jak to kiedyś jakaś firma uzasadniała, żeby było sprawiedliwie wybierali ze wszystkich... no i te dłuższe okazały się lepsze...super! dlatego wszystko zależy od danego człowieka który rozwiązuje nawet nie od agencji, bo tam też pracują różni ludzie i różnie sobie mogą interpretować - tak jak i my! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6229624 Napisano: 15.07.2016 13:56:05 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

cleopatra napisał(a):

ja Was przebiję....pojechałam kiedyś do marketu po zakupy, nawaliłam cały wózek, że prawie z niego wypadało, wyjeżdżam na parking i dopiero oprzytomniałam, że przecież przyjechałam autobusem....musiałam dzwonić po siostrę, czekałam aż skończy pracę, 3 godziny  emotka emotka emotka


OMG, jak we francuskiej komedii emotka

emotka

ha ha ha! JESTEŚ THE BEST emotka

Ja kiedyś naładowałam wózek do pełna, wyłożyłam na kasie, pani skasowała i okazało się że nie mam portfela emotka  moja mina bezcenna! mina osób w kolejce za mną również...
ale siedzieć 3h w sklepie z pełnym wózkiem - wspomnienia jak mniemam bezcenne emotka  BOSKIE! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6229446 Napisano: 15.07.2016 09:24:16 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Pojechałem do miasta specjalnie odebrać paczkę z paczkomatów... Obok jest itm wiec wszedłem kupić jeszcze na konkurs bobovita.... Paczkę miałem po zakupach odebrać bo po co mam nosić nieporęcznie coś po sklepie... Kupiłem i wyszedłem ze sklepu, przyjechałem do domu,.. Paczka w paczkomacie została emotka  emotka

skąd ja to znam?????????
pojechałam do Tesco po coś na konkurs, pod Tesco spotkałam koleżankę, kupiłam czereśnie i wróciłam do domu zadowolona z życia... a do Tesco nawet nie weszłam!!! to jakaś plaga emotka  wkurza mnie moje roztargnienie...do tego zmokłam i co? muszę jechać znowu...a tak mi się nie chce!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6227938 Napisano: 11.07.2016 23:02:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anusia220 napisał(a):

calle dziękuję za link  emotka

Pozostałym za opinie dziękuję. Nie sądzę, że jest to idealna, czy bardziej estetyczna praca. Nigdzie tak nie napisałam. Nie piszę po to, by poznać opinie na jej temat (pod tym kątem). Obie prace zostały nagrodzone, tak zdecydowała komisja konkursu. Bardziej chodzi mi o niesprawiedliwość w wyborze i tyle. Nie piszę, że mąż miał wygrać główną nagrodę, że to jemu się należy. Tylko, że jest nam przykro, że ta osoba wygrała główną nagrodę. Nie piszę też, że praca jest plagiatem, ale, że ktoś zgapił pomysł z męża pracy (pozostałe prace były zupełnie inne). 

pamiętaj - NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI... jest tylko wybór komisji, lub wyrok sądu, ale nie ma to nic wspólnego ze sprawiedliwością! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6221988 Napisano: 29.06.2016 00:22:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bridget napisał(a):

z ciekawości  kto Waszym zdaniem wygra konkurs bananowy i wyjazd na Dominikane?

a można obejrzeć gdzieś zdjęcia? bo na FB nie widzę ich Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6219373 Napisano: 23.06.2016 14:42:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

czy informowano już dziś z loterii nestele  emotka nestleporusza.pl ???

oni jakoś przed południem informowali na początku, a teraz nie wiem bo nie wygrałam już tam Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6218615 Napisano: 22.06.2016 13:49:17 w Intermarche
no ja dziś miałam problem, wzywanie kierowniczki, dlaczego napisane jest długopisem a nie nadrukowane bo tak było zawsze - twierdziła pani, także kierowniczka była zdania, że powinien być nadruk, pieczątka...suma summarum przyjęli ale z 15 minut to trwało. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6218131 Napisano: 21.06.2016 17:46:27 w Czy informują/ informowali?
judytkak napisał(a):

monkakk napisał(a):

rachel napisał(a):

czy informowali z mamadu z konkursu barbie?

też czekam na wyniki

I ja czekam, a właściwie moja córka, wierci mi dziurę w brzuchu od wczoraj.

czyli nadzieja jeszcze jest... chyba, że nie ma jednak, bo już są po terminie Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6217821 Napisano: 21.06.2016 12:00:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
viviean napisał(a):

kurczę, wysłałam w nd i zwrotki nadal nie ma emotka  a format sms: FREE.nr paragonu (po prawej stronie paragonu na górze?).odp  

tak, a może na zły numer? czasem mi też się przestawią cyferki
Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6217805 Napisano: 21.06.2016 11:36:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
viviean napisał(a):

Czy przychodzą Wam zwrotki w konkursie Lech free w Polomarkecie?

godzinę temu dostałam zwrotkę, dość długo się czekało ale doszła Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6212460 Napisano: 12.06.2016 20:54:03 w Sport
nie znam się na piłce, ale cieszę się jak nasi wygrywają! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6209055 Napisano: 06.06.2016 23:41:41 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

enfamka napisał(a):

:) jakiś czas temu mina ekspedientki w sklepie gdy powiedziałam, ze za mało mi wyszło była bezcenna emotka  po czym dodała że PIERWSZY raz spotkała się z kimś kto chce droższe artykuły!

Ha-ha-ha! Z nami-konkursowiczami faktycznie coś jest nie tak...emotka

ale obawiam się że ona serio pomyślała, że coś ze mną nie tak... bo przyglądała mi się uważnie, jak dobierałam żeby wyszło więcej emotka  brak piątej klepki pomyślała, a może coś gorszego...jakaś choroba której nie widać od razu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6209026 Napisano: 06.06.2016 22:33:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
luko922 napisał(a):

Mercedes jakiś to mało konretny model. Ktoś wie? Bo ciekawość mnie zżera, a nie widzę tego nigdzie emotka

bab nie pytaj o to emotka  mogą podać kolor emotka  i mniej więcej emotka  choć raczej mniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6209019 Napisano: 06.06.2016 22:29:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
luko922 napisał(a):

Jakie auto było do wygrania dokładnie?

mercedes jakiś Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6209014 Napisano: 06.06.2016 22:28:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Problem w tym, że to zdjęcie było robione pod produkt innej marki. I tu Bosch może zareagować.

fakt... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6209006 Napisano: 06.06.2016 22:21:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Nie rozumiem tych dyskusji po wynikach, czy można coś tam było, czy nie.
Zrozumiałam, że zdjęcia do galerii były wrzucane na bieżąco. Były kolaże i grafiki? Należało się tym zainteresować wcześniej.
Po prostu dopytać emotka

zdjęcie ze splagiatowanym tekstem też było tam cały czas... więc co do tej weryfikacji nie byłabym taka pewna
i podobno ludzie pisali im to, no ale konkurs to konkurs nigdy nie wiadomo co się podoba... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6208998 Napisano: 06.06.2016 22:14:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
sylwek2015 napisał(a):

kreatia napisał(a):

no to mamy zwycięzcę samochodu w boschu. co sądzicie? wg mnie zdjęcie jest cudowne, profesjonalne i prosto z billboardu, ale nijak się ma do pytania konkursowego.. tj. „W jaką podróż wybrałbyś się najchętniej, gdybyś zaoszczędził czas dziękiTwojej nowej zmywarce?”
ale cóż, dobrze, że zakup się zwrócił.

gratuluję zwrotu, a mogłabyś zdradzić po jakiej cenie kupiłaś zmywarkę?;D

ale jest też fotomontażem, słuchawki przecież są przerobione w programie graficznym...ciekawe czy można było? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6208983 Napisano: 06.06.2016 22:03:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ojciec i syn w słuchawkach na uszach podłączeni do zmywarki, taka czarno-biała fotka Wyświetl w wątku >>
0 0