Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika enfamka

enfamka

#6208980 Napisano: 06.06.2016 21:59:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
kreatia napisał(a):

no to mamy zwycięzcę samochodu w boschu. co sądzicie? wg mnie zdjęcie jest cudowne, profesjonalne i prosto z billboardu, ale nijak się ma do pytania konkursowego.. tj. „W jaką podróż wybrałbyś się najchętniej, gdybyś zaoszczędził czas dziękiTwojej nowej zmywarce?”
ale cóż, dobrze, że zakup się zwrócił.

faktycznie... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6208562 Napisano: 06.06.2016 15:04:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
zezowaty_kot napisał(a):

mia napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

https://www.faceb...p;type=3&theater

nasza ulubienica emotka

Uuuu... Ale tu chyba nowa stylizacja (znaczy nowe pudła). emotka

Zmiana pudła, z zimowego na letnie.

:) emotka  :) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6208518 Napisano: 06.06.2016 14:27:18 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

enfamka napisał(a):

Wicie co macie rację, ale tu chodzi też wiele innych czynników, kiedyś ludzie byli mniej świadomi zagrożeń, wszystko super póki nic się nie stanie, a potem lincz na rodzica zę 6-ścioletnie dziecko samo było pod blokiem i coś mu się stało..wszystko zależy od punktu siedzenia - jak zawsze!

Coś w tym z pewnością jest! emotka
W temacie - bardzo rzadko mnie wkurzają obniżone ceny produktów, no - ale żeby dosłownie wszystkie artykuły konkursowe (z wymaganą regulaminem kwotą zakupu) zostały nagle przecenione w sklepie, to już jest chyba jakiś absurd! emotka Odwiedzałam dziś Biuro Obsługi Klienta kilka razy, bo - każda cena na półce była całkiem inna (wyższa, czasami nawet dwukrotnie!) od tej, nabitej potem na paragonie. I prosiłam się - jak nie ja - o... droższe zakupy! emotka Na dodatek czytniki cen odmówiły posłuszeństwa, a nazwa produktu też nie była tą, którą zakupiłam. emotka Potem jeszcze zdesperowany i przeklinający poniedziałkowego pecha kierowca mojego autobusu zawyrokował, że "jeżeli podczas jazdy ani razu nie otworzą mu się zepsute drzwi środkowe, to sobie poderżnie żyły!". Na szczęście na moim przystanki drzwi się otwarły... No błagam! emotka

:) jakiś czas temu mina ekspedientki w sklepie gdy powiedziałam, ze za mało mi wyszło była bezcenna emotka  po czym dodała że PIERWSZY raz spotkała się z kimś kto chce droższe artykuły! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6208443 Napisano: 06.06.2016 13:26:27 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

ace napisał(a):

Nie wiem w jakim Ty jesteś wieku, ale moje dzieciństwo wcale tak dawno nie było. Kuzynki o których opowiadam to najmłodsza 5 lat temu miała owe 8lat. Co do tego, że czasy są inne (komputeryzacja, większa ilość samochodów) w zupenlości się zgadzam, ale to że kolejne pokolenia wyglądają jak wyglądają zależą od rodziców. I dlatego według mnie nie każdy człowiek na bycie rodzicem się nadaje. Dziecko mądrego rodzica zostanie wychowane na pewnego siebie, umiejącego mówić nie, rozwiązywać swoje problemy i potrafiacego samodzielnie myśleć człowieka. Co do biegających z siekierami to to że o nich słyszymy też jest zasługą tych "innych" czasów, ale pod tym względem że mamy dostęp do internetu, telewizji, to że kiedys nie słyszało się o takich przypadkach wcale nie znaczy, że ich nie było (szaleńcy i psychopaci zawsze byli, są i będą), nie było po prostu takich środków przekazu, albo dziennikarze nie uznawali ich za wystarczająco ważne - dziś dla zwiększenia oglądalności podadzą wszystko co poruszy serca. I zgadzam się z Zezowatym kotem, złote klatki oduczają myślenia (bo dotąd przecież mamusia wszystko załatwiła, o wszystkim pomyślała wieć po co się wysilać), dla mnie one po prostu są fabryką nieudaczników.

O, to faktycznie przepraszam. W porównaniu z Tobą od dawna już jestem dinozaurem. emotka Osoby, jakie znam z Twojego pokolenia, mają to samo zdanie. Kto wie zatem, może faktycznie to kwestia wieku i jestem mocno przewrażliwiona oraz przesadnie nadopiekuńcza jeżeli chodzi o dzieci i opiekę nad nimi?

Wicie co macie rację, ale tu chodzi też wiele innych czynników, kiedyś ludzie byli mniej świadomi zagrożeń, wszystko super póki nic się nie stanie, a potem lincz na rodzica zę 6-ścioletnie dziecko samo było pod blokiem i coś mu się stało..wszystko zależy od punktu siedzenia - jak zawsze!
Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6208414 Napisano: 06.06.2016 12:51:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
marilla napisał(a):

i jak to na konkurs z duża nagroda przystało,  przy wynikach pewnie bedą duuuże emocje, jakie by te wyniki nie były:)

oj myślę że ogromne!!! co niektórym puszczą nerwy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6208351 Napisano: 06.06.2016 11:11:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
annies napisał(a):

marilla napisał(a):

annies napisał(a):



kreatia napisał(a):

annies napisał(a):

Ciekawe czy w ogóle będą brali pod uwagę teksty pisane

imo, jeśli zdjęcie będzie ciekawe, to na pewno. jeśli zdjęcie do *upy to nawet najlepszy tekst mu nie pomoże  emotka

A  ja mam nadzięję ze w BOSCH beda sie trzymac zasad i w koncu wygra praca kreatywna, pomysłowa i ORYGINALNA !(  zdjecie i tekst) a maja z czego wybierac emotka


Ja mam nadzieję, że nic podłogowego znowu nie wygra, ala ten Damian słynny z Esky i innych konkursów. Jest kilka zgłoszeń "podłogowych". 

racją, podłogowe miały swój urok ale przejadły się...chyba ze komisja widzi je pierwszy raz to mogą się podobać. Ale szczerze? dużo jest fajnych! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6208307 Napisano: 06.06.2016 10:15:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
@banka-manka napisał(a):

kreatia napisał(a):

enfamka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

iaziaz napisał(a):

Coś mało tych laureatów z Leclerc Belvita słali coś z rezerwy?

Zobaczymy dzisiaj - chyba do dzisiaj jest czas na odesłanie paragonów.

ale żeby tak dużo nie odesłało? dziwne..

może stażysta wrzucający zdjęcia miał wolne i dzisiaj nadgoni emotka

Albo po tej wpadce z podwójnie nagrodzonym zdjęciem na różne dane, skrupulatnie sprawdzają laureatów  emotka

oby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6208290 Napisano: 06.06.2016 09:55:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
estrelitta napisał(a):

iaziaz napisał(a):

Coś mało tych laureatów z Leclerc Belvita słali coś z rezerwy?

Zobaczymy dzisiaj - chyba do dzisiaj jest czas na odesłanie paragonów.

ale żeby tak dużo nie odesłało? dziwne.. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6206673 Napisano: 03.06.2016 10:20:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
alusia29 napisał(a):

Flagę wygrałam też, niech se wsadzą cieńszym końcem emotka


flaga, tez nie odsyłam, bo potem będę im robiła darmową reklamę...o nie... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6205249 Napisano: 01.06.2016 13:27:00 w TESCO konkursy
estrelitta napisał(a):

Czy z Dove poszły smsy o tej samej porze?

 mniej więcej, choć moje miały odstęp 5 minut, ze zwykłego numeru telefonu Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6204606 Napisano: 31.05.2016 14:40:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normalnie mam wrażenie że nawet dobrze nie pooglądali tych zdjęć... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6204363 Napisano: 31.05.2016 10:58:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

dang21 napisał(a):

u mnie były i deski i trawa i owoce i kwiaty i kolorowo i... kicha emotka

to tak samo jak ja... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6203566 Napisano: 30.05.2016 13:29:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nosz kurde...tak mi się te torby podobają i ciągle gdzieś bokiem mi czmychają emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6197678 Napisano: 16.05.2016 20:06:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zabcia0410 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

anika1989 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

anika1989 napisał(a):

grr co Wy piszecie w tych Lays'ach? Nie mogę nawet pufki ustrzelić emotka

Lay(s)emy wodę emotka

Raczej wódę emotka   Tekst napisany przy drinku zasłużył na tv emotka

Czyli na piwo to nie działa emotka  a ja się martwiłam, że to ze mną coś nie takemotka

Ja próbowałam po whisky, ale nie dało rady. Wódka jednak czyni cuda emotka

powiedzcie skąd jest rezerwa puf jak trzeba kody wbijac przy zgłoszeniu?

np. Ktoś nie odeśle danych emotka

lub je pomyli emotka  poda inny numer telefonu... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6197375 Napisano: 16.05.2016 13:37:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ma ktoś zapisany regulamin z Carrefoura Carlsberga? bo nie ma już na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6197115 Napisano: 15.05.2016 16:43:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

dede napisał(a):

Czy w oświadczeniu Garnier Tesco wystarczy, że podpiszę tylko oświadczenie że jestem autorem hasła? Chyba nie muszę zgadzać się na ich newsletter i cele marketingowe? To nie ma związku z konkursem. Jak robicie?
Swoją drogą udało się komuś odesłać dane za pomocą tego maila podanego w regulaminie? emotka

chyba mają przepełnioną skrzynkę....emotka

Ja odsyłałam przedwczoraj i dzisiaj, i nic nie wróciło... emotka Potwierdzenia tez zresztą brak.
Odsyłałyście na ten mail: wiosnapelnakomplementow@bbcg.pl ?

mi wracało ciągle, napisałam do nich, odpisali że już naprawili i poszło dobrze, ale to było w pierwszy dzień, teraz nie wiem czy działa! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6196917 Napisano: 14.05.2016 18:12:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

monia676 napisał(a):

ja dziś wygrałam bombonierkę Mieszko,a wcześniej Toffefe, nie trzeba żadnego paragonu

Hmmm... Dzięki za informację i sprostowanie emotka , dziwi mnie to, co usłyszałam od znajomej, bo wyraźnie twierdziła, że paragon był wymagany i narzucona kwota na nim też. Ja byłam zaraz po otwarciu, po ósmej rano, zatem sama nie brałam udziału, bo musiałabym czekać zbyt długo, więc trudno mi powiedzieć dokładnie. Przy okazji - gratulacje nagród i szczęścia, bo podobno podczas tych "zmagań" kolejki są ogromne i trudno się dobić. A czy wiesz może, jakie są codzienne nagrody główne?
Jeszcze dopiszę jako edycję, bo tu w bazie znaleźć nie umiem, ale znalazłam chyba zasady tego konkursu z netu, faktycznie - brak info o konieczności posiadania paragonu:
http://www.auchan...ursu-piramida-nagrod

czajniki, słuchawki, przy mnie ktoś czajnik wygrał, prowadzący ma ustaloną z góry nagrodę na dany dzień i ją przydziela, dowiaduje się dopiero jak się wygra co się dostaje...jakiś toster chyba też widziałam, pendrive...wszystko marki własnej Auchan Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6194606 Napisano: 10.05.2016 19:28:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Apropo tego śmiesznego komentarza na fc 

Kiedyś mój mąż,w chwili gdy dopadła mnie konkursowa gorycz zapytał.
Ej,a co cie bardziej Wkur. ..?
To że Ty nie wygrałaś,czy to ze wygrał ktoś inny.
Na moje CO??!!!Odp.
Bo jeżeli to pierwsze to spoko,następnym razem postarasz  się bardziej,albi temat z innej str.ugryziesz i poprostu będziesz próbowała dalej i przeżyjesz emotka
No a jeżeli to drugie??
No to cóż....
zaleje cie żółć i UMRZESZ!!!
Tak ze tego emotka
Wszystkim serdecznie gratuluję...

BOSKIE!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6192841 Napisano: 06.05.2016 15:51:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no jakaś masakra....ani torby, ani pufy...no nicość jakaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6192538 Napisano: 05.05.2016 22:52:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Ludzie, którzy nie mogli znaleźć kodów na małych laysach cebulkowych - one tam są! Jestem żywym dowodem na to, że się kodu naszukałam i to w różnym świetle (a nie były to moje pierwsze paczki, więc wiedziałam jak wygląda) i nic, cały zgrzew wyglądał tak samo. Ktoś (dziękuję!) na pw mi napisał, że znalazł kod dopiero pod lampą halogenową i to pod pewnym kątem. No to szukam i szukam pod moja mega mocną lampką i już miałam zgasić, gdy przekręciło mi się opakowanie i zobaczyłam cyferki. No magia, mówię Wam i szukajcie do skutku! emotka

dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na jednej już znalazłam dwie wywaliłam do kosza idę ich szukać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0