Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika enfamka

enfamka

#6192508 Napisano: 05.05.2016 22:02:23 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

No i trafiłam na 2 paczki laysów zielona cebulka bez kodów. No niech mnie ktoś trzyma emotka

MAM TO SAMO!!! TYLKO 3 RAZY emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6183451 Napisano: 13.04.2016 13:17:01 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wkurza mnie, ze wczoraj w Superpharm kupiłam kosmetyk Gliss Kur i co? baba nie dała mi paragonu emotka  twierdziła, że dała, ale w portfelu, jak w reklamówce z zakupami nie mam. Byłam tuż przed zamknięciem sklepu i widać dziewczyna wyrzuciła paragon, a zapierała się, że włożyła do torby. 
I na co mi teraz kosmetyk bez paragonu??? emotka

ps. dla mugola to mam dziwne problemy emotka emotka


ziolko no to możemy sobie podać ręke, przeczytawszy Twój wpis, pobiegłam zerknąć do reklamówki z SuperPharm i co? paragonu nie ma, nosz kurde felek... portfel - nie ma! że też od razu tego nie sprawdziłam, nie wiem co to...przesilenie wiosenne? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6183448 Napisano: 13.04.2016 13:15:31 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

--> emotka
Haha ja już chyba z dwa razy natrafiłam emotka a ona coś wygrała tym strasznym kartonem? emotka


Nie wiem, w kółko to samo, czyli bełkot totalny + rodzina z kartonami na głowach emotka Myślę, że gdyby nic nigdy nie wygrała, poszłaby po rozum do głowy. A tak raz na jakiś czas ktoś ją nagrodzi (z litości?) i karawana jedzie dalej. Doceniam starania różnych konkursowiczów, nie każdy jest Mickiewiczem czy Tomaszem Tomaszewskim, ale no są chyba jakieś granice absurdu emotka

nie ma granic Joan, nie ma granic emotka
tak jak nie ma sprawiedliwości.... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6178147 Napisano: 30.03.2016 21:59:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
basku napisał(a):

czy ktos mnie oswieci jakie wlasciwie tu jest pytanie konkursowe

https://www.e-kon...ur.html#.VvwdCnCc2lg

??

w regulaminie: Prześlij zdjęcie pasji dzięki której czujesz się sobą ”.
a formularzu mam: Dodaj zdjęcie waszego pocałunku

chodzi o pasję - tak myślę, bo pocałunek to była poprzednia seria ich konkursów Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6175842 Napisano: 22.03.2016 18:07:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mksmichal napisał(a):

mdepfs napisał(a):

brudny napisał(a):

aerdna napisał(a):

brudny napisał(a):

Po raz kolejny w wygrajzglade te same inicjały M. S. K. czyżby drukarze nawalili tysiące zgłoszeń ? Niechce mi się coś wierzyć w uczciwość tych wygranych ...

Wystarczy zrzucić sobie wyniki do Excela.

Jacek S. 113604
Jacek S. 113616 - rower

Marcin B. 147683
Przemysław B. 147692
 
Agnieszka N. 112373 - bluza
Helena M. 112378 - rower

Nie zdziwi mnie, jak 10 tys losów będzie w puli

wkurza mnie to, że nie trzeba tam podawać skanu paragonu, drukarze mają popisówkę ... emotka

a ktoś kiedyś próbował sugerować taki problem? nie chodzi o robienie dymu, ale, że taka sytuacja ma miejsce. Chodzi mi o dyskusję na ten temat z Organizatorem?


moze ktos po prostu kupił kilka razy?

przecież widać że to kolejne numery, więc co w tym dziwnego? ktoś kupi 100 razy to i szanse na wygraną ma!
wszędzie tylko spiski i oszustwa, każdy mierzy własną miarą! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6171783 Napisano: 11.03.2016 15:36:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dołująca masakra... przegrana, za przegraną....tylko wyć! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6171781 Napisano: 11.03.2016 15:35:38 w Paragony
Actimel paragony z pierwszego dnia, wymienię na jedną wygraną Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6169487 Napisano: 06.03.2016 21:37:16 w Konkursy ABC
skowronek napisał(a):

enfamka napisał(a):

Czy ktoś wie gdzie znajdę załącznik do tego najnowszego regulaminu? bo dostałam wczoraj smsa, a nie wiem jakieś oświadczenie odesłać, nie widzę go...może ktoś widzi?

Musisz chyba napisać do nich na konkurs@wygrajzabc.pl i poprosić o to oświadczenie, bo ja też go nie widzę.

dziekuje! bo już myślałam że ślepa jestem... bardzo Ci dziękuję!
Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6169313 Napisano: 05.03.2016 22:08:25 w Konkursy ABC
Czy ktoś wie gdzie znajdę załącznik do tego najnowszego regulaminu? bo dostałam wczoraj smsa, a nie wiem jakieś oświadczenie odesłać, nie widzę go...może ktoś widzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6133373 Napisano: 16.12.2015 22:50:02 w Carrefour konkursy
alusia29 napisał(a):

Czy ktoś już odbierał wygrane DVD Barbie? Jestem ciekawa czy w małych marketach  są dostępne, czy tylko w wielkich emotka

w dużych póki co nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6124555 Napisano: 03.12.2015 21:28:55 w SZUKAM....
Konkurs "Gra warta Smarta w Delikatesach Piotruś Pan" - czy ktoś wie co tam trzeba kupić? Nestle czy cos innego, w regulaminie nie widzę, nie wiem czy ślepa jestem czy cos... widzę że z 20pln ale co kupić? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6123956 Napisano: 03.12.2015 00:20:42 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

joan napisał(a):

taalvikki napisał(a):

(...) i to, że ludzie oburzają się na zaprzestanie finansowania in vitro, nie bacząc na to, że pieniędzy brakuje na leczenie poważnych chorób. nie - oni CHCĄ mieć dziecko i tyle i dawać na to pieniądz (a o adopcji to już nie słyszeli).. emotka


Phi, przeca mały człowiek musi przejść przez układ rozrodczy, inaczej to nie jest DZIECKO. Ono musi być "moje najmojsze"...

Nie każdy potrafiłby pokochać cudze dziecko. I ja takich ludzi rozumiem. Znam też ludzi, który wydali grube pieniądze na leczenie i na in vitro. Doczekali się cudownych bliźniaków i nie żałują tej kasy, która wystarczyłaby na wypasiony dom. I ogromnie wkurza mnie to, że rząd, który powinien reprezentować wszystkich Polaków, zaprzestaje wspierania tych rodzin. A wg szacunków z takimi problemami zmaga się 10- 15% par. Na 500 zł na dziecko każdy cegiełkę dołoży, ale żeby takim ludziom pomóc, to już problem. Przynajmniej wiadomo co prezes robił u dyrektora nocami.

Zgadzam się z Tobą,Ilonko:) W ogóle tyle się ostatnio mówi,że jest niż demograficzny,że nie będzie komu zarabiać na nasze przyszłe emerytury,itp.A tu nagle blokują dostęp do in vitro-kompletnie bez sensu.Powinni raczej cofnąć lub mocno okroić ten pomysł 500 zł na dziecko, a zamiast tego właśnie poszerzyć dostęp do in vitro.

adopcja to nie taka prosta sprawa, że idziesz i tam sierotki biedne czekają, do adopcji czekają dzieci z FAS i innymi problemami po alkoholowych rodzicach, narkomanach, patologiach itd. To są dzieci obciążone, to nie są dzieci które pochodzą z "normalnych" domów. Rodzice adoptujący takie dzieci liczą się z szeregiem problemów od pierwszych dni, z problemami o jakich nam się nie śniło. Nie każdy kto pragnie dziecko jest gotowy na adoptowanie takich obciążonych dzieci, chorych, dzieci które od początku mają pod górkę. Często to dzieci uderzane, bite po głowie by nie płakały, to zostawia uszkodzenia mózgu, wszystko wydaje się tylko takie proste a tak naprawdę to jest cholernie skomplikowane. I to co się teraz dzieje, to zabieranie szansy ludziom którzy chcą stworzyć dom, rodzinę...nie z przypadku, wpadki, ale z miłości. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6118817 Napisano: 24.11.2015 14:48:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmo napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

bethan napisał(a):

enfamka napisał(a):Czy wszyscy dostali maile o wygranej z Tymbarka? 

U mnie jest.

u mnie też

Ja mam o pufie. O walizce BRAK 

ooo to dobrze! czyli czekać pozostaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6118718 Napisano: 24.11.2015 13:18:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy dostali maile o wygranej z Tymbarka? bo widzę moje dokończenie ale maila nie ma...i nie wiem czy zaginął czy oni wysyłają na raty? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6114581 Napisano: 18.11.2015 17:03:40 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

ooo. na tekst "weź się w garść" przykładam rękę do twarzy i mówię: "już. ale nie pomogło". 

z depresją niefajne jest to, że w sumie mało wkurza. po prostu jest zobojętnienie. i to jest najbardziej... wkurzające. ale dobre leki w połączeniu z dobrym psychiatrą (no, tutaj trzeba się albo naszukać sporo albo mieć farta i dobrze trafić) działają. powodzenia!

a w tekst  o tym, że to straszna choroba mało kto wierzy. dlaczego? bo większość osób nadużywa słowa "depresja", wskutek czego stało się ono synonimem gorszego dnia, a nie czegoś, co totalnie blokuje.. 

masz rację...nadużywa się tego słowa i potem ktoś ma jeden gorszy dzień i mówi, ze ma depresję...
a tak naprawdę nie ma pojęcia co to znaczy mieć prawdziwą depresję!
myślę, że pogoda sprawia, że takie stany nasilają się, brak słońca dobija ludzi bez depresji a co dopiero takich których dopadła ta podstępna choroba... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6107594 Napisano: 06.11.2015 08:41:49 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

bc14 napisał(a):a czy warto isc na ladies night i kino na obcasach czy wczesniejsze atrakcje warte sa zaplaty za drozszy bilet?


Zależy, jak trafisz. Jam nie z tych, co się zrywają do biegu na hasło "A teraz będzie quiz, zapraszamy pięć pań do nas, tutaj na środek..."

joan ma rację, wszystko zależy jaki sens, na pierwszym powakacyjnym były lodówki do wygrania, a na ostatnim była moja znajoma i dostali kisiel chyba i sos do lasagne,a konkursy były bardzo kiepskie, typowo takie jak przedstawiła joan. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6107590 Napisano: 06.11.2015 08:34:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

enfamka napisał(a):

Kiedy wy pojmiecie, że to NIE o wasze uznanie tu chodzi???? TYLKO O GUST i WYBÓR komisji???


taaaak ... bo tylko "jedne" Urbaniaki grają.emotka


komentowanie to ja rozumiem, ale wylewanie pomyj co chwilę to pojąc nie mogę!
Jak nie beznadziejne, to znów źle zrymowane i poprawianie czyjegoś tekstu na "lepszy", jak nie film zły to zdjęcie paskudne. Albo hasło oklepane, albo takie, srakie, śmakie, bylejakie! Nie chodzi mi tylko o ten konkurs, ale o grono flustratów i adoratorów tylko swojej NAJWSPANIALSZEJ twórczości, która jest ponad wszelkimi ocenami - bo nigdy nie wygrała. Czy musicie być tak wredni dla innych, tak cholernie zadufani w sobie i w swojej wspaniałej twórczości. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6107578 Napisano: 06.11.2015 07:44:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiedy wy pojmiecie, że to NIE o wasze uznanie tu chodzi???? TYLKO O GUST i WYBÓR komisji??? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6107546 Napisano: 05.11.2015 22:52:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

dolly napisał(a):A te kody na filmy byly juz rozeslane? Chodzi o Barbie oczywiscie...

a właśnie co z filmami?? Pisali coś chyba o 1 Grudnia?? Nie mam juz tego smsa nawet....

tez tak pamiętam. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6107428 Napisano: 05.11.2015 19:48:04 w Wkurza mnie...
evita napisał(a):

Przeczytałam wsio co było mówione o wygranych emotka   i mam jedno spostrzeżenie, a'propos tych, co mają zawsze te 4 marchewki i zamieniają na 2 pietruszki by kupić pęczek rzodkiewki. Wasze zdrowie. Ale pycha i buta rozwala ten wasz  warzywniak. Aż strach się bać, jakbyście zostali politykami emotka Akurat ta strona waszego medalu jest ze stali nieszlachetnej. I to mi się nie podoba i wkurza. Nie ilość i jakość nagród, ale reakcja na wygraną.

czyli nie wartość premii w pracy się liczy tylko reakcja na jej otrzymanie.... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0