Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika enfamka

enfamka

#6106999 Napisano: 05.11.2015 12:31:05 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

asante napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Bardziej wierzę w utrzymanie się z nagród, niż w to, ze państwo na starość da mi emeryturę po wielu przepracowanych latach - system emerytalny sypnie się wcześniej niż możliwość wygrywania w konkursach emotka  

Bardzo prawdopodobne.

chcesz liczyć licz na siebie, cóż może być z emerytury? jak dożyjemy...na leki braknie! A pisząc wierszyki i wymyślając na konkursy nie grozi nam demencja starcza emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6105032 Napisano: 02.11.2015 15:28:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kurde ten Wedel..............olał mnie...a cenzura mi rośnie!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6101840 Napisano: 27.10.2015 14:34:07 w Wkurza mnie...
cudaczek121 masz rację emotka  w większości pewnie czyta jedna, dwie osoby i na bank nie razem, bo by chyba oszaleli, wybierają po kilka najlepszych według nich, potem spotykają się z Uniliver lub nie no i trwają szumnie zwane obrady emotka  bo jak inaczej mogłoby to być? 2000 haseł na głos przeczytać i przeanalizować? gdzie tam 2tyś, pewnie z 10tyś lub więcej....muszą jakąś selekcję robić. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6101026 Napisano: 26.10.2015 10:40:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiulll napisał(a):

Mam pytanie: Co się dzieje po tym jak nieodebrana przez dwa tygodnie paczka z poczty z nagrodą z konkursu wróci do organizatora? Trzeba samemu po nią do nich jechać, płacić za przesyłkę ponowną czy nagroda przepadnie? Mam tu na myśli konkretnie Albedo i nagrodę z konku Wedla.

RÓŻNIE BYWA, czasem dzwonisz i wysyłają jeszcze raz bez problemu, czasem nie chcą wysłać chyba ze pokryjesz koszty, ale najczęściej wysyłają drugi raz, zadzwoń i poproś o to. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6100998 Napisano: 26.10.2015 09:55:18 w Wkurza mnie...
Co to będzie, co to będzie,
chyba siądę se na grzędzie,
dziecko zrobić - dobra rada,
500 złotych wziąć wypada
I rzucenie pracy bliższe,
by dochody mieć najniższe
Bose nóżki,gacie stare
jeszcze starczy na gitarę
By rodzice dorabiali
i pod mostem sobie grali

wkurza mnie zmiana czasu...
mogliby to zlikwidować Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6100902 Napisano: 25.10.2015 22:43:14 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

enfamka napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

- Puk, puk!
- Kto tam?
- ABW
- Nie wierzę!
- My właśnie w tej sprawie...

jak ja się tego właśnie boję...

przyjmij ze 100 biednych islamskich uchodzców-oni ci pomogąemotka

wolę ich niż PSEUDO katolików! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6100894 Napisano: 25.10.2015 22:29:04 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

- Puk, puk!
- Kto tam?
- ABW
- Nie wierzę!
- My właśnie w tej sprawie...

jak ja się tego właśnie boję... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6097583 Napisano: 20.10.2015 21:25:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwierzyniec - dzięki!
bo nie mogłam odnaleźć mojego hasła emotka
poczekam, będzie niespodzianka lub nie ! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6097538 Napisano: 20.10.2015 20:28:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy z Luksusu były maile lub smsy? czy tylko wyniki na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6096589 Napisano: 19.10.2015 20:49:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
o.lukasz napisał(a):

orientuje się ktoś czy w cinema city sprawdzają dane z vouchera z dowodem tożsamości czy może wejść inna osoba na mój voucher?

Byłam ostatnio i nie chcieli dowodu wcale, ale pewnie zależy od człowieka który akurat sprawdza... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6095291 Napisano: 16.10.2015 18:28:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zuczek napisał(a):

Dobra, czyli rozumiem, że wg Was sprawa jest przegrana. Naprawdę są tacy restrykcyjni w takich sprawach? Przecież przypuszczam, że przynajmniej połowa laureatów nie przeczytała regulaminu i nie dostanie nagrody?

Tu pewnie ludzie mają paragon - ja nie grałam, nie mam, ale może ktoś ma i się jakoś dogadacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6093285 Napisano: 13.10.2015 23:25:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
u trebora ta jedynka ma chyba oznaczać ZAWSZE PIEWSZY emotka
Tak z tego uśmiechu domyślam się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6093274 Napisano: 13.10.2015 23:12:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konkurs14 - o mnie się nie martw! jestem zazdrosna w granicach rozsądku... w sensie..."też bym tak chciała" a nie "obyś się udławił jeśli chodzi o cukierki, abyś się rozbił - jeśli chodzi o rower/motor/samochód"

taki krytyk literacki to często niespełniony pisarz, więc pewnie czasem i krytykują z zazdrości, nienawiści kto ich tam wie...
krytykiem jest być najłatwiej, bo ZAWSZE można się do czegoś doczepić, no ZAWSZE! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6093238 Napisano: 13.10.2015 22:27:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiedziałam, że jad zalewa forum, ale to już przesada!
o cukierki dosłownie zarzynanie się! A niech mają te 10 kilogramów, niech mają i 20 kilogramów! Może lubią, może mają dużą rodzinę a może po prostu bardzo chcą, a nawet jakby je sprzedali to ICH SPRAWA! Dajcie spokój, przestańcie być zawistni, wredni, złośliwi, tego nie da się czytać!!! Karma wraca, jeśli nie wyzbędziecie się tego to nigdy w pełni nie będziecie zauważali własnego szczęścia, ominie was w życiu to co najlepsze bo skupicie się na 10 kilogramach cukierków a nie zauważycie szczęścia koło siebie!
Ja Wam życzę kolejnych 10 kilogramów, sama gram i mi się nie udało, ale  ABSOLUTNIE nie czuję że odebraliście mi szansę, po prostu byliście lepsi, mieliście pomysł który się spodobał! Dlatego GRAJCIE DALEJ i nie tłumaczcie się po co! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6092238 Napisano: 12.10.2015 15:58:49 w Informują
przed chwilą prywatny....nie zdążyłam odebrać...
dzwonił ktoś do Was teraz? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6091996 Napisano: 12.10.2015 11:09:40 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

gszok napisał(a):

hahahahaha świetny błąd emotka wygrać nie masz szans ale na pewno rozbawisz cały zespół emotka

Szans nie przekreślałabym. Obstawiam, że będzie trafione emotka

ha ha! świetne!!!!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6090669 Napisano: 09.10.2015 10:15:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

victorious napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Mojej siostrze też się nie udało. Na liście nagrodzonych brakuje zdaje się jeszcze 52 zwycięzców Ipadów oraz 5 aparatów i kilku tysięcy biletów do kina. Nawet na vouchery do kina się połakomili, ech. Sponsorowi powinno zależeć,aby wszystkie nagrody trafiły w ręce Uczestników Konkursu, a nie były przywłaszczone przez Agencję. Skandal.

Listy laureatów nagród I i II stopnia są zapełnione zgodnie z regulaminem. Dziesięć samochodów i po sto Ipadów, konsol i aparatów. Inna sprawa, że lista powstawała etapami od niedzieli do poniedziałku i były różne przetasowania. Zgłoszeń było na pewno mniej niż 5310, czyli każdy prawidłowo nadesłany numer paragonu powinien zostać nagrodzony przynajmniej kompletem biletów. Ile nagród zostanie w "Albedo" nigdy się nie dowiemy, bo jest jeszcze weryfikacja zwycięzców. A nie wiadomo, czy wśród osób na liście nie ma tych, które pomyliły nr paragonu z numerem systemowym. Skandalem zaś są takie zapisy w regulaminach konkursów, które dopuszczają możliwość pozostawienia nagród organizatorowi. Zawsze powinna być lista rezerwowa, a gdyby jeszcze zostały jakieś nierozdane nagrody, to wystarczyłby zapis, że agencja ma obowiązek przekazać je domowi dziecka ze swojej okolicy. Ale tego powinien w pierwszej kolejności pilnować fundator nagród, bo wszelkie nieprawidłowości uderzają w jego reputację i podważają zaufanie do marki.

pięknie napisane emotka

Bardzo fajny zapis!!!!!!!!!!! tak powinno być! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6090408 Napisano: 08.10.2015 20:00:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

noisy0000 napisał(a):Strasznie jestem ciekawa czy Ferrero już informowało ale nikt z forum nie wygrał (albo się nie pochwalił).. szanse na wygranie są minimalne a mimo to cały dzień chodzę z telefonem przy tyłku emotka  czaję się na iPada bo reszta to hmmm... w ferrari to bym się pewnie zabiła, kto wie jak się to w ogóle prowadzi emotka

Dzis dzwonili z weekendu, z tel. 602-niestety nie do mnie, dziękuję zwyciężczyni za odp na pw  emotka

Ahh no to dobrze, że przynajmniej wiadomo że informują emotka  ciekawe jakie prace wygrały emotka  gradulacje dla niewiemkogo emotka

Prace będą na koniec publikowane emotka

nadzieja umarła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6090330 Napisano: 08.10.2015 18:51:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magy2020 napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

dysia napisał(a):

noisy0000 napisał(a):Ile pizz jest na godzinę? emotka   bo chyba tylko jedna, skoro dosłownie kilka sekund po pełnej godzinie nie ma już kodów... emotka

wg regulaminu 70...

to w poprzedniej edycji chyba było więcej, bo teraz jakoś ciężko jest trafić...

No ja właśnie tak samo nic nie mogę, tylko -55%... emotka

wysyłajcie 2-3 sekundy przed pełną godziną

dzięki magy2020 Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#6090117 Napisano: 08.10.2015 14:36:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

boher401 napisał(a):

Wygrał ktoś dzienną wedel w Polo markecie? W kopercie na ich adres należy wysłać paragon i swoje dane? Czy coś więcej? jakieś oświadczenie? Rozmawiałem z Panią rano.. i mi z głowy wyleciało emotka i to wszystko wysyłamy na adres

„PMICombera" s.p z.o.o,
ul. Filomatów 27
04 - 116 Warszawa

z dopiskiem E.Wedel "Polomarket" ?

tylko paragon i swoje dane - te same co w formularzu były podane emotka  ja dla pewności wysłałam jeszcze opakowania po zakupionych produktach promo, bo na paragonach miałam średni opis chyba regulamin cos o tym wspominał)

chyba doślę im też opakowania bo też mam średnio opisane...a nie pomyślałam wcześniej Wyświetl w wątku >>
0 0