Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika enfamka

enfamka

#5953746 Napisano: 10.12.2014 12:39:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rymowAnka napisał(a):

enfamka napisał(a):

rymowAnka napisał(a):

kiedy maja informowac z konkursu oponowego MICHELIN? ktoś czeka na wyniki?


17.12 maja być wyniki na stronie...



Dziękuję. A swoją drogą ciekawe czy wcześniej będą się kontaktować ze zwycięzcami.



o ile już tego nie robili.
Myślę, że wcześniej będą dzwonić do kogoś z DOBRĄ NOWINĄ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5953732 Napisano: 10.12.2014 12:23:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rymowAnka napisał(a):

kiedy maja informowac z konkursu oponowego MICHELIN? ktoś czeka na wyniki?


17.12 maja być wyniki na stronie... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5950632 Napisano: 03.12.2014 09:29:28 w Intermarche
yaagatka napisał(a):

mia napisał(a):

is77 napisał(a):

można kupić 2 popcorny.
Tylko w tym konkursie wkurza mnie, że trzeba kupić popcorn robiony w mikrofalówce, by wygrać mikrofalówkę emotka

Nie robiony, tylko do zrobienia. emotka
Proste - wygrasz mikrofalówkę, to wtedy sobie zgromadzone teraz popcorny będziesz robić, jedne po drugim. emotka



Nie rozumiem tej idei. To samo było chyba w Carrefour : kup tabletki do zmywarki zeby wygrac zmywarke. Jak ja nie mam zmywarki, to kupowałam i odsprzedawałam znajomym emotka



TO JAKIŚ TAKI TREND...
Nagraj filmik i...wygraj kamerę emotka
zrób super zdjęcie i ...wygraj aparat emotka
kup tabletki do zmywarki i...wygraj zmywarkę emotka
kup popcorn do mikrofali i...wyraj mikrofale emotka
kup proszek do prania i...wygraj pralkę emotka
kup opony zimowe i...wygraj samochód emotka
kup abonament jakiejś telewizji i...wygraj telewizor emotka
kup kawę w kapsułkach i...wygraj ekspres emotka
kup rower... wygraj rower emotka
kup zabawkę...wygraj zabawkę...
i można by tak bez końca!
a znam taki przypadek, że...
ktoś kupił zapas podpasek na konkurs...i wygrał ciążę emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

enfamka

#5927761 Napisano: 08.10.2014 10:50:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olakopp napisał(a):

Widzę, że szyderka, hehe.

Tak napisałam, bo wiem, że osoby z forum grały regularnie i naprawdę sporo zgarnęły przez ostatnie trzy tygodnie.
I bardzo się zaangażowały.

Piszę, żeby raczej szukać opcji informatycznej teraz, a nie sprawnościowo-językowej.


Ale wczoraj wjechała opcja informatyczna. Godzina w godzinę - w dzień i w nocy - wyniki ponad 20 tys. I nawet 50 złotych nie ugrasz.

Ja wiem, takie życie, no trudno emotka Nie płaczę, tylko staram się wyjaśnić, że trzeba poprosić kolegów z polibudy o pomoc.

A skąd moje złe skojarzenia o informatykach? Z życia, kochani emotka



to widać miałaś pecha! bo ja większość informatyków których spotkałam to BARDZO inteligentni ludzie, wszechstronni i naprawdę fajni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5925511 Napisano: 02.10.2014 15:11:40 w Biedronka
kalisto1986 napisał(a):

79magda napisał(a):

Nie biorę udziału w żadnych plastycznych konkursach, więc Kiorę znam tylko z opisówek. Ale dla mnie treść, którą właśnie przeczytałam wyżej jest dobitnym dowodem na to, że w końcu to międolenie i wydzwanianie, czyli po prostu zawracanie d.py skończy się dla nas - jako konkursowiczów - bardzo źle.

Czy naprawdę Ci telefoniczni maruderzy nie widzą, że wszyscy mają ich już dość i kolokwialnie mówiąc rzygają na te telefony?! Rozwiązują konki? Rozwiązują! Listy zamieszczają? Zamieszczają! Maile i eski ślą? Ślą! Naprawdę tak trudno poczekać dzień czy godzinę dłużej na wyniki emotka żenada



To już skończyło się dla nas bardzo źle, ale ludzie dalej nie wyciągają wniosków i dalej zachowują się jakby to oni byli w tym wszystkim najważniejsi. Już teraz jest więcej loterii, a agencje spadły na psy- a dlaczego ? Bo zamiast wysłuchiwać ciągłych pretensji o opóźnienia, wieczne fochy i bezsensowne pytania, wolą wylosować /"wybrać" nie czytając i mieć z głowy maruderów. Zwłaszcza,że wtedy zwiększają prawdopodobieństwo wygrania różnych osób.
Jedyne co mnie bardziej wkurza to teksty "obiecałem dziecku,że wygra" lub "taką piękną pracę moje dziecko zrobiło i co ja mu teraz powiem " - od lat czytam takie teksty i za każdy razem nie tylko ręce mi opadają emotka



jestem w szoku.........
normalnie zaniemówiłam.....
wdać ludzie nie mają w ogóle wstydu...
moje dziecko nie wygrało no i co? mam dzwonić? NIE!
Mówię, spróbujemy innym razem, może się uda
w myśl zasady padnij powstań!
nie zawsze się wygrywa! takie osoby PSUJĄ konkursowy świat!

P.S. To dotyczy całej tej dyskusji - nie Was oczywiście zacytowane przedmówczynie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5922335 Napisano: 25.09.2014 12:18:57 w Czy informują/ informowali?
a Dino ktoś coś wie? cola hop? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5916532 Napisano: 12.09.2014 14:34:17 w Przedszkolaki i przedszkola :)
agusia147 napisał(a):

enfamka napisał(a):

Wiecie co? wczoraj w naszym przedszkolu byłam świadkiem takiej oto sytuacji: mama odprowadza córkę, zostawia i mimochodem mówi do wychowawczyni "córeczka jest przeziębiona, miała gorączkę ale dałam jej nurofen, jakby jej temperatura skoczyła koło dwunastej to proszę zadzwonić, przyjdę i PODAM JEJ NUROFEN!" Wiecie co? myślałam, że wyjdę z siebie! jak można zostawiać chore dziecko???? trzeba nie mieć litości nad swoim, wiec co tu mówić, że nie myślała o innych...



U nas w żłobku by to nie przeszło. Z maleńkim katarkiem nie biorą a co dopiero. No i co to za matka? Ja rozumiem, że ludzie pracują i mają zajęcia, ale jak już na prawdę nie mogą niech wezmą opiekunkę, kogoś z rodziny czy coś, a nie narażają inne dzieci na infekcję.



ale właśnie chodzi o to, że ona musi mieszkać koło przedszkola w dodatku nie pracuje bo mówiła, żeby dzwonić to przyjdzie podać ten nieszczęsny nurofen... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5916440 Napisano: 12.09.2014 12:56:08 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Wiecie co? wczoraj w naszym przedszkolu byłam świadkiem takiej oto sytuacji: mama odprowadza córkę, zostawia i mimochodem mówi do wychowawczyni "córeczka jest przeziębiona, miała gorączkę ale dałam jej nurofen, jakby jej temperatura skoczyła koło dwunastej to proszę zadzwonić, przyjdę i PODAM JEJ NUROFEN!" Wiecie co? myślałam, że wyjdę z siebie! jak można zostawiać chore dziecko???? trzeba nie mieć litości nad swoim, wiec co tu mówić, że nie myślała o innych... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5912061 Napisano: 03.09.2014 13:12:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwik napisał(a):

aguagu napisał(a):

A może jak przedzwoni do nich więcej osób, to przepuszczą i takie paragony z jednym produktem? emotka


kiedyś mieli podobną sytuację z dużo cenniejszymi nagrodami i uznali paragony, można próbować



ale wówczas było nie jasno napisane w regulaminie, a tutaj było napisane wyraźnie Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5908844 Napisano: 27.08.2014 16:17:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
naprawdę się uśmiałam emotka
może o to komisji chodzilo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5881338 Napisano: 27.06.2014 22:52:27 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

lusienka napisał(a):

mikki85 napisał(a):

ktosiek, najpierw mail o porządnej nagrodzie, potem drugi z inną, w końcu jeszcze jedno sprostowanie

no to dzwonię i słyszę, że... dziecko nie tak dawno wygrało, więc powinno mu wystarczyć

to "nie tak dawno" to 12 miesięcy albo i więcej

więc wkurza mnie taka "reglamentacja" nagród

albo się coś zrobiło super, albo do kitu i nie podlega to czyjemuś widzimisię

najgorsze, że tłumacz potem dziecku, że ma inną nagrodę, bo komuś się... odwidziało

więc każdy by się chyba wkurzył

kiora już przegina ma maksa emotka



Masz rację,nie wyobrażam sobie gdyby mój synek wygrał coś wartościowego i potem miałabym mu powiedzieć,że jednak nagrody nie dostanie!!!! Skoro ma talent i został doceniony to nieważne ile razy już wygrał,a poza tym moim zdaniem to jest złamanie regulaminu ze strony organizatora,bo jeśli się spełni wszystkie warunki,BAAAA i dostanie się powiadomienie o wygranej to nie można od tak zmieniać sobie zdania....szkoda że nie nagrałaś tej rozmowy,to miałabyś dowód do reklamacji

kiora nie od dzis robi takie cyrki, niestety są bezkarni:(



nie no to już przegięcie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5879659 Napisano: 24.06.2014 21:49:18 w Biedronka
turli napisał(a):

marzenier napisał(a):

A tam nie blokuje dalszego pisania jak sie przekroczy ta magiczna liczbę 100 znakow ? Tak jak np.to sie dzieje w rossmanie ?


uczciwy nie sprawdzał...



czyli każdy nieuczciwy czyta regulamin?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5879643 Napisano: 24.06.2014 21:29:26 w Biedronka
Luiza12 napisał(a):

Taka informacja jest w polu, w którym przepis trzeba zamieść, ograniczenie do 1000 znaków, zdjęcie nie większe niż 3MB,



ale w regulaminie nie ma nic...

Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5849570 Napisano: 14.04.2014 11:10:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henryczka62 napisał(a):

Nie wiem jak było z Twoją pracą, ale ja miałam pracę prawie gotową jak zobaczyłam w galerii, że ktoś dodał taką samą budowlę. Robić coś nowego nie za bardzo był sens, więc zgłosiłam to co miałam.



znam ten ból, potem już nie chciało mi się kończyć nawet, bo nagle pojawiły się 3 podobne! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5849553 Napisano: 14.04.2014 10:33:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Mi się np. ta praca podoba http://www.jogobe...szenie/index/id/5636


a ja nie rozumiem tego "wymienia" ani to śmieszne ani ładne... jakiś dziwne dojenie żyrafy...hmm
Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5849535 Napisano: 14.04.2014 10:07:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mi się podobają prace wykonane bez oklejania czegoś tam... wózka, roweru, samochodu, statku itd. Przecież pooklejać to żadna filozofia, najlepsze są prace zbudowane, faktycznie zbudowane a nie oklejone. No i plener dużo daje. A roboty fajne! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5847388 Napisano: 08.04.2014 19:53:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
normalnie chce mi się wyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5846731 Napisano: 07.04.2014 16:54:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
montezuma napisał(a):

kalka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Jest wiele sposobów np.Jak wysyłasz smsa to najnowsze programy dostarczają informację, z jakiego telefonu została wysłana wiadomość, więc jak ktoś ambitnie przekłada starter do tego samego telefonu to widać, że to wszystko od jednej osoby.

maribog napisał(a):

Bez problemu można sprawdzić z jakiego modelu telefonu został wysłany sms emotka



emotka Nie podejrzewałam o taką technologię agencji zajmujących się konkami, no,no, ale kto wie....



Ja też nie - ale od pana ze Smolara też usłyszałem zastanawiające zdanie o zawodowcach (przy okazji konkursu persil i Prowansji), których "nie zawsze udaje się "wyautować" - "bo wie Pan, nie może być tak, że stale wygrywają Ci sami - tego się nie da Klientowi wytłumaczyć a jeszcze nas zacznie podejrzewać o powiązania z laureatami... już jedna agencja miała podobne problemy"
i to jest powszechne podejście w agencjach
- w grafie np. kiedyś odbierałem główną nagrodę i żegnając się powiedziałem dla żartu - "do zobaczenia wkrótce" - i szybka zwrotka: "Oby nie - bo Zleceniodawcom by się to wydało dziwne"



czyli fajnie, ni ważne jak napiszesz, ważne abyś był "jednorazowy" Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5844685 Napisano: 02.04.2014 13:51:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

Byłam dziś w 4 odido w Warszawie i w żadnym nie ma Pepsi Max... emotka



Mi powiedzieli, że nie biorą jej bo "nie schodzi"
ale plakat mają a jakże emotka Wyświetl w wątku >>
0 0