Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika enfamka

enfamka

#5841812 Napisano: 26.03.2014 11:15:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
niech się odwróci pesymizmu moc, niech go przykryje ciemny, gruby koc, niechaj powstanie światłość spod cienia, może coś wygram choć od niechcenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5840181 Napisano: 20.03.2014 22:48:07 w Popraw sobie humor...
slavek napisał(a):

ino1975 napisał(a):

malenka napisał(a):

alamak napisał(a):

martunik3 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

aerdna napisał(a):

isiulka napisał(a):

joan napisał(a):

Się łamią. Ołówki. Wchodzę zatem na stronę firmy z art. biurowymi, aby kupić naostrzyk. NIE MAJĄ! Szok wielki. Wrzucam słowo naostrzyk w Googla, żeby znaleźć sklep z większym asortymentem. Okazuje się, że nie istnieje coś takiego, jak naostrzyk. Jest temperówka. Mój świat się zawalił! emotka


Mam podobny dylemat, tyle że z ostrzaczką emotka



A mi w szkole wmawiano, że nie ma temperówki tylko jest ostrzałka. emotka



Mówicie o strugaczce? emotka



eee, chyba mówią o podstrugiwaczce emotka emotka



raczej o ostrzytku emotka



Nic nie wiecie, jedyna prawidłowa nazwa to stugawka emotka



A może chodzi o zastrużkę ?



co Wy tam wiecie to przecież ostrzynka emotka



nie, nie, coś wam się pomyliło to ostrzywko... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5835013 Napisano: 08.03.2014 00:35:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic, ciągle nic... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5834555 Napisano: 06.03.2014 20:29:23 w co chcielibyście wygrać?
samochód... samochód...samochód
mogą być trzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5830482 Napisano: 26.02.2014 16:38:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

Tak, to King Kong był. Tło ze zdjęcia, ktoś chyba nawet to zdjęcie znalazł, o ile dobrze pamiętam.



tak, właśnie, ściągnięte z neta.

nie zbadane są wyroki komisji konkursowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5830481 Napisano: 26.02.2014 16:37:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

To chyba motyw z King Konga był? Kubki przecież prawdziwe a z tyłu pewnie fototapeta bo typowy wzór

no tak fakt King Kong emotka
ale zdjęcie faktycznie miało wycięte tło i wstawione na inne. Wystarczyło się przyjrzeć, ktoś na forum to pokazywał z bliska. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5830474 Napisano: 26.02.2014 16:28:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

alamak napisał(a):

Fotomontaż wygrał główną w poprzedniej edycji, więc nic dziwnego, że ludzie takie wrzucają.



Które zdjęcie było fotomontażem?



zdjęcie ala godzilla...
po jego zbliżeniu można było zoabczyć nieudolnie obrobione piksele. Zdjęcie tła było a na nie nałożone zdjecie z kubkami, z którego wycięte było tło. Wystarczyło zbliżyć i było widać. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5826347 Napisano: 19.02.2014 08:16:59 w PLAGIATY
agicho napisał(a):

boom30 napisał(a):

usmiech napisał(a):

Czyżby Twoje dzieło? Czy adwokat diabła?

Każdy ma tu prawo do własnego zdania i niniejszym, w kulturalny sposób, je wyrażam.
Dla mnie to zdjęcie nie jest super - widzę tu więcej bezczelnej zżyny niż wkładu pracy plus złamanie regulaminu!

A Ty możesz widzieć co Ci się żywnie podoba...



Czy was już pogieło emotka
Wszędzie "nadinterpretacja i plagiaty" znajdzcie sobie inne zajęcie bo jadem leci na odległość.

Ps. Nie grałem, wyrażam swoje zdanie emotka



ciekawe czy tak będziesz ćwierkać - jak swoje dzieło znajdziesz jako ksero pod innym nazwiskiem emotka



Masz rację!
Widać spore gro osób tutaj nie ma pomysłów tylko namiętnie ich szuka w wynikach.
A zdjęcie które wygrało jest MARNĄ kopią tamtego. Sorry, ale nie mogę napisać, że ktoś się tutaj napracował, bo zwalił pomysł i tyle.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5786707 Napisano: 05.12.2013 23:14:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

edith napisał(a):

Kochani szukam jak sie nazywal konkurs wyniki ponad miesiąc temu byly,to byl konkurs fotograficzny -Jak spedzasz czas z rodziną aktywnie czy coś w tym stylu ,nagrody min to byly bony do Empik i 5-10-15 ,to byl chyba jakiś portal sportowy,chodzi mi o to do kiedy mają wysylac nagrody?? emotka emotka


Wreszcie znalazlam to ten konkurs
https://www.e-kon...120599/#.UpEIMieW20w
Czy byly wysylane juz nagrody??



nie było - bynajmniej nie do mnie
też się zastanawiam czy oni je wyślą w ogóle... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5780448 Napisano: 26.11.2013 19:36:24 w Wkurza mnie...
Przeczycie sami sobie...
pomocna dłoń, życzliwość i inne cudowne hasła...
tyle tylko, że to słowa bez pokrycia
"kochacie" się w tych Vipach do czasu, aż ktoś na kogoś haka nie znajdzie...
tulicie i gratulujecie, a gdy się zwycięzca obróci nóż w plecy...
tacy wspaniali i dobrzy, ale co lepsze trzymają dla siebie albo dodają do bazy z opóźnieniem, nie czarujmy się, ta Wasza dobroć to fikcja...skoro tacy dobrzy to dlaczego inni, zwykli ludzie, konkursowicze tego Waszego dobrego słowa czytać nie mogą emotka

i skończcie już ten temat, każdy wie o tym Waszym krzyżackim układzie, wy jesteście bez skazy i kamienie rzucać możecie na innych tyle, że na zamkniętym forum.

obłuda i nic więcej, po co utajniać coś DOBREGO, dobro powinno się szerzyć czyż nie? emotka

kto choć troszkę myśli to wie jak jest... oto Polska właśnie, układy nic więcej! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5709174 Napisano: 30.07.2013 10:03:37 w Wkurza mnie...
aerdna napisał(a):

vickichelm - ja mam problem z molami od 2 lat, szczególnie latem, w zimę umierają. Jestem pewna, że wlatują z dworu, strychu, korytarza, od sąsiadów... Siatki w oknach nie pomagają. Za cwane są. Pułapki w postaci plastrów stosuję, może to one tak dobrze ja przyciągają z całej okolicy emotka Bo na 8 plastrach mogłabym je zliczyć w dziesiątkach emotka Szafki spawdzam regularnie co 2 miesiące, cokolwiek wydaje mi się podejrzane, od razu wyrzucam. Mole uwielbiają migdały i orzechy, 2 x już je tam znalazłam. Poza tym chętnie rozmnażają się na moim suficie emotka emotka emotka Nienawidzę tego gów..na. Nie potrafię się ich pozbyć. Prawie wszystko przełożyłam do słoików/pojemników. Mieszkam pod strychem, wiec latem u mnie jest ponad 30 stopni 24h/na dobę (przy otwartych oknach). Wstyd mi, gdy goście przychodzą i widzą albo te pułapki pełne moli, albo gdy coś sobie fruwa... To tak, jakbym nie dbała o dom i nie sprzątała emotka emotka emotka emotka



Moja babcia też miała problem z molami, zawiesiła pułapki i te mole się nie kończyły, potem ktoś jej powiedział, że te pułapki je zwabiają i nigdy się tych moli nie pozbędzie - coś w tym jest, dlatego pozbyliśmy się u babci pułapek i zwalczaliśmy je wybijając to robactwo - POMOGŁO! Te pułapki naprawdę mogą je przyciągać. Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5641217 Napisano: 24.04.2013 13:23:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):


to chyba lepiej, że nie widzimy, bo jak się widzi takie wały to się nóż otwiera. Życzę tej osobie żeby się udławiła tymi kapsłukami, albo zeby jej sie pralka popsuła, jesli to czyta! emotka i tyle



żałosne... kiedyś to się na Tobie odbije, jak można być tak zawistnym? Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5617199 Napisano: 20.03.2013 12:42:50 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

dolly napisał(a):

Że czytając powyższe wpisy, dochodzę do wniosku, że jednak dinozaury nie wyginęły... emotka
emotka

Staruszki emotka

Mi tam to nie przeszkadza, wręcz podoba mi się,że jeszcze ludzie potrafią ot tak bawić się, zwłaszcza jak to jest organizowane w zupełnie obcym gronie ( ludzie skrzykują się w necie).
W naszej szarej rzeczywistości każdy pozytywny objaw jest fajny - choćby nie miał nic mądrego do przekazania emotka


też uważam, że to fajne, lepiej jak się tak bawią niż by mieli robić jakieś niebezpieczne głupoty
Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5617191 Napisano: 20.03.2013 12:36:35 w Wkurza mnie...
http://www.youtub...We6_59b3V1U&NR=1

Czuję się młodsza emotka wiem juz o co chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5617153 Napisano: 20.03.2013 12:02:58 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

dolly & enfamka - chyba jesteśmy rówieśniczkami emotka Ja to już wszystko muszę w Wikipedii sprawdzać, żeby móc zrozumieć "współczesną młodzież", a szczególnie hasła typu HIPSTER emotka


Naprawde wkurza mnie to, że zacznyam byc starej daty, jak słyszę nastolatkę z rodziny to rozumiem co drugie słowo, a jak rozmawia przez telefon to...nie musi nawet wychodzić z pokoju emotka
A jak opowiada o swoich "przygodach" to dosłownie zastanawiam się z jakiej ja jestem epoki emotka a mi się wydawało, że szalałam jako nastolatka emotka

A Wiki jest niezawodna, to moja prawa ręka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5617130 Napisano: 20.03.2013 11:34:47 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

goralecka napisał(a):

wkurza mnie, ze stara juz jestem i nie za bardzo rozumiem to dziwne coś o nazwie harlem shake emotka co więcej w ogóle mnie to nie bawi i nie śmieszy a ta muzyka jest czymś najgorszym co można zafundować moim uszom emotka

ehhh ja chcę być znowu nastolatką emotka


A tego się słucha? emotka



ja to dopiero muszę byc stara, bo nie mam pojęcia o czym mówicie... w pierwszej chwili myslałam że chodzi o miasto w Egipcie Sharm El Sheikh... emotka



Jesteśmy chyba z podobnej ery prehistorycznej emotka bo ja pomyślałam dokładnie to smao co Ty ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5610842 Napisano: 12.03.2013 14:48:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolkas napisał(a):

Czy nagroda I stopnia z konkursu "Aktywny Dzień w Intermarche" to nagroda główna czy dodatkowa?, bo nie wiem czy pić winko czy tylko piwo emotka



dzwonili? czy mail?

Gratulacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5601563 Napisano: 04.03.2013 13:30:59 w Wkurza mnie...
frodo napisał(a):

dochaaa napisał(a):

agusia147 napisał(a):


Gorzej jak za 20 lat się obudzi z ręką w nocniku, samotna, zgorzkniała, bez znajomych i przyjaciół. Dla mnie porażka ten facet z tego co relacjonujesz. Lepiej żeby teraz to się rozpadło, najpierw takie kłótnie, a potem będzie coraz gorzej aż pewnego dnia podniesie na nią rękę. Niech się lepiej weźmie on za siebie, bo opcja bez wykształcenia = robol = alkohol = awantury = mordobicie w wielu przypadkach.


Podejrzewam ze tak wlasnie bedzie.... Pewnego dnia sie obudzi zobaczy jaki z niego tyran (innego slowa ie potrafie na niego znalezc) zobaczy ze zostala calkiem sama bo on odcial ja od znajomych...postanowi odejsc on jej np nie pozwoli... naprawde strach myslec co to bedzie dalej emotka Ja jej nie zycze zle, chcialabym aby byla szczesliwa (za kazdym razem podkresla ze tak jest) i miala normalnego faceta... znamy sie od gimnazjum i mamy wiele wspolych przezyc... ALE jednak chcialabym aby szlak trafil caly ten zwiazek emotka przeciez nie przezyje jej zycia za nia... Akurat opcja z praca juz sie poprawila, on chodzi do pracy, ona siedzi w domu.. Pamietam taka sytuacje jak raz przyjechali do mnie w odwiedziny ( z jego obecnosci nie bylam zadowolona emotka nie moglam go za drzwi wystawic, a on jej generalnie nie pozwala nigdzie jezdzic bez niego)to nie dosc ze zdarzyli sie poklocic 3 razy to jeszcze jak dowiedzieli sie ze gram w konkursy i udaje mi sie troche ugrac on rzucil haslem : "No to teraz juz wiesz co bedziesz w domu robic" Po kilku godzinach od ich wyjscia wchodze na Fb i co widze? Ze ona polubila x stron, skorzystala z x aplikacji i zostawila mi wiadomosc czy moglabym jej napisac skad wiem o tych wszystkich konkursach jakie sie na FB odbywaja bo ona tez chce grac... Raczej nie wygadalo to na to ze sama podjela taka decyzje emotka


Wiesz co, trochę to śmieszne, że ona tak daje sobą manipulować... jakby była ubezwłasnowolniona. Najwyraźniej koleś trafił na podatny grunt. Szkoda mi jej. Ale nic z tym nie zrobisz, dopóki sama nie będzie chciała.



jest zakochana i nie widzi tego co złe, to nornmalne, ktoś z boku widzi obiektywnie, a ona nie może, trzeba czasu aby przejrzała na oczy...choć czasem jest troszkę za pozno niestety... Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5598702 Napisano: 28.02.2013 22:48:06 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyła mnie jedna z pań sprzątających nasze biuro.Opowiadała wszystkim wokół-pracownikom naszego biura,swojej koleżance, z którą na zmianę sprzątała i szefowi,że ma raka i już żegna się z życiem powoli,bo zostało jej kilka miesięcy.A dziś jej zmienniczka nam opowiada,że ta pani odeszła.No to mówimy szkoda kobiety,że tak szybko ją choroba zabrała.Na co tamta odpowiada,że jej koleżanka wszystkich oszukiwała, bo żadnego raka nie było,tylko brała lewe zwolnienia,bo była nałogową alkoholiczką emotka Ja wiem,że alkoholizm to jest ciężka choroba,ale dla mnie to niepojęte jak można ludziom mówić,że się niedługo umrze na raka emotka To trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem-wszyscy się martwili i jej współczuli,a ona w tym czasie piła emotka


Na pewno byłoby dla niej lepiej, gdyby mówiła, że nałogowo pije. To po pierwsze. Po drugie jedno nie wyklucza drugiego...


Ech, wkurza mnie ostatnio "coś", czego nie potrafię sprecyzować. emotka Wiosna! Ja się pytam gdzie wiosna? emotka



W tym konkretnym przypadku okazało się,że raka nigdy nie było i pani została zwolniona z pracy.No, bo gdyby rzeczywiście miała nowotwór,to można zrozumieć,że mogła się załamać i uciec w alkohol.Jej koleżanki z korporacji sprzątających są na nią złe,bo musiały w tym czasie odwalać za nią robotę, bo była na fikcyjnym zwolnieniu,ech.



litości!!! najałtwiej oceniać innych, bo koleżanka koleżanki powiedziała jej kuzynce, a tamta mojej koleżance... LUDZIE! Trochę obiektywizmu! już ją osadziłaś a jeszcze "sprawy" nie było!

Wkurza mnie jak łatwo ocenia sie innych! jak łatwo kogoś oczernić na podstawie plotki...

Wyświetl w wątku >>
0 0

enfamka

#5595174 Napisano: 25.02.2013 16:57:09 w TESCO konkursy
emotka emotka
czyli JAK ZWYKLE ....
czemu ja jestem tak naiwna, ze łudze się co konkrus u nich... normalnie pewnie mają niezły ubaw z nas, bo sama sie śmieje już z tego! nic się nie ucze! Wyświetl w wątku >>
0 0