Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agnes8118

agnes8118

#7133956 Napisano: 25.10.2023 18:40:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
Dziękuję za odpowiedź 

agnes8118][quote=


alexandra_sasa]
agnes8118 napisał(a):

Mam pytanie: czy wygrał ktoś w "Gratisobraniu" mimo, że wpisał górny nr paragonu a nie dolny? Wzięłam udział w bieżącym etapie i właśnie się zorientowałam, że z rozpędu w zgłoszeniu podałam górny numer zamiast tego z dołu... emotka  Napisałam do organizatora w tej sprawie wyjaśnienie, ale zdaję sobie sprawę, że już nie doczekam się dzisiaj odpowiedzi. Myślałam o ponownym wysłaniu zgłoszenia z poprawnym numerem, ale boję się, że jeśli dojdą, że jest to drugie zgłoszenie tego samego paragonu - to dyskwalifikacja murowana i moje wyjaśnienia na nic się zdadzą. Może ktoś był w podobnej sytuacji i podpowie jak do tego podszedł organizator?dzięki



Ja tydzień temu miałam ten sam problem.
Odpisali na maila:

Dzień dobry,

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem Gratisobranie i oszczędzanie w Kauflandzie.

Uwzględnimy informacje o zmianie numeru paragonu podczas weryfikacji zgłoszeń.

Pozdrawiamy
Zespół Kaufland. 

Natomiast w pierwszym etapie wygrałam i wtedy się zorientowałam, że też zły wpisałam. przy odsyłaniu wyjaśniłam, że się pomyliłam i przepraszam.Dziękuję za odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

agnes8118

#7133955 Napisano: 25.10.2023 18:39:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=


alexandra_sasa]
agnes8118 napisał(a):

Mam pytanie: czy wygrał ktoś w "Gratisobraniu" mimo, że wpisał górny nr paragonu a nie dolny? Wzięłam udział w bieżącym etapie i właśnie się zorientowałam, że z rozpędu w zgłoszeniu podałam górny numer zamiast tego z dołu... emotka  Napisałam do organizatora w tej sprawie wyjaśnienie, ale zdaję sobie sprawę, że już nie doczekam się dzisiaj odpowiedzi. Myślałam o ponownym wysłaniu zgłoszenia z poprawnym numerem, ale boję się, że jeśli dojdą, że jest to drugie zgłoszenie tego samego paragonu - to dyskwalifikacja murowana i moje wyjaśnienia na nic się zdadzą. Może ktoś był w podobnej sytuacji i podpowie jak do tego podszedł organizator?dzięki



Ja tydzień temu miałam ten sam problem.
Odpisali na maila:

Dzień dobry,

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem Gratisobranie i oszczędzanie w Kauflandzie.

Uwzględnimy informacje o zmianie numeru paragonu podczas weryfikacji zgłoszeń.

Pozdrawiamy
Zespół Kaufland. 

Natomiast w pierwszym etapie wygrałam i wtedy się zorientowałam, że też zły wpisałam. przy odsyłaniu wyjaśniłam, że się pomyliłam i przepraszam.Dziękuję za odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

agnes8118

#7133954 Napisano: 25.10.2023 18:39:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=


alexandra_sasa]
agnes8118 napisał(a):

Mam pytanie: czy wygrał ktoś w "Gratisobraniu" mimo, że wpisał górny nr paragonu a nie dolny? Wzięłam udział w bieżącym etapie i właśnie się zorientowałam, że z rozpędu w zgłoszeniu podałam górny numer zamiast tego z dołu... emotka  Napisałam do organizatora w tej sprawie wyjaśnienie, ale zdaję sobie sprawę, że już nie doczekam się dzisiaj odpowiedzi. Myślałam o ponownym wysłaniu zgłoszenia z poprawnym numerem, ale boję się, że jeśli dojdą, że jest to drugie zgłoszenie tego samego paragonu - to dyskwalifikacja murowana i moje wyjaśnienia na nic się zdadzą. Może ktoś był w podobnej sytuacji i podpowie jak do tego podszedł organizator?dzięki



Ja tydzień temu miałam ten sam problem.
Odpisali na maila:

Dzień dobry,

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem Gratisobranie i oszczędzanie w Kauflandzie.

Uwzględnimy informacje o zmianie numeru paragonu podczas weryfikacji zgłoszeń.

Pozdrawiamy
Zespół Kaufland. 

Natomiast w pierwszym etapie wygrałam i wtedy się zorientowałam, że też zły wpisałam. przy odsyłaniu wyjaśniłam, że się pomyliłam i przepraszam.Dziękuję za odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

agnes8118

#7133945 Napisano: 25.10.2023 18:15:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie: czy wygrał ktoś w "Gratisobraniu" mimo, że wpisał górny nr paragonu a nie dolny? Wzięłam udział w bieżącym etapie i właśnie się zorientowałam, że z rozpędu w zgłoszeniu podałam górny numer zamiast tego z dołu... emotka  Napisałam do organizatora w tej sprawie wyjaśnienie, ale zdaję sobie sprawę, że już nie doczekam się dzisiaj odpowiedzi. Myślałam o ponownym wysłaniu zgłoszenia z poprawnym numerem, ale boję się, że jeśli dojdą, że jest to drugie zgłoszenie tego samego paragonu - to dyskwalifikacja murowana i moje wyjaśnienia na nic się zdadzą. Może ktoś był w podobnej sytuacji i podpowie jak do tego podszedł organizator?dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

agnes8118

#7112763 Napisano: 30.07.2023 17:31:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja myślę, że proceder z duża liczbą wygranych w bramkach może wyglądać tak: ktoś nabija sobie produkty na kasę fiskalną (ma już wtedy nadany nr), zanim jednak zatwierdzi paragon  (ostatecznie wydrukuje) wrzuca ten numer jako zgłoszenie konkursowe (bramkę)- jeśli trafi- drukuje paragon do końca - jeśli nie, anuluje zakup. Jesli zrobi wydruk w tej samej minucie, wszystko się będzie zgadzalo (na paragonie nie ma raczej sekund, żeby ustalić, czy aby zgłoszenie nie było prędzej jak paragon..). Zakładam, że taki ktoś musi mieć dostęp do osobnej kasy, albo mało klientów i dużo czasu.. Wydaje mi się również, że ten proceder możliwy jest tylko wtedy, kiedy używa się górnego nr paragonu (dolny drukuje się dopiero po zatwierdzeniu zakupu). Trudno powiedzieć jak to się ma do zgłoszenia że zdjęciem (być może osoby takie wysyłają tylko górną część paragonu licząc, że agencja każe przysłać jeszcze jedno zdjęcie, bo załączone jest urwane/nieczytelne..). Takie moje przypuszczenia-analizy- nie wiem, czy słuszne Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

agnes8118

#7111143 Napisano: 24.07.2023 18:00:53 w Konkursy z grami
Wydaje napisał(a):

Emememe napisał(a):

A ktoś wie, gdzie jest puszka na tym obrazku? Już kolejny raz na niego trafiam i nie potrafię namierzyć tej puszki xD 

Według mnie raz na jakiś czas zdarza się obrazek bez puszki. Wydaje mi się też, że raz mi ukończyło grę po 4 puszkach, a nie po 5. Ja dzisiaj w podróży, więc grałam aż mnie paluchy rozbolały. 🤣 Kilka razy 4s zrobiłam, ale 3 się nie udało. 😜

Wyświetl w wątku >>
0 0

agnes8118

#7085651 Napisano: 25.03.2023 12:38:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z napisał(a):

 izak1000 napisał(a):

"Duda w Dino" - czy jest potwierdzenie zgłoszenia na maila...??

Wyświetl w wątku >>
0 0

agnes8118

#7075165 Napisano: 18.01.2023 11:55:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii do mnie przyszedł po dwóch dniach  Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

agnes8118

#7075163 Napisano: 18.01.2023 11:54:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do napisał(a):

Majkii napisał(a):

Formularz z wygraną z  Vegenuary https://www.wyzwanieviolife.pl/ dostaliście od razu czy trzeba czekać czy pisać do nich? Bo coś nie przychodzi.

Ktoś pisał, że do 3 dni wysyłają

Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

agnes8118

#7072388 Napisano: 04.01.2023 11:51:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarła zaległa piłka z konkursu Coca-Cola w Lewiatanie  Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

agnes8118

#7071628 Napisano: 31.12.2022 00:20:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
tak - chodzi o ten konkurs - i nie, nie tylko nam się zawieruszyła emotka . Napisałam oczywiście też @ do Fortisa - jeśli odpiszą, dam znać na forum, ale myślę, że w takim razie to tylko kwestia czasu, kiedy doślą nam nasze "zguby". Sory że w ten sposób odpisuję ale jak chcę cytować post - to nie widać mojej odpowiedzi (wrrrrr!) - muszę chyba poszukać najpierw gdzieś wskazówek jak to zrobić poprawnie emotka   Wyświetl w wątku >>

agnes8118

#7071627 Napisano: 31.12.2022 00:13:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
@Kwiat napisał(a):

agnes8118 napisał(a):

Witam! nie jestem tu nowa - forum podglądam często i choć nie raz chciałam zacząć "się udzielać" to w momencie moja jedyna próba odpisania w wątku skończyła się totalną klapą  (tekst mi się nie dodawał) więcej już nie spróbowałam (żeby nie było - konkursowo tak łatwo się nie poddaję ). Ale do rzeczy: w listopadzie wygrałam w konkursie Lewiatana (coca cola) replikę piłki, która do dzisiaj do mnie nie dotarła (a właśnie TERAZ doczytałam, że termin wysyłki minął 15.12...). Na forum nikt o wygranej w tym konkursie nie wspominał - przejrzałam (nagród nie było dużo, ale przypuszczam, że ktoś jednak coś wygrał). Może więc jest ktoś z forum, kto jest mi w stanie napisać, czy dostał nagrodę w regulaminowym czasie? Piłka miała być prezentem dla córki-piłkarki dlatego trochę mi jej żal..napisałam oczywiście do fortisa, ale nie jestem pewna, czy w ogóle odpiszą..paragon i cała reszta na pewno była w porządku. Pomożecie?

Jeśli chodzi o ten konkurs "Piłkarska promocja z Coca-Cola" Lewiatan
to ja tez wygrałam i nagroda nie dotarła!,, a wszystko odesłałam w terminie i paragon był dobrze opisany.
Rzeczywiście termin wysyłki  15.12 wiec muszę do nich napisać ...
a jak inni laureaci - wszyscy otrzymali?, czy tylko nam się piłka zawieruszyła? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

agnes8118

#7071587 Napisano: 30.12.2022 20:47:29 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Witam! nie jestem tu nowa - forum podglądam często i choć nie raz chciałam zacząć "się udzielać" to w momencie moja jedyna próba odpisania w wątku skończyła się totalną klapą  (tekst mi się nie dodawał) więcej już nie spróbowałam (żeby nie było - konkursowo tak łatwo się nie poddaję ). Ale do rzeczy: w listopadzie wygrałam w konkursie Lewiatana (coca cola) replikę piłki, która do dzisiaj do mnie nie dotarła (a właśnie TERAZ doczytałam, że termin wysyłki minął 15.12...). Na forum nikt o wygranej w tym konkursie nie wspominał - przejrzałam (nagród nie było dużo, ale przypuszczam, że ktoś jednak coś wygrał). Może więc jest ktoś z forum, kto jest mi w stanie napisać, czy dostał nagrodę w regulaminowym czasie? Piłka miała być prezentem dla córki-piłkarki dlatego trochę mi jej żal..napisałam oczywiście do fortisa, ale nie jestem pewna, czy w ogóle odpiszą..paragon i cała reszta na pewno była w porządku. Pomożecie? Wyświetl w wątku >>

agnes8118

#7051297 Napisano: 05.10.2022 17:41:34 w Wkurza mnie...
agnes8118 napisał(a):

Przywitam napisał(a):

nelunia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Niby wysłałam zgłoszenie na bref lewiatan ,ale jak wchodzę w sprawdź zgłoszenie to go nie ma . To wychodzi na to,że nie wysłałam 

Spróbuj wpisać paragon bez zer 

Nie mam zer i nie mam liter przy paragonie 

Wyświetl w wątku >>
0 0

agnes8118

#7051288 Napisano: 05.10.2022 16:38:57 w Wkurza mnie...
Przywitam napisał(a):

nelunia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Niby wysłałam zgłoszenie na bref lewiatan ,ale jak wchodzę w sprawdź zgłoszenie to go nie ma . To wychodzi na to,że nie wysłałam 

Spróbuj wpisać paragon bez zer 

Nie mam zer i nie mam liter przy paragonie 

Wyświetl w wątku >>
0 0