Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aniagie

aniagie

#6171000 Napisano: 10.03.2016 11:03:57 w Wkurza mnie...
Konkurs Milki !!!!!!!!!!!!!  Wyświetl w wątku >>
0 0

aniagie

#6164848 Napisano: 25.02.2016 07:11:44 w Wkurza mnie...
asiam napisał(a):

aniagie napisał(a):

joan napisał(a):

madzia34 napisał(a):

(...) moje pytanie:czy mimo iz nie ma zadnej podpisanej przez mame umowy moga jej zmienic??niestety nie wiem co to była za telekomunikacja-ale na 100% napewno nie orange(czyli była Tpsa)


Niestety, to może być jakakolwiek firma, dowiesz się dopiero, gdy przyjdzie umowa/rachunek. Musicie tera bardzo uważać, gdy będziesz mieć dokument w ręce, poszukaj podobnych spraw w sieci.

Rozumiem Cię doskonale, moja mama miała już kilka razy podobne przeboje, zawsze ze swojej winy, bo zamiast natychmiast rzucić słuchawką i się rozłączyć, pozwoliła tym ludziom namieszać sobie w głowie. Każdy z takich telemarketerów dostaje gotowy scenariusz rozmowy z różnymi technikami psychomanipulacyjnymi, starszy człowiek jest bez szans. U nas skończyło się tak, że rodzice mają telefon z dużym wyświetlaczem numeru - jeśli dzwoni numer spoza rodziny, jest zakaz odbierania!

A jeśli nawet się odbierze, masz prawo w ciągu 10 dni od dostarczenia na odstąpienie od umowy zawartej na odległość (przez telefon, internet) bez podania przyczyny. Tak stanowi prawo konsumenckie. 

Tak, tyle ,że pisemna umowa przychodzi pocztą kiedy minie już 10 dni.Nie spieszą się wcale z wysyłką.Nie odebranie listu niczego nie zmienia gyż umowa jest już zawarta.

Jedynie co można zrobić to prosić starsze osoby by odłożyły po prostu słuchawkę bez mówienia czegokolwiek jeżeli już odbiorą.A jeżeli maja duże opory ( bo to przecież niegrzecznie tak) to prosić ich by powoływały się na was - to syn ( córka) decyduje, mogę pani podać nr telefonu.

Nie pamiętam dokładnie, bo moją mamę też chcieli zrobić w konia. Pamiętam że dzwoniłyśmy do TP wtedy i zgłosiłysmy sytuację, że podobnie brzmiąca firma oferowała wielką obnizke abonamentu. I zgłaszałyśmy że nie będziemy rezygnowac z usług TP. Wyświetl w wątku >>
0 0

aniagie

#6164575 Napisano: 24.02.2016 15:32:38 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

madzia34 napisał(a):

(...) moje pytanie:czy mimo iz nie ma zadnej podpisanej przez mame umowy moga jej zmienic??niestety nie wiem co to była za telekomunikacja-ale na 100% napewno nie orange(czyli była Tpsa)


Niestety, to może być jakakolwiek firma, dowiesz się dopiero, gdy przyjdzie umowa/rachunek. Musicie tera bardzo uważać, gdy będziesz mieć dokument w ręce, poszukaj podobnych spraw w sieci.

Rozumiem Cię doskonale, moja mama miała już kilka razy podobne przeboje, zawsze ze swojej winy, bo zamiast natychmiast rzucić słuchawką i się rozłączyć, pozwoliła tym ludziom namieszać sobie w głowie. Każdy z takich telemarketerów dostaje gotowy scenariusz rozmowy z różnymi technikami psychomanipulacyjnymi, starszy człowiek jest bez szans. U nas skończyło się tak, że rodzice mają telefon z dużym wyświetlaczem numeru - jeśli dzwoni numer spoza rodziny, jest zakaz odbierania!

A jeśli nawet się odbierze, masz prawo w ciągu 10 dni od dostarczenia na odstąpienie od umowy zawartej na odległość (przez telefon, internet) bez podania przyczyny. Tak stanowi prawo konsumenckie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

aniagie

#6162690 Napisano: 19.02.2016 19:31:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

travelair napisał(a):

aerdna napisał(a):

travelair napisał(a):

Gracie w loterii "zakupy bez gotówki" ? ktoś coś wygrał myślicie, że to typowa loteria czy jakimś systemem da się wygrac, bo patrzac na liste wygranych zalatuje jakims systemem. Jak myslicie

Gdzie tam widzisz jakiś system ? emotka
Powtarzające się pierwsze litery nazwiska nie muszą oznaczać takiego samego nazwiska.

Dziwne to trochę, że ktoś wygrał jednocześnie samochód i iPada, a część Imion i Pierwszych liter akurat znam bo bardzo często pojawiały się w rożnych loteriach, był swego czasu nawet artykuł i były w nim wymienione identyczne Imiona i Nazwiska sta moje zwątpienie w te loterię. Też sporo wygrywam, ale jak widzę akurat te Imiona to trochę mnie to zastanawia.

A kto taki wygrał samochód i iPada?
Jak ktoś akurat planował zakup rtv i agd to mógł wydać dużo kasy w media markt lub saturn i ma pełno losów.
slonecznik1309 napisał(a):

osób nie kojarzę
może rejestrują  bardzo dużą ilość paragonów o niskiej wartości? ? ?
żona idzie na mozolne zakupy, a mąż siedzi przed kompem i wklepuje
pojedyncze paragony, które żona przyniesie? nie wiem
ja nie mam czasu na takie zabawy nie chce mi się rozbijać zakupów na mniejsze paragony  , bo panie w kasie, a już na pewno klienici dostaliby zawału, a mnie spalili by na stosie   mam ponad 500 losów zarejestrowanych (Biedronka, paliwo, rtv), ale na cud nie liczę , choć fajnie byłoby wygrać, czego sobie i Wam życzę

Wyświetl w wątku >>
0 0

aniagie

#6154876 Napisano: 04.02.2016 10:23:51 w Biedronka
0 0

aniagie

#6154729 Napisano: 03.02.2016 23:01:54 w Smolar
wioleczka83 napisał(a):

kiedy maja być wyniki z Listerine??? bo zaginął mi regulamin emotka

http://www.smolar...030.11.2015%20r..pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

aniagie

#6143266 Napisano: 11.01.2016 14:01:24 w Ambasadorinnowacji - Philips
Philips PerfectCare GC7635/30 Wyświetl w wątku >>
0 0

aniagie

#5995064 Napisano: 21.03.2015 08:55:55 w Ambasadorinnowacji - Philips
kacha57 napisał(a):

renia577 napisał(a):

aniagie napisał(a):

Ktoś z Was wie może czy kartę Empik można otrzymać mailem jako kod zakupowy, czy przychodzi nagroda na adres domowy?

Mi napisali,że dojdzie na adres domowy.

Dzięki za odp. To pewnie  zawsze do domu wysyłają.  Wyświetl w wątku >>
0 0

aniagie

#5994891 Napisano: 20.03.2015 18:14:41 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ktoś z Was wie może czy kartę Empik można otrzymać mailem jako kod zakupowy, czy przychodzi nagroda na adres domowy? Wyświetl w wątku >>
0 0