Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vingag

vingag

#7112533 Napisano: 28.07.2023 20:14:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jakaś dobra dusza chciałaby wygrać mi leżaki Sommersby? Na priv dogadamy się, za co. Mam m.in. bony do Dino. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#7110513 Napisano: 21.07.2023 10:00:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

vingag napisał(a):

Dziś chyba rozwiązują konkurs Liptona z ofertami pracy. Ciekawe czy coś wpadnie na forum...

Dziś będzie decyzja jury, ciekawe kiedy poinformują... W każdym razie czekamy niecierpliwie!

W regulaminie napisane jest, że informować będą niezwłocznie po wyłonieniu zwycięzców. Może więc jeszcze dziś ? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#7110509 Napisano: 21.07.2023 09:53:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziś chyba rozwiązują konkurs Liptona z ofertami pracy. Ciekawe czy coś wpadnie na forum... Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

vingag

#7110508 Napisano: 21.07.2023 09:53:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziś chyba rozwiązują konkurs Liptona z ofertami pracy. Ciekawe czy coś wpadnie na forum... Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#7110124 Napisano: 19.07.2023 17:12:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
500 do Decathlon z Capri Sun, 3 etap. Już wydane:) Wyświetl w wątku >>

vingag

#7109189 Napisano: 16.07.2023 12:11:33 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kod na grę z Lecha w Żabce:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#7109111 Napisano: 15.07.2023 17:46:53 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony konkursowe - przelewy najlepiej BLIKIEM, najwcześniej w poniedziałek emotka

Proszę o wiadomości dotyczące nazwy konkursu i ceny paragonu. Na wszystkie odpowiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#7107917 Napisano: 12.07.2023 14:52:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

vingag napisał(a):

Ja dostałam info o Decathlonie z Capri Sun, za 4 etap. Widać że się pospieszyli tym razem:) 

Pytanie w temacie: nie podali numeru paragonu wygranego zgłoszenia. Mam im wysłać zdjęcia wszystkich paragonów, jakie mam?

Tak najbezpieczniej

Zapytałam w wiadomości o numer wygranego paragonu i odpisali praktycznie od razu, miło z ich strony Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#7107911 Napisano: 12.07.2023 14:41:37 w moje dzisiejsze wygrane :)

vingag

vingag

#7107908 Napisano: 12.07.2023 14:34:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja dostałam info o Decathlonie z Capri Sun, za 4 etap. Widać że się pospieszyli tym razem:) 

Pytanie w temacie: nie podali numeru paragonu wygranego zgłoszenia. Mam im wysłać zdjęcia wszystkich paragonów, jakie mam? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#7107907 Napisano: 12.07.2023 14:34:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja dostałam info o Decathlonie z Capri Sun, za 4 etap. Widać że się pospieszyli tym razem:) 

Pytanie w temacie: nie podali numeru paragonu wygranego zgłoszenia. Mam im wysłać zdjęcia wszystkich paragonów, jakie mam? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#6546624 Napisano: 13.11.2018 00:19:43 w Pomocy!!!!
Osoby, które mają konto na Aliexpress, proszę serdecznie o pomoc! https://s.click.aliexpress.com/e/eXCxa4v Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#6173202 Napisano: 15.03.2016 16:51:42 w Kupię...
Kupię SKAN PARAGONU na konkurs WAWEL. Wstyd mi się przyznać i taka sytuacja zdarza mi się po raz pierwszy, ale wygrałam produkty, pochwaliłam się tym mojemu synkowi, który napalił się na nie jak szczerbaty na suchary i... nie doczytałam w regulaminie, że warunkiem jest zakup produktów:( Czy jakaś dobra dusze poratuje mnie skanem paragonu - mogę wymienić w zamian za doładowanie - tak chyba będzie najłatwiej. Pozdrawiam i liczę na pomoc:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#6136347 Napisano: 23.12.2015 09:59:02 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

ziolko napisał(a):

taalvikki napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

a mnie wkurzaja te cale przygotowania do swiat emotka stosy zarcia, stosy drogich prezentow dla wymagajacych dzieci, sprzatanie cale boze dnie, i po co to wszystko??

Bo to taka Polska tradycja emotka

tak, tradycyjnie ludzie się zapożyczają, tradycyjnie sprzątają (bo cały rok oczywiście siedzą w brudzie, jak rozumiem) i tradycyjnie po świętach wyrzucają tony niedojedzonych ciast i pierogów na śmietnik. w imię miłości bliźniego oczywiście.. o losie. ja rozumiem, że święta i święta, ale też wkurza mnie, że ludzie przesadzają i wychodzi to wszystko wcale nie świątecznie tylko szopkowato. nomen omen.

też mnie to wkurza... ludzie latają z pełnymi wózkami i obłędem w oczach, a później faktycznie śmietnik aż pęka w szwach. A przecież wystarczy ciasta zamrozić, pierogi również, nawet bigos można mrozić. Ale po co?? przecież niektórzy takiego "nieświeżego" żarcia do gęby nie wezmą. Niektórzy to będą mieli przekichane w święta, bo przecież gdzie oni kupią świeże bułeczki??? emotka

Jestem sama zła na siebie, że praktycznie nic jeszcze nie kupiłam, żadnych prezentów, jedzenia, nawet choinki nie mamemotka  mam nadzieję, że coś jeszcze dla mnie zostało w tych sklepach. emotka

A wiecie, co ja o tym wszystkim sądzę? Że ta cała nasza frustracja świąteczna to tylko nasza wina. W tym roku zbiesiłam się i robię jedzenia tylko tyle, ile zjemy, jedna sałatka, jakieś wędliny, pieczeń i niewiele więcej, bo ostatecznie - po co to wszystko - żeby spędzić w kuchni trzy przedświąteczne dni? Sprzątanie sprzątaniem, ale przecież sprzątam co tydzień, więc przed świętami zwyczajnie zrobię to samo, bez polerowania podłóg i pucowania klamek.
Pamiętajmy, że święta mają być dla nas, a nie odwrotnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#6107623 Napisano: 06.11.2015 09:23:02 w Wkurza mnie...
Czytam to, co niektórzy z Was myślą o wygranych konkursowych i chce mi się krzyczeć. Co kogoś, do jasnej cholery, obchodzi, co zrobię z wygraną? Cieszę się z każdej, nawet najdrobniejszej i nie przeżywam, że trafia mi się nagroda drugiego, czy tam trzeciego stopnia, czy nawet kubek w ramach pocieszenia.
Owszem, sprzedaję nagrody i nie obchodzi mnie, że ktoś może uznać to za niemoralne. Nikomu ich nie ukradłam, wygrałam je, biorąc udział w konkursie tak samo jak każdy inny i jeśli moje zgłoszenie na to zasłużyło, to pozostaje mi tylko się cieszyć. Ale bywa, że czasem baaardzo potrzebuję pieniędzy i korzystam na tym, że ktoś potrzebuje mojej nagrody. Proste, prawda?
Nigdy nikomu nie zazdroszczę, nie oceniam zgłoszeń konkursowych innych osób, nie protestuję, nawet jeśli uważam, że wygrane zgłoszenie jest słabe. Bo gusta są różne.
Dlatego proszę, moi drodzy, niech każdy zainteresuje się swoim życiem konkursowym i nie wnika, co inni robią z tym, co uczciwie wygrali w ramach UCZCIWEJ rywalizacji. Co w Waszym życiu zmieni to, że ktoś wygrał nagrodę i z niej korzysta lub to, że ją sprzedał? NIC. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#6064156 Napisano: 01.09.2015 08:22:43 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Odprowadziłam dzisiaj mojego pięciolatka  - po raz pierwszy. Spodziewałam się ryków i spazmów, a on jakby nigdy nic obejrzał się na nas i poszedł bawić. No naprawdę, aż kamień spadł mi z serca. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5989060 Napisano: 07.03.2015 23:00:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-kon...we.html#.VPt0dOGkxx4
Czy ktoś brał udział w tym konkursie? Wyświetla mi się, że blog został usunięty... Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5941794 Napisano: 10.11.2014 23:14:55 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

vingag napisał(a):

Dzisiejszy dzień mnie wkurza. Wszystko się pieprzy, półtorej godziny temu popsuła mi się myszka od komputera, pojechałam po nową i na parkingu pod marketem wymusiłam pierwszeństwo i koleś przerysował mi bok auta. Auto jest na mojego męża i teścia i to im polecą zniżki, mąż się do mnie nie odzywa, zabijcie mnie proszę.... emotka :(:(



jak z tych nerwow jeszcze nie "przyrysowalaś" męzowi za to obrażanie, to nie jest źle emotka



Jak na razie to "przyrysowałam" się do butelki wina, coby ulżyć nieco nerwom. Zawsze jak coś się dzieje z autem, to dzieje się wtedy, kiedy jeżdżę ja. Dzisiaj ewidentnie moja wina, ale inne awarie to po prostu wina auta, które już dawno jest pełnoletnie, nawet według "ludzkich" standardów. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5941715 Napisano: 10.11.2014 20:11:59 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

vingag napisał(a):

Dzisiejszy dzień mnie wkurza. Wszystko się pieprzy, półtorej godziny temu popsuła mi się myszka od komputera, pojechałam po nową i na parkingu pod marketem wymusiłam pierwszeństwo i koleś przerysował mi bok auta. Auto jest na mojego męża i teścia i to im polecą zniżki, mąż się do mnie nie odzywa, zabijcie mnie proszę.... emotka :(:(


A wiesz, ile osób ginie w wypadkach samochodowych? Zmiataj do wątku "Dziś cieszę się z..." emotka


Taak, mojego męża tam wyślij, bo zamiast się cieszyć, że nie zginęłam, to się nie odzywa do mnie, tylko klnie pod nosem.

Wyświetl w wątku >>
0 0