Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vingag

vingag

#5764600 Napisano: 31.10.2013 12:42:23 w Oddam za darmo
Oddam za darmo (pierwszej osobie na PW) kosmetyki z tego konkursu http://www.sexyma...juz-od-1-dnia_a2516. Wzięłam udział na siebie i męża i dwa zgłoszenia wygrały, a kosmetyki miały być na prezent, więc jeden zestaw niepotrzebny. Proszę o wiadomość z danymi adresowymi, abym mogła je odesłać, od kogoś, komu się nagroda przyda. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5762262 Napisano: 26.10.2013 21:11:54 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

wredzia napisał(a):

dejzi napisał(a):

A "przytyk" że zapłaciłaś za paczkę - chodziło mi o to, że zapłaciłam za dostarczenie do domu, a nie żebym z dzieckiem goniła kuriera i gdzieś na ulicy ogląda czy wszystko jest. Po to kupuje przez internet, żeby nie jechać do sklepu, a ta na ulicy każe mi płacić.



Jak zamawiasz paczke do domu to czekaj w nim na kuriera, albo powiadom kogoś kto mógł by odebrać paczkę gdy Ciebie nie ma.

Zachowujesz się jak rozkapryszona paniusia- płacę i wymagam aby każdy się do mnie dostosował emotka

Kurier też człowiek, prace ma do wykonania, jak by miał na każdego czekać 40 min aż łaskawie odbierze zamówioną paczkę to na chleb by nie zarobił!



A Tobie co?
Grypa żołądkowa? emotka



Ale akurat w tym przypadku ma rację - jeśli ktoś zamawia przesyłkę na adres domowy, to powinien w tym domu ją odebrać, a nie uskarżać się na kurierów, że nie chcą czekać, ewentualnie jechać w inne miejsce. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5760008 Napisano: 23.10.2013 13:42:46 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

czytałam właśnie że kobieta sama odebrała swój poród w pociągu emotka
http://www.tvn24....la-porod,365038.html



O matko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5759729 Napisano: 22.10.2013 23:37:38 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Tak Was podczytuję i stwierdzam, że źle robiłam odciągając pokarm do butli, trzeba było karmić co chwila, to może karmiłabym dłużej niż 5 miesięcy. Monika dobrze napisała, że dziecko "idzie na łatwiznę". Allle przy drugim będę mądrzejsza emotka Chociaż jak czytam Was jak przy dwójce ciężko, to.....strach się bać emotka

Mi przy jednym rozbrykanym 2 latku ciężko zjeść śniadanie na czas, co ja piszę...Ja śniadanie jem na obiad emotka
Mój Kuba jest taki teraz niesforny, że mam wrażenie, że cały dzień albo Go karmię albo biegam za Nim powtarzając ciągle " UWażaj, tam nie wchodź, spadnieeeesz, złaź, itp itd..) i modlę, żeby zasnął w dzień, bo inaczej jest sajgon, pcha mi się na ręce, choć już Go nie noszę, czasami jak już płacze to wezmę, ale prawie 15 kilowego słonika nie da się dźwigać na dłuższą metę. A teraz ta pogoda do dupci.....
Dobra "wyżaliła się" emotka



Kurcze zrzędzisz, ja nie rozumiem. Mam dwójkę do ogarnięcia, a śniadanie jem o normalnej porze i chyba organizację mam lepszą jak przy jednym.



Jak mnie wkurzają takie wpisy, jaką to ja nie jestem zorganizowaną, wspaniałą mamą.
Dużo zależy od dziecka, nie tylko od sposobu organizacji i wychowania.
Mój synek urodził się taki "grzeczny", że przez pierwsze kilka miesięcy nie dawałyśmy sobie z nim rady, mimo tego, że było nas dwie, moja mama i ja.
Jako noworodek sypiał po pięć minut NA DZIEŃ, a w nocy fundował nam drzemki po piętnaście minut na zmianę z płaczem.
Nie pomagało nic, a lekarze zgodnie twierdzili, że taki typ dziecka.
Ja więc rozumiem, że są rodzice, którzy nie mają czasu zjeść śniadania, ponieważ sama tego doświadczyłam. Kąpałam się w pięć minut, a jedzenie jadłam dosłownie na dwa kęsy, bo w pokoju mały zanosił się krzykiem.
I nie twierdzę, że byłam niezorganizowana. I nie dramatyzuję, po prostu opisuję, jak było.
Dzisiaj synek ma trzy lata. W kwestii spania zmieniło się mało co - w dzień w ogóle, w nocy baaaardzo mało.
I dalej absorbuje większość mojego czasu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5757588 Napisano: 18.10.2013 18:18:16 w Wkurza mnie...
Szlag mnie trafia.
Jutro idę na wesele. Cieszyłam się na to strasznie, bo to nasze pierwsze wyjście bez dziecka (ma 3 lata!). Dzisiaj synek wstaje - wysoka gorączka, kaszel, chrypa. Lekarz orzeka zapalenie krtani. Na szczęście bez antybiotyku, ale masa syropów do wykupienia.
Moja mama zostanie z synkiem, ale ja tradycyjnie, zamiast się dobrze bawić, będę się zamartwiać:( Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5755970 Napisano: 16.10.2013 15:51:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radosna napisał(a):

vingag napisał(a):

http://forum.polk...owthread.php?t=25419
Czy w tym konkursie trzeba było kupić produkt ?



4.3 Laureat zobowiązany jest do przesłania w odpowiedzi na powiadomienie swoich danych adresowych niezbędnych do wysyłki nagród: imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu kontaktowego, a także skanu lub zdjęcia paragonu potwierdzającego zakup produktu Optima Cardio.



Wyników nie ma jeszcze, ale właśnie ten regulamin mnie wprowadza w błąd. Nigdzie nie pisze o warunku zakupu, a tu wyskakują z paragonem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5755932 Napisano: 16.10.2013 15:08:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
http://forum.polk...owthread.php?t=25419
Czy w tym konkursie trzeba było kupić produkt ? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5754904 Napisano: 15.10.2013 01:05:42 w Żegnamy zmarłych
amaretta1 napisał(a):

Dzisiaj zmarł mój Ukochany Dziadziuś, mój cudowny Przyjaciel, który zawsze będzie w moim sercu emotka



Współczuję naprawdę... mój dziadek też jest wyjątkowy i mam nadzieję, że jeszcze długo będzie ze mną.
Trzymaj się. Wyświetl w wątku >>
[*] 0

vingag

#5753997 Napisano: 13.10.2013 17:23:11 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
Szukam przepisu na pieczeń z mięsa mielonego. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5753099 Napisano: 10.10.2013 23:16:03 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Ja powiem tyle - dzieci są różne. Jedne z nich świetnie sobie poradzą w szkole jaki pięciolatki, niektóre w wieku siedmiu lat będą miały z tym problem. Mój brat poszedł do pierwszej klasy jako sześciolatek i radzi sobie świetnie - tzn. na koniec roku jest w wyróżnionej grupie uczniów. Ale jednak to, że on sobie radzi, nie znaczy wcale, że inne dzieci też muszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5743220 Napisano: 25.09.2013 14:19:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Żele Radox - ładnie zapakowane i o dziwo w ogóle nie zabezpieczone przed rozlaniem. Na szczęście dojechały w całości Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5740188 Napisano: 19.09.2013 14:01:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw BingoSpa z wizażu - ładnie zapakowany i szyyybko! Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5739249 Napisano: 18.09.2013 00:01:08 w Wkurza mnie...
Allegro - czy tylko ja mam wrażenie, że ostatnimi czasy ono więcej nie działa, niż działa? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5738111 Napisano: 16.09.2013 16:32:46 w Wkurza mnie...
ewikewik, to wkurzaj się w samotności, a nie zaśmiecaj forum swoimi urojonymi żalami.
Nie wiem, dlaczego się wkurzasz, że ktoś po prostu złożył ofertę wymiany. Wystarczy odpisać: "Nie jestem zainteresowana" i po sprawie.
Nie uważam, że to jakiś szczególny wstyd dla Dolly, że zaproponowała to, co posiada. Jeśli Ci się nie podoba, to po prostu odmów.
Wstyd robisz tylko sobie tym, że jedyne na co cię stać, to zablokowanie jej w wiadomościach prywatnych (rodem z przedszkola : "już się do ciebie nigdy nie odezwę"), tym samym blokując możliwość kulturalnej rozmowy. Lecisz na forum i oczekujesz... czego oczekujesz?
Że zlinczujemy dolly, a Ciebie poklepiemy po głowie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5736081 Napisano: 12.09.2013 14:39:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś, jak długo trzeba czekać na wygrane nagordy z Wizaz.pl? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5732441 Napisano: 07.09.2013 00:52:40 w Mam problem...
cc_investigator napisał(a):

iskierka napisał(a):

Może ktoś ma informacje ile teraz zazwyczaj daje się w kopercie na wesele?



Są różne opinie i różne podejścia. Ja daję 500 zł (2 osoby). Podobno kwota powinna co najmniej równoważyć wartość "talerzyka/ów".



Jak słyszę takie głupoty, że kwota w kopercie powinna być równa wartości "talerzyków", to mnie krew zalewa. Nie oszukujmy się, młodzi zawsze liczą na prezenty, ale liczą się z tym, że są osoby, które mogą dać 800 zł, a są osoby, które z wielką biedą wysupłają 200 zł.
Co jeszcze, może będziemy na zaproszeniach określać kwoty minimalne? Albo jeszcze lepiej - wpisowe na wesele? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5728660 Napisano: 01.09.2013 21:19:28 w Wkurza mnie...
Strasznie mnie wkurza niedotrzymywanie terminów przez organizatorów konkursów. Ja jestem zobligowana do przestrzegania, prace złożone po terminie się nie liczą, ale jeśli oni spóźniają się z tym po kilka dni - nic się nie stało, czekaj cierpliwie, uczestniku. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5728142 Napisano: 30.08.2013 23:28:10 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

vingag napisał(a):

Ból gardła, który od wczoraj uniemożliwia mi działanie. Przy przełykaniu pali tak, że chce się płakać. Ostatnio tak zaczęła mi się angina, jeśli do jutra nie przejdzie, biegnę do lekarza. emotka emotka emotka



u mnie to samo...

na szczęście dostałam się do lekarza - angina ropna, i to ostre stadium. Fajne tabletki dostałam przecwibólowe, przestało boleć, ale ogłupiające strasznie emotka
No i antybiotyk... standard ;/



To samo u mnie - antybiotyk, angina ropna, dość rozwinięta, bo od trzech dni chodziłam, jęczałam i twierdziłam, "że przejdzie".
Jak zwykle, ciepło na dworze, ładna pogoda, a ja zdycham:( Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5727158 Napisano: 29.08.2013 12:04:49 w Wkurza mnie...
Ból gardła, który od wczoraj uniemożliwia mi działanie. Przy przełykaniu pali tak, że chce się płakać. Ostatnio tak zaczęła mi się angina, jeśli do jutra nie przejdzie, biegnę do lekarza. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5720949 Napisano: 17.08.2013 23:34:55 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, o zgrozo, moje własne dziecko. Uparty trzylatek, dzisiejszy dzień przeżył "na opak" - wszystko nie tak, wszystko na nie, ciągłe jęki, płacze, wrzaski.
Na co dzień grzeczny, a dzisiaj aż się we mnie gotuje. Wyświetl w wątku >>
0 0