Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vingag

vingag

#5678258 Napisano: 17.06.2013 19:28:26 w Inne mniejsze markety
ashley878 napisał(a):

Ja wygrałam same bony ;/ W towarzystwie kilku 80latków, a żadnej osoby z nagród głównych nie było!!! Wyczytano tylko ich nazwiska ;/ Przypadek/??



Właśnie u mnie była taka sama sytuacja. Dostalam bon, reszta osób, które przyszły - tak samo. Laureatów głównych nagród niby nie było - a bo to ktoś w szpitalu, ktoś odbierze później. Nie wiem, co o tym myśleć. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5678060 Napisano: 17.06.2013 14:59:41 w Inne mniejsze markety
A, to coś mi się ubzdurało. Ja też na siedemnastą. Na włosy nałożyłam odżywkę i nawet serum na końcówki - więc powinni mi dać od razu ze trzy nagrody:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5678048 Napisano: 17.06.2013 14:49:37 w Inne mniejsze markety
Wszyscy mieli do Brico bodajże na dziesiątą, a nikt się nie chwali?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5677954 Napisano: 17.06.2013 13:08:26 w Inne mniejsze markety
Ja mam dzisiaj na siedemnastą. Głowa umyta, ubranie naszykowane, ale oczywiście u mnie bez przebojów by się nie mogło obejść i będę musiała jechać autobusem, bo nasz bus rano się zepsuł i dopiero na osiemnastą będzie gotowy;/ Mam nadzieję na pralkę, bo moja już dokonuje żywota emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5677951 Napisano: 17.06.2013 13:06:46 w Wkurza mnie...
ejulek59 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

sambolera napisał(a):

mia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

wkurza mnie, gdy ktoś usiłuje brzmieć niezwykle mądrze i używa zaimków, których nie potrafi nawet odmienić emotka emotka

piszesz o mnie może emotka


Nie kochana, na pewno nie o Tobie!
O kimś innym, kogo nawet to nie rusza emotka



to pewnie o mnie



o mnie ? emotka emotka


Na pewno nie o Was emotka Chodzi o niepoprawne używanie zaimka ÓW przed wyrazami "książkę, forumowiczkę"...
Owa pani emotka po prostu zapomniała chyba odmienić to słowo.



Czekaj...czekaj.... jeśli dobrze rozumiem, bardziej oburza cię niepoprawna odmiana zaimka, niż to, że jedna z forumowiczek oszukuje przy wymianach? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5677001 Napisano: 15.06.2013 01:14:14 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

sambolera napisał(a):

ach..gdyby nagrody zalezaly od numeru buta emotka


Całe szczęście, że nie zależą od... rozmiaru stanika! emotka

Merkana, ale jest jeszcze coś takiego, jak kwestia wzrostu, wiesz? A czuje, że sięgam Ci mniej więcej do łokcia. emotka

Benasia, właśnie nie wiem, dlaczego u mnie się tak wysadzili z tą sobotą, jak wszędzie poniedziałek... nawet w regulaminie. Mam nadzieję, że nie pojedziemy po to, żeby nam powiedzieli "Sorry, mała pomyłka zaszła..." emotka



Ja to miałabym szczęście, gdyby nagrody zależały od rozmiaru stanika. Czołówka jak nic!
Zresztą, jeśli chodzi o rozmiar tyłka, to też.
I ud.
I ogólnie.
Cholera. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5676902 Napisano: 14.06.2013 22:13:02 w Wygraj mi / Wygram za...
Witam, jeśli ktoś byłby miły wygrać stolik z Kamisa za jakąś drobną kwotę, lub drobiazg na wymianę, byłabym więcej niż wdzięczna emotka Proszę o PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5676865 Napisano: 14.06.2013 21:34:46 w Inne mniejsze markety
Ja mam nadzieję, że to tylko takie wręczenie na zapleczu, bez zdjęć, itp:) Chyba, że wygrałabym pralkę czy telewizor, wtedy mogłabym nawet pozować na tzw. ściance emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5675922 Napisano: 13.06.2013 17:13:58 w Inne mniejsze markety
sambolera napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

nie wytrzymałam i zadzwoniłam do brico
konkurs rozwiązany i wczoraj poinformowali zwycięzcy emotka emotka emotka

to dla pociechy niech się ktoś przyzna kto ma nagrodę z Piotrkowa bo coś mam wrażenie że po sobie porozdawali
emotka a tak chociaż zostało by między naszymi emotka



jak wczoraj jak chyba dzis do paru osob dzwonili?



Choćby do mnie, dzisiaj obudzili mnie trochę po godzinie 9-tej:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5675803 Napisano: 13.06.2013 14:57:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Francuskie sery z konkursu Świat Serów. Dziewięć sztuk dojrzałych serów - smród po otwarciu opakowania nie do opisania emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5675703 Napisano: 13.06.2013 13:17:04 w Inne mniejsze markety
rutka napisał(a):

vingag napisał(a):

Mi też nic powiedziała, jaka nagroda. Mam być w pn na 17.


uwazam ze to jakas glupota ze nie mówią,ja chcę jechać pociągiem bo myślę że to bon a jak będzie np pralka to trzeba będzie jechać dwa razy



Ja na szczęście mam Brico na drugim końcu miasta, ale będę musiała jechać autobusem, bo mąż będzie raczej w pracy. jeśli się okaże, że nagroda jest duża, to poproszę, żeby mi ją przechowali do wieczora i wtedy przyjadę po nią z mężem naszym busem.
Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5675664 Napisano: 13.06.2013 12:47:54 w Inne mniejsze markety
Mi też nic powiedziała, jaka nagroda. Mam być w pn na 17. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5675484 Napisano: 13.06.2013 09:55:15 w Inne mniejsze markety
Brico zadzwoniło, a już się poddałam! emotka Szkoda, że nie mówią, co się wygrało, bo do poniedziałku do 17stej to ja zawału dostanę - tylko nie bon... Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5675023 Napisano: 12.06.2013 15:33:03 w Wkurza mnie...
benasia napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mogę uzyskać rzetelnej informacji w moim Brico w sprawie konkursu Eko emotka



A mnie wkurza, że moje Brico nie zadzwoniło do mnie. Teoretycznie mają czas do jutra, ale już zwątpiłam, a taka byłam pewna wygranej:(
Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5674962 Napisano: 12.06.2013 14:18:18 w Inne mniejsze markety
W Bolesławcu w Brico ktoś grał?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5674347 Napisano: 11.06.2013 18:12:52 w Konkursowiczki w ciąży
Moja położna miała wyczucie czasu wręcz niesamowite.
W sobotę braliśmy z mężem ślub, później w sobotę poprawiny. Wiadomo, wiejskie huczne wesele na dwieście osób, to i w domu bajzel. Oczywiście my z mężem zero alkoholu, ale salon był zawalony po sam sufit balonami, na stole leżały równiutko poukładane butelki po wódce, w ganku na dzień dobry - butelki z wódką pełne.
Strach mnie ogarnął, na szczęście położna usiadła ze mną w ogrodzie, porozmawiała o małym i nawet nie dopraszała się wpuszczenia do domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5674346 Napisano: 11.06.2013 18:08:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawel1615 napisał(a):

vingag napisał(a):

Od jutra (tzn. od środy) dzwonią z Brico - mam straszliwą nadzieję na wygraną, chociaż wrzuciłam do skrzynki jedno zgłoszenie:) Jak będzie, zobaczymy.

do mnie dzwonili ponownie z informacja ze mam sie zgłosic 18.06 o godz 10.00 na wręczenie nagród emotka Jeszcze nie wiem co wygrałem ale dowiedziałem się że dzwoni do 5 laureatów główniejszych nagród.

Pierwszy raz dzwonili do mnie ok 1-2 tygodnie temu w celu weryfikacji paragonu.

z tym ze numer kierunkowy z miejscowości z której grałem, wiec moze u mnie wcześniej informowali, a u Was dopiero bedą emotka



To Twoje Brico jakieś dziwne jest - dzwonią żeby poinformować o kwalifikacji dalej, choć nie ma tego w regulaminie, później wykonują telefony w nieregulaminowym czasie:D Mam nadzieję, że moje Brico zadzwoni do mnie zgodnie z regulaminem, jutro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5673886 Napisano: 11.06.2013 01:02:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Od jutra (tzn. od środy) dzwonią z Brico - mam straszliwą nadzieję na wygraną, chociaż wrzuciłam do skrzynki jedno zgłoszenie:) Jak będzie, zobaczymy. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5672060 Napisano: 07.06.2013 19:48:00 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzają organizatorzy, którzy zwlekają z wysyłką nagród! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5671734 Napisano: 07.06.2013 13:46:06 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

jenny21 napisał(a):

vingag napisał(a):

polarniczka napisał(a):

wkurza mnie też, że takie smarkule raz pójdą na imprezie z kimś do łóżka i boom dziecko, a człowiek się stara i nic... gdzie ta sprawiedliwość emotka



Trochę dziwne podejście. Sama nie możesz zajść w ciążę, ale wkurza Cię, jeśli inni zachodzą. Nie przyszło Ci na myśl, że nawet jeśli ciąża jest przypadkowa, to kobieta, dziewczyna, może być wspaniałą matką?
Na Twoim miejscu denerwowałabym się kobietami, które maja dzieci, ale tego nie doceniają, biją je i nie kochają. Ale okoliczności poczęcia cudzego dziecka nie powinny Cię interesować, przecież "wpadka" nie jest niczym złym.



Ja też nie uważam wypowiedzi Polarniczki za obraźliwa, to po prostu wyrzucenie z siebie żalu, że odpowiedzialna kobieta się stara, a takie osoby które nie chcą zachodzą bez problemów..

Też zgadzam się, że to niesprawiedliwe, tak samo jak FAKT, ŻE kobiety dbają o siebie w ciąży i przed ciążą i nie zawsze rodzą zdrowe dzieci, a w rodzinach patologicznych gdzie matki pija, palą, jedzą byle co rodzą się zdrowe dzieci



a mnie to wkurza i tyle...a nie chodzi o bycie matką, ale o sam fakt zajścia w ciąże.. nie myl tematu



Czy Twoja złość coś Ci daje? Ułatwia życie? Pomaga znieść fakt, że nie możesz zajść w ciążę?
Bo nie masz do kogo nawet jej skierować. Wkurzać to może Cię sam fakt , że Tobie się nie udaje, a nie, że udaje się innym. Wyświetl w wątku >>
0 0