Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vingag

vingag

#5671311 Napisano: 07.06.2013 01:24:53 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

Vingag, chyba trochę przeinaczyłeś/aś wypowiedź Polarniczki. Wydaje mi się, że nie chodzi o złość, że te kobiety zachodzą w ciążę tylko o to, że te kobiety, którym zależy i sie starają mogą mieć z tym problem, a te, które nawet o tym nie pomyślą, problemu z ciążą nie mają.



No i ok, ale dlaczego ma to kogokolwiek denerwować? Bo ktoś może?
Równie dobrze mogę się denerwować, bo tyram całe życie i wciąż brakuje mi kasy, a ktoś dostaje miliony w spadku.
Że ja szukam pracy od roku, a ktoś znajduje od niechcenia...
Można się złościć, ale życie nie jest sprawiedliwe.
A dla mnie słowo "gówniary" samo w sobie jest obraźliwe. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5671304 Napisano: 07.06.2013 00:33:20 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

wkurza mnie też, że takie smarkule raz pójdą na imprezie z kimś do łóżka i boom dziecko, a człowiek się stara i nic... gdzie ta sprawiedliwość emotka



Trochę dziwne podejście. Sama nie możesz zajść w ciążę, ale wkurza Cię, jeśli inni zachodzą. Nie przyszło Ci na myśl, że nawet jeśli ciąża jest przypadkowa, to kobieta, dziewczyna, może być wspaniałą matką?
Na Twoim miejscu denerwowałabym się kobietami, które maja dzieci, ale tego nie doceniają, biją je i nie kochają. Ale okoliczności poczęcia cudzego dziecka nie powinny Cię interesować, przecież "wpadka" nie jest niczym złym. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5668707 Napisano: 04.06.2013 14:34:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewka656 napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

ewka656 napisał(a):



Nie chcę się czepiać ale dlaczego źle zacytowałam? Chciałam zacytować zdanie napisane przez vingag...


a zacytowałaś moje emotka nie żebym rościł jakieś prawa autorskie do mojej poezji prozowanej czy coś, tylko tak napisałem odnośnie cytowania emotka



Tfu... chciałam zacytować Twoje słowa a nie vingag emotka Przepraszam za pomyłkę... emotka
Tak czy siak czy dzwonili do kogoś ze sklepu w Rydułtowach (Bricomarche)?



Wydaje mi się, że to, że do kogoś dzwonili, to pojedynczy przypadek. Podobno było bardzo mało zgłoszeń, nie wierzę, żeby do finału przeszła tylko jedna osoba z forum, bo tylko do niej zadzwonili. Ja cierpliwie czekam do 12-13 czerwca i mam nadzieję, że się nie zawiodę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5668642 Napisano: 04.06.2013 13:16:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki Ziaja z gazeta.pl - bardzo fajny zestaw, już znalazł swoje miejsce na półce w łazience emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5668103 Napisano: 03.06.2013 18:50:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brzusio napisał(a):

Jak już zbiorę zaliczenia… ujrzę słońce wprost zza cienia, który kładą egzaminy i projektów mych terminy


jak takie cenzura mogło wygrać mieszkanie, no JAK?




Mi tam się bardzo podoba. Proponuję trochę kultury osobistej i szacunku do tego, że inni mogą mieć inny gust. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5666919 Napisano: 01.06.2013 21:21:22 w Wkurza mnie...
merkana napisał(a):

agusia147 napisał(a):

zarania napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Agusia oni tacy są ,mój tu któregoś razu walnął focha nie wiem do dziś o co,2 tygodnie się nie odzywał.Jakieś 2 miesiące był grzeczny i dziś znowu zaczyna ,ale teraz mam to gdzieś ,niech się nie odzywa ja 1 mu nie ustąpię ,teraz ja sobie pomilczę z miesiąc.


A dobrze Ci z tym będzie? emotka
Jestem chyba choleryczką i szybko wybucham, ale też szybko gasnę. Nie jestem skora by pierwsza wyciągać rękę - tym bardziej gdy racja jest po mojej stronie - ale chętnie się godzę. Nie znoszę jak mąż się do mnie nie odzywa i on na pewno dobrze o tym wie. Lecz jeszcze gorzej on to chyba znosi, gdy ja-gaduła słowem się nie odezwę przez wiele godzin, a jeśli już, to tylko po to by mu dopiec. emotka



Mi jest źle, bo mam wewnętrzną potrzebę gadania... A to jedyna osoba do której mogę nawijać... Strasznie nie lubię się kłócić, a tym bardziej milczeć...



Pocieszę Cię- ja też nie odzywam się obecnie do mojego chłopa. Pojechaliśmy do rodziców, każde do swoich na tydzień. I zapytałam, czy może do mnie wpadnie w tym czasie, zrobimy jakiegoś grilla- usłyszałam, że ma sesję, mnóstwo kucia i nawet godziny nie znajdzie.
A dzisiaj się dowiaduję, że przyjechali do niego do domu jacyś znajomi Czesi z 17 letnią siksą, którą mój luby z wielką radością po mieście oprowadza, na basen zabiera, żeby się nie nudziła, a na mnie to, kurza pięta, czasu nie ma! emotka emotka I nagadałam mu tak, że w pięty mu poszło. I już bym się chciała pogodzić, nie lubię takich kłótni, ale wiem, że się zachował jak prostacka świnia i ugiąć się nie ugnę. emotka emotka



Zabiłabym! Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5666860 Napisano: 01.06.2013 19:11:07 w Wkurza mnie...
roger111 napisał(a):


Jedną z nagród w konkursie "Wygraj kultowy zapach Iceberg 74" zdobyła rej wodząca na forum moderatorka, swą górnolotną wypowiedzią: "Chciałabym wygrać zapach Iceberg, ponieważ... niejednokrotnie od różnych osób słyszałam wiele pozytywów na temat tych perfum, a niestety nie miałam okazji ich powąchać, nie wspominając o przetestowaniu."
Koniec, finito, amen. emotka

I dla mnie niestety też koniec z konkursami na tym portalu. emotka


Ja też nie przepadam za konkursami na forach. Często nagrody przyznawane są za zasługi a nie za odpowiedzi. Na iBeuty nie gram, ale przez kilka lat grania na bechmark.pl nic nie wpadło. Może dlatego, że mój licznik postów wynosi zero. Próbowałem już konkretnie, banalnie, z humorem, kreatywnie i nic...Jeszcze tylko wierszem nie pisałem, ale poezja konkursowa też mnie wkurza i jury, które nabiera się na takie wierszyki

A ja już wygrałam tam chyba ze trzy nagrody - co prawda kombinuję nad odpowiedziami, ale z dobrym skutkiem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5665629 Napisano: 30.05.2013 21:32:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawel1615 napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

vingag napisał(a):

A ja z wielką niecierpliwością czekam na Brico. Nie dość, że mało osób pewnie wzięło udział, to moje logo bardzo mi się podobało:) Strasznie chciałabym rower:)


a w sumie wiadomo jak i kiedy brico mam informować?

wczoraj dzwonili do wybranej 20-stki (13 nagrody i 7 rezerwa) z których dopiero beda wybierać zwycięzców

oczywiście nie wiem czy wszystkich obdzwonili



Ale skąd wiesz, że do rezerwy dzwonią? W regulaminie tego nie ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5665422 Napisano: 30.05.2013 17:48:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja z wielką niecierpliwością czekam na Brico. Nie dość, że mało osób pewnie wzięło udział, to moje logo bardzo mi się podobało:) Strasznie chciałabym rower:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5660346 Napisano: 23.05.2013 23:31:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
allice napisał(a):

spursman napisał(a):

aka napisał(a):

łyżeczka z makaronów, a gdzie makaron literkowy emotka



też tylko łyżeczka - bez makaronu



u mnie to samo emotka



U mnie też, ale nie będę do nich nawet pisać. Nie warto za 2 zł, bo tyle u mnie ten makaron kosztuje:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5659409 Napisano: 23.05.2013 00:01:43 w skojarzenia
miłość - ślub Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5659000 Napisano: 22.05.2013 14:46:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Poduszka z urządzamy.pl - duża, puszysta, z szydełkową poszewką. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5658217 Napisano: 21.05.2013 15:59:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki Farmona z uroda.com - masło do ciała, peeling i olejek do kąpieli. Powiem Wam, że zapach - jeżyna i malina - powala i oszałamia, już się zakochałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5658125 Napisano: 21.05.2013 14:44:18 w Inne mniejsze markety
aurorcia napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Zwycięskie LOGA z Bricomarche już są wybrane, dzwoniła dziś do mnie pani że nie podpisałem kuponu, ale jestem w wybranej 20 emotka



W twoim Brico, a ciekawe jak w całej reszcie emotka
Po drugie wg regulaminu wszytkie kupony, które wybierze poszczególne Brico idą do Agencji i oni je zatwierdzają, ale jak w rzeczywistości będzie...



dokładnie to samo mi powiedziała babeczka, każde Brico wybiera 20 prac i wysyła do centrali



Właśnie, a w tych pracach jest 13 zwycięzców i 7 rezerwowych emotka



Ale chyba do wszystkich z wybranej 20stki nie będą dzwonić, prawda?
Bo powiem Wam, że grałam u nas w mieście, wydaje mi się, że to małe Brico i byłam właściwie pewna, że wejdę do grona zwycięzców. A jak będzie... czas pokaże. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5657011 Napisano: 20.05.2013 13:37:31 w Inne mniejsze markety
aurorcia napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

czy w konkursie "Eko-Logo" Bricomarche rysowaliście LOGO na kuponach czy dołączaliście dodatkowe prace?

Dużo kuponów było w urnach?



U mnie było mało i pani w kasie zachęcała do udziału emotka
Ja dołączałam podobnie jak mia-czyli kartkę z rysunkiem, dlatego że na kuponie było mało miejsca. Z tym, że nawet jak jest mało kuponów to z wygraną jest różnie, zwłaszcza, że pozostałe prace mogą jeździć, grać i świecić emotka



Dziwni jesteście ludzie, jak dla mnie. Macie kupon konkursowy, na którym wyraźnie jest zaznaczone miejsce na logo. Czy tak ciężko narysować je w miejscu wyznaczonym? Dali tyle miejsca, tyle trzeba wykorzystać.
Pojeżdżacie innych, że tworzą prace świecące, grające, itp, a sami się nie stosujecie do wymogów, bo macie "za mało miejsca". Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5656364 Napisano: 19.05.2013 02:00:45 w Wkurza mnie...
Dokładnie, z pożyczaniem tak bywa. Mąż kiedyś wrócił zza granicy z pracy i pożyczył szwagrowi 1000 zł. Szwagier oddał połowę, później jakby o nas zapomniał. Przestał przyjeżdżać, choć wcześniej bywał regularnie, nasze telefony olewał. Mężowi też było głupio się upomnieć, bo w końcu to mąż jego siostry. Minęło sporo czasu i my potrzebowaliśmy pilnie tych pieniędzy. Mąż zadzwonił i stanowczo powiedział, że po takim czasie, szwagier powinien być w stanie oddać te pieniądze. Dziesięć minut później był u nas wraz z nimi.
Wspomnę, że szwagier ma firmę budowlaną i na pewno było go stać na zwrot. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5656289 Napisano: 18.05.2013 21:32:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolkas napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

ewaewa napisał(a):

Odnośnie Jogobelli i zwycięskiego zgłoszenia: http://www.jogobe...szenie/index/id/4019
ja interpretuję to tak, że oni dopiero wybierają się na rowerach do te Jogowieży, która jak wskazuje drogowskaz, znajduje się 2 km dalej, więc z racji tej odległości nie jest widoczna na zdjęciu emotka



A co ciekawe , to "młoda" najlepiej orientuje się w terenie emotka



a moim zdaniem ogólnie się już czepiacie



Podzielam opinię, dla mnie to już zwykłe czepialstwo. Zdjęcie pomysłowe i z jajem. Sama przestrzegam regulaminów, ale nie traktuję ich jako sztywne, nie dające się przekroczyć ramy. Pani zaryzykowała, włożyła w to sporo pracy i jej się opłaciło. Tyle w temacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5655938 Napisano: 18.05.2013 01:03:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wytęskniony bon z polek na 500 zł do sklepu sportowego:) Mąż od razu go zarekwirował:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5654778 Napisano: 16.05.2013 13:35:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już dostał maila z kobieta.gazeta.pl z prośbą o dane - chodzi o kosmetyki Ziaja:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5654056 Napisano: 15.05.2013 16:55:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z osób, które dziś wygrały w konkursie "Pielęgnacja szyta na mierę" w gazeta.pl dostały już maila z powiadomieniem i prośbą o dane?:) Wyświetl w wątku >>
0 0