Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vingag

vingag

#5653539 Napisano: 14.05.2013 22:46:27 w skojarzenia
modelka - sałata Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5653321 Napisano: 14.05.2013 19:22:19 w Rossmann
No, Energizer dzisiaj miał być, nie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5653166 Napisano: 14.05.2013 15:22:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wszyscy, którzy czekają na Venus z polki.pl:
"zgodnie z regulaminem użytkowniczki po informacji o wygranej miały 14 dni na przesłanie adresów, na który serwis polki.pl miał wysłać paczkę. Lista z adresami został przekazana do wysyłki. W najbliższych dniach przesyłka powinna do Pani dotrzeć."
Mam nadzieję, że rzeczywiście dotrze:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5653165 Napisano: 14.05.2013 15:19:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Upominek z Frycierze.pl na facebooku - dwie silikonowe rękawice warte 150 zł:) Takie upominki lubię:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5652625 Napisano: 13.05.2013 20:23:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam, jeśli ktoś czeka na nagrody z ActiVenus z polki.pl, to napisałam do sponsora, firmy Venus, jako, że już minął miesiąc. Odpisali, że za wysyłkę odpowiedzialna jest redakcja i że wyjaśnią tą sprawę, a nas proszą o jeszcze chwilkę cierpliwości. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5651652 Napisano: 12.05.2013 15:59:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja czekam na bon z polki.pl - wie ktoś, jak tam jest z wysyłką nagród?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5651000 Napisano: 10.05.2013 19:06:06 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

vingag napisał(a):



Wiecie, nie chcę być chamska, ale takie podejście mnie mocno wkurza. Rozumiem, że jako rodzice pragniecie najlepszego dla swoich dzieci, tak jak ja dla mojego syna, ale wyniki matury zależą tylko od nich i od pracy, jaką włożyli w przygotowanie się do niej (i nie chodzi mi o kucie po nocach tydzień przed, ale o całokształt).
Piszesz Mia o debilnych zadaniach. Wybacz, ale one są nie tyle debilne, co debilnie proste. Nowa matematyka jest idiotycznie prosta (wiem, bo sama pisałam pierwsze jej wydanie) i tyle w temacie.
Tak więc, kto nie zda, to jego wina i proszę nie zwalać tego na stres, rozkojarzenie, brak koncentracji. Bo człowieka, którego stres nie zeżre na ustnej prezentacji z polskiego, na pewno nie powali na PISEMNYM egzaminie.

Że już nie wspomnę o tym, że matematyczny test wyboru pozostaje kwestią szczęścia tylko dla tych, którym zabraknie umiejętności.



nie do końca się zgodzę z samą ilością pracy i wiedzą - u młodego jednen ze zdających nie przeniósł żadnej odpowiedzi na kartę - właśnie na matmie wczoraj -zorientował się w chwili gdy oddawał pracę i w biegu przenosił odpowiedzi ... można ? gdyby wychodzili w większej grupie może wcale by nie spojrzał na kartkę...




To jest tylko i wyłącznie jego wina, na tak ważnym egzaminie nie ma miejsca na roztargnienie, wszystko sprawdza się pięć razy.
Rozmawiałam dziś z moim bratem, ktory jest tegorocznym maturzystą, nie wybitnym, ale dobrym uczniem. Mówi, że w tym roku, przy tym poziomie trudności, nie zdać będzie prawdziwym wyczynem. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5650411 Napisano: 09.05.2013 20:02:56 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Asante, masz rację, ale te matury są tak debilne - kto wymyślił test wyboru na matematykę? - że to jest nie tylko kwestia umiejętności, ale szczęścia i skupienia się.
A moje dziecko rozkojarzone jest emotka

Ja sobie powtarzam, że to nie koniec świata i sa rzeczy ważniejsze.
Ale jak otworze testy i zobaczę kretyńskie pytania/zadania, to na pewno mocno się wk..ię! emotka



Wiecie, nie chcę być chamska, ale takie podejście mnie mocno wkurza. Rozumiem, że jako rodzice pragniecie najlepszego dla swoich dzieci, tak jak ja dla mojego syna, ale wyniki matury zależą tylko od nich i od pracy, jaką włożyli w przygotowanie się do niej (i nie chodzi mi o kucie po nocach tydzień przed, ale o całokształt).
Piszesz Mia o debilnych zadaniach. Wybacz, ale one są nie tyle debilne, co debilnie proste. Nowa matematyka jest idiotycznie prosta (wiem, bo sama pisałam pierwsze jej wydanie) i tyle w temacie.
Tak więc, kto nie zda, to jego wina i proszę nie zwalać tego na stres, rozkojarzenie, brak koncentracji. Bo człowieka, którego stres nie zeżre na ustnej prezentacji z polskiego, na pewno nie powali na PISEMNYM egzaminie.

Że już nie wspomnę o tym, że matematyczny test wyboru pozostaje kwestią szczęścia tylko dla tych, którym zabraknie umiejętności.
Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5644092 Napisano: 29.04.2013 18:06:29 w Wygraj mi / Wygram za...
I ja bym była wdzięczna za Cephatil, za głosy lub "dziękuję":) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5637080 Napisano: 17.04.2013 20:20:35 w GFK
Dostałam ankietę "Leki", wypełniłam sporo pól i nagle wyskakuje, że dopuszczalna liczba respondentów została przekroczona. Jaja sobie robią - w połowie ankiety??? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5636032 Napisano: 16.04.2013 13:42:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
Przecież wiadomo, że biorąc udział w takim konkursie nie będzie się wystawiało negatywnych opinii, mówiąc, że zupy są niezdrowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5635924 Napisano: 16.04.2013 11:29:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
renatak0 napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

http://www.topaz2...-w-pracy-i-po-pracy/

zaiste powalające emotka

zwłaszcza:
Zalewam Gorący Kubek i …. Zupa gotowa. Jem ją w pracy i w domu, bo smaczna i zdrowa

Zalewam Gorący Kubek i LUBIĘ TO!



Zawsze miałam poczucie ,że stworzyłam za słabe hasło skoro nie wygrałam, tutaj wręcz odwrotnie



Ale się ludzie czepiacie. Nie wiem, co dziwnego, strasznego i śmiesznego jest w tych hasłach. Podoba mi się pierwsze - chwytliwe i wpada w ucho. Szczerze mówiąc, strasznie mnie wkurza takie roztrząsanie się nad wynikami, analizowanie każdego zdania, itp. Co innego łamanie regulaminu, wtedy trzeba interweniować. Czym innym jest normalny wybór zgłoszeń przez jury - wtedy trzeba się pogodzić z tym, że gusta są różne. Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5625131 Napisano: 01.04.2013 03:06:10 w Żegnamy zmarłych
dochaaa napisał(a):

joan napisał(a):

Mówiłaś, że brat Twój do domu nie wrócił,
szukałaś wytrwale, kiedy świat się palił.
Znalazłaś go, rzekł “Tylko nie mów mamusi,
że jestem w wagonie, bo mnie dziś złapali
.”

Najstarsza z rodzeństwa, a wszystkich przeżyłaś
bez porad lekarzy i cudownych diet.
Jak ta wola życia w Tobie się zrodziła
i upór, co zdziwił nawet NFZ?

Do ucha nie szepniesz nam już żadnych wspomnień
i lufa armatnia nad Śląskiem nie huknie,
a cała Twa młodość, odbarwiona w wojnie,
w szkolnym podręczniku cichutko pożółknie.

(Kilka słów o mojej cioci, która zmarła dziś; lat 94) emotka

emotka emotka emotka



Ciężko wyobrazić sobie piękniejsze słowa pożegnania. Trzymaj się ciepło... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

vingag

#5612914 Napisano: 14.03.2013 19:32:25 w Połączenia nieodebrane
Witam, nieodebrane 731311171 - wie ktoś może, co to za numer?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5610311 Napisano: 11.03.2013 21:55:41 w Połączenia nieodebrane
A numer 616640511 mówi coś komuś z Was? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5610310 Napisano: 11.03.2013 21:55:40 w Połączenia nieodebrane
A numer 616640511 mówi coś komuś z Was? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5602876 Napisano: 05.03.2013 16:53:58 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to, że mój nowowygrany robot Moulinex zepsuł się po JEDNYM użyciu. Zrobiłam koktajl dwa dni temu, dzisiaj włączam go do prądu i zero reakcji! Sprawdziłam w kilku gniazdkach - w żadnym nie działa. Ale jestem zła!
Orientuje się ktoś, jak będzie z reklamacją, jeśli mam oryginalne pudełko, a nie mam już tych styropianów i woreczkow, w które wszystko było w środku zapakowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5599149 Napisano: 01.03.2013 13:35:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dzisiaj zestaw czterech książek Cornwella z Erica na facebook, a wczoraj robot kuchenny Moulinex z pozytywnakuchnia.pl, w którym już się zakochałam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5590586 Napisano: 20.02.2013 19:28:09 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie nasza służba zdrowia. Mój brat, który dziś w szkole rozciął sobie nogę do gołej kości, czekał na przyjazd karetki pół godziny. Szkoła od szpitala znajduje się niecały kilometr... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vingag

#5588372 Napisano: 18.02.2013 16:58:01 w Oddam za darmo
Oddam dwa kody na 5 zł do Heyah - wzięłam udział i nie wiem, czemu myślałam cały czas, że chodzi o Play. Pierwszej osobie na PV. Tylko proszę, niech się zgłosi osoba, która naprawdę ma kartę Heyah i skorzysta z tych kodów:)

DOPISEK: JUŻ NIEAKTUALNE. Wyświetl w wątku >>
0 0