Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mgrzel

mgrzel

#7134032 Napisano: 26.10.2023 07:40:01 w Czy informują/ informowali?
bezaczek7 napisał(a):

baxter napisał(a):

Czyżby dzisiaj nie informowali o wygranych z Kamisa z Biedronki? Nikt chyba się nie chwalił ?

Maile z tygodniowymi poszły po 23:00, niektórzy już śpią i zobaczą rano emotka  nie wiem czy stówki do Biedronki też poszły. Nie jest tego dużo, a zgłoszeń wszystkich razem już powoli z 10 tys, także może nie trafić na osoby z forum emotka

Stówki do Biedronki też poszły 😊 Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

mgrzel

#7104066 Napisano: 27.06.2023 21:34:16 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dołączam się do gratulacji dla pmww 👏👏👏 Wyświetl w wątku >>
1 pmww 0

mgrzel

#7102233 Napisano: 20.06.2023 19:09:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pudło za pudłem 😭 Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6767313 Napisano: 01.03.2021 20:48:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

w konkursie regina zalogował sie ktoś?

Właśnie poszło zgłoszenie bez problemów.

W jakim formacie miałaś zdjęcie?

U mnie też nie chce przejść.  Próbowałam JPG i png, ale nic z tego. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6759671 Napisano: 19.01.2021 20:38:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
brzozak napisał(a):

rene napisał(a):

A jednak Wyprzedziłam  Św.Mikołaja!I emotka
I razem Z Nivea Spełniłam Swoje Marzenia! emotka
emotka  DEPILATOR LUMEA  emotka
Prestiżowo!I Z Wielką Nadzieją na Ten Nowy Lepszy Konkursowy ROK!  emotka
UROCZYŚCIE OTWIERAM GO! emotka  

i u mnie emotka

Ja też tak cudownie rozpoczynam ten konkursowy rok emotka Wyświetl w wątku >>

mgrzel

#6717008 Napisano: 20.07.2020 18:20:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

ivanotta napisał(a):

FBviola napisał(a):

Z konkursu LECHendy Rocka poszły tez maile z gitarami? Czy tylko z plecakami?

Obstawiam, że tak  emotka . Dużo tam nagród nie było.. 

No kurde 70

Gitary też poszły emotka Wyświetl w wątku >>

mgrzel

#6586809 Napisano: 03.04.2019 18:11:12 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wielkie gratulacje i dużo radości z takiej nagrody emotka
Marzenie... Wyświetl w wątku >>

mgrzel

#6546007 Napisano: 10.11.2018 18:47:15 w Lay's
bzowapani napisał(a):

Czy ktoś wie na którym dniu stanęła wysyłka nagród? 
Czy z 2 etapu ktoś otrzymał nagrodę ?
Ja otrzymałam na razie z 1 etapu głośnik i zegarek, bez bonów ...

Z drugiego tygodnia 1 etapu przyszedł bon do New Balance, ale bon do answear z 1 tygodnia jeszcze nie dotarł. Chyba mają swój klucz wysyłania nagród  emotka Wyświetl w wątku >>
1 bzowapani 0

mgrzel

#6538481 Napisano: 15.10.2018 18:54:03 w Lay's
Jasminum napisał(a):

monisss napisał(a):

Jasminum napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Pytanko do zwycięzców Lays-
czy da się wygrać nie dodając swojego zdjęcia?
Bo się zastanawiam ,czy ta fotka to tak bardziej dla zabawy,czy też się liczy?

Wygrałem bez zdjęcia, dobrym tekstem. Fotkę trochę ozdobiłem dostępnymi gadżetami

gratulacje tak w ogóle emotka tekst w stylu Avanti czy masz wrazenie,ze gust im sie zmienil ?:)

Dzięki. Gierki słowne rymowane nawiązujące do produktu. Myślę, że gust od kilku lat mają podobny

U mnie wygrana tekstem nawiązującym do zdjęcia. Zgrabna rymowanka, również gra słów, a zdjęcie kolorowe i obowiązkowa obecność Lay'sów  emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

mgrzel

#6535738 Napisano: 07.10.2018 21:58:27 w Lay's
masza napisał(a):

Czy przechodzi Wam dziś zgłoszenie?

Przed chwilą przeszło. Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

mgrzel

#6525922 Napisano: 05.09.2018 17:36:52 w Informują
Po 15tej mail z konkursu Raffaello - 2 tura emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

mgrzel

#6518979 Napisano: 14.08.2018 12:38:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Vivacia napisał(a):

Mój pies też ma rower emotka

U mnie kotek pojeździ na rowerze emotka Wyświetl w wątku >>

mgrzel

#6516897 Napisano: 06.08.2018 21:08:36 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje wiesia30 emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

mgrzel

#6516799 Napisano: 06.08.2018 16:45:04 w Informują
Głód Over ostatni etap. Prywatna wiadomość na Messengerze  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6512629 Napisano: 24.07.2018 16:28:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To się załamać idzie, we wszystkim wielkie ZERO...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6507708 Napisano: 10.07.2018 06:39:57 w Gratulacje! Dla wygranych!
No i czyż życie jest pełne niespodzianek?  Ogromne gratulacje, niech się cudownie prowadzi Wyświetl w wątku >>

mgrzel

#6482587 Napisano: 17.04.2018 15:59:49 w Czy informują/ informowali?
poprostuanette napisał(a):

margobb napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy ktoś ma z IX etapu Vobro nagrodę dzienną z soboty lub niedzieli? Info o tygodniowej tez poszło? Może być pw

Podbijamy pytanie emotka

Ja wysłałam zgłoszenie 2.04, pierwszy dzień IX etapu . Niestety, cisza.

Ja mam z 9 ale nie wiem z którego dnia. Wysłałam im prosbe o numer paragonu jaki wygrał i wtedy się dowiem emotka

Ja mam dzienną z soboty. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6478738 Napisano: 01.04.2018 07:59:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PatrycjaRT napisał(a):

mgrzel napisał(a):

joan napisał(a):

mia napisał(a):

To znaczy, pewnie i osoba towarzysząca laureatowi musi się natychmiast okazać paszportem? Jeśli tak, to już się robi całkiem wesoło... emotka


Logicznym wydaje mi się, że tak. Tzn. niby nie natychmiast, bo laureat ma aż 2 dni na odesłanie w pełni wypełnionych dokumentów emotka U mnie też ludzi z paszportami prawie nie ma. Teraz się podróżuje na dowód osobisty, zwłaszcza po destabilizacji sytuacji politycznej na Bliskim Wschodzie - wygodniej pojechać do Chorwacji, niż polecieć do Egiptu.

delvitto - mnie również by ta karta prepaid wystarczyła; szczególnie, że ostatnio chyba ktoś miał z Laysami przeboje, bo wiza do Rosji kosztuje 400 zł i nie każdy ma ochotę na taki wydatek przy trzydniowym wyjeździe.

Na czas mistrzostw dla posiadaczy biletów wizy zostały zniesione, więc kieszonkowe może pójść na fajniejsze rzeczy emotka

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo na granicy ktoś się może nieźle zdziwić. Wizy nie zostały zniesione - dla osób, które aplikowały o bilety przez oficjalny kanał Fify dokument FAN ID ją zastępuję. Wszyscy inni muszą się o nią ubiegać w normalny sposób...

Nie chciałam nikogo wprowadzić w błąd, bo uznałam, że skoro częścią wygranej są również bilety na mecz to dostanie się z nimi Fan ID.
Dokładnie jest tak:
"Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin rok temu podpisał ustawę, która wprowadza tryb bezwizowy na wjazd do Rosji dla kibiców jadących na piłkarskie Mistrzostwa Świata w 2018 roku z personalną kartą kibica, znaną również jako "paszport kibica" czy "fan-ID". Pozostałe osoby, wpisane na listy FIFA, będą miały do przejścia uproszczone i bezpłatne procedury wizowe.Ustawa zacznie obowiązywać na 10 dni przed datą pierwszego meczu Mistrzostw Świata i skończy po 10 dniach od zakończenia mistrzostw. Oprócz fan-ID, trzeba mieć również "ważny dokument tożsamości uznawany w Federacji Rosyjskiej", czyli paszport, a także bilet wstępu na mecz lub inny dokument dający prawo wstępu."

Dziś taki wyjątkowy dzień, więc korzystając z okazji życzę wszystkim radosnych i rodzinnych Świąt!
Niech zajączek wielkanocny przyniesie każdemu dużo nagród    Wyświetl w wątku >>

mgrzel

#6478611 Napisano: 31.03.2018 08:20:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

mia napisał(a):

To znaczy, pewnie i osoba towarzysząca laureatowi musi się natychmiast okazać paszportem? Jeśli tak, to już się robi całkiem wesoło... emotka


Logicznym wydaje mi się, że tak. Tzn. niby nie natychmiast, bo laureat ma aż 2 dni na odesłanie w pełni wypełnionych dokumentów emotka U mnie też ludzi z paszportami prawie nie ma. Teraz się podróżuje na dowód osobisty, zwłaszcza po destabilizacji sytuacji politycznej na Bliskim Wschodzie - wygodniej pojechać do Chorwacji, niż polecieć do Egiptu.

delvitto - mnie również by ta karta prepaid wystarczyła; szczególnie, że ostatnio chyba ktoś miał z Laysami przeboje, bo wiza do Rosji kosztuje 400 zł i nie każdy ma ochotę na taki wydatek przy trzydniowym wyjeździe.

Na czas mistrzostw dla posiadaczy biletów wizy zostały zniesione, więc kieszonkowe może pójść na fajniejsze rzeczy emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

mgrzel

#6473136 Napisano: 14.03.2018 21:51:07 w Gratulacje! Dla wygranych!
Przyłączam się do gratulacji - asper01 Ty Szczęściarzu emotka Wyświetl w wątku >>
1 asper01 0