Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mgrzel

mgrzel

#5466358 Napisano: 23.11.2012 10:13:26 w Konkursy ABC
malenka89 napisał(a):

dzwoniłam i laureaci z przepisami będą powiadamiani na początku przyszłego tygodnia emotka jednego laureata 1 etapu już powiadomili, hehe.


No to dobrze, bo już się matrwiłam, że coś jest nie tak. czyli tylko ja zostałam powiadomiona - dobre emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5464841 Napisano: 22.11.2012 12:23:58 w Konkursy ABC
nie_zapominajka1 napisał(a):

askaxxx napisał(a):

czy ktos znalazl w swoim abc piwa na aktualny konk? chetnie kupie paragon PW



Ktoś wczoraj wysyłał zgłoszenie?


Miałam wysłać wczoraj ale nie zdążyłam kreatywnie pomyśleć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5464605 Napisano: 22.11.2012 10:40:05 w Konkursy ABC
No i jak tam nikt się więcej nie przyznaje do wygranych z konkursu z przepisami? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5463561 Napisano: 21.11.2012 05:13:53 w Konkursy ABC
malutka456 napisał(a):

moze dzis tylko zaczeli wysylac, a reszte wysla jutro emotka nadzieja umiera ostatnia emotka emotka


Trzymam kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5463533 Napisano: 21.11.2012 04:57:54 w Konkursy ABC
malutka456 napisał(a):

mgrzel napisał(a):

Idą maile z konkursu na przepisy emotka


z ktorego etapu? gratki emotka


Z pierwszego tygodnia. Aż się dziwię, że tylko ja się do tej pory pochwaliłam. Maila dostałam tuż przed 16-stą. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5463452 Napisano: 21.11.2012 04:06:53 w Konkursy ABC
Idą maile z konkursu na przepisy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5461309 Napisano: 20.11.2012 11:32:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie też pusto i jeszcze przed chwilą się
pokłóciłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5452770 Napisano: 15.11.2012 10:36:04 w Konkursy ABC
marina81 napisał(a):

Ja tez w przepisie wykorzystałam produkt promocyjny jako skladnik, bo z tego co bylo w gazetce raczej nie da sie nic specjalnego ugotować emotka
książka kucharska będzie raczej marna emotka
Powodzenia wszystkim emotka


Również powodzenia i czekamy do 3 grudnia na wyniki ! Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5445963 Napisano: 11.11.2012 08:37:36 w Konkursy ABC
jenny21 napisał(a):

masza napisał(a):

bethan napisał(a):



A sluchajcie w ogole regulamin zagmatwany, a jak rozumiecie przepis z produktow promocyjnych czyli moze byc 1 skladnik promocyjny w przepisie:? czy wszystkie ?


Ja zrobiłam różnie, raz wykorzystałam 3 składniki, raz jeden. Wydaje mi się, że wystarczy wykorzystać jeden, ale zobaczymy emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5442510 Napisano: 09.11.2012 01:55:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie_zapominajka1 napisał(a):

Smyk mnie olał w konkursie urodzinowym, a tym razem naprawdę się postarałam. Nie mam szczęscia do tego sklepu. Szkoda.


Mnie też tym razem olał emotka A ogólnie do tego sklepu zawsze miałam szczęście, no cóż oby nie na długo odwróciło się szczęście. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5442417 Napisano: 09.11.2012 01:23:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie też jakaś posucha straszna, wczoraj w Smyku nawet kosmetyków nie wygrałam. W Platinum wszystko obdzwonione. Nie wiem co się Klątwa jakś czy co? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5442411 Napisano: 09.11.2012 01:20:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadjas123 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

mgrzel napisał(a):

Czy samochód z Platinum już oddany w czyjeś ręce? Jeśli ktoś wie a nie może napisać to chociaż niech wyśle lakoniczne TAK na pw emotka



tak, niestety nie w moje emotka

dzwonili wczoraj w godz 15-17, wszystko obdzwonione


Wczoraj ktoś pisał,że dzwonili z przedostatniego etapu więc nie wiadomo czy ostatni i auto też obdzwonione? emotka


No to w takim razie wczoraj się wzięli do roboty i obdzwonili dwa etapy i autko. Oj szkoda emotka ale dobrze wiedzieć, przynajmniej już nie bedę się łudzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5442347 Napisano: 09.11.2012 12:48:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy samochód z Platinum już oddany w czyjeś ręce? Jeśli ktoś wie a nie może napisać to chociaż niech wyśle lakoniczne TAK na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5437464 Napisano: 07.11.2012 09:08:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

anava napisał(a):

mgrzel napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

anava napisał(a):

diabe napisał(a):

Przeciągają -chodzi o PLatinum ( to jest mało powiedziane) , bo z wcześniejszej edycji -nie można doprosić się głównej nagrody.Masakra nie organizacja emotka


spokojnie, na każdego przyjdzie pora
ważne by lepszych nagród nie zostawili swoim jak to robia inni


Dobrze wiedzieć, czyli na telefon w sprawie auta nie ma co czekać, bo przecież samochód wybiorą spośród quadów - dobrze rozumiem regulamin?
dokładnie, nie świrujcie bo nie ma o co...

troche poczekamy ale się doczekamy emotka


Czekamy emotka Tylko mnie nurtuje fakt czy nagrody tygodniowe rozdane, bo z tego co zauważyłam na forum tylko bony paliwowe dzwonione. jeśli ktoś ustrzelił quada a nie chce się głośno chwalić to prosze na pw, bo nie wiem czy można się jeszcze łudzić.


znam takich co mają i quady emotka



Dobrze wiedzieć, czyli na telefon w sprawie auta nie ma co czekać, bo przecież samochód wybiorą spośród quadów - dobrze rozumiem regulamin?

Coś mi się pomieszało z cytowaniem poprzednich postów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5437461 Napisano: 07.11.2012 09:07:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anava napisał(a):

mgrzel napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

anava napisał(a):

diabe napisał(a):

Przeciągają -chodzi o PLatinum ( to jest mało powiedziane) , bo z wcześniejszej edycji -nie można doprosić się głównej nagrody.Masakra nie organizacja emotka


spokojnie, na każdego przyjdzie pora
ważne by lepszych nagród nie zostawili swoim jak to robia inni


Dobrze wiedzieć, czyli na telefon w sprawie auta nie ma co czekać, bo przecież samochód wybiorą spośród quadów - dobrze rozumiem regulamin?
dokładnie, nie świrujcie bo nie ma o co...

troche poczekamy ale się doczekamy emotka


Czekamy emotka Tylko mnie nurtuje fakt czy nagrody tygodniowe rozdane, bo z tego co zauważyłam na forum tylko bony paliwowe dzwonione. jeśli ktoś ustrzelił quada a nie chce się głośno chwalić to prosze na pw, bo nie wiem czy można się jeszcze łudzić.


znam takich co mają i quady emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5437307 Napisano: 07.11.2012 06:26:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jolcia12 napisał(a):

anava napisał(a):

diabe napisał(a):

Przeciągają -chodzi o PLatinum ( to jest mało powiedziane) , bo z wcześniejszej edycji -nie można doprosić się głównej nagrody.Masakra nie organizacja emotka


spokojnie, na każdego przyjdzie pora
ważne by lepszych nagród nie zostawili swoim jak to robia inni



dokładnie, nie świrujcie bo nie ma o co...

troche poczekamy ale się doczekamy emotka


Czekamy emotka Tylko mnie nurtuje fakt czy nagrody tygodniowe rozdane, bo z tego co zauważyłam na forum tylko bony paliwowe dzwonione. jeśli ktoś ustrzelił quada a nie chce się głośno chwalić to prosze na pw, bo nie wiem czy można się jeszcze łudzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5436811 Napisano: 06.11.2012 06:26:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

mgrzel napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Kochani czy ktoś czeka na wyniku SMYKA urodzinowego? Miały być do dziś ;/


Ja też czekam, ale chyba dzisiaj się nie doczekamy.




Wiadomo coś o wynikach ze Smyka ?


Na FB pisali, że proszą o cierpliwość, bo czytają uważnie wszystkie życzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5436809 Napisano: 06.11.2012 06:25:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

mgrzel napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Kochani czy ktoś czeka na wyniku SMYKA urodzinowego? Miały być do dziś ;/


Ja też czekam, ale chyba dzisiaj się nie doczekamy.




Wiadomo coś o wynikach ze Smyka ?


Na FB pisali, że proszą o cierpliwość, bo czytają uważnie wszystkie życzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5436325 Napisano: 06.11.2012 01:54:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja 4 zgłoszenia i też wielkie ZERO Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5436010 Napisano: 06.11.2012 11:22:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem czy przeoczyłam, ale czy już coś wiadomo o samochodzie z Platinum? Mieli dzwonić w tym tygodniu dlatego nie wiem czy gdzieś przeoczyłam? Wyświetl w wątku >>
0 0