Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika stellasz

stellasz

#6485759 Napisano: 29.04.2018 06:14:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
rower z zakręć dietą fit&easy jednym strzałem emotka bo ostatnio gram malutko, za bardzo już fiksowałam emotka Wyświetl w wątku >>

stellasz

#6473004 Napisano: 14.03.2018 15:30:16 w Lay's
ladyinred napisał(a):

A ma ktos jeszcze przy zgloszeniu napis problem z kodem emotka

Wysłałam im maila z kodami które odrzucił system, napisałam o jaką nagrodę chcę grać i odpisali że dodali moje zgłoszenia ręcznie. Czy tak było, czy napisali mi tak na "odwal się" to nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6472050 Napisano: 12.03.2018 06:31:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kkbt napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Lays paczki to trzeba gdzieś przetrzymywać ? 
W razie wygranej paczkę sie odsyła? 

Wywal, niepotrzebne są później.

wygrałam ,odsyłasz tylko oświadczenie mailem. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

stellasz

#6472049 Napisano: 12.03.2018 06:30:24 w Lay's
atanerka napisał(a):

luko922 napisał(a):

widziałem jakiś wpi o wygranym meczu z Lays - o czym dokładnie informowali już? emotka

Na stronie są wyniki (lista laureatow) do 7.03

Ja mam bon sephora z 8.03, zgłoszenie na męża. Jednym zgłoszeniem wygrane. Nie było zwrotki o ile dobrze pamiętam. Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6466804 Napisano: 23.02.2018 14:47:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
"łoł", ale porażka ostatnio. Brak słów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6465784 Napisano: 21.02.2018 09:41:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

silvia8 napisał(a):

shineoff napisał(a):

silvia8 napisał(a):

mn112 napisał(a):

mietowa napisał(a):

mia napisał(a):

mietowa napisał(a):

Wysłałam zgłoszenie na orzeszko i żadnego potwierdzenia na stronie, puste miejsce. Nie poszło?

Sprawdziłaś maila?

Tak, po lekturze Waszych postów na temat konkursu. Niestety, maila brak, a moje hasło widnieje już jako wykorzystane.

U mnie to samo

I u mnie

Może napiszcie do organizatora? Moja przeglądarka jest humorzasta (a mam wrażenie, że jest to kwestia przeglądarki) i też pewnie będę miała taką sytuację (jak tylko gdzieś upoluję te orzeszki emotka  ). O właśnie, a z jakich przeglądarek korzystaliście? Może to nas naprowadzi, która jest bezpieczna.

U mnie Google Chrome, ale wcześniej wysyłałam hasła korzystając z niej i było ok.


U mnie też 2 paragony zmarnowane.Wysłałam zgłoszenie, coś pomieliło na stronie, nie wysłało.Wysłałam ponownie - błędny nr paragonu.
Na mailu pustki emotka

dziś rano wysłałam zgłoszenie, mam to samo brak potwierdzenia i maila ;-( lipa.... Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6465753 Napisano: 21.02.2018 06:40:45 w Czy informują/ informowali?
jkkp napisał(a):

monkakk napisał(a):

jkkp napisał(a):

monkakk napisał(a):

shineoff napisał(a):

monkakk napisał(a):

mysz-s napisał(a):

monkakk napisał(a):

Loteria Kamis, ma ktoś wygraną ze zgłoszenia słanego smsem? Bo chyba tylko zgłoszenia @ widzę w mdw.
I jak informują?

Wlasnie tez jestem ciekawa czy dzwonili do kogoś?

Nikt nie ma wygranych z smsowych zgłoszeń?
A czy wygrane osoby ze zgłoszeń @ były już kiedyś laureatami innych konkursów ?

Zgodnie z regulaminem to chyba mają 5 dni na poinformowanie (chyba?)

Dziś były jakieś wyniki, a mi nie chodzi mi o konkretny dzień czy coś, tylko chce poznać schemat informowania.

dzwonili do mnie z pierwszego dnia konkursu, więc dzwonili na 100%

Ale slalas smsem czy przez formularz? I czy jak przez formularz to dane są im znane z wygrywania? emotka

sms

ja mam wygraną z 1 dnia , mailem. Dane znają, ale wygrywam niewiele i n-tego stopnia nagrody zawsze Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

stellasz

#6465525 Napisano: 20.02.2018 15:01:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Kamis z jakich dni puścił smsy o wygranej?

Gratulujemy!!

Twoje zgłoszeie w loterii „Poczuj smak wygranej” KAMIS zostało wylosowane do nagrody II stopnia – 100zł!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem loterii w szczególności z punktem 4.16 i przesłanie odpowiednich dokumentów w ciągu 5 dni kalendarzowych od dnia 20-02-2018

Regulamin dostępny na strojnie www.kamis.pl

 Pozdrawiam,Koordynator Loterii

tylko tyle - ani które zgłoszenie, ani z jakiego dnia :-/  Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6465502 Napisano: 20.02.2018 14:18:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
ela napisał(a):

Gratulujemy!! 
Twoje zgłoszeie w loterii „Poczuj smak wygranej” KAMIS zostało wylosowane do nagrody II stopnia – 100zł! emotka

też mam emotka Wyświetl w wątku >>

stellasz

#6464342 Napisano: 16.02.2018 11:18:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
arivederczi napisał(a):

Kaufland 0/15  emotka

od trzech tygodni mam 0, zawsze kilkanaście zgłoszeń emotka  chyba już odpuszczam. Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6464164 Napisano: 15.02.2018 19:37:55 w SZUKAM....
kamil17 napisał(a):

andii napisał(a):

kamil17 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Szukam info: w jakich marketach można dorwać kosmetyki EVREE i słodycze VEBRO /czy jakoś tak/ ?  emotka

Evree napewno w Rossmann

a jaka cena? emotka

ja używam głównie balsamów więc 15-20zł. kremy są tansze do rąk. Najlepiej jakbys sobie albo ściągnęła aplikację Rossmann albo weszła na ich drogerie internetową to będziesz miała wszystkie ceny!

słodycze Vebro czy Verbo emotka są w netto, przynajmniej u mnie emotka Wyświetl w wątku >>

stellasz

#6460594 Napisano: 07.02.2018 10:14:04 w Informują
Tesco magazyn - Prymat SMS-y o nagrodach dodatkowych
http://tescomagazyn.pl/konkursy/konkurs-prymat-2/ Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6460591 Napisano: 07.02.2018 10:09:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
ostatnio niecałe 50 zł w euro jackpot a dziś sms z tesco magazyn, Prymat nagroda dodatkowa czyli kuferek przypraw emotka zapomniałam już że wysłałam sms-a tak dawno to było emotka Wyświetl w wątku >>

stellasz

#6459282 Napisano: 03.02.2018 07:21:59 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
stamp2 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Chciałam się zgłosić, ale mąż powiedział, że nie wytrzymam leżeć tyle poważna i zaraz głupawki dostanę emotka

ale czemu nie,przecież robota spoko emotka emotka

idealna by była, gdybym mogła leżeć i czytać książkę emotka  ale to by chyba nie przeszło emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

stellasz

#6456778 Napisano: 26.01.2018 19:16:24 w Kaufland konkursy
dala napisał(a):

lager napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

lager napisał(a):

elotta napisał(a):

Również nie mam zwrotki, a wysyłałam wczoraj wieczorem

Piszecie do nich czy lepiej poczekać?

Pisałam przed 9:00, ale nikt nie odpowiedział. Nie mam teraz jak zadzwonić do nich, może ktoś się skusi?

Pewnie powiedzą tak jak większość agencji - czekać regulaminowe 24h emotka   W "dyskusjach o innych konkursach" piszą, że już wczoraj powysyłali i jeszcze nic

Zwrotki już przychodzą. Przed momentem wysłałam zgłoszenie i dostałam wiadomość: "Dziękujemy za zgłoszenie w konkursie. W przypadku wygranej skontaktujemy się z Tobą. Pamiętaj o konieczności zachowania dowodu zakupu w celu weryfikacji."

ja wysłałam dziś i nie dostałam Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6456685 Napisano: 26.01.2018 15:22:57 w WC - rozmowy o wszystkim
stamp2 napisał(a):

bruce napisał(a):

stamp2 napisał(a):

a tak

rozumiem że to są marzenia-nie musisz mi tego tłumaczyć.Ale zabijać się i kogoś dla spełnienia marzeń? emotka emotka pchać się tam,skąd tyle osób już nie wróciło

Najlepszym dowodem są późniejsze słowa ratowników (oczywiście tych, jacy przeżyli akcję ratunkową), którzy opowiadają, ilu nierozsądnych ludzi (zwłaszcza turystów) musieli ściągać/poszukiwać. Nigdy nie zrozumiem pasji, niosącej wysokie ryzyko zabicia drugiego człowieka, bo wszak życie to najcenniejszy dar. Znam z dość bliskiego mi środowiska przypadek młodego turysty, który sam zginął, a dodatkowo naraził na utratę życia oraz na poważne uszczerbki na zdrowiu wielu ratowników górskich - po tamtej akcji: kalekich ludzi.  emotka emotka

gdyby na szczycie tej góry było lekarstwo na raka i inne choróbska to czapki z głow przed kimś takim emotka emotka a tak to można tylko kolejny raz zapytać,po kiego grzyba tam lezć? emotka emotka

weszłaś kiedyś na jakąś górę , pewnie tak.... a po co? po jaki grzyb emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6456684 Napisano: 26.01.2018 15:21:48 w WC - rozmowy o wszystkim
joasiunia napisał(a):

Ojej... a mi zawsze tak strasznie smutno, jak słyszę takie wiadomości. Oby ich uratowali! Nie wyobrażam sobie, co musi czuć jego żona emotka Mieć ukochaną osobę tak daleko, w takim niebezpieczeństwie, w takim stanie, a sama nic nie może zrobić, może tylko czekać... emotka  

fajnie że ktoś życzy dobrze, a nie w momencie gdy ktoś walczy o życie - wysyła hejt. tak, czasami wystarczą dobre myśli.... Wyświetl w wątku >>
2 mia, @gnieszk@ 0

stellasz

#6456682 Napisano: 26.01.2018 15:19:21 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

stamp2 napisał(a):

rozumiem że to są marzenia-nie musisz mi tego tłumaczyć.Ale zabijać się i kogoś dla spełnienia marzeń? emotka emotka pchać się tam,skąd tyle osób już nie wróciło

Najlepszym dowodem są późniejsze słowa ratowników (oczywiście tych, jacy przeżyli akcję ratunkową), którzy opowiadają, ilu nierozsądnych ludzi (zwłaszcza turystów) musieli ściągać/poszukiwać. Nigdy nie zrozumiem pasji, niosącej wysokie ryzyko zabicia drugiego człowieka, bo wszak życie to najcenniejszy dar. Znam z dość bliskiego mi środowiska przypadek młodego turysty, który sam zginął, a dodatkowo naraził na utratę życia oraz na poważne uszczerbki na zdrowiu wielu ratowników górskich - po tamtej akcji: kalekich ludzi.  emotka emotka

Jest różnica między himalaizmem, a turystyką górską amatorów. Tak - ja potępiam turystów których ściągają ratownicy z drogi do Morskiego Oka bo na "konika" nie zdążyli. Himalaista godzi się z ryzykiem, a na ratunek nie rusza "ratownik" tylko himalaista z innej góry. Idzie po przyjaciela. Wyświetl w wątku >>

stellasz

#6456672 Napisano: 26.01.2018 14:57:15 w WC - rozmowy o wszystkim
stamp2 napisał(a):

stellasz napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Nasi Himalaiści emotka po kiego grzyba tam lezć skoro wiadomo że saper rozbrajający 1000 bomb ma większe szasne na przeżycie? emotka
emotka emotka i teraz swoim życiem musi ryzykować ekipa ratunkowa emotka gdzie sens,gdzie logika?Nudzi im się?Wiadomo co robi pies jak się nudzi

ściągają ich nasi , który właśnie robią pierwsze w historii zimowe wejście na K2. Tak, tworzą historię! Ja ich podziwiam, odwagę i chęć spełniania niemożliwych marzeń! Tam się teraz toczy walka o życie - komentarz krytykujący ich jest mocno nie na miejscu. Lepiej siedzieć na cenzura i oglądać "Klan"? Ci co ich ratują robią to z własnej nieprzymuszonej woli, są przyjaciółmi. Świat himalaistów jest niezwykły, miałam przyjemność poznać go bliżej i zawsze stanę w ich obronie.

lepiej zostać przysypanym na wieki tonami śniegu,ja wole klan oglądać

rozumień i szanuję, ale on walczy z tą górą 7 raz, i też należy się - szacunek
a to może troszkę przybliży człowieka https://wspinanie.pl/2013/02/gdzies-na-szczycie-gory-wszyscy-razem-spotkamy-sie-film-nanga-dream/   i pozwoli troszkę to marzenie zrozumieć ? Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6456667 Napisano: 26.01.2018 14:40:06 w WC - rozmowy o wszystkim
stamp2 napisał(a):

Nasi Himalaiści emotka po kiego grzyba tam lezć skoro wiadomo że saper rozbrajający 1000 bomb ma większe szasne na przeżycie? emotka
emotka emotka i teraz swoim życiem musi ryzykować ekipa ratunkowa emotka gdzie sens,gdzie logika?Nudzi im się?Wiadomo co robi pies jak się nudzi

ściągają ich nasi , który właśnie robią pierwsze w historii zimowe wejście na K2. Tak, tworzą historię! Ja ich podziwiam, odwagę i chęć spełniania niemożliwych marzeń! Tam się teraz toczy walka o życie - komentarz krytykujący ich jest mocno nie na miejscu. Lepiej siedzieć na cenzura i oglądać "Klan"? Ci co ich ratują robią to z własnej nieprzymuszonej woli, są przyjaciółmi. Świat himalaistów jest niezwykły, miałam przyjemność poznać go bliżej i zawsze stanę w ich obronie. Wyświetl w wątku >>
0 0