Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika stellasz

stellasz

#6437768 Napisano: 06.12.2017 13:06:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kasiek90 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

buuuu  nie mam zakupów emotka
emotka emotka
nie mam nagród
nie mam szczścia
nie mam pracy

nie mam nic emotka

kiedy ta zła passa minie emotka

Czyli nie jestem sama..

możemy założyć klub, stowarzyszenie .... dopisuję się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6437125 Napisano: 05.12.2017 10:29:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

stellasz napisał(a):

Myślałam, że nie widzę, schowali mi na złość - więc zapytałam i Pani mi jasno odpowiedziała, że nie mają emotka


Kiedyś już był podobny problem - chodziło bodajże o markę Surf...

Surf teraz mają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6437112 Napisano: 05.12.2017 10:09:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

stellasz napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-sunlight-w-sieci-lidl.html#.WiZb_6OWzDe lecę dzisiaj do Lidla po sunlight bo obmyśliłam sobie zgłoszenie, a tu Pani mi mówi że Lidl tej marki nie prowadzi emotka  . Co to do jasnej ..... ma być. Tylko mnie deszcz złapał emotka

Są w Lidlu te kapsułki. Widziałam jakiś czas temu.

na stałe nie prowadzi,ale musza być w promocji przy kasach , albo w którymś ze szczytów ustawione

Myślałam, że nie widzę, schowali mi na złość - więc zapytałam i Pani mi jasno odpowiedziała, że nie mają emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

stellasz

#6437097 Napisano: 05.12.2017 09:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-sunlight-w-sieci-lidl.html#.WiZb_6OWzDe lecę dzisiaj do Lidla po sunlight bo obmyśliłam sobie zgłoszenie, a tu Pani mi mówi że Lidl tej marki nie prowadzi emotka  . Co to do jasnej ..... ma być. Tylko mnie deszcz złapał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6436699 Napisano: 04.12.2017 13:06:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

stellasz

#6436596 Napisano: 04.12.2017 10:17:57 w Pomocy!!!!
superloser napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Zwracam się z prośbą do Was o kartę Winiary biedronka-na jaki numer trzeba oddzwonić????
Będę wdzięczna za pomoc emotka

Jest w smsie podane

22 5493090 Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6436097 Napisano: 02.12.2017 06:20:50 w Oddam za darmo
kot rano wstaje:
3KAWSWPHK2T3
ten kod od desperadosa dostaje
Ale mam poranek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6436095 Napisano: 02.12.2017 06:17:38 w Oddam za darmo
Cześć,
Brakuje Ci scenariusza na dzisiejszy wieczór? Świetnie się składa, bo właśnie otrzymujesz dostęp do filmu w zakładce FILMOWE NAGRODY Z LAY’S

Łap kod: S64A8C6K6K

Cześć,
Brakuje Ci scenariusza na dzisiejszy wieczór? Świetnie się składa, bo właśnie otrzymujesz dostęp do filmu w zakładce FILMOWE NAGRODY Z LAY’S

Łap kod: 59737TF54H

Może ma ktoś ochotę na filmowe weekend emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6435196 Napisano: 30.11.2017 14:00:19 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
defed napisał(a):

tamlin111 napisał(a):

Gdzie najtaniej kupię baterie Duracell i GP?

Nie wiem gdzie najtaniej, ale w Kauflandzie jest ładnie opisany paragon. Patrzcie: ten sam rodzaj baterii, różne firmy, szokująca różnica  w cenach  emotka
GP - blister 4 szt. AAA lub AA 5,79zł
Duracell - blister 4 szt. AAA lub AA 11,99zł

U mnie w lewiatanach mają blistry Duracell po 2 szt w blistrze za 4,99. Paragon ładnie opisany Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

stellasz

#6435102 Napisano: 30.11.2017 11:11:18 w Zdjęcia naszych wygranych
Ach dawne dzieje , rok 2015 - moja największa wygrana emotka czekam na powtórkę emotka Wyświetl w wątku >>

stellasz

#6434627 Napisano: 29.11.2017 12:52:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
łał , wreszcie mam, uparłam się i jest - kubek z actimela emotka  i dwie chusty po drodze Wyświetl w wątku >>

stellasz

#6434626 Napisano: 29.11.2017 12:50:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Ludzie mają coraz lepsze pomysły.  emotka emotka

taa, jest też zdjęcie ultrasonograficzne płodu dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>

stellasz

#6434599 Napisano: 29.11.2017 12:02:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale nędza, mam całą lodówkę sałat fit&easy. Chyba królika sobie kupię na gwiazdkę. Dobrze, że w Heinekena nie gram, chociaż tu się nie frustruję emotka
duracell nawet w rezerwie mnie nie dostrzegł emotka  świetna jestem w te klocki Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

stellasz

#6434524 Napisano: 29.11.2017 10:29:00 w Oddam za darmo
dwa kody desperados oddam pierwszej chętnej osobie na pw


POSZŁY Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6434123 Napisano: 28.11.2017 13:49:31 w SZUKAM....
agniehaha89 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Mam takie nietypowe pytanie.Fryzjerka, u której ostatnio ścinałam włosy stwierdziła, że "że ona by panią Kasię nieco zmieniła"- miała na myśli moje włosy.Zaproponowała mi fryzurę ombre, tylko ja nie wiem,czy będzie mi pasowała- kolor włosów mam taki jak w avatarze emotka Fryzjerka ta brała udział w tym programie o fryzjerach na tvn Style, ostatnio ładnie mi podcięła włosy,ale trochę się obawiam tej metamorfozy- czy nie dam sobie zrobić gorzej niż mam emotka

Moim zdaniem pasowałoby Ci nie ombre ale sombre takie lekkie przejście. Niemniej jednak te wszystkie ombre i sombre to już wychodzą z mody dlatego moim zdaniem postaw na coś innego. 

moda, modą. Ważne co komu pasuje. A myślę że by Ci było ładnie. Tylko profesjonalnie zrobione
a tak np.
https://pl.pinterest.com/pin/496381190169561690/ Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6433938 Napisano: 28.11.2017 09:42:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
matko, uparłam się na ten kubek - i kolejne 2 chusty. Dobrze, że mam komu rozdawać emotka Wyświetl w wątku >>

stellasz

#6433447 Napisano: 27.11.2017 10:58:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
wrrrryyy napisał(a):

stellasz napisał(a):

rat napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

rufus napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

rufus napisał(a):

Piekna kreatywnosc kartki z TMOBILE z 25 listopada..Rece opadają.

Nie tylko z tego dnia emotka inne fotki pięknie dopracowane, widać sporo poświęconego czasu a wygrywają fotki "obrobione" w 2 min. Nie wiem czym się to jury kieruje emotka

wlasnie tak. sam troche sie napracowalem i wydawalo mi ze ze calkiem fajny pomysl. a tu takie cos. bez zadnej inwencji tworczej. a nawet bez udekorowania chociazby.. wiele dobrych prac było z ciekawymi pomyslami

mój mąż stwierdził że jest losowanie skoro nagradzają byle... że wiele pieknych kartek jest niedoceniana

Nie przesadzajcie, bo jest pół na pół , połowa konkursowiczów i połowa "zwykłych Kowalskich" nagrodzonych.  Ja byłam bardzo przerażona jak zobaczyłam, że wygrywają tutaj znowu znajome nazwiska. A teraz się ciesze bo jest światełko w tunelu

Minus jedynie, że trzeba mieć dziecko , albo partnera do zdjęcia.

trzeba mieć abonament w T-mobile żeby wysłać zgłoszenie? Nie zauważyłam w regulaminie emotka  odrzucili moją kartkę , myślałam że przez to ze mój numer nie jest z T-mobile. Na fotce byłam tylko ja

W regulaminie jest taki punkt:

„Zabrania się stosowania fotomontaży polegających na łączeniu elementów zdjęcia pochodzących z różnych plików lub dokonywania zmian oryginalnej kompozycji zdjęcia.”
 
Może dlatego odrzucili…
Bo numer z innej sieci nie ma znaczenia, przynajmniej w przypadku moich zgłoszeń emotka

ja tylko ozdobiłam fotkę tymi ich ozdobnikami emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6433433 Napisano: 27.11.2017 10:40:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
rat napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

rufus napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

rufus napisał(a):

Piekna kreatywnosc kartki z TMOBILE z 25 listopada..Rece opadają.

Nie tylko z tego dnia emotka inne fotki pięknie dopracowane, widać sporo poświęconego czasu a wygrywają fotki "obrobione" w 2 min. Nie wiem czym się to jury kieruje emotka

wlasnie tak. sam troche sie napracowalem i wydawalo mi ze ze calkiem fajny pomysl. a tu takie cos. bez zadnej inwencji tworczej. a nawet bez udekorowania chociazby.. wiele dobrych prac było z ciekawymi pomyslami

mój mąż stwierdził że jest losowanie skoro nagradzają byle... że wiele pieknych kartek jest niedoceniana

Nie przesadzajcie, bo jest pół na pół , połowa konkursowiczów i połowa "zwykłych Kowalskich" nagrodzonych.  Ja byłam bardzo przerażona jak zobaczyłam, że wygrywają tutaj znowu znajome nazwiska. A teraz się ciesze bo jest światełko w tunelu

Minus jedynie, że trzeba mieć dziecko , albo partnera do zdjęcia.

trzeba mieć abonament w T-mobile żeby wysłać zgłoszenie? Nie zauważyłam w regulaminie emotka  odrzucili moją kartkę , myślałam że przez to ze mój numer nie jest z T-mobile. Na fotce byłam tylko ja Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6433380 Napisano: 27.11.2017 06:31:39 w Dyskusje o loteriach
dwaburekoty napisał(a):

Czy wyjazd do Norwegii z actimela jest losowany ze wszystkich zgłoszeń, czy można go wytrząsnąć (pewnie ostatniego dnia)?

chyba losowany, najgorzej że tu już trzeba mieć paragon z datą wsteczną do zakupu, a ja wyrzucałam. Więc mam nadzieję że nie wygram, bo się chyba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6433379 Napisano: 27.11.2017 06:25:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
cichy weekend, ale na pociechę 65,30 w euro jackpot. emotka Wyświetl w wątku >>