Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika qst

qst

#6325237 Napisano: 23.02.2017 16:26:57 w Informują
SMS i email z kamis smaki 25-lecia emotka  - stand Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6324209 Napisano: 21.02.2017 14:17:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie 200 z jogobelli emotka  za film
Wyświetl w wątku >>

qst

#6319624 Napisano: 07.02.2017 12:28:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
i u mnie komin Lays  Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6317772 Napisano: 02.02.2017 19:48:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
magnus napisał(a):

... GRASP wymaglował ludzi z tymi wieczkami, naraził jeszcze na wydatki na znaczki i wysyłki, żeby mieć pewność, że ten WYLOSOWANY będzie niepowtarzalnyTo znaczy

To znaczy? Bo nie brałem udziału emotka

A co do jednej nagrody to przecież były jeszcze codziennie 7 razy po 1000?  Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6317762 Napisano: 02.02.2017 19:27:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
magnus napisał(a):

kalka napisał(a):

bc14 napisał(a):

widzieliscie filmik z wręczenia domku Almette -marzenie taka nagroda.
https://www.almet...mette-domek-z-natury

P.Agnieszka tak znajoma z twarzy czyżby konkursowiczka emotka

Domek super  emotka  Gratki dla szczęściarzy  emotka
Ciekawe czy jednym, przypadkowym zgłoszeniem wygrali, czy jednak hurtowo potraktowali konkurs  emotka
I trochę śmiać mi się chciało, gdy otworzyli lodówkę, a tam zapas serków na kolejne kilka miesięcy emotka  

p.s. a ja Bc14  kojarzę bardziej tego Pana(przy boku laureatki), chyba gdzieś przewijał się na fotkach w odbioru głównej nagrody  emotka  

Podejrzewam , że  jednym emotka
Po co mili kasę wydawać, jeśli mogli zrobić to inni- cała Polska w sumie

Cytat z wywiadu na stronie 
"Ile zgłoszeń Pani wysłała?
AŚ: To były dwa zgłoszenia, a drugie było tym szczęśliwym trafem! Kupiłam Almette śmietankowy, który zresztą kupuję najczęściej!" Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

qst

#6317755 Napisano: 02.02.2017 19:13:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
bc14 napisał(a):

widzieliscie filmik z wręczenia domku Almette -marzenie taka nagroda.
https://www.almet...mette-domek-z-natury

P.Agnieszka tak znajoma z twarzy czyżby konkursowiczka emotka

Ale zazdroszczę.... emotka  
że też ja nie widziałem tego konkursu (większość zeszłego roku konkursowo przespałem emotka  )

Ktoś wie jakiej wartości była to nagroda? Szukałem regulaminu ale na stronie już chyba nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6316704 Napisano: 01.02.2017 00:03:48 w Czy informują/ informowali?
kropka1011 napisał(a):

A konkurs Tefal z Biedronki ktoś coś wie ?

naliczyłem że 13 osób z forum wygrało, u mnie pudło emotka
ivanotta napisał(a):

lavazza główna? ktoś? coś?

Lavazza trwa dalej emotka  teraz już tylko filiżanki? Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6316203 Napisano: 31.01.2017 10:53:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
2 słoiki ze slomka z hortex w Tesco. Dpd

Dziękuję Jet Sp. z. o. o. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6314705 Napisano: 26.01.2017 12:30:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kubek Teekane - poczta polska Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6313543 Napisano: 23.01.2017 08:49:55 w Smolar
Nie pamiętam gdzie w jakim sklepie ale też jakaś sieciowka  nr paragonu był z /  i cześć za / oznaczała poprostu kolejny dzień tzn numer za / każdego dnia zwiększał się o 1. Na Statoil tak nie jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6313535 Napisano: 23.01.2017 08:38:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Drugi tablet od drGerard, dpd Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6312737 Napisano: 20.01.2017 10:42:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
1 z 2 tabletów drgerard dpd. Jeden wygrałem w pierwszym tygodniu drugi w drugim jak narazie dostałem jeden a jak uwas macie obrazu ze wszystkich tygodni? Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6312134 Napisano: 18.01.2017 13:20:25 w Czy informują/ informowali?
joan napisał(a):

witegz napisał(a):

qst napisał(a):

Wyników na stronie nadal brak, e-maila brak... Myślicie że już pozamiatane? emotka


Ja mam e-mail z podziękowaniami za udział w konkursie emotka . Wyniki niebawem na stronie.


"Dzień dobry,
Już skontaktowaliśmy się ze zwycięzcami II tury. Niestety jeszcze nie wszyscy laureaci odesłali nam paragony – dlatego nie publikujemy listy.
"

A jest przewidziana rezerwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6311938 Napisano: 17.01.2017 18:48:34 w Czy informują/ informowali?
joan napisał(a):

witegz napisał(a):

qst napisał(a):

Czy informowali już o wynikach z drugiego etapu Ekspedycja Amundsen – wyzwanie Antarktyda?

Wiadomo coś?


Podbijam -> najpóźniej dzisiaj mieli zamieścić wyniki obu etapów, a na stronie ciągle wisi tylko pierwszy emotka

Wyników na stronie nadal brak, e-maila brak... Myślicie że już pozamiatane? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6310754 Napisano: 13.01.2017 17:53:18 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy powiadamiało już palmolive z Tesco, ten konkurs z Hollywood ? wg mnie dziś ostatni dzień (chyba?)

Ostatni dzień na info dotyczące kosmetyków mija 25 stycznia.
Na początku jest informowany tylko i wyłącznie zwycięzca nagrody głównej.

Ja właśnie czekam na tą nagrodę główną emotka  jeszcze nie dzwonili i nie pisali emotka

Mi wyszło że nagrodę główna mają czas powiadomić do 20 stycznia Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6310571 Napisano: 13.01.2017 11:27:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ale jak widać od niektórych organizator chce tylko oświadczenia na email że nagroda jest w jego rekach a widać tam gdzie jest jakieś podejrzenie że coś jest nie tak to dalej wymagają tego notariusza, tak jak pisałem można powiedzieć organizatorowi że nagrody przekazać nikomu nie chcecie ale notariusz jak najbardziej może potwierdzić ze osoba taka istnieje i ze odebrana przez kogoś innego karta została mu przekazana. I wtedy zobaczymy co na to organizator  Wyświetl w wątku >>

qst

#6310513 Napisano: 13.01.2017 08:25:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
mn112 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

erot napisał(a):

Cytowanie Koordynator Loterii <[email protected]>:

Szanowna Pani,

Chcemy zapewnić, że jako Organizator dokładamy       wszelkich starań,
by upewnić się, że przed zasileniem kart       przedpłaconych na
okaziciela, trafią one do rąk rzeczywistych       laureatów loterii
„Tysiąc i jedna nagroda”.

 

W związku z tym, że do tej pory nie       otrzymaliśmy od Pani
podpisanego pełnomocnictwa, chcielibyśmy       ułatwić Państwu
spełnienie tego wymogu. Na koszt Organizatora       zapewnimy Państwu
kompleksową obsługę notarialną w miejscu Państwa       zamieszkania.
Notariusz przyjedzie do Pani miejsca zamieszkania       podanego w
oświadczeniu laureata nagrody. Proponujemy wstępnie       termin
31.01.2017.

Prosimy o potwierdzenie terminu najpóźniej do       dnia 15 stycznia
2017.

 
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z par 19 ust. 3 ustawy o grach
hazardowych, ze względu na konieczność usunięcia wątpliwości co do
 uprawnień do odbioru nagród wstrzymujemy czas ich wydawania na okres
30 dni.

Z poważaniem
Koordynator loterii

Mój ojciec jest jednym z notariuszy wrocławskich i jak mu powiedziałam,czego od Was wymagają z Ferrero, to mnie wyśmiał.Zresztą paragonu konkursowego za zgodność z oryginałem też by raczej nie poświadczył.Naprawdę nie widzicie,że Organizator sobie robi z Was jaja i celowo utrudnia wydanie nagród, aby się nachapać emotka

To chyba najdziwniejszy konkurs w jakim wzięłam udział. Przy ich następnej promocji głęboko zastanowię się nad tym, czy brać w niej udział... A za tę kompleksową usługę notarialną w domu to kto płaci? Też organizator?

Przecież jasno napisali ze na koszt organizatora. Wiec jaki problem?
I bardzo dobrze niech sprawdza cwaniaków co na widma powygrywali a później jaki to organizator zły bo nagrody niechce wydać
Mówicie ze problem jest ze nie chcecie przekazać nagrody na osobę która odbierała a przecież to pewnie odbierał ktoś z rodziny to jaki problem? Organizator zapłaci za notariusza przekazecie nagrodę dla tej osoby a ona później wam ją odda? No chyba was rodzina nie oszuka na 500zł?
A jak nie to powiedzcie ze ok termin wam pasuje notariusz może przyjechać wszystko potwierdzić ze taka osoba istnieje itp i ze nagroda u niej się znajduje (osoby która wygrała) i nikomu jej przekazywać nie będziecie. Proste.
W tej sytuacji co zaproponował organizator a ktoś dalej widzi w tym problem i nie chce się zgodzić to jasne jest ze coś przekombinowal i wie ze straci nagrodę. Wyświetl w wątku >>

qst

#6310396 Napisano: 12.01.2017 19:20:39 w Czy informują/ informowali?
Czy Palmolive w Tesco już rozwiązany? emotka Wyświetl w wątku >>
1 czeko 0

qst

#6310304 Napisano: 12.01.2017 14:22:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
1500 zł na Shell w bonach po 100zł. z fotograficznego konkursu mikołajkowego Shell. Kurier TNT Wyświetl w wątku >>
2 andii, do.ta.3 0

qst

#6310187 Napisano: 12.01.2017 12:14:21 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali już o wynikach z drugiego etapu Ekspedycja Amundsen – wyzwanie Antarktyda? Wyświetl w wątku >>
0 0