Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika qst

qst

#6310179 Napisano: 12.01.2017 12:07:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

tyle lat na forum i tyle konkursowych zakupów na jeden paragon?? No rany nie rób tak emotka Pogadaj z Pania , niektóre agencje są skłonne odeslać paragon, lub zatrzymać go i odesłać paragon w razie kolejnej wygranej emotka


To był powrót do konkursów w roku 2016 bo jakoś cały rok nie było czasu pograć. I po prostu tego nie przemyślałem w  porę  emotka  Pomyślałem o tym dopiero po zapłaceniu emotka
Tak patrzyłem te konkursy i rzeczywiście została ewentualnie rezerwa Komis. W Kamisie do odbioru nagrody potrzeba odesłać oryginał paragonu czy kopie lub zdjęcie na email? Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6310035 Napisano: 11.01.2017 23:14:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki wielkie za odpowiedz emotka
w takim razie odsyłam, ale na wszelki wypadek zrobiłem sobie kopie emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

qst

#6310029 Napisano: 11.01.2017 22:35:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Muszę wysłać stary paragon (tzn z 22.10.2016) z owocowej loterii Herbapolu, na jednym paragonie mam produkty także na inne konkursy/loterie i chciałem zapytać czy w tych konkursach już po wszystkim i nie ma co liczyć na nagrodę np z rezerwy? Nagroda z Herbapolu to bon 30 zł i dlatego wcześniej tego paragonu nie odesłałem bo liczyłem że może z innych konkursów wpadnie coś lepszego, w tygodniu zadzwoniła Pani z prośbą o wysłanie paragonu z konkursu Herbapolu.

na paragonie są:
- Herbata i syrop na wspomniany konkurs
- Prince Polo na loterie "Bądź sobą od stóp do głów"
- 2 ketchupy Pudliszki (na które wygrałem podkładki) Konkurs "Kup ketchup Pudliszki i wygraj"
- 2 produkty Vegeta na konkurs Vegety "Wygrywanie przez gotowanie"
- 2 produkty Kamis Loteria "Kamis Smaki 25-lecia"
- Ferrero Rocher Loteria "Tysiąc i jedna nagroda"
- Loteria GRAAL
- Kinder Bueno na "Podróż do świata Bueno"
- Mentos na "Los mentos" 

Myślicie że można ten paragon już odsyłać czy może się jeszcze do czegoś przydać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6309524 Napisano: 10.01.2017 15:51:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeśli się nie mylę to gdy wartość nagrody jest większa niż 700 zł z kawałkiem to muszą odprowadzić za Ciebie podatek od tej nagrody także w takim wypadku chyba PESEL jest potrzebny, Jeśli nagroda jest mniejsza to raczej nie będzie im potrzebny. Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

qst

#6307824 Napisano: 04.01.2017 23:03:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
erot napisał(a):

qst napisał(a):

moim zdaniem wszystkim wam wypłacą bo ich izba celna pogrąży, no chyba że komuś udowodnią że osoba która wygrała nie istnieje lub oszukała w jakiś inny sposób -nie mówię że ktoś z was coś oszukał lub na jakieś fałszywe dane wygrał ale chyba o to im chodzi, tylko dość nie udolnie się do tego zabrali (chociaż jeśli ktoś taki był to niech się nie dziwi że agencja próbuje coś z tym zrobić - bardzo dobrze niech robią tylko bardziej "udolnie" emotka  )  

Chociaż z drugiej strony może i nie tak nieudolnie, nagród było 1000, nie wszyscy zaglądają tu na forum nie wszyscy wchodzą na ich fanpage, pewnie jest jakaś część podejrzanych wygranych, dostali e-mail że muszą iść do notariusza a np osoba która wygrała nie istnieje i ktoś wygrał na kilka takich nieistniejących osób i po prostu się wystraszy i nic z tym nie będzie robił, nagroda przepada a kasa zostaje u organizator. Agencja na koniec terminu wypłaca nagrodę tylko tym którzy do nich napisali/zadzwonili że nie będą chodzić po notariuszach bo nie muszą itp oraz tym którzy do notariusza poszli.
Uczestnicy zadowolenie bo kasę dostali, agencja zadowolona bo część kasy została u nich. Tylko oszuści którzy się wystraszyli i do nich nie zgłosili w tej sprawie zostają z niczym


Według prawa nie mogą wypłacić tylko tym którzy się odezwą, a innych zdyskwalifikować chyba, że napiszą oddzielnego maila gdzie potwierdzą, że wystarczy takie mailowe oświadczenie i że doładują karte tylko po upewnieniu że dana osoba ją itrzymała.
Ogólnie mają czas do jutra tak naprawdę, bo potem mamy długi weekend i minie termin wyznaczony w ich mailach. 

Mogą nie mogą, jeśli ktoś się o swoje nie upomniał mogą sobie założyć że oszukał. Jak taki oszust nie zagląda na forum czy na ich fb to skąd będzie wiedział że innym wypłacili?  emotka  da sobie spokój i o nagrodzie zapomni, oszuka w innym konkursie i tam sobie odbije stratę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6307806 Napisano: 04.01.2017 22:20:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
moim zdaniem wszystkim wam wypłacą bo ich izba celna pogrąży, no chyba że komuś udowodnią że osoba która wygrała nie istnieje lub oszukała w jakiś inny sposób -nie mówię że ktoś z was coś oszukał lub na jakieś fałszywe dane wygrał ale chyba o to im chodzi, tylko dość nie udolnie się do tego zabrali (chociaż jeśli ktoś taki był to niech się nie dziwi że agencja próbuje coś z tym zrobić - bardzo dobrze niech robią tylko bardziej "udolnie" emotka  )  

Chociaż z drugiej strony może i nie tak nieudolnie, nagród było 1000, nie wszyscy zaglądają tu na forum nie wszyscy wchodzą na ich fanpage, pewnie jest jakaś część podejrzanych wygranych, dostali e-mail że muszą iść do notariusza a np osoba która wygrała nie istnieje i ktoś wygrał na kilka takich nieistniejących osób i po prostu się wystraszy i nic z tym nie będzie robił, nagroda przepada a kasa zostaje u organizator. Agencja na koniec terminu wypłaca nagrodę tylko tym którzy do nich napisali/zadzwonili że nie będą chodzić po notariuszach bo nie muszą itp oraz tym którzy do notariusza poszli.
Uczestnicy zadowolenie bo kasę dostali, agencja zadowolona bo część kasy została u nich. Tylko oszuści którzy się wystraszyli i do nich nie zgłosili w tej sprawie zostają z niczym Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6307794 Napisano: 04.01.2017 21:50:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
wredzia napisał(a):

Może ktoś z konkursowiczów pracuje w PR, albo pisze jakieś artykuły? Sądzę, że ta kwestia nadaje się do nagłośnienia. Niech się wszyscy dowiedzą jak nie należy organizować loterii i postępować z konsumentami. Takiej szambiastej loterii jak ta ostatnia z Ferrero to jeszcze nie widziałam.  emotka  Lepsze niż afera z samochodami z Lidla, albo loteria paragonowa.

Jestem troche nie na czasie i moge zapytac o co chodzi z samochodami z Lidla lub loteria paragonową? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6307725 Napisano: 04.01.2017 18:22:07 w Informują
Teekane SMS przed chwila tylko nie wiem jeszcze co bo noe mogę znaleźć wynikow Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6307682 Napisano: 04.01.2017 16:35:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
co takiego było w tym komentarzu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6307673 Napisano: 04.01.2017 16:24:28 w Nasze wygrane w minionym roku
Ciekaw jestem ile samochodów wpadło w 2016 na forum emotka
Ja w 2016 "obudziłem" się dopiero koniec listopada początek grudnia emotka  wpadły tylko: dwa tablety z drGerard, jeden tablet z hoopa, heineken, 200 zł od smolara coca cola w delikatesach centrum, 30 zł na herbatę z herbapolu, 1500 zł shell na paliwo emotka  to chyba wszystko tak z pamieć emotka
Tego roku postaram się nie przespać i zgarnąć więcej. Cały czas poluje (polujemy) na auto dla narzeczonej emotka
No i przydałaby się znowu jakaś wycieczka żeby trochę wypocząć... Wyświetl w wątku >>

qst

#6307669 Napisano: 04.01.2017 16:09:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
alea napisał(a):

qst napisał(a):

Ferrero na fb napisało to samo co w meilach do niektórych emotka  czyli tak naprawdę nadal nic nie wiadomo. Mimo że nie wygrałem to się przyglądam i jestem ciekaw jak to się skończy emotka

Był wpis i sie zmył  emotka
Nadal nic nie wiadomo  emotka

Właśnie przed sekundą chciałem zobaczyć co tam się dzieje na ich fanpage a tu patrze nie ma posta emotka  sami chyba nie wiedzą co zrobić emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6307643 Napisano: 04.01.2017 14:45:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ferrero na fb napisało to samo co w meilach do niektórych emotka  czyli tak naprawdę nadal nic nie wiadomo. Mimo że nie wygrałem to się przyglądam i jestem ciekaw jak to się skończy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6307639 Napisano: 04.01.2017 14:39:38 w NA CO CZEKAMY?
Amundsenvodka - zgłoszenia do 31.12 wyniki nie wiem do kiedy Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6307534 Napisano: 04.01.2017 11:51:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w los Mentos wszystkie nagrody były tylko w bramkach? Żadnego losowania nic? Można opakowania wyrzucać?  Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6307513 Napisano: 04.01.2017 10:58:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Heineken z ostatniego dnia, na razie tylko dla obdarowanego. UPS Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6306784 Napisano: 02.01.2017 16:44:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

ja liczyłam że 31.12 otworzą więcej bramek i te nagrody które z jakiś powodów nie zostały wcześniej rozdane  to dodatkowo w Sylwestra je przykażą i ja będę mogła wygrać - wiec wysłałam ponad 20 zgłoszeń  31.12 i NIC nie wygrałam  emotka
w sumie na ok 50 wysłanych zgłoszeń ZERRROOOO wygranej w tej NIEWYPASIONEJ loterii - uważam loteria do kitu emotka

u mnie około 120 zgłoszeń w całej loterii i PUSTO ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6305656 Napisano: 29.12.2016 16:37:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
1500 zł na paliwo shell z fotograficznego konkursu mikolajkowego emotka Wyświetl w wątku >>

qst

#6305566 Napisano: 29.12.2016 13:03:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
100zł w groszku
Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

qst

#6305564 Napisano: 29.12.2016 13:02:07 w Informują
Loteria białe Święta w Groszku informuje
Smolar, SMS, 100zl Wyświetl w wątku >>
0 0