Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika qst

qst

#6148636 Napisano: 21.01.2016 16:19:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
produkty glade i iRobot z paczki sprzataczki Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6148400 Napisano: 21.01.2016 09:54:50 w Czy informują/ informowali?
Ewelinka1806 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

czy wygral ktos w nescafe?

Niestety nie... Chyba każdemu wyskakuje próbuj dalej...

Ktoś wygrał 100 zł ale na zmyslonym paragonie emotka  A ktoś inny pisał chyba że dwa razy trafił 100 Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6148280 Napisano: 20.01.2016 22:30:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ok teraz rozumiem emotka
co do IQ Marketing to akurat przy konkursie Belvita gdzie był do wygrania samochód to wiem ze główny laureat nie spełnił wymogów regulaminu a samochód jednak został wydany dla któregoś z laureatów rezerwowych, więc chyba jednak się nie bawią w takie gierki emotka   ale kto wie...100 tyś kusi emotka  no ale fakty są co do nieuczciwych konkursowiczów a z drugiej strony to pewnie nigdy się nie dowiemy jak to jest emotka

a co do innych agencji to często nie ma podanych wyników.... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6148278 Napisano: 20.01.2016 22:25:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
skoro nagrodzony i odesłany to już mieli by go u siebie emotka  wiec jaki problem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6148273 Napisano: 20.01.2016 22:21:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Ewentualnie ktoś mógłby celowo "losować" podejrzane zgłoszenia emotka

To tylko przypuszczenia, a po drugiej stronie są fakty - ludzie wysyłają fałszywe zgłoszenia Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6148262 Napisano: 20.01.2016 22:08:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vivacia napisał(a):

Uch... poważnie 100 tys. zł z Milki poszło na rzecz organizatora? W tym IQ Marketing muszą żyć jak pączki w maśle. Co loteria, to połowa nagród zostaje w ich łapkach... Nic tylko agencję marketingową zakładać emotka
I jakoś nie jestem w 100% przekonana, że to wina tylko "nieuczciwych" uczestników loterii...

Wiec kogo to wina? emotka

No ewentualne ktoś mógł nie zauważyć emaila o wygranej... Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6148147 Napisano: 20.01.2016 17:06:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szkoda fotelików emotka  czyli paragony mogę już wyrzucić emotka
a jeszcze bardziej szkoda 100 tysięcy zł. Ale może następnym razem mi się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6148131 Napisano: 20.01.2016 16:30:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

joan napisał(a):

qst napisał(a):

Z kolei w loterii fioletowej strony od milka nie została wydana nagroda główna 100 tysięcy zł ponieważ laureat główny oraz dwóch laureatów rezerwowych nie spełniło regulaminu emotka   (...)

Co? No nieźle... a to nie losują do skutku?

nie, akurat tu był jeden laureat główny i dwóch rezerwowych, żeby mieli losować do skutku to patrząc na to, to mogliby tym jednym konkursem zajmować się do końca roku emotka   a tak 100 tysięcy poszłooo... emotka

https://loteria.f...iezcy/nagroda-glowna Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6148125 Napisano: 20.01.2016 16:09:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

arya napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

arya napisał(a):

edzia21 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Tak na chybił trafił wpisałam w nascafe byle jakie dane zakreciłam kubkiem i 100zł przepadło.......może w końcu zagrać w toemotka Zapisałam o której godzinie z minutami i sekundami....

swoją drogą...ciekawe ile osób praktykuje takie zagrywki emotka

Chyba dla rozrywki, też sobie pokręcę emotka Dżizys, to się nie dzieje naprawdę emotka

Dżizys dlaczego????Nie rozumiem....Może Ciebie stać na kilka paragonów do tego konkursu-mnie nie-a nagrody super....Zapewne jest dużo osób takich jak ja którzy spróbowali...Może bramki otwierają się codziennie o tej samej porze.... i może jest teraz szansa na wygraną......

Nie wiem czego nie rozumiesz. Regulamin "wspomina" o zakupie produktów promocyjnych i podaniu w zgłoszeniu danych z paragonu, a nie zmyślonych bzdetów. Wiele nagród nie zostanie wydanych, bo pewnie niejeden wpadł na taki genialny pomysł, żeby sobie "popróbować". Strasznie mnie irytuje takie podejście. Nie gram bez paragonów, a jak mnie nie stać na zakup-odpuszczam. Jak się ma szczęście, to się wygrywa jednym zgłoszeniem (znam to z autopsji). Ot takie mam spaczone podejście. 

I ja muszę się zgodzić z tym podejściem. Owszem do świętych nie należę i zdarzyło mi się grać bez paragonu- ale w konkursach gdzie nie trzeba ich podawać ...a loteria- masakra-np. po przekrętach ludzi z paragonami   w loterii z niebieskim misiem auto nie zostało wydane- bo to loteria i nie ma tam ponownych losowań -(chyba że regulamin jasno o tym pisze )....dlatego ludzie tak naskoczyli na Ciebie-uznali ze tym sposobem odebrałaś szansę na nagrodę - która nie zostanie w ogóle wydana ..a loteria jak sama widzisz droga inwestycja

Z kolei w loterii fioletowej strony od milka nie została wydana nagroda główna 100 tysięcy zł ponieważ laureat główny oraz dwóch laureatów rezerwowych nie spełniło regulaminu emotka  naliczyłem jeszcze że w tej loterii przepadło 12 smartphonów, 15 tabletów, 11 puf, 8 słuchawek, 19 walizek emotka

a skoro już mowa o niebieskim misiu, ktoś wie co z pozostałymi fotelikami? z ostatniego etapu widzę tylko 4 zwycięzców, reszta przepadła? Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6146611 Napisano: 18.01.2016 08:32:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

asper01 napisał(a):

Halls przedłużyło promocję, a ja nadal nigdzie nie widzę promocyjnych opakowań...

Widziałam w Auchan i w C4.

W Auchan nie byłem, fakt, a w C4 widziałem tylko na początku promocji wieki temu. Potem już nic... No trudno, ich sprawa;)

Wczoraj widziałem w pss społem promocyjne opakowania ale myślałem ze juz po wszystkim. Całkiem zapomniałem o tej loterii, na początku wysłałem jakieś zgłoszenie ale nie wiem czy mam jeszcze opakowanie emotka  jak coś trzeba mieć w razie wygranej?

Juz widzę w reg. Ze trzeba mieć owijke oryginalna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6146588 Napisano: 18.01.2016 00:10:40 w SZUKAM....
Szukam informacji czy dużo osób z forum gra w Nescafe zakręć kubkiem po nagrody.
Jeśli jest trochę takich osób może by założyć temat w ktorum będziemy wpisywać datę i godzinę swojego zgłoszenia z informacja czy była nagroda czy nie (poszukamy otwartych bramek) nagród jest sporo, wychodzi średnio po 22 nagrody dziennie czyli praktycznie co godzinę nagroda. Może uda się wywnioskować kiedy i jak często bramki są otwierane. A nawet jeśli nie to zawsze widząc ze ktoś przed chwila wysłał zgłoszenie i nie wygrał, będzie można zdecydować czy swoje zgłoszenie wysyłać teraz czy jeszcze trochę poczekać.
Ja nowego tematu założyć nie mogę więc jeśli myślicie że to miało by sens i było by jakieś zainteresowanie tematem to może ktoś taki założy. 
Jak narazie wysłałem jedno zgłoszenie dokładnej godziny nie pamiętam ale wczoraj (17.01) niedługo po północy i było pusto. Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6146066 Napisano: 15.01.2016 21:01:23 w Smolar
Ja mam ze strony smolara Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6146036 Napisano: 15.01.2016 20:11:09 w Smolar
luko922 napisał(a):

defed napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy ktoś ma zamiar do nich pisać w tej sprawie? emotka emotka

e tam pisać - dzwonić - w godzinach urzędowania emotka  ja tam lubię z nimi pogadać, mili są  emotka

Ja sobie tu narzekam, ale wstyd mi trochę dzwonić. Bo to jednak za darmo dostałem (wygrałem) to nie mam co narzekać. A jednak niesmak pozostał, bo jednak iWatch to nie jakiś tam marny smart watch emotka . Ale pewnie mają prawo sobie zmieniać regulamin, więc trudno.

Nagrody nie są za darmo tylko za udział w konkursie, w tym przypadku zakup piwa, wymyślenie hasła, wysłanie smsa, podanie danych i zgoda na marketing, to Twój wkład w uzyskanie nagrody wiec na pewno nie jest za darmo... A w regulaminie chyba nie ma zapisi o możliwości jego zmiany w trakcie konkursu a tym bardziej po  :) (konkurs trwał do 6 stycznia i mam plik regulaminu pobrany 6 stycznia w którym był jeszcze IWatch, gdybym wygrał bym do nich dzwonil Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6146026 Napisano: 15.01.2016 20:01:01 w Smolar
No raczej nie powinni zmoeniac regulaminu i nagród po zakończeniu konkursu, szczególnie że zmienili nagrody na gorsze Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6146019 Napisano: 15.01.2016 19:49:19 w Smolar
Ja mam regulamin z 6 stycznia jest w nim iWatch Sport za  1699zl Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6145558 Napisano: 15.01.2016 11:44:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mata silikonowa ze świątecznej loterii Winiary, GLS Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6145511 Napisano: 15.01.2016 11:12:05 w SZUKAM....
Wydawało mi się ze zaglądałem wszędzie emotka  ale może przeoczyłem, musze jechać poszukać jeszcze raz. Dzięki za podpowiedzi gdzie szukać Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6145488 Napisano: 15.01.2016 10:52:07 w SZUKAM....
Czy u was w Biedronkach są promocyjne 4paki Black? Byłem w trzech i nie znalazlem Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6145159 Napisano: 14.01.2016 18:32:13 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

goralmac napisał(a):

ten zywiec z c4 dzwonił już czy nie? Nie wiem czy cactus mi na ręce wyrośnie czy przed blokiem

nikt się nie chwalił, jeszcze... Też lubię i wyczekuję kaktusa emotka

Kaktus już odjechał emotka  

Serio? emotka  A ktoś z forum będzie się woził?

Zobacz sobie do wątku "carrefour"

Nie wszyscy maja dostęp do tego wątku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

qst

#6144362 Napisano: 13.01.2016 14:43:36 w SZUKAM....
tsiknias napisał(a):


szukam kontaktu  telefonicznego do organizatora loterii Paczka Sprzątaczka?

+48 22 377 10 80 Wyświetl w wątku >>
0 0