Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xpac

xpac

#6840595 Napisano: 26.01.2022 17:51:45 w Zdjęcia naszych wygranych
Nie wiem czy ktoś wstawiał... plus były do tego kieliszki Wyświetl w wątku >>

xpac

#6829946 Napisano: 10.12.2021 13:51:23 w moje dzisiejsze wygrane :)

xpac

#6792348 Napisano: 01.07.2021 17:26:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
freyja88 napisał(a):

avanti99 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

freyja88 napisał(a):

donia7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

edith napisał(a):

Wczoraj  o 22 kurier przyjechał z rowerem z Hortexu. Gaduła opowiadał " Pani zwykły człowiek nie wygra, sami konkursowicze z jakiegoś forum..a w Rybniku jak facet otworzył garaż to same wygrane  rowery emotka Przyznać się który  to taki emotka

Może nasz ninja wszechmogący?  emotka

Ninja z zupełnie innych okolic, poza tym jak wiele razy podkreślał, ma 3 rowery wygrane emotka

To jakiś patologiczny zbieracz być musiał. normalny, porządny konkursowicz rower bierze dla siebie, rodziny a resztę opycha na OLX emotka

może kolekcjoner - tak jak ja bym zbierała stare klasyczne auta jakbym była "miljonerką", albo za wysoko ceni dwuślady i nie schodzą emotka  

taa, mi tez kurier kiedys przyniosl kocyk pamietam to byla moja pierwsza nagroda, jakis poliestrowy za 50 zeta od smolara, oczwiscie dokumentow do podpisania jakbym testament pisala, przejeta wypelniam-wiadomo-pierwszy raz. a kurier - ciagle Ci ludzie wygrywaja, powie Pani jak Pani ten koc wygrala. Matko jedyna, czulam sie zazenowana. Zaczerwienilam sie i nic nie powiedzialam. Z drugiej strony ludzie po prostu gadaja na podstawie tego co widza, byc moze tam jest wlasnie jakis pasjonat rowerowy, moze ma nawet biznes np naprawa rowerow), wygral sobie milosnik rower a tutaj kurier juz robi z niego milionera rowerowego. Tak samo facet, ktory robil u mnie w miescie remont rozprawial o tym kto wygral 6, bo zalozy sie ze ten i ten (bo skad ma kase na dom i wykonczenie!!!!). Podobno kazdy o tym w miescie plotkowal. Oczywiscie sprawdzilam na stronie lotto i zadna wygrana NIGDY nie padla w tym miescie. Takie to wiesci.

Im konkursowicz z większym stażem, tym odpowiedzi krótsze. Kiedyś się jakby "tłumaczyłam" z wygranej, dziś mówię: Się gra, się ma emotka

Konkursowicza z dłuższym stażem już nie pytają "jak, znowu, kiedy, za co" tylko przywożą i jadą dalej emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6785958 Napisano: 05.06.2021 09:55:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rencia163 napisał(a):

Czy szukał ktoś może w internecie modelu tego fotela z Euro sklepu? Mi nie udaje się znaleźć. A wydaje mi się że jego wartość jest większa niż regulaminowe 400zł. 

za tani afera, za drogi afera emotka   Wyświetl w wątku >>

xpac

#6784302 Napisano: 27.05.2021 18:24:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ramaja napisał(a):

i nie wyświetla się na stacjonarnym ale na telefonie tak dziekuję

wyłącz AdBlocka  Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6782787 Napisano: 20.05.2021 21:47:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wraithbeauty napisał(a):

W konkursie Visa ktoś tu w ogóle wygrywa? Od początku loterii widziałem tylko 3 wpisy.. w sumie załóżmy ze 1.000.000 ludzi dziennie zapłaci karta to ile losów to jest praktycznie jak trafienie 6 w lotto emotka

No dokładnie tak jak piszesz, także sie nie dziwi ze 3 wygrane na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6778844 Napisano: 03.05.2021 10:39:49 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
eee2021 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy wszyscy dostali już figurki z kinder?


ja nadal czekam emotka

A ktoś dostał już? Sporo czasu minęło od wygranej u mnie też jeszcze brak Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6778003 Napisano: 27.04.2021 23:25:49 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam kartę to MediaExpert 500zł wygraną w T-mobile PW  Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6777015 Napisano: 22.04.2021 15:00:45 w Informują
Informują z Loteria "125 lat Jacobs"

Rodzaj powiadomienia: Telefon
Dodatkowe informacje:
125zł Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6777003 Napisano: 22.04.2021 14:23:46 w Czy informują/ informowali?
anialistopad napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

xpac napisał(a):

anialistopad napisał(a):

xpac napisał(a):

hej, z czym może dzwonić Unique ONE? odebrałem i Cisza w słuchawce, ale pewnie jeszcze będą dzwonić

Winiary?

czyli Nagroda główna: Nissan Juke albo 7 0000 zł - 1 szt. ? wątpię emotka

Teraz weryfikują paragony majonezu z początku marca więc może może tj znajomy pomyliłeś paragony

Emaile wysyłają jak jest coś nie tak,nie dzwonia

a może to już Visa? Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6776991 Napisano: 22.04.2021 13:55:18 w Czy informują/ informowali?
anialistopad napisał(a):

xpac napisał(a):

hej, z czym może dzwonić Unique ONE? odebrałem i Cisza w słuchawce, ale pewnie jeszcze będą dzwonić

Winiary?

czyli Nagroda główna: Nissan Juke albo 7 0000 zł - 1 szt. ? wątpię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6776988 Napisano: 22.04.2021 13:51:40 w Czy informują/ informowali?
hej, z czym może dzwonić Unique ONE? odebrałem i Cisza w słuchawce, ale pewnie jeszcze będą dzwonić Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6776691 Napisano: 20.04.2021 21:50:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agni5h napisał(a):

A czy z loterii Visy ktoś coś wygrał w ubiegłym roku?

Losowanie chyba dopiero w maju . Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6776084 Napisano: 16.04.2021 23:23:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

xpac napisał(a):

joan napisał(a):

anaesth napisał(a):

Podróż za jeden uśmiech? emotka Chyba tak to się nazywało. Byłam chyba w 2017. Super sprawa emotka

A w temacie loterii z gruchotami... Lepiej dla nas wszystkich, bo jak nagroda główna nie kusi, to nie będziemy kupować tego badziewnego napoju emotka


Tak, to chyba akcja "Podróż za jeden uśmiech" emotka Ale mnie ciągnie do Białegostoku i w te okolice emotka W maju planujemy ok. 20 km po Puszczy Białowieskiej, jakaś specjalna trasa o świcie z przewodniczką, się nie mogę doczekać emotka

A powiem Ci, że mnie kusi zagrać, chociaż napoju tego nie piłam nigdy. Ale na złość Smolarowi bym zagrała, żeby przy odbiorze kluczyków powiedzieć im wprost: "To sem ja, joan z e-konków!" emotka

Zapraszam, oprowadzę po najlepszych miejscówkach, a i spanie sie jakiss znajdzie emotka  Duch Puszczy doda animuszu :)

i ja! i ja! mogę dołączyć? emotka   emotka

Jasne! Jakoś się pomieścimy, ale ja śpię w środku :) Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

xpac

#6776075 Napisano: 16.04.2021 22:36:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

anaesth napisał(a):

Podróż za jeden uśmiech? emotka Chyba tak to się nazywało. Byłam chyba w 2017. Super sprawa emotka

A w temacie loterii z gruchotami... Lepiej dla nas wszystkich, bo jak nagroda główna nie kusi, to nie będziemy kupować tego badziewnego napoju emotka


Tak, to chyba akcja "Podróż za jeden uśmiech" emotka Ale mnie ciągnie do Białegostoku i w te okolice emotka W maju planujemy ok. 20 km po Puszczy Białowieskiej, jakaś specjalna trasa o świcie z przewodniczką, się nie mogę doczekać emotka

A powiem Ci, że mnie kusi zagrać, chociaż napoju tego nie piłam nigdy. Ale na złość Smolarowi bym zagrała, żeby przy odbiorze kluczyków powiedzieć im wprost: "To sem ja, joan z e-konków!" emotka

Zapraszam, oprowadzę po najlepszych miejscówkach, a i spanie sie jakiss znajdzie emotka  Duch Puszczy doda animuszu :) Wyświetl w wątku >>

xpac

xpac

#6771458 Napisano: 22.03.2021 21:48:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

asper01 napisał(a):

superloser napisał(a):

Persile byly po 24zl z groszami (proszeki i te kapsulki)
Silan by po 11zl z kawalkiem - tez rozne zapachy

I byly TU dyskusje i nawet Ktos pytal organizatora ... 
I bylo w Regulaminie DWA rozne, nie jak u Smolara min. 2 rozne produkty Unilever w ITM za min 15zl.

I tak z ciekawosci, maja tam rezerwe czy zostaja u nich te niewydane?


Nie mają... 

Regulamin był wałkowany- DWA RÓŻNE produkty za kwotę co najmniej 35 zł i takie produkty w tym czasie były  dostępne w Auchan, nawet idealnie pasowały do ceny, ale.....
w efekcie mądrzejsi od Regulaminu stracą nagrody, pozbawili szans innych a Agencji w to graj

to są te 2 różne produkty, które dawały 35 zł. emotka  
22,98 + 9,99 = 35.
Przeszukałam całą półkę, droższych produktów nie było, więc dobrałam kolejny, jak się później okazało niezgodnie z regulaminem.

Info od organizatora "Należy kupić dwa różne produkty czyli np. Persil i Silan za minimum 35zł." Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

xpac

#6766901 Napisano: 26.02.2021 19:41:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

I co dodzwonil się ,ktoś do tej agencji od Persil Auchan i może powiedzieć jak oni rozumieją swój regulamin?

Dzwoniłem - nikt nie raczy nawet odebrac tel, napisałem maila, odpiszą pewnie po konkursie lub wcale emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6766681 Napisano: 25.02.2021 17:09:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

xpac napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Auchan musi być koniecznie Persil plus silan czy może być Persil proszek i Persil kapsułki? Pytał ich ktoś,bo nie mogę się tam dodzwonić?

no mam nadzieję, że obojętnie bo dzisiaj kupiłem 4x Silan, ale widzę, że chyba dałem ciała, bo mam cztery produkty takie same na kwotę 40zł, a piszą "2 (dwa) różne produkty spod marki " ehhh 

Wydaje mi się, że trzeba kupić 2 różne marki (po 1 produkcie)...i tym kierowałam się podczas zakupów. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to jak najbardziej - piszcie i pytajcie emotka

Cholercia, jutro dzwonię, szkoda mi tych 40zl ... Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6766672 Napisano: 25.02.2021 16:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Auchan musi być koniecznie Persil plus silan czy może być Persil proszek i Persil kapsułki? Pytał ich ktoś,bo nie mogę się tam dodzwonić?

no mam nadzieję, że obojętnie bo dzisiaj kupiłem 4x Silan, ale widzę, że chyba dałem ciała, bo mam cztery produkty takie same na kwotę 40zł, a piszą "2 (dwa) różne produkty spod marki " ehhh  Wyświetl w wątku >>
0 0