Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xpac

xpac

#6717355 Napisano: 22.07.2020 10:21:18 w moje dzisiejsze wygrane :)

xpac

#6716660 Napisano: 18.07.2020 20:23:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie tak dawno zmywarka Bosch z zestawem produktów Finish - Rossman Wyświetl w wątku >>

xpac

#6715889 Napisano: 14.07.2020 23:48:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Czy kto nie mógł tak jak ja wysłać sms na Carrefour RADI/OFF?
Próbowałam też bez polskich znaków i bez znaków specjalnych.

Może zrobiłaś literówkę tak jak powyżej? Radi zamiast RAID emotka

haha zrobiłam, ale za dziesiątym razem jak czytałam co można zmienić to poprawiłam emotka  więc to nie to

a moze masz tak dlugi sms ze przekształcilo ci go w MMS i w tedy nie wyslesz Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6715794 Napisano: 14.07.2020 14:47:25 w Czy informują/ informowali?
ivanotta napisał(a):

rossmann finish wszystko na sam koniec rzuci czy ktoś już miał info?

W miarę na bieżąco  emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

xpac

#6703111 Napisano: 15.05.2020 09:34:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wpisy odnośnie plagiatu zniknęły z FB - skasowali czy jak ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6694548 Napisano: 02.04.2020 23:13:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

czy w hochland liczy sie tylko opakowanie czy trzeba miec tez paragon?

Z regulaminu wynika, że wystarczy opakowanie z kodem:
"zachować fragment opakowania Produktu Promocyjnego wraz z Kodem, przy czym treść, Kodu powinna być widoczna oraz tożsama z Kodem, który Uczestnik zgłosił do Loterii" Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

xpac

xpac

#6690408 Napisano: 16.03.2020 19:47:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogala napisał(a):

[quote=magie1982]

rogala napisał(a):

izkak napisał(a):

rogala napisał(a):

Góralki zawieszają konkurs na 2 tygodnie https://www.konkurs.wafelkigoralki.pl/

Jest jakieś info na stronie? Nie mogę znaleźć  emotka

tak, po wejściu na stronę wyskakuje komunikat

U mnie nie wyskakuje

Komuniakt wyskakuje od razu po wejściu na stronę, moze wylaczcie adblocka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6688516 Napisano: 07.03.2020 19:07:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
forrrum napisał(a):

kumulacja napisał(a):

https://lodz.tvp....ochody-dla-znajomych

LIDL: "W tej chwili badamy sprawę i poprosiliśmy Medias Mobile o przedstawienie dodatkowych informacji i materiałów. W zależności od wyników naszego badania podejmiemy dalsze decyzje."

Czy ktoś zna dalszy ciąg? emotka

2010-07-09 - hmmm po 10 latach raczej ciężko będzie teraz cokolwiek znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6688137 Napisano: 05.03.2020 15:38:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

jokan napisał(a):



4. Zdziwię Was, ale poza forum e-konkursy również istnieje świat emotka I to, że całe szacowne grono ma już całą paletę maskotek u siebie, nie znaczy, że cała Polska też emotka

W sumie żebym nie miał ich, aż pod sufit to może i bym zagrał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6685807 Napisano: 26.02.2020 09:46:58 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

xpac napisał(a):

pikawka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Do wyjadaczy forumowych - jak wy robicie niektóre buźki, których nie ma na liście. Umiem zrobić tą emotka , ale potrzebuję np. takiej, która podpiera się pod brodą jakby mówiła hmmm.... Była chyba też kiedyś taka emotka co tańczyła i taka co wymiotowała emotka  Macie na nie kody?  emotka

Też chętnie skorzystam  emotka

hmmm
 

Nonie gadaj emotka a tak powaznie to przecież znam tą listę. Pytam o buźki spoza niej

Gadam gadam emotka  
Pokazałaś tam buźkę --->emotka która jest na liście rozwijalnej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6685790 Napisano: 26.02.2020 08:23:29 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Do wyjadaczy forumowych - jak wy robicie niektóre buźki, których nie ma na liście. Umiem zrobić tą emotka , ale potrzebuję np. takiej, która podpiera się pod brodą jakby mówiła hmmm.... Była chyba też kiedyś taka emotka co tańczyła i taka co wymiotowała emotka  Macie na nie kody?  emotka

Też chętnie skorzystam  emotka

hmmm
Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

xpac

#6685619 Napisano: 25.02.2020 13:21:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Napisze ktoś z jakiego numeru informują Kubuś Lewiatan ?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6683135 Napisano: 15.02.2020 20:57:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

thomasny napisał(a):

koper napisał(a):

thomasny napisał(a):

Witam, Czy ktoś brał udział w konkursie Continental? Dzisiaj ogłosili zwycięzcę za FB. W konkursie trzeba było stworzyć słowo najlepiej opisujące zimowe opony Continental. Wygrało słowo „Zajeździste”. Wybór moim zdaniem kontrowersyjny, bo nijak ma się do zimowych opon... Kto może proszę o komentarz pod postem z wynikiem konkursu: https://www.facebook.com/ContinentalPL/posts/535047560482096?comment_id=535656237087895¬if_id=1581784616724040¬if_t=feedback_reaction_generic

Skandal! Jak komisja konkursowa mogła wybrać hasło, które im się podoba? To jawna niesprawiedliwość.
To jest świetny pomysł, żeby zrobić teraz porządny dym na fb! Piszmy też, dzwońmy, wysyłajmy gołębie pocztowe do organizatora, sponsora, wszystkich dystrybutorów opon! Niech nas usłyszą! Niech wiedzą, że kreatywne konkursy budzą tyle emocji w narodzie.
Niech przy kolejnej promocji postawią na loterię, najlepiej taką z dużą ilością chińskich gadżetów. Wygra więcej ludzi, będzie sprawiedliwie.   emotka

Wyjaśnij mi, jak to hasło ma się do opon zimowych?

A dlaczego hasło nie ma się do opon zimowych? Czy o oponach zimowych nie można powiedzieć, że są super? O kawie nie możesz powiedzieć, że jest pyszna? Tylko koniecznie musi być KAWOWA a opona zimowa ma być ZIMOWA. To przecież takie masło maślane. "Zejździste" zapewne od słowa " cenzura" tylko zmodyfikowane tak, żeby kojarzyło się z jazdą. Jak Cię ktoś zapyta jak sprawują się te opony zimowe, to nie możesz powiedzieć, że są cenzura? Możesz. 

Dajesz popis desperackiej zawiści spowodowanej zazdrością. A namawianie do bojkotowania wyników to jeszcze bardziej żałosne zagranie. Miało wygrać słowo  i wygrało słowo. Nie filmik, nie zdjęcie, tylko słowo. Odnosi się do opon i do jazdy? Odnosi. Więc nie wiem w czym problem. Jakie słowo by Cię usatysfakcjonowało? Bałwaniaste? Dobrze, że nie poprosiłeś o dopisek w tych komentarzach, żeby odebrać nagrodę zwycięzcy i przekazać Tobie.

Ja to się tylko cieszę, że nie wygrało "dodaj do ulubionych" a hasło Zejździste jest cenzura emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

xpac

#6680891 Napisano: 07.02.2020 18:29:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

xpac napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy na konkurs persil Auchan mozna kupic 1 produkt za 23 zl? Stresuje mnie slowo "produkty" na plakacie.

No stress Bejbe emotka
"Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest dokonanie zakupów produktów marki Persil, w sieci hipermarketów Auchan, których lista stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu, za kwotę nie mniejszą niż 20,00 złotych brutto, dalej „Produkt Promocyjny”

Tylko że załącznik nr 1 to "Lista Auchan biorących udział w konkursie" trochę mają bajzel w regulaminie emotka


"w sieci hipermarketów Auchan, których lista stanowi załącznik do regulaminu" czyli wiadomix, że w załączniku są sklepy.
Pytanie dotyczyło tego, że w regulaminie jest użyte sformułowanie "produktów" i w związku z tym dylematu czy można kupić jeden produkt czy min. 2 skoro użyto liczby mnogiej.

Hmm i matura oblana emotka
Moim zdaniem wiadomix, że chodzi tu raczej o kwotę, a nie o ilość, nie ma stwierdzenia " przynajmniej 2 produktów " emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6680885 Napisano: 07.02.2020 18:02:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Czy na konkurs persil Auchan mozna kupic 1 produkt za 23 zl? Stresuje mnie slowo "produkty" na plakacie.

No stress Bejbe emotka
"Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest dokonanie zakupów produktów marki Persil, w sieci hipermarketów Auchan, których lista stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu, za kwotę nie mniejszą niż 20,00 złotych brutto, dalej „Produkt Promocyjny”

Tylko że załącznik nr 1 to "Lista Auchan biorących udział w konkursie" trochę mają bajzel w regulaminie emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6680668 Napisano: 06.02.2020 21:48:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś zna ta agencję POS Media Poland Sp. z o.o. ?? To jakiś odłam Smolara itp czy zupełnie nówka blaszka?:)  Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6680504 Napisano: 06.02.2020 14:02:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Niestety tylko Sensodyne III stopień Lidl Wyświetl w wątku >>

xpac

#6677707 Napisano: 27.01.2020 23:41:35 w Smolar
Monika11 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Na jakiej stronie sprawdza się karty  z Lidla ? Jutro miałam jechać na zakupy.....

Na głównej stronie, tak trochę niżej (pod napisem "sprawdź") jest kwadracik z napisem karty prezentowe. Link do strony z kartami.
https://www.lidl....-promocje/karta-lidl

Dzięki u mnie karta aktywna - saldo 100 zł emotka

Qurcze to tylko ja mam takiego pecha.... mam komunikat na stronie Lidl:
Saldo karty 0,00 PLN
Status karty Karta nieważna
Data ważności / Ważna do:31.07.2020 Wyświetl w wątku >>
0 0