Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xpac

xpac

#6574667 Napisano: 25.02.2019 12:05:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

xpac napisał(a):

margobb napisał(a):

darog napisał(a):

TIC TAC to jak informują?
Z ubiegłego tygodnia w pon? czy jakies inne 'etapy" czy za dni?

Za 2 etap bylo info dzisiaj
 - w regulamienie sa wypisane dokladne daty poszczegolnych etapów 

ciekawe czy głośniki tez rozdane, na razie wszyscy piszą o słuchawkach....

jeszcze głośników nie było 

a tylko ja dostaję informację "brak wygranej dla Twojego kodu" może przy wpisywaniu zgłoszenia zrobiłem jakaś literówkę w nazwisku.... ? Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6574653 Napisano: 25.02.2019 11:38:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

darog napisał(a):

TIC TAC to jak informują?
Z ubiegłego tygodnia w pon? czy jakies inne 'etapy" czy za dni?

Za 2 etap bylo info dzisiaj
 - w regulamienie sa wypisane dokladne daty poszczegolnych etapów 

ciekawe czy głośniki tez rozdane, na razie wszyscy piszą o słuchawkach.... Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

xpac

#6574259 Napisano: 23.02.2019 09:04:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrklucha napisał(a):

Mam pytanie dotyczące konkursów w ogólności: Jeżeli regulamin mówi, że "nagroda nie podlega obrotowi handlowemu", to znaczy, że nie mogę jej sprzedać, czy organizator nie może jej wymienić na coś innego? emotka  Wygrałem coś co nie jest mi do końca potrzebne i zastanawiam sie, czy mogę sprzedać, czy sobie zostawić.

Gdyby nie dało sie sprzedać,  to byś miala o polowe mniej ludzi grajacych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6573714 Napisano: 21.02.2019 15:42:21 w Informują
Z dzisiaj informacje mailowe z konkursu „Wypróbuj nowe innowacje od Fairy”. - zmywarka
Info w Spamie  Wyświetl w wątku >>

xpac

#6573713 Napisano: 21.02.2019 15:41:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzień dobry,
informujemy o wygranej  I rzędu w postaci zmywarki marki Electrolux ESF5512LOX  w konkursie „Wypróbuj nowe innowacje od Fairy”.
Informują mailowo - info w Spamie Wyświetl w wątku >>

xpac

#6571341 Napisano: 14.02.2019 20:03:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agata6 napisał(a):

mika287 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

To tylko ja nic nie wygrałam z tic tacow

ja też... emotka

I ja emotka

I ja też nic  emotka

I u mnie też nic a   tyle zgłoszeń wysłałam emotka

ej ej ej to nie jest dział do gorzkich żalów .... jak smutno to zapraszamy do https://www.e-kon...wygralem-to-juz-bylo Wyświetl w wątku >>

xpac

#6567458 Napisano: 31.01.2019 08:23:55 w Carrefour konkursy
u mnie nawet strona nie chce się pojawić  ;/
"Server Error in '/' Application.Runtime ErrorDescription: An exception occurred while processing your request. Additionally, another exception occurred while executing the custom error page for the first exception. The request has been terminated. " Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6558148 Napisano: 20.12.2018 00:01:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

czy w konkursie t-mobile mogę doładować ten sam nr dwa razy i wziąć udział dwa razy?

Przecież wystarczy przeczytać regulamin i wszystko będzie jasne:
". Do jednego doładowania może zostać przypisane tylko jedno Zadanie Konkursowe. W wypadku nadesłania przez Uczestnika więcej niż jednego Zadania Konkursowego
przypisanego do tego samego doładowania, w Konkursie weźmie udział tylko pierwsze
nadesłane Zadanie Konkursowe. W Konkursie biorą udział wszystkie Zadania
Konkursowe przesłane przez Uczestnika, do których zostało dokonane doładowanie
zgodnie z niniejszym ustępem, przy czym Uczestnik może otrzymać tylko jedną
nagrodę w Konkursie."
https://kierunekn...nagrody_T-Mobile.pdf Wyświetl w wątku >>

xpac

#6550620 Napisano: 25.11.2018 23:56:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

kurde..ACE nakupione w C4..a zgłoszenia do 20;00

przykre... ale jakże prawdziwe .... btw grafika konkursowa jest myląca, wynika z niej że jest 10x100zł ale w regulaminie jest wzmianka 10x1000zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6547195 Napisano: 14.11.2018 13:28:59 w Zdjęcia naszych wygranych

xpac

#6542915 Napisano: 30.10.2018 11:00:44 w Zdjęcia naszych wygranych
Niestety tylko młynek z Jacobs 

 Wyświetl w wątku >>

xpac

#6540990 Napisano: 22.10.2018 16:44:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

kammaro napisał(a):

@ darog
Smolar ma tez oficjalne konto. Pamietam, jak pytal nas, dlaczego na kreatywne jest wiecej zgloszen niz na loterie

Ciekawe. Naprawdę taka była konstrukcja pytania, tj - naprawdę napisali, że więcej mają na kreatywne niż na loterie? Czy jest szansa, że nie pamiętasz i było odwrotnie?

tak, jeśli chodzi o ścisłość to pytali dlaczego jest takie małe zainteresowanie loteriami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6540656 Napisano: 21.10.2018 16:26:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

maryam napisał(a):

Kto pomoże w Wszechkotach? Chcę dodac zdjecie i ciągle pokazuje -Opisz moc Twojego kota zawiera nieprawidłową wartość.    Dodam że ilośc znaków mam ok.

Wy nie macie problemu z dodaniem? emotka

Bo może masz dziwny znaks pecjalny dla przykładu jak kopiujesz cudzysłów z Worda to się na pewno skrzeczy. Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

xpac

#6540518 Napisano: 20.10.2018 21:16:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nav napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nav napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Napisano: dzisiaj o 17:30:15 #6540274nav
Posty na forum: 1
Z nami od: 19.10.2018
Punkty karne: 0/5
Konkursy dodane: RE: Informują
edzia21 napisał(a): Nadal idzie Kiri - smsy pół minuty temu Reszta w weekend  emotka  ???? Pan Tomek??

Do usług emotka

Szanowny Panie Tomku, nie tracimy czasu na klikanie po forum...tylko ładnie wysyłamy esemeski do rzeszy fanów produktów Pudliszki i serków Kiri   emotka

Bez "panie" poproszę emotka Wysyłałem wysyłałem, tylko wyskoczył nagle mały problem natury IT z certyfikatem SSL strony, na której są formularze - właśnie naprawiamy, do momentu naprawy SMSy wstrzymane niestety emotka

No dokładnie, coś się Wam z certyfikatem stało ale chyba wysłane formularze przechodzą?? Nie muszę wysyłać jeszcze raz ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6540390 Napisano: 19.10.2018 23:55:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
edith napisał(a):

Wpadły garnki z Pudliszek emotka

I u mnie garnuszki emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6538966 Napisano: 16.10.2018 20:29:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały już irobot ROOMBA z "Nagrody wymiatają":
Macie gwarancję lub cokolwiek innego, np oświadczenie o przekazaniu nagrody/list gratulacyjny w razie konieczności naprawy???
U mnie nic, sam sprzęt.
Proszę o odpowiedź.


Dziękuję Ci bardzo, nic takiego nie dostałam, ale może jeszcze doślą. Czy to wygrana z I czy II etapu ten mail?

Pierwszy etap emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6538938 Napisano: 16.10.2018 19:45:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały już irobot ROOMBA z "Nagrody wymiatają":
Macie gwarancję lub cokolwiek innego, np oświadczenie o przekazaniu nagrody/list gratulacyjny w razie konieczności naprawy???
U mnie nic, sam sprzęt.
Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry,Jeszcze raz gratulujemy wygranej w konkursie „Nagrody wymiatają”. Tak jak informowałam w poprzednim mailu, mieliśmy przypadki kradzieży odkurzaczy roomba z niektórych paczek. Postępowanie w tej sprawie jest w toku, jednak potrzebujemy ustalić, jakie numery seryjne miały zaginione odkurzacze.
Z tego względu bardzo prosilibyśmy Państwa o pomoc. Bylibyśmy wdzięczni za wysłanie numeru seryjnego (ciąg zaczynający się od liter KYN…) Państwa odkurzacza, w odpowiedzi na tego maila. 
Numer seryjny bardzo łatwo można zlokalizować na spodzie  biało-zielonego pudełka (tak jak widoczne na zdjęciu poniżej)
Lub poprzez wyjęcie w odkurzaczu zbiornika na kurz i odwrócenie odkurzacza do góry nogami ( tak jak przedstawione na grafice poniżej)

Z góry dziękujemy bardzo za pomoc.
PS  Do wszystkich z Państwa, którzy przesyłali zapytanie co do gwarancji: Jesteśmy w trakcie ustalania tego, na jakiej zasadzie będzie ona działać i również w tym przypadku potrzebny będzie nam numer seryjny Państwa odkurzacza. Wyświetl w wątku >>

xpac

#6537883 Napisano: 13.10.2018 11:57:48 w Biedronka
buziolek napisał(a):

cb656 napisał(a):

Biedronka w Chojnowie wprowadziła do oferty nowe pluszaki emotka

słodziak emotka

Myszka Marysia emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6535199 Napisano: 05.10.2018 12:21:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paolka napisał(a):

czy w promocji Sunlight kupujecie produkty tak aby kwota na paragonie miała przynajmniej 20 zł czy moze być 19.99?
W pierwszej akcji w Biedronce mi wyszło 19.98 i nie wiem czy przejdzie (wpisałam 20 bo mniej się nie dało) emotka

Właśnie o to w tym wszystkim chodzi - musisz kupić za 20zł, a produkt kosztuje 19,99zł i niestety musisz dokupić następny, aby aby było >20zł Wyświetl w wątku >>