Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ondine

ondine

#6781887 Napisano: 17.05.2021 13:02:15 w Kupię...
Kupię voucher do PrezentMarzeń itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6725091 Napisano: 27.08.2020 16:11:19 w GFK
aseret napisał(a):

jomasa napisał(a):

Od kwietnia nie mogę się z nimi skontaktować. Pisałam na różne adresy mailowe. Otrzymałam doładowanie, które było już wcześniej wykorzystane

Spróbuj na adres [email protected]   Ja w ubiegłym roku miałam ten sam problem i z tego adresu otrzymałam kod.

Ja podejmuję kolejną próbę kontaktu z nimi. Wciąż nie dostałam doładowania z kwietnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6721174 Napisano: 10.08.2020 19:36:29 w SZUKAM....
FBbeata7 napisał(a):

samuraj napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam informacji na temat konkursu z piwem, który ma czerwoną zawleczkę (wiem tylko, że nie jest to Żywiec). Dostałam zawleczki z kodami i nie wiem co to za konkurs... emotka
Kody mają 8 znaków, zawleczka czerwona.

hmm kozel moim zdaniem

To Lech, Kozel jest brązowawy.

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6721059 Napisano: 10.08.2020 12:59:08 w SZUKAM....
Szukam informacji na temat konkursu z piwem, który ma czerwoną zawleczkę (wiem tylko, że nie jest to Żywiec). Dostałam zawleczki z kodami i nie wiem co to za konkurs... emotka
Kody mają 8 znaków, zawleczka czerwona. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6714385 Napisano: 07.07.2020 11:08:56 w GFK
maciekjj napisał(a):

ondine napisał(a):

madzia34 napisał(a):

słuchajcie..pierwszy raz tak mam od wielu lat....nie dostałam kodu doładowujacego do tmobile z 17 grudnia....pisze do nich ale jakbym do sciany pisała...zero odzewu...ktos tak miał??

Mam tak właśnie. Próbowałam pisać, bez skutku. Czekam na doładowanie od kwietnia, zero odzewu, a ankiety wciąż przesyłają... Chyba po platformie...

Moje doładowanie do plusa zamówione na początku czerwca przyszło po 3 tygodniach jeszcze w czerwcu

To ja nie mam pojęcia o co w tym chodzi. I jak oni to realizują. Ale najważniejsze, czemu nie odpisują... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6714379 Napisano: 07.07.2020 10:54:32 w GFK
madzia34 napisał(a):

słuchajcie..pierwszy raz tak mam od wielu lat....nie dostałam kodu doładowujacego do tmobile z 17 grudnia....pisze do nich ale jakbym do sciany pisała...zero odzewu...ktos tak miał??

Mam tak właśnie. Próbowałam pisać, bez skutku. Czekam na doładowanie od kwietnia, zero odzewu, a ankiety wciąż przesyłają... Chyba po platformie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6517277 Napisano: 07.08.2018 22:38:13 w Ambasadorinnowacji - Philips
avanti99 napisał(a):

czesc, ja na Twoim miejscu z ogolnym serwisem nie wymienialabym e-maili, strata czasu. Udaj sie do najblizszego/autoryzowanego! serwisu( liste znajdziesz na stronie) Philips z protokolem - na protokole przekazania nagrody musi byc data. Rzeczywiscie serwis moze odmowic naprawy jesli sprzet nie byl odpowiednio uzytkowany, potrafia to precyzyjnie sprawdzic (co niestety mi sie zdarzylo juz w innym przypadku z Philipsem) Bylam w szoku bo oczywiscie mowilam, ze przestrzegam wszystkich zasad, wstydu sie najadlam (matko!) gdy dostalam szczegolowe pytania oraz osoba z serwisu spojrzala na sprzet i z predkoscia blyskawicy ocenila jego stan. Moja kolezanka miala podobne doswiadczenia z inna firma. Tak czy inaczej naprawili, bo cos innego tam sie jeszcze popsulo ale mialam przezycie i teraz troche bardziej uwazam na wszelki sprzet w domu.

Niestety, do serwisu mam 100 km emotka Mam nadzieję, że uda mi się to załatwić wysyłkowo.

lolka182, no to sytuacja podobna... ja nie odpuszczę tego, jeśli czyszczenie zalecane przez producenta jest niewystarczające to tak jak mówię, gwarancja skraca się strasznie, bo o każdej szczoteczce po kilku miesiącach użytkowania mogą powiedzieć to samo, bo czyszczenie ściereczką widocznie NIC nie daje! Masakra!
A szczoteczką boję się czyścić, bo wtedy mogą zarzucić mi czyszczenie niezgodnie z zaleceniami. I bądź tu, człowieku, mądry, tak źle i tak niedobrze... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6517097 Napisano: 07.08.2018 13:30:56 w Ambasadorinnowacji - Philips
avanti99 napisał(a):

ondine napisał(a):

Czy ktoś może korzystał z gwarancji produktu, który został mu po testowaniu?
Właśnie padła mi szczoteczka soniczna emotka

ile czasu minelo? jak 2 lata to zapomnij o gwarancji. jesli nie bierzesz papier przekazania nagrody i szukasz blisko siebie serwisu Philips. Te szczoteczki chociaz fantastyczne, czesto sie psuja po kilku latach (u mnie po 2 wlasnie)- ot zmeczenie materialu. tez mialam ten problem. kupilam nowa bo jestem od niej uzalezniona. 

Nie, w październiku mija 2 lata. Właśnie z nimi wymieniam maile. Właśnie moja zaczęła tak wariować, że na wakacjach musiałam trzymać ją pod poduszką, bo się sama co pół godziny włączała! emotka emotka
Facet mi pisze, że obawia się, że stan urządzenia może być przyczyną odmowy naprawy gwarancyjnej, co za ściema! Czyściłam i konserwowałam zgodnie z zaleceniami producenta, po co piszą takie zalecenia, które okazują się niewystarczające. I idąc tym tokiem i czyszczeniem według zaleceń to szczoteczka po pół roku traci gwarancję, bo po pół roku takiej wody jak mamy to ona wygląda jak wygląda.... I przecieranie ściereczką jest na nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6517058 Napisano: 07.08.2018 12:13:09 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy ktoś może korzystał z gwarancji produktu, który został mu po testowaniu?
Właśnie padła mi szczoteczka soniczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6512006 Napisano: 22.07.2018 22:48:25 w Kupię...
Kupię bon podarunkowy do Triumph! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6499162 Napisano: 17.06.2018 13:07:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

ondine napisał(a):

Jak macie nadrukowane piwo na paragonie do konkursu Tyskie "Mistrzowska Jedenastka" ? emotka

Produktami, których zakup uprawnia do wzięcia udziału w Promocji jest 8 puszek Tyskie 550 ml lub Tyskie Gronie 550 ml, (czyli i tyskie i gronie bierze udział, tylko musi być 550 ml)

O, pewnie musiało być sporo wątpliwości, bo wprowadzili zmianę do regulaminu. Ja mam screena, gdzie jest napisane "Produktami, których zakup uprawnia do wzięcia udziału w Promocji jest 8 puszek Tyskie Gronie 550 ml" emotka Ale w takim razie wszystko jasne, dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

ondine

#6499156 Napisano: 17.06.2018 12:49:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

ondine napisał(a):

Jak macie nadrukowane piwo na paragonie do konkursu Tyskie "Mistrzowska Jedenastka" ? emotka

Tyskie po prostu

Bez info, że to Gronie? Na czytniku mi się wyświetlało Gronie, a na paragonie tej informacji nie ma. W regulaminie jest napisane, że ma być konkretnie Gronie i tak mnie naszło na przemyślenia emotka
Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6499152 Napisano: 17.06.2018 12:44:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak macie nadrukowane piwo na paragonie do konkursu Tyskie "Mistrzowska Jedenastka" ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6490748 Napisano: 18.05.2018 21:58:09 w Kupię...
Kupię subskrypcję Tidal! Na pół roku. Poproszę o propozycje na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6487032 Napisano: 07.05.2018 09:48:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam 
Czy jest na forum osoba która wygrała emotka  w Blikomanii ?
ciekawość mnie zżera, blikuje i nico emotka

Właśnie dostałam maila o wygranej.
Czy jeśli się zgłaszało dwa banki do Blikomanii to nie ma znaczenia, które podam w zwycięskim formularzu? Może ktoś podpowie? Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

ondine

#6478698 Napisano: 31.03.2018 21:31:11 w WC - rozmowy o wszystkim
Może ktoś zna jakąś miejscówkę na weekend, zależy mi na domku wolnostojącym na ogrodzonej działce.
Nie musi to być żadna miejscowość turystyczna, ale najlepiej gdyby była na południowym-wschodzie kraju.
Może ktoś był w takim miejscu i coś poleci. Będę wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6471965 Napisano: 11.03.2018 18:08:46 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na konkurs E w Biedronce, może ktoś jeszcze posiada? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6457413 Napisano: 29.01.2018 19:07:28 w WC - rozmowy o wszystkim
Mysia, ja nie matka, ale moja kuzynka miała podobne problemy ze swoim maluchem. Mały budził się w nocy z okropnym płaczem albo nie mógł w ogóle zasnąć, więc szukali rad wszędzie, konsultowali się też z tą Dobranocką http://twojadobranocka.pl/.
Mówiła przede wszystkim, że dziecko nie może się kłaść spać zbyt zmęczone. Mnóstwo porad od niej dostali, więcej nie pamiętam, ale możesz spróbować się z nią skontaktować emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, mysia 0

ondine

#6454626 Napisano: 19.01.2018 19:51:19 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

ondine napisał(a):

Nie wiecie co może wozić DHL? Sąsiadka doniosła, że się kurier dobijał, a nie zdążyła wyjść emotka Czy to możliwe, że to nagroda z Visy?

U mnie DHL woziła tym tygodniu Benchmarka i Orange. Pomogłem? emotka

Nie emotka ale dzięki za chęci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6454606 Napisano: 19.01.2018 18:52:11 w SZUKAM....
Nie wiecie co może wozić DHL? Sąsiadka doniosła, że się kurier dobijał, a nie zdążyła wyjść emotka Czy to możliwe, że to nagroda z Visy? Wyświetl w wątku >>
0 0