Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6449827 Napisano: 07.01.2018 20:19:06 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

ondine napisał(a):

Niezmiennie - żebracy z OLX.

Możesz to rozwinąć? "uwielbiam" czytać o sposobach na wyłudzanie towarów emotka   emotka  
W końcu zawsze coś nowego można się dowiedzieć... i wiedzieć, jak postępować w razie podobnych "pism" 

Zwykle szybko ucinam takie żebranie, tym razem było podobnie. Kobieta chciała, żebym jej sprzedała przedmiot za 6 razy niższą cenę + żebym ja zapłaciła za przesyłkę. Im dalej w las tym więcej drzew, więc najpierw była polecona, później polecona priorytetowa, w następnym etapie chyba byłby kurier 24 z dostawą w sobotę emotka a już w ogóle idealnie by było, gdybym w ogóle dopłaciła jej do zakupu. emotka

joasiunia napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Dostałam ofertę pracy o jakiej zawsze marzyłam wlasnie teraz gdy moje dziecko ma 3 lata i od niedawna chodzi do przedszkola i raz chodzi a raz choruje.... I wkurza mnie ze nie wiem co zrobic. Moja obecna praca jest oddalona o jakies 10 minut na nogach a nowa jest dwa miasta dalej.... I to jest wlasciwie jedyny minus. Wkurza mnie ze nie umiem łatwo podjac decyzji po ponad 8 latach pracy w jednym miejscu....

Ja - gdybym miała taki wybór - zostałabym tu, gdzie jestem. Dawniej też dojeżdżałam do pracy (jeździłam pociągiem przez kilka lat, codziennie, wstając o 5.00 i wracając o 20.00, przeżywając godzinne opóźnienia i inne pociągowe niedogodności) - i choć tę pracę kochałam, to jednak wiem, że dziś bym żałowała, gdybym tam była nadal. Bo dziś mam rodzinę. Pracuję w moim mieście i doceniam, że do pracy jadę 5 minut emotka Ile jest zaoszczędzonego czasu dla dzieci, męża, domu... emotka

A ja wręcz przeciwnie. Nie wiem czy to będzie pomocne emotka
Zależy jeszcze jaka to odległość te dwa miasta. Ja dojeżdżam 17 km w jedną stronę (samochodem) i kompletnie mi to nie przeszkadza, to pół godziny w jedną stronę, a jeśli praca wymarzona to cóż, trzeba się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia, spełniać marzenia emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

ondine

#6449600 Napisano: 06.01.2018 12:46:44 w Wkurza mnie...
Niezmiennie - żebracy z OLX. Wyświetl w wątku >>

ondine

#6449065 Napisano: 04.01.2018 20:28:24 w Visa Konkursy
sylwika76 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

A jaki dzień obdzwaniają? Idą faktycznie po kolei czy raczej skaczą?

do mnie dzwonili z 15.12. Po wpisie na MDW wydaje mi się, że idą po kolei (wygrane z 15 i 17.12).

U mnie z 16.12. jakies pol godziny temu  emotka Wyświetl w wątku >>
1 sylwika76 0

ondine

#6447526 Napisano: 01.01.2018 18:05:02 w Albedo Marketing
edzia21 napisał(a):

ondine napisał(a):

Czy Albedo bardzo się czepia o opis produktu na paragonie? emotka

nie, w ogóle emotka

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6447525 Napisano: 01.01.2018 18:03:51 w Sport
joasiajulia napisał(a):

Kamil Brawo po raz drugi!!1 emotka Ale ten hymn porażka  emotka

Ostatnio puścili piękną wersję, dziś jakąś inną emotka
Było super! Oglądanie skoków to u nas w rodzinie tradycja emotka Wyświetl w wątku >>

ondine

#6447459 Napisano: 01.01.2018 01:58:33 w Albedo Marketing
Czy Albedo bardzo się czepia o opis produktu na paragonie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6429987 Napisano: 18.11.2017 14:56:24 w Kupię...
Abonament TIDAL, kto ma na zbyciu, kto ma? emotka

Nieaktualne emotka Wyświetl w wątku >>

ondine

#6429885 Napisano: 17.11.2017 22:01:44 w Udane wymiany - polecane nicki:)
zubi
Szybko, konkretnie, miło i bezproblemowo emotka Polecam! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6425643 Napisano: 07.11.2017 21:51:26 w Kupię...
Kupię kod do Multikina (jeden). PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6424522 Napisano: 05.11.2017 14:21:07 w WC - rozmowy o wszystkim
mama2006 napisał(a):

ondine napisał(a):

mama2006 napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie! Może być pokój, domek itd.Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.Ma ktoś coś sprawdzonego? emotka

jakie centrum, przecież to dziura, heheh, jedna ulica przy której są sanatoria i jezioro

Nawet się nie spodziewałam, że ktoś "centrum" potraktuje jak "centrum miasta", ale jak już napisałaś to szkoda, że skoro znasz miejscowość to niczego nie poleciłaś, bo o to prosiłam emotka
marcinek1985 napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie! Może być pokój, domek itd.
Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.
Ma ktoś coś sprawdzonego?


Gazdówka lub 4 Pory Roku


Dziękuję emotka

oj, nie obrażaj się.Byłam raz  w sanatorium, z 6 lat temu.Nie znam tam żadnych pensjonatów, tylko sanatoria.Z sanatoriów polecam Amer-Pol. Super miejsce, fajna baza zabiegowa, bardzo ładne pokoje.Polecam.

Coś Ty, ja serio napisałam, że może coś polecisz skoro znasz miejscowość. Dzięki emotka
Ja w góry nigdy nie jeżdżę, więc nie znam żadnych miejscowości, napisałam centrum, bo chodziło mi o tę konkretną miejscowość, bo jak pytałam ogólnie to potem okazywało się, że ktoś mi polecał nocleg np. w Mykowie, gdzieś obok Polańczyka emotka Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

ondine

#6424463 Napisano: 05.11.2017 10:20:21 w Kupię...
Kupię kod do Multikina! PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6424461 Napisano: 05.11.2017 10:11:46 w WC - rozmowy o wszystkim
mama2006 napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie! Może być pokój, domek itd.Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.
Ma ktoś coś sprawdzonego? emotka

jakie centrum, przecież to dziura, heheh, jedna ulica przy której są sanatoria i jezioro

Nawet się nie spodziewałam, że ktoś "centrum" potraktuje jak "centrum miasta", ale jak już napisałaś to szkoda, że skoro znasz miejscowość to niczego nie poleciłaś, bo o to prosiłam emotka

marcinek1985 napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie! Może być pokój, domek itd.
Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.
Ma ktoś coś sprawdzonego?


Gazdówka lub 4 Pory Roku


Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>

ondine

#6424288 Napisano: 04.11.2017 13:51:23 w WC - rozmowy o wszystkim
Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie!
Może być pokój, domek itd.
Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.
Ma ktoś coś sprawdzonego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6418460 Napisano: 19.10.2017 20:42:09 w Kupię...
Kupię w dobrej cenie bilety do CC lub Multikina! Musza być ważne do połowy listopada!  emotka  
PW  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6396810 Napisano: 30.08.2017 22:32:46 w Sport
pioge7 napisał(a):

emotka Jak żyć emotka   emotka emotka
a już mam kupione bilety na finał emotka  i co mi teraz z nich emotka  

Ja właśnie odsprzedałam swoje na jutrzejsze ćwierćfinały... No cóż... Dobrze, że bilety wygrane, chociaż mniejszy żal... Wyświetl w wątku >>
0 1 taalvikki

ondine

#6391953 Napisano: 19.08.2017 21:09:36 w SZUKAM....
Szukam info czy na paragonie z Natury (do loterii u Smolara) jest info, że "odbiło się" kartę lojalnościową? Nie pamiętam czy miałam przy sobie wtedy kartę, a na paragonie nie mam info. Będę wdzięczna za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6374996 Napisano: 02.07.2017 19:40:46 w Sport
pioge7 napisał(a):

Nasi młodzi siatrzakrze wygrywają wlasnie 2:0 w setach na mistrzostwach świata w piłce siatkowej u21 emotka  

Super, trzymam kciuki! Niech nam się rozwija wspaniała kadra emotka Wyświetl w wątku >>

ondine

#6366687 Napisano: 11.06.2017 22:19:16 w Kupię...
Kupię voucher do biura podróży Itaka (rozważę też inne biura podróży) emotka PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6366386 Napisano: 10.06.2017 14:38:48 w Wkurza mnie...
1mariusz napisał(a):

ondine napisał(a):

bruce napisał(a):

ondine napisał(a):

Wkurzają mnie ceny nad morzem! Jestem w szoku ile kosztuje wynajęcie domku letniskowego. Jeszcze liczą sobie za wodę i prąd, czego nigdy nie było, jest coraz gorzej emotka

emotka  A miałam nadzieję, że tak się nie stanie. Akurat wybieramy się tam i liczyłam na tanie wczasy w kraju. emotka

A masz już coś "na oku"? Ja od tygodnia szukam domku i wszędzie full, a jak nie full to 2 km od morza, znalazłam jedno jedyne miejsce, w miarę wydaje się OK, ale ceny mnie i tak przerażają. I ta nowa "moda" mnie szokuje, chyba od tego roku, prąd od zużycia + woda. Z pokojem powinno być łatwiej, ale domki - tragedia.

A dlaczego tylko morze??? Jedź na tzw.małe mazury -Boszkowo,woda jak w Adriatyku,piękna,czysta,chata w rozsądnej cenie też się znajdzie!!

Szukam akurat dla rodziców, ale czemu morze... bo od 23 lat jeżdżą nad morze i nie wyobrażają sobie wakacji bez szumu morza emotka Zresztą ja i mój brat odziedziczyliśmy to po rodzicach. Byliśmy raz na Mazurach i nikomu się nie podobało, nawet nie chodzi nam o wodę, bo bywały takie pobyty, że ja ani razu się nie kąpałam w morzu, bo nie potrzebuję tego, żeby odpoczywać emotka Dlatego na przestrzeni tych 23 lat corocznych wyjazdów widzę olbrzymią różnicę w wakacjach nad Bałtykiem. Wyświetl w wątku >>

ondine

#6366249 Napisano: 09.06.2017 22:04:35 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

Wow sprawdziłem sobie ceny na lipiec... straszne!
Jak tanio to chyba tylko za granicę...
Znajomi jadą do Odessy (zresztą jedno z moich ukochanych miast), płacą ok. 50 zł za pokój, a i słońce bardziej pewne emotka

Ale to też potrzeba odwagi, a ludzie jednak się boją no i jeżdżą wciąż nad Bałtyk, a tam szaleją i zdzierają jak tylko mogą. Nic dziwnego, że tyle ludzi w tym kraju nie może sobie pozwolić na wakacje. Myślę, że niedługo zaczną doliczać opłatę za pranie albo koszenie trawnika emotka Wyświetl w wątku >>