Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6347669 Napisano: 19.04.2017 09:28:13 w Kupię...
Kupię robot wieloczynnościowy z misą!
Proszę info na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6346675 Napisano: 14.04.2017 15:42:36 w Pomocy!!!!
A umowa kupna-sprzedaży nie została między Wami zawarta? Moim zdaniem tak.
Tak czy tak, jesteś na wygranej pozycji i ja też bym nie odpuściła, choć rozumiem, że dla świętego spokoju pewnie chodzi Ci to po głowie emotka . Ze strony tamtej dziewczyny to bezczelność do granic możliwości i w takiej sytuacji nie dałabym jej NIC. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6343352 Napisano: 07.04.2017 09:13:52 w Ambasadorinnowacji - Philips
dorothy napisał(a):

nie mogę dodać linku z komentarzem na Fejsie, nigdy nie miałam z tym problemów

Ja kiedyś tak miałam, wysłałam do nich link mailem i wszystko było OK emotka Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

ondine

#6343176 Napisano: 06.04.2017 16:31:01 w WC - rozmowy o wszystkim
kalinea napisał(a):

Kto podpowie bo jestem zupełnie zielona w temacie: czy jeśli chcę złożyć PIT online muszę posiadać podpis elektroniczny? Taka informacja mi wyskoczyła...

Nie, musisz podać przychód z zeszłego roku. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6339781 Napisano: 29.03.2017 19:20:02 w WC - rozmowy o wszystkim
lola.lola napisał(a):

Jak myślicie, czy skok spadochronowy na 30 urodziny chłopaka to dobry pomysł? Chciałabym aby te urodziny były wyjątkowe i myślałam o tym żeby dać mu voucher na skok a później się przyznać, że mam też voucher dla siebie. 
Niby ma lęk wysokości ale kiedyś w rozmowie wyszło, że chciałby spróbować emotka

Czy może macie jakiś pomysł na coś innego fajnego/wyjątkowego ? emotka

Dokładnie ten sam prezent kupiłam i też na 30 emotka
Ale ja wiem, że ta osoba zawsze o tym marzyła, już się nie mogę doczekać reakcji, ale jeszcze muszę poczekać emotka
Więc jeśli ktoś chciałby to moim zdaniem to super pomysł, gorzej jak się nie odważy emotka
Na tych stronach są różne fajne atrakcje, np. jazda jakimiś wypasionymi samochodami czy tunel aerodynamiczny. Wyświetl w wątku >>
1 lola.lola 0

ondine

#6338486 Napisano: 26.03.2017 23:56:25 w WC - rozmowy o wszystkim
andziulka21 napisał(a):

Szukam podpowiedzi, może ktoś mi doradzi gdzie najlepiej wywołać zdjęcia przez internet? chodzi mi aby były faktycznie ładnie.. emotka

Ja już parę razy wywoływałam przez citylab.pl - a raczej kupowałam wywoływanie na ich aukcjach na All, zawsze byłam zadowolona, a są naprawdę niedrodzy emotka Wyświetl w wątku >>

ondine

#6336273 Napisano: 21.03.2017 22:30:31 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

ondine napisał(a):

Kurczę, po 20 latach księgowe zarabiają tyle co pracownicy Lidla? Chyba powinny ze swoim doświadczeniem zmienić pracę, ja nie znam księgowej z takim doświadczeniem, która zarabia poniżej "piątki" - nawet na moim zadupiu emotka
(...)


Wiesz, to jest taka polska mentalność: strach przed zmianą pracy, bo gdzie indziej może być gorzej, bo gdzie indziej będę nowa i pierwsza do zwolnienia, bo mnie kredyt ciśnie, bo człowiek powinien w pierwszej pracy bakać aż do emerytury emotka Ogólnie zmiany są bee emotka

Masz rację, ja też (niestety!) trochę mam do tego podejście jak taki typowy Polak i jestem za mało odważna, ale mam nadzieję, że to się zmieni emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ondine

#6336165 Napisano: 21.03.2017 19:07:20 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

defed napisał(a):

O rety, nie o to mi chodziło, a jedynie rzuciłam dla przykładu wysokością wypłat w Lidlu u mnie na prowincji (nie wiem jak jest w większych miastach). No że tez nie ma tym w Wa-wie wstyd oferować 1800 na śmieciówce  emotka  


Masz rację, powinno im być wstyd. Jakoś tak od dawna myślałam, że w stolicy minimum to 3500 na rękę.

A co do Lidla, u mnie jest specjalna a'la reklama w Lidlu, ile się zarabia na starcie, ile potem, jakie są bonusy itp. Fajna akcja, daje dużo przejrzystości. I na pewno daje do myślenia klientom, bo znam księgowe, co po 20 latach pracy dostają tyle, co nowy pracownik w Lidlu emotka

Kurczę, po 20 latach księgowe zarabiają tyle co pracownicy Lidla? Chyba powinny ze swoim doświadczeniem zmienić pracę, ja nie znam księgowej z takim doświadczeniem, która zarabia poniżej "piątki" - nawet na moim zadupiu emotka
A odnośnie pracy w Warszawie, jedna koleżanka w księgowości zarabia 6000 brutto, bez kierunkowego wykształcenia, a druga przez pół roku z kierunkowym wykształceniem nic nie znalazła w zawodzie, więc pewnie to w dużej mierze kwestia walki o siebie i determinacji emotka Wyświetl w wątku >>

ondine

#6335815 Napisano: 21.03.2017 09:47:45 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

kalinea napisał(a):

Ja bym chciała zamieszkać sama ale niby jak? Mam doświadczenie, jestem młoda, znam języki, obecnie poszukuję pracy, byłam już chyba na 20-30 rozmowach i co? Ano nic. Stolica tego kraju, znane firmy, cenione marki, wymagań cała tablica a wynagrodzenie? 13/14zł brutto za godzinę. Najwyższa ze stawek jaką mi zaproponowano na tych rozmowach wynosiła 1800zł netto za etat na umowie zlecenie oczywiście.
A ile kosztuje wynajęcie mieszkania w Warszawie? Pewnie za te 1800zł opłaciłabym czynsz i to wsio. Można głodować do końca miesiąca  emotka

Potrzebna mi niania. 15 zl/h emotka

A gdzie? Moja mama po 35 latach pracy jako przedszkolanka i nauczycielka wczesnoszkolna przechodzi na wcześniejszą emeryturę emotka
Ja też szukam pracy w zawodzie (księgowość), ale nie mam doświadczenia. I nikt mnie nawet na staż nie chce, a pracowałabym nawet za darmo, żeby tylko doświadczenie zdobyć i się czegoś nauczyć, ach życie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6335802 Napisano: 21.03.2017 09:17:46 w Wkurza mnie...
takasamajak napisał(a):

kalinea napisał(a):

Ja bym chciała zamieszkać sama ale niby jak? Mam doświadczenie, jestem młoda, znam języki, obecnie poszukuję pracy, byłam już chyba na 20-30 rozmowach i co? Ano nic. Stolica tego kraju, znane firmy, cenione marki, wymagań cała tablica a wynagrodzenie? 13/14zł brutto za godzinę. Najwyższa ze stawek jaką mi zaproponowano na tych rozmowach wynosiła 1800zł netto za etat na umowie zlecenie oczywiście.
A ile kosztuje wynajęcie mieszkania w Warszawie? Pewnie za te 1800zł opłaciłabym czynsz i to wsio. Można głodować do końca miesiąca  emotka

To wynajmij pokój. Na Żoliborzu czy Ochocie w granicach 1000 zł pokój znajdziesz.

Nawet spokojnie mniej! Ja płaciłam za super pokój, duży, nowe meble, balkon itd na Targówku (najlepsza dzielnica dla mnie do mieszkania) 700 zł z opłatami, a na Sadybie 800 zł z opłatami. Sama w tej chwili rozważam powrót do Warszawy po kilku latach emotka Albo Śląsk, tam też sporo pracy, a koszty utrzymania jednak niższe. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6335054 Napisano: 19.03.2017 12:16:41 w Ambasadorinnowacji - Philips
lubiemakaron napisał(a):

luko922 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

ja bede testowac Visa Care. powiedzcie mi jak maja wygladac filmiki, dzieki ktorym Philips pozwala zostawic urzadzenie?

Różne ludzie nagrywają - jedni pokazują jak używać, inni opowiadają po prostu o sprzęcie emotka  

ja wiem. zastanawiam sie ktore Philips docenia bardziej. a przynajmniej na tyle, zeby ppzwolic zatrzymac sprzet:)

Nie wiem czy ma to znaczenie, bo ja zawsze robiłam opisujące raczej teoretycznie, pokazywałam w ułamkach sekund jak używałam i wszystkie sprzęty zostały. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6334851 Napisano: 18.03.2017 12:22:47 w Wkurza mnie...
norweska20 napisał(a):

Wkurza mnie rodzinne pralko -psusie ...najpierw pralka zepsuła się siostrze -tą udało się uratować(przy stosunkowo nie dużych kosztach naprawy ) ....nie minęły 2 tygodnie padła moja 7letnia  Hotpoint Ariston -tak zachwalana przez pana w MediaMarkt ...dzisiaj wziął ja pan do naprawy i koszty wstępnie oszacował na min.300zł-programator jest zalewany i w ogóle ma jutro dać znać czy  jest on dostępny ...i chyba sobie daruje naprawę - tylko cholernie mi jej szkoda , bo to był prezent od mamy na kupione wówczas mieszkanie emotka

Warto wziąć pod uwagę przy następnych zakupach, że pan z MediaMarkt pewnie miał prowizję za sprzedanie akurat tego konkretnego modelu pralki, stąd takie zachwalania... Dostają konkretnego dnia (albo tygodnia, miesiąca, tego nie wiem) prowizję za sprzedanie konkretnego modelu pralki/zmywarki/kuchenki i zrobią wszystko, żeby tę rzecz akurat sprzedać, więc nie do końca powinno się sugerować opiniami pracowników elektromarketów emotka Wyświetl w wątku >>

ondine

#6334625 Napisano: 17.03.2017 17:15:15 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

lager napisał(a): Byłam kilka miesięcy temu na NFZ u stomatologa i 20zł za każde znieczulenie, a 120zł za białą plombę.

To jest jawne oszustwo emotka  Pewnie dodatkowo jeszcze wyciąga pieniądze z NFZ  emotka
Chyba, że robiła lepszą plombę, tę utwardzaną, ale białą zwykłą powinna zrobić za darmo...

http://www.nfz-warszawa.pl/dla-pacjenta/co-kazdy-pacjent-wiedziec-powinien/leczenie-stomatologiczne/
Tutaj jest opis na stronie NFZ, który łatwiej Wam będzie zrozumieć. Plomby co prawda są bezpłatne w każdym zębie, ale nie jest w zarządzeniu napisane jakie, więc nie wiem skąd informacja, że białe przysługują na przednie zęby, (6 u góry i 6 na dole) ale jak piszą tak na stronie NFZ, to pewnie tak się praktykuje (chociaż u mnie się czarnych nie używa wcale)... Znieczulenie jest zawsze bezpłatne, jeżeli wykonuje się plombowanie (czy jakikolwiek inny zabieg) na NFZ, czyli jak ktoś płaci za utwardzaną plombę, to mogą skasować również za znieczulenie, bo samo znieczulenie, bez innej usługi przez NFZ nie przejdzie emotka
Być może dlatego Wasi lekarze kasują Was za te usługi...

Czyli jest tak jak mówiłam, do trójek są białe plomby i mam dobre informacje, tak? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6334306 Napisano: 17.03.2017 09:39:14 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

joan napisał(a):

bc14 napisał(a):

wkurza mnie,że ząb który miesiąc temu  dentysta plombował( nie bolał ale podczas przeglądu okazał się dziurawy) dziś jest do kanałowego leczenia koszt 750zł?!  wszędzie tyle ta przyjemność tyle kosztuje??
A na moje stwierdzenie,że " coś było źle zrobione". Facet  stwierdził ,że go obrażam i już nie był miły...


Nie kochana, u mnie to kosztuje równy 1.000 zł - teściowa była u dentysty w ubiegłym tygodniu...

Wg mnie mało profesjonalne działanie dentysty, powinien podczas poprzedniej wizyty zrobić zdjęcie i właściwie je zinterpretować, a potem leczyć ząb kanałowo. Byłabyś do przodu o opłatę za to pierwsze plombowanie emotka

Ja wstałam o piatej ,wystałam w kolejce 3 godzinki i zapisałam na leczenie kanałowe  na NFZ.Raz w miesiącu zapisy na cały miesiąc..Leczenie kanałowe kosztowało Mnie jedynie 30zł pierwsza wizyta znieczulenie+plus plomba w kolorze moich ząbków 100zł - emotka  Teraz dopiero doceniam ile zaoszczędziłam emotka  Mój dentysta nazywa się "Zioło " Polecam w Nadarzynie emotka

Powiem Ci tylko, że i tak przepłaciłaś, bo na NFZ powinnaś zapłacić 0 zł. Ktoś Cię oszukał emotka  Za znieczulenie się nie płaci, za wizytę tez nie, a plomba w kolorze zębów to również standard... No, ale... I tak dobrze, że się w ogóle dostałaś, bo zapłaciłaś przynajmniej sporo mniej niż prywatnie emotka

Refundowane plomby w kolorze zębów są tylko do trójek albo czwórek. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6334252 Napisano: 16.03.2017 23:57:55 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

bc14 napisał(a):

wkurza mnie,że ząb który miesiąc temu  dentysta plombował( nie bolał ale podczas przeglądu okazał się dziurawy) dziś jest do kanałowego leczenia koszt 750zł?!  wszędzie tyle ta przyjemność tyle kosztuje??
A na moje stwierdzenie,że " coś było źle zrobione". Facet  stwierdził ,że go obrażam i już nie był miły...


Nie kochana, u mnie to kosztuje równy 1.000 zł - teściowa była u dentysty w ubiegłym tygodniu...

Wg mnie mało profesjonalne działanie dentysty, powinien podczas poprzedniej wizyty zrobić zdjęcie i właściwie je zinterpretować, a potem leczyć ząb kanałowo. Byłabyś do przodu o opłatę za to pierwsze plombowanie emotka

Dokładnie miałam to samo pisać. Mi już jeden chciał leczyć kanałowo bez zdjęcia jak "moja" dentystka była na macierzyńskim, uciekłam, a ona podsumowała jak wróciła i zobaczyła zdjęcie "całe szczęście".
On prywatnie, ona NFZ. Odkąd chodzę do tej dentystki nie myślę nawet o prywatnych wizytach... Prywatni tylko szukają "dziury w całym" i to dosłownie emotka Każdy medal ma dwie strony. Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

ondine

#6334112 Napisano: 16.03.2017 19:11:36 w Lay's
joan napisał(a):

Nie jestem w temacie, ale może mi ktoś wyjaśni - na czym polega fenomen nowego konkursu, że wszyscy się ekscytują, a strona pada? Jest w jakimś sensie inny od poprzednich? Lepsiejszy? Ciekawszy? emotka

Ani nic ciekawszego ani lepsiejszego, odgrzewany kotlet emotka
Avanti chyba podpisało wieczny kontrakt z Lay's emotka Wyświetl w wątku >>

ondine

#6334104 Napisano: 16.03.2017 19:03:09 w Ambasadorinnowacji - Philips
Kurde szkoda. Mogłam zostawić punkty na przyszłą aukcję, bo liczę, że będzie super. Nie spodziewałam się emotka
@luko922 napisał(a):

A ja z kolei się boję, że moje punkty, które ciułałem teraz będę sobie mógł o kant d... rozbić  emotka   

Obstawiam, że tak będzie. Zakładając, że 95% osób będzie chciało zalicytować, żeby wydać punkty... Na pewno będzie ma-sa-kra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6333991 Napisano: 16.03.2017 16:35:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
Pociong napisał(a):

Jak to możliwe, że sprawdzałam ambasadorów 2 dni temu a auckji jeszcze nie było?!?!?! PO PROSTU ŚWIETNIE! To jest NIEMOŻLIWE! Czy oni dodali przedmioty kilka godzin wcześniej?! Dopiero WCZORAJ dodano mi ostatnie odznaki więc nie ma mowy, że przegapiłam wystawienie przedmiotów. U mnie ich po prostu NIE BYŁO! Czy ktoś tak miał?!

Wczoraj dodali odznaki i wczoraj dodali przedmioty na aukcję i jeszcze ją zorganizowali też wczoraj. Ja byłam pewna, że się nie wyrobią z aukcją, bo zawsze zostawiali sobie parę dni na ogarnięcie tego, a teraz to poszło migiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6333986 Napisano: 16.03.2017 16:20:21 w Lay's
pusheen napisał(a):

Już poprawiam emotka

ondine napisał(a):

pusheen napisał(a):


Wstawiam kalendarz na nowy konkurs. emotka

Czy jakieś dni w maju w pierwszym i drugim tygodniu są wyłączone z gry czy uciekły dwa dni w obu tygodniach? emotka

Super, dziękujemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6333983 Napisano: 16.03.2017 16:18:13 w Lay's
pusheen napisał(a):


Wstawiam kalendarz na nowy konkurs. emotka

Czy jakieś dni w maju w pierwszym i drugim tygodniu są wyłączone z gry czy uciekły dwa dni w obu tygodniach? emotka
Czy niedziela 7 maja nie powinna być dniem nr 56? Wyświetl w wątku >>
0 0