Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5432684 Napisano: 04.11.2012 12:16:08 w GFK
zarania napisał(a):

ondine napisał(a):

Pomóżcie emotka Dopiero zarejestrowałam się na GFK i jestem totalnie niezorientowana. Czekam już prawie 2 tygodnie i żadnego nowego badania. Tak długo trzeba czekać na ankiety czy zrobiłam coś nie tak? emotka


Na ankiety czeka się różnie, czasem bardzo długo.


Dzięki. Więc czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5432572 Napisano: 04.11.2012 10:35:28 w GFK
Pomóżcie emotka Dopiero zarejestrowałam się na GFK i jestem totalnie niezorientowana. Czekam już prawie 2 tygodnie i żadnego nowego badania. Tak długo trzeba czekać na ankiety czy zrobiłam coś nie tak? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5429404 Napisano: 01.11.2012 10:33:17 w Rossmann
dochaaa napisał(a):

fajnie bedzie mozna wreszie cos dla partnera wygrac emotka ale zla jestem na siebie, zamulilam z konkursem Aventa i tym z Bluntem ehhh emotka emotka



Ja to nawet nie wiem kiedy to wszystko się pokończyło. Weszłam wczoraj i byłam w szoku, że tylko 2 konkursy zostały emotka A miałam takie ambitne plany... trudno są rzeczy ważne i ważniejsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5429280 Napisano: 01.11.2012 12:24:57 w Rossmann
Ja też zawsze klikam dotąd aż mi spasują pytania, ale fakt, szybkość łącza gra dużą rolę emotka
I zmniejszam sobie ekran, żebym nie musiała zjeżdżać z każdym nowym pytaniem w dół, a to też dodatkowe sekundy emotka
Jeszcze jeden sposób znalazłam na to, żeby pierwsza odpowiedź sama się zaznaczała (ale jeszcze nie sprawdziłam czy działa w 100% - przy kolejnym quizie) emotka .
Ostatnio zagrałam tylko w Fusswohl, nie wygrałam, więc już mi się nie chciało spędzać godzin na szukaniu odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5425478 Napisano: 29.10.2012 06:44:58 w Rossmann
kamila10001 napisał(a):

Ja napisałam w sprawie notorycznego braku wyników w terminie. Poproszę aby inni też napisali to może coś wskóramy bo to nieładnie z ich strony że nas tak olewają emotka emotka


Też napisałam emotka I myślałam o tym samym może jak ich zasypiemy skargami to coś zdziałają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5425472 Napisano: 29.10.2012 06:39:40 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

ondine napisał(a):

Pewnie, ale jak widać wszyscy dostali inne kolory emotka Jak dostanę to przecież moje opr. emotka


W pzrypadku farb do włosów trawale koloryzujących to takie zaglądanie koniowi w zeby jest jak najbardziej uzasadnione-ja jestem blondynka i nie wyobrażam sobie zafarbowania włosów na kolor czarny -no pewnie ,ze to twój karniak bedzie a nie mój -od przybytku głowa nie boli emotka


Ale dlaczego nie napiszecie do nich czy czegoś z tym nie zrobicie? Przecież mówiłam, od narzekania kolor farby się nie zmieni, o to tu chodzi emotka Zawsze będę mogła zgarnąć jeszcze trzy emotka
P.S. Ja o rower nie grałam, więc nie zaglądam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5425460 Napisano: 29.10.2012 06:36:29 w Rossmann
kamila10001 napisał(a):

Przeciez każdy ma prawo się wypowiedzieć. Myślę że przegięli z tymi farbami, a drugie przegięcie to z tymi wynikami. Normalnie traktują nas bez szacunku emotka . Nie szkodzi że nagroda kosztuje 13 zł czy mniej, jak była opcja wyboru koloru to powinna tak przyjść taka jaką się wybierało emotka


Jasne, że powinna, ale Rossnet zawodzi na całej linii i to nie pierwszy raz emotka Z drugiej strony co mają powiedzieć ci, którzy podostawali inne rowery warte dużo więcej.. emotka Pisaliście do nich w ogóle w tej sprawie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5425446 Napisano: 29.10.2012 06:32:01 w Rossmann
Pewnie, ale jak widać wszyscy dostali inne kolory emotka Zresztą od narzekania kolor farby się nie zmieni emotka Jak dostanę to przecież moje opr. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5425423 Napisano: 29.10.2012 06:20:45 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

zarania napisał(a):

Nudne jest już czytać jakie to niedopasowane kolory otrzymaliście. Wymieniacie kolor jaki chcieliście, a jaki dostaliście chyba tylko po to, by się nimi wymienić pomiędzy sobą.

Chcę wreszcie wyniki quizu!!!


nie oplaca sie wymieniac bo za droga pzresylka a farba w rossku jest juz po 13 zlociszow -ot tak piszemy sobie a muzom -Co do Quizu to tez czekam ale podejrzewam , ze dzisiaj juz nie dadzą


No właśnie tym bardziej dlatego nie ma sensu tak przeżywać 13,99 zł... emotka Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda... emotka
WIEMY JUŻ WSZYSCY, ŻE DOSTALIŚCIE ZŁE KOLORY FARB...

Wiedziałam, że wyników nie będzie. Kpiny.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5425086 Napisano: 29.10.2012 03:38:47 w Rossmann
zarania napisał(a):

ondine napisał(a):


Ja chyba nie łudzę się, bo żadnej specjalnej metody na quizy nie mam. Ale też bym wiedziała czy grać czy nie. Te ostatnie odpuściłam co się pokończyły tylko w Stopy zagrałam:)


A jaką tu można mieć specjalną metodę? Trzeba mieć szybki refleks, szybkie łącze (tego mi brak) i znać poprawne odpowiedzi na pytania. Z quizów odpuściłam tylko Isanę, bo nie mogłam się przemóc by zagrać.


Dla chcącego nic trudnego. Są sposoby i na takie quizy. Też mam kiepskie łącze. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5424945 Napisano: 29.10.2012 02:35:09 w Rossmann
zarania napisał(a):

ondine napisał(a):

zarania napisał(a):

Mogliby już dać wyniki quizu i nie trzymać ludzi w niepewności. emotka


Dookładnie, zaczynam wątpić, że dadzą je dziś. emotka


Też zaczynam tak myśleć. A szkoda, bo te wyniki dałyby mi jakieś pojęcie o wynikach kolejnych quizów. Cały czas się łudzę, że mi się uda wygrać.


Ja chyba nie łudzę się, bo żadnej specjalnej metody na quizy nie mam. Ale też bym wiedziała czy grać czy nie. Te ostatnie odpuściłam co się pokończyły tylko w Stopy zagrałam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5424927 Napisano: 29.10.2012 02:30:12 w Rossmann
zarania napisał(a):

Mogliby już dać wyniki quizu i nie trzymać ludzi w niepewności. emotka


Dookładnie, zaczynam wątpić, że dadzą je dziś. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5424392 Napisano: 29.10.2012 10:24:28 w Rossmann
pinesska napisał(a):

grandprix napisał(a):

amaranta86 napisał(a):

Przyszła do farba z Pallette do mej mamy... w innym kolorze niż zamawiałam emotka miał byc średni braz a przyszła intensywna czerwień emotka rożnica niewielka emotka


U mnie miał być blond a jest czerń emotka



już się boje co do mnie przyjedzie
emotka
a specjalnie się z farbowaniem wstrzymywałam... emotka


Będzie przypadkowa okazja do zmiany kolorku emotka

magdalenka1984 napisał(a):

wygrałam lodówkę w konkursie na rossnet, organizator przyśle mi protokół przekazania i chce ode mnie danych typu nip, pesel są mu potrzebne do opłacenia podatku tak?


Tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5421182 Napisano: 26.10.2012 03:24:14 w Rossmann
Rozwalają mnie te ich obsuwy wynikowe emotka
Już nawet nie czekam, bo jestem prawie pewna, że 29 wyników konkursu stopowego też nie będzie emotka
Zresztą to było nieco naiwne liczyć, że po dwóch dniach od zakończenia konkursu dadzą zwycięzców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5420547 Napisano: 26.10.2012 09:38:53 w Rossmann
A rysunkowego wciąż nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5418829 Napisano: 25.10.2012 11:24:34 w Rossmann
dochaaa napisał(a):

a ja przez to zamieszanie z Waszymi rowerami (ktorych wam cholernie zazdroszcze i zaluje ze o nie nie gralam) zapomnialam o Quizie Isany... emotka


emotka Właśnie mi o nim przypomniałaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5417406 Napisano: 24.10.2012 03:37:57 w Rossmann
santrope napisał(a):

Czy ktokolwiek wie, czy byly juz wyniki konkursu (na rysunek)- tam były 4 laptopy do wygrania


http://www.rossne....aspx?contestId=1239

magdax78 napisał(a):

a kto dostarcza rowery....?u mnie kuriera nie bylo emotka


Pisali, że DPD emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5415458 Napisano: 23.10.2012 03:34:55 w Rossmann
amaranta86 napisał(a):

Własnie chciałam wziąc udział w jednym z quizów i na sam koniec wyskoczył błąd krytyczny. Jak myslicie zgłoszenie przeszło?


Sprawdź czy masz w moich konkursach
Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5414735 Napisano: 23.10.2012 10:28:15 w Rossmann
amaranta86 napisał(a):


dochaaa napisał(a):

heh to za dużo się nie dowiedziałąm emotka



tak naprawdę ciężko coś znaleźc na necie o tych produktach.. słabo sie reklamują emotka


Dokładnie. Tak naprawdę oba te produkty się nadają... Nie rozumiem, pytania w tych quizach jakby gra była co najmniej o samochód... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5414657 Napisano: 23.10.2012 10:04:11 w Rossmann
lucja napisał(a):

mam pytanie odnośnie odbioru nagrody.

Czy teraz, jak jest ten kod odbioru, nagrodę może odebrac kazda osoba. Czy sprawdzaja dowody/upowaznienia?
Może ktoś z Was już odbierał za kogoś i odpowie mi.

Będę wdzięczna emotka


Ja odebrałam za kogoś, ale musiałam mieć numer dowodu osobistego tej osoby, która wygrała:)


dochaaa, a ja zaznaczyłam Hair Wet Gel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0