Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5371378 Napisano: 21.09.2012 01:20:44 w Rossmann
beata21 napisał(a):

Juz po 15 emotka


Nivea rozsyłali wczoraj chyba o 15:30 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5371376 Napisano: 21.09.2012 01:19:23 w Rossmann
panczita napisał(a):


nie załamuj mnie
ja licze cały czas na ten cudny ekspres
ale niestety to co mówisz ma sens, więc muszę się pogodzić z tym że wygrałam tylko krem emotka


A dostałaś maila ? Bo ekspresy mają przychodzić pocztą, a w mailu chyba pisali, żeby czekać na mail o tym, że nagrody są w drogerii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5371254 Napisano: 21.09.2012 12:12:41 w Rossmann
100 zegarków Casio, dokładnie emotka Ja brałam udział ostatniego dnia w FA emotka Ale w sumie 104 nagrody na 26 tys. to i tak trzeba mieć meeega szczęście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5371237 Napisano: 21.09.2012 12:06:44 w Rossmann
grusia napisał(a):

dotusia napisał(a):

polarniczka napisał(a):

mnie tam wystarczy jedna nagroda fiat 500, reszta Wasza emotka



i tak myśli w tej chwili w Polsce 25 tys. osób... emotka


I tylko jedna ma racje emotka


Jakie to brutalne.... emotka Zawsze jeszcze można zgarnąć skuter emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5370354 Napisano: 20.09.2012 05:19:27 w Rossmann
kotmarian napisał(a):

a czy wyswietlają sie laureaci na stronie rosnetu z nivea??


Również NIE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5370352 Napisano: 20.09.2012 05:18:31 w Rossmann
rafi323raf napisał(a):

oo mam coś ze statków, ciekawe co emotka


Tam się wybierało nagrodę emotka Torba/kijki/słuchawki.

justyna93 napisał(a):

ondine napisał(a):

mia napisał(a):


Ja nie mam żadnego maila, ale nawet nie wiem, czy brałam udział, a nie mam siły sprawdzać już w profilu, bo ta strona muli niemożebnie.


Właśnie miałam pytać czy komuś jeszcze tak muli ta strona Moje konkursy emotka Jak mam tam wejść to wolę nadrabiać nawet te 11 stron na forum i posprawdzać linki emotka


muli i to strasznie, zawsze chodzi wolno ta strona, ale dziś to masakra


Ja już przestałam sprawdzać, zwątpiłam w Rossnet'a emotka Wygrałam żel Bourjois ostatnio na pocieszenie chyba przed maratonem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5370347 Napisano: 20.09.2012 05:15:47 w Rossmann
justyna93 napisał(a):

vilemo napisał(a):

dostałam mail o wygranej w Nivea emotka kto by pomyślał, że wygram coś w opisówce... emotka


a o której maila dostałaś?
Nie wiem czy się jeszcze łudzić emotka


Dziewczyny pisały wcześniej, że u nich 15:30 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5370343 Napisano: 20.09.2012 05:14:51 w Rossmann
mia napisał(a):


Ja nie mam żadnego maila, ale nawet nie wiem, czy brałam udział, a nie mam siły sprawdzać już w profilu, bo ta strona muli niemożebnie.


Właśnie miałam pytać czy komuś jeszcze tak muli ta strona Moje konkursy emotka Jak mam tam wejść to wolę nadrabiać nawet te 11 stron na forum i posprawdzać linki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5370165 Napisano: 20.09.2012 02:59:13 w Rossmann
marionzzz napisał(a):

gracet napisał(a):

ondine napisał(a):

gracet napisał(a):

staszek napisał(a):

bc14 napisał(a):

a najbardziej dziwi mnie, że wszystkie znaki na niebie wskazują, że chyba czytają nasze odpowiedzi emotka



W tym konkursie z nivea wzięło udział 19207 uczestników, a wygrało 305 osób (w tym ja emotka jak rzeczywiście to czytają to szacun. Tyle tekstów przejrzeć, masakra...


w lego mój tekst był naprawdę przemyślany i wg mnie dobry, no i wygrał:) możliwe, że czytają
emotka


Ja bym nie była taka pewna mimo wszystko, że czytają emotka Ja obstawiam, że losują bazę i czytają tylko te 100-200 wylosowanych emotka


możliwe



moja koleżanka mi opowiadała kiedyś,że jak mieli w konkursie 5000 odpowiedzi to szefowa podzieliła je równo na wszystkich pracowników i każdy miał przeczytać i wybrać wg niego najlepsze-może tu też tak robią emotka


No to musieliby mieć 268 pracowników, żeby każdy przeczytał choćby 100. Chyba, że czytają wszyscy od sprzątaczki po prezesa emotka Tu za dużo jest biorących udział na takie cuda. Np. Tak w przypadku konkursu FA gdzie było 26860 zgłoszeń.. emotka Tak mi się przynajmniej wydaje emotka Ale nie ma co gdybać emotka I tak się możemy tylko domyślać. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5370145 Napisano: 20.09.2012 02:47:43 w Rossmann
gracet napisał(a):

staszek napisał(a):

bc14 napisał(a):

a najbardziej dziwi mnie, że wszystkie znaki na niebie wskazują, że chyba czytają nasze odpowiedzi emotka



W tym konkursie z nivea wzięło udział 19207 uczestników, a wygrało 305 osób (w tym ja emotka jak rzeczywiście to czytają to szacun. Tyle tekstów przejrzeć, masakra...


w lego mój tekst był naprawdę przemyślany i wg mnie dobry, no i wygrał:) możliwe, że czytają
emotka


Ja bym nie była taka pewna mimo wszystko, że czytają emotka Ja obstawiam, że losują bazę i czytają tylko te 100-200 wylosowanych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5370139 Napisano: 20.09.2012 02:44:58 w Rossmann
dochaaa napisał(a):

ondine napisał(a):

Rexona to był konkurs z maratonu czy wcześniejszy ? Do wygrania były bransoletka TOUS. Już się gubię w tym konkursach emotka


wczesniejszy



Dzięki emotka

Ale zamieszanie na Rossnecie. Ja w czasówkach nie mam szans, więc nawet mnie nie zdziwiło, że same pudła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5370130 Napisano: 20.09.2012 02:41:42 w Rossmann
Rexona to był konkurs z maratonu czy wcześniejszy ? Do wygrania były bransoletka TOUS. Już się gubię w tym konkursach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5367946 Napisano: 19.09.2012 10:04:23 w Rossmann
19790411 napisał(a):

maja10 napisał(a):

Może te gratisy czasem co powinny trafić do super klienta trafiają po prostu do pracowników...przykre ale realne - ja często robiłam i robię takie większe zakupy ale tylko raz zdarzyło się,że pani przy kasie powiedziała,że za to mogę dostać pastę do zębów za 1 grosik...


raczej nie powinny trafić do nikogo innego. Bo te gratisy panie muszą wbić na paragon jako produkt za 1 grosz...Gdyby wbiły na inny paragon, który nie przekraczałby 100 zł,mógłby to ktoś sprawdzić. Chociaż tak naprawdę nie wiadomo, czy ktoś rzeczywiście to sprawdza.
W moim rossmannie gratisy dają zawsze nowe pracownice emotka


Mogą tylko wbijać na paragony powyżej 100 zł. Ja tam rzadko dokładnie analizuję paragon i grosza bym nie zauważyła pewnie, a gratisy jak jakieś dostaję to są to zwykłe pierdoły, ostatnio np. zestaw mini zestaw Nivea, mały żel pod prysznic, malutki balsamik i mini antyperspirant w zestawie. Więc jak czytam o pełnowymiarowych maskarach, parasolkach to stwierdzam, że nawet o tym nie śniłam emotka Wolę pod tym względem drogerię Natura, tam zawsze dużo gratisów dostaję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5364050 Napisano: 15.09.2012 12:52:15 w Rossmann
ilonaaa93 napisał(a):

Odbieraliście już żel oczyszczający Fresh Cleansing Gel Bourjois? Bo mi babka mówi, że nagrody jeszcze nie doszły


Też odebrałam, 11.09. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5359389 Napisano: 11.09.2012 05:14:48 w Rossmann
basiag napisał(a):

jaki to był konkurs na rossnecie, gdzie wklejało się zdjęcie dziecka ( dziecko w akcji ? ) , były już wyniki ?


To był konkurs Pampers emotka I jeszcze nie ma wyników. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5358863 Napisano: 11.09.2012 10:14:36 w Rossmann
rachel napisał(a):

ondine napisał(a):

skorpionka82 napisał(a):

ondine napisał(a):

Może tym, którzy wygrali coś innego nie rozsyłają kodów? emotka I jak to jest, wszyscy mamy takie same? Czyli wszyscy mogą z nich korzystać po kilka razy....


heh, byłoby super emotka ale nie liczę na to..
poza tym to była gwarantowana nagroda dla KAŻDEGO

a faktycznie, skoro wszystkie kody takie same, to można skorzystać...


A nie jest w regulaminie, że jedna osoba może wygrać jedną nagrodę? Haha można to różnie interpretować, kod to też nagroda emotka Żartuję, ale trzymam za Was kciuki!
benasia napisał(a):


podacie dziewczyny z ktorego konkursu te rabaty? bo ja tez brałam udział w kilku a nic nie dostałam emotka
zresza pogubiłam sie juz kiedy, co i jaki był...


Gerber wspiera małych sportowców! emotka




Nagrody:

• zestaw: 3x mleko Gerber 2 lub 3 + zabawka marki Chicco
• Ilość nagród: 100
• Wartość nagrody: 75 zł

• Zwycięzca odbierze nagrodę w wybranej przez siebie drogerii Rossmann (O terminie odbioru nagród poinformujemy mailem).


Dodatkowo każdy z uczestników konkursu otrzyma rabat 30% na zakup mleka Gerber 2 lub 3 w drogeriach Rossmann. Kupon rabatowy zostanie wysłany e-mailem dnia 10.09 i będzie obowiązywał w dniach 11.09 do 25.09.


więc niezależnie od tego co dalej, każdy ma kupon


Wiem, napisałam, że żartuję emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5358847 Napisano: 11.09.2012 10:06:00 w Rossmann
skorpionka82 napisał(a):

ondine napisał(a):

Może tym, którzy wygrali coś innego nie rozsyłają kodów? emotka I jak to jest, wszyscy mamy takie same? Czyli wszyscy mogą z nich korzystać po kilka razy....


heh, byłoby super emotka ale nie liczę na to..
poza tym to była gwarantowana nagroda dla KAŻDEGO

a faktycznie, skoro wszystkie kody takie same, to można skorzystać...


A nie jest w regulaminie, że jedna osoba może wygrać jedną nagrodę? Haha można to różnie interpretować, kod to też nagroda emotka Żartuję, ale trzymam za Was kciuki!
benasia napisał(a):


podacie dziewczyny z ktorego konkursu te rabaty? bo ja tez brałam udział w kilku a nic nie dostałam emotka
zresza pogubiłam sie juz kiedy, co i jaki był...


Gerber wspiera małych sportowców! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5358814 Napisano: 11.09.2012 09:42:48 w Rossmann
Może tym, którzy wygrali coś innego nie rozsyłają kodów? emotka I jak to jest, wszyscy mamy takie same? Czyli wszyscy mogą z nich korzystać po kilka razy.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5357305 Napisano: 09.09.2012 11:33:41 w Rossmann
aneta81 napisał(a):

Do kiedy można odbierać żele Bourjois ?


Do 19 września Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5354376 Napisano: 06.09.2012 05:48:35 w Rossmann
zwierzyniec napisał(a):

ondine napisał(a):

Mam pytanko ile dni mamy na odebranie nagrody? Chodzi o Bourjois.


Nagrody będą do odbioru od 5 do 19 września w drogerii wybranej podczas rejestracji do konkursu.


Dziękuję Ci bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0