Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika miraga_

miraga_

#6721838 Napisano: 13.08.2020 14:01:13 w Smolar
domika napisał(a):

[quote=nswe69]

miraga_ napisał(a):

Akcja „Wypróbuj Coccolino Care w Biedronce!”

Potrzebuję print screen ze zgłoszenia w II etapie tygodniowym promocji, dokładnie chodzi o komunikat z dnia 06.08.2020 z godz. 0.00, w którym była mowa, że pula się wyczerpała i zapraszają na 13.08.

Ktoś poratuje?

https://www.peppe...ts/permalink/4862134

Dziękuję. Napisałam reklamacje na [email protected] - chyba załapię się jednak na zwrot emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6721820 Napisano: 13.08.2020 12:21:21 w Smolar
Akcja „Wypróbuj Coccolino Care w Biedronce!”

Potrzebuję print screen ze zgłoszenia w II etapie tygodniowym promocji, dokładnie chodzi o komunikat z dnia 06.08.2020 z godz. 0.00, w którym była mowa, że pula się wyczerpała i zapraszają na 13.08.

Ktoś poratuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6720408 Napisano: 06.08.2020 14:06:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
miraga_ napisał(a):

superloser napisał(a):

miraga_ napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

domika napisał(a):

Coccolino poszło uff emotka Szkoda by mi było 2 paragonów emotka

oszaleli, 9 minut i już nie można było słać zgłoszeń emotka

Czy to możliwe, żeby tak szybko się wyczerpało? Inne promocje jednak tak szybko nie schodzą. I jeszcze to przesuwanie godziny z 24.00 na 12.00, każdemu czas pasował? Składać reklamacje? Jak myślicie?

A tam nie ma reklamacji "tylko listem" ? Dodatkowy koszt o 20zl  emotka

" Reklamacja musi być złożona wyłącznie w formie pisemnej za pośrednictwempoczty lub poczty kurierskiej lub poprzez doręczenie osobiste ", koszt listu to chyba 3,30zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6720406 Napisano: 06.08.2020 14:04:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

miraga_ napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

domika napisał(a):

Coccolino poszło uff emotka Szkoda by mi było 2 paragonów emotka

oszaleli, 9 minut i już nie można było słać zgłoszeń emotka

Czy to możliwe, żeby tak szybko się wyczerpało? Inne promocje jednak tak szybko nie schodzą. I jeszcze to przesuwanie godziny z 24.00 na 12.00, każdemu czas pasował? Składać reklamacje? Jak myślicie?

A tam nie ma reklamacji "tylko listem" ? Dodatkowy koszt o 20zl  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6720399 Napisano: 06.08.2020 13:56:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

domika napisał(a):

Coccolino poszło uff emotka Szkoda by mi było 2 paragonów emotka

oszaleli, 9 minut i już nie można było słać zgłoszeń emotka

Czy to możliwe, żeby tak szybko się wyczerpało? Inne promocje jednak tak szybko nie schodzą. I jeszcze to przesuwanie godziny z 24.00 na 12.00, każdemu czas pasował? Składać reklamacje? Jak myślicie? Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

miraga_

#6676393 Napisano: 23.01.2020 11:03:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

miraga_ napisał(a):

ashanti napisał(a):

miraga_ napisał(a):

Konkurs Wygraj krowę z mlekiem - wysyłam dziś oświadczenie po wygranej na mail [email protected]
i niestety wraca, że niedostarczona. Czy ktoś miał już tak wcześniej? Nie znajduję innego maila do kontaktu.

Ja wysyłałam wczoraj wieczorem i poszło bez problemu, upewnij się, czy nigdzie nie ma literówki.

Nie mam żadnej literówki, nadal nie mogę wysłać, próbowałam z innego maila, zmniejszyłam wielkość zdjęć i nic. Ktoś też ma problem od wczoraj?

Ja właśnie wczoraj wieczorem wysyłałam 2 razy i tez mi wraca, że niedostarczona. Póbowałam teraz i to samo. Poczta na gazeta.pl

Ja z interii i onet, pisałam na mail biura uniqueone.pl i też cisza. Reklamacje też na ten sam mail, trzeba próbowac te 5 dni, a potem nie wiem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6676386 Napisano: 23.01.2020 10:48:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashanti napisał(a):

miraga_ napisał(a):

Konkurs Wygraj krowę z mlekiem - wysyłam dziś oświadczenie po wygranej na mail [email protected]
i niestety wraca, że niedostarczona. Czy ktoś miał już tak wcześniej? Nie znajduję innego maila do kontaktu.

Ja wysyłałam wczoraj wieczorem i poszło bez problemu, upewnij się, czy nigdzie nie ma literówki.

Nie mam żadnej literówki, nadal nie mogę wysłać, próbowałam z innego maila, zmniejszyłam wielkość zdjęć i nic. Ktoś też ma problem od wczoraj? Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6676165 Napisano: 22.01.2020 16:26:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Wygraj krowę z mlekiem - wysyłam dziś oświadczenie po wygranej na mail [email protected]
i niestety wraca, że niedostarczona. Czy ktoś miał już tak wcześniej? Nie znajduję innego maila do kontaktu. Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6669698 Napisano: 31.12.2019 14:18:26 w Giełda Kodów ; )
Oddam za darmo kod rabatowy na odbiór czekolady Milka w sklepie żabka, który można wykorzystać do 31.12.2019 (do dziś) pierwszej osobie na priv.
Oddany Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6669304 Napisano: 29.12.2019 15:59:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

miraga_ napisał(a):

Odpisałam, że nie mam w spamie. Czekam co odpowiedzą. W regulaminie jest napisane: "Kupon może być wykorzystany jedynie przy nabywaniu Produktu, w terminie od 4.12.2019 r. do 31.12.2019 r. W przypadku niewykorzystania Kuponu we wskazanym okresie, Kupon straci ważność.", stąd ta moja niecierpliwość.

Hmmm... To trochę dziwne emotka , przekonana byłam, że jest ważny dłużej, zaraz sprawdzę w mojej poczcie... Najważniejsze, że się z nimi skontaktowałaś.  emotka
Edit, faktycznie, pokręciłam coś z innymi promocjami najwyraźniej, istotnie, mój też był do końca roku, lecz wydawało się, że jeszcze sporo czasu, bo mam go z początku grudnia. 

Ok, właśnie dostałam link do kodu kreskowego, który można wykorzystać do 31.12.2019. Może jeszcze zdążę. Jak nie dostaliście od razu kodu, to piszcie do allegro przez formularz https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

miraga_

#6669299 Napisano: 29.12.2019 15:47:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

miraga_ napisał(a):

bejca11 napisał(a):

ola120 napisał(a):

Czy ktoś wie jak to jest z promocją odbioru przesyłek w zabce przy zakupach na allegro? Przy odbiorze miał być  prezent - milka, a Pani tłumaczyła, że powinnam dostać jakiś kod. Nie wiem o co chodzi i obeszlam się smakiem. Kto wytłumaczy co z tą promocją? 

Dostajesz osobną wiadomość email od allegro z kodem do zeskanowania przez kasjerkę. U mnie w żabce Pani powiedziała, że można tylko wybrać małą milkę zwykłą albo bubbly. Po odebraniu paczki nabiła na kasę milkę a potem zeskanowała kod z maila. emotka

Nie otrzymałam kodu na Milkę na mail, dziś napisałam przez formularz allegro reklamację, kazali sprawdzić spam. Kodu tam też nie miałam. Czy komuś się udało wyegzekwować ten kod, jeśli nie otrzymał go od razu na mail?

Ja też na początku kodu nie miałam, potem przyszedł do spamu i przy odbiorze drugiej przesyłki również go nie wykorzystałam, lecz zrobiłam to przy odbiorze trzeciej. O dziwo, na te parę odbiorów, miałam tylko jeden mail z kodem na Milkę, przy innych odbiorach paczek go nie było. Jest dość długo (kilka miesięcy) ważny. Może dopiero nadejdzie do Ciebie? Lepiej jednak zapytać samego organizatora. 

Odpisałam, że nie mam w spamie. Czekam co odpowiedzą. W regulaminie jest napisane: "Kupon może być wykorzystany jedynie przy nabywaniu Produktu, w terminie od 4.12.2019 r. do 31.12.2019 r. W przypadku niewykorzystania Kuponu we wskazanym okresie, Kupon straci ważność.", stąd ta moja niecierpliwość. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

miraga_

#6669295 Napisano: 29.12.2019 15:34:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bejca11 napisał(a):

ola120 napisał(a):

Czy ktoś wie jak to jest z promocją odbioru przesyłek w zabce przy zakupach na allegro? Przy odbiorze miał być  prezent - milka, a Pani tłumaczyła, że powinnam dostać jakiś kod. Nie wiem o co chodzi i obeszlam się smakiem. Kto wytłumaczy co z tą promocją? 

Dostajesz osobną wiadomość email od allegro z kodem do zeskanowania przez kasjerkę. U mnie w żabce Pani powiedziała, że można tylko wybrać małą milkę zwykłą albo bubbly. Po odebraniu paczki nabiła na kasę milkę a potem zeskanowała kod z maila. emotka

Nie otrzymałam kodu na Milkę na mail, dziś napisałam przez formularz allegro reklamację, kazali sprawdzić spam. Kodu tam też nie miałam. Czy komuś się udało wyegzekwować ten kod, jeśli nie otrzymał go od razu na mail? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

miraga_

#6429431 Napisano: 16.11.2017 19:44:21 w Platformy dla testerów- trnd itp.
jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

jokan napisał(a):

czyzby na Trnd do szczoteczki sonicznej nie mieli chetnych? dostalam drugie zaproszenie, w koncu wypelnilam (wczesniej jednak nie zdecydowalam sie) i wyskoczylo, ze wyniki maja byc 8 listopada, a to juz tydzien po terminie....wie ktos to w tym projekcie sie dzieje?

Myślę,że jak zwykle mieli pełno chętnych...Tylko dziwne,że aż tak im się to wszystko wydłużyło,zero info...

mi sie wydawalo, ze zawsze do takich projektow szukaja blogerow lub osob ktore maja wlasna strone....a tu dzisiaj przyszlo zaproszenie znowu....aaa wypelnilam, chyba maja opoznienie w projekcie, bo pisalo, ze wyniki maja byc 8 listopada...

A to nie jest testowanie, w którym produkt po testach należy oddać i stąd brak chętnych? Ma ktoś link do regulaminu? Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6423665 Napisano: 02.11.2017 21:16:39 w GFK
okrysia napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Zakupy +10Chodzi o serki wiejskie, przeszłam kawałek i mnie wywalili po zaznaczeniu, że w najbliższych dniach planuję wyjazd  emotka

zaznaczyłam, ze nie planuję wyjazdu i przeszłam do końca i było pytanie czy wyrażam zgodę na prowadzenie dzienniczka od 02.11. do 12.11. przy zakupie dowolnego serka wiejskiego(szczegóły będą w mejlu) za to zadanie przydzielą 555 punktów

Dostałam dziś link do dzienniczka, niestety ankieta nie działa z linku. Ktoś też tak ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6356393 Napisano: 15.05.2017 16:11:44 w Ambasadorinnowacji - Philips

szkoda na to czsu u mnie niestety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6156042 Napisano: 05.02.2016 15:43:11 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
tomniewkurza napisał(a):

@miraga_ napisał(a):

Wczoraj otrzymałam zestaw kosmetyków dla dzieci Sylveco (od Sylveco) pocztą, skąd to? Ktoś wie?

http://www.e-konk...s-mama-ma-wolne.html
http://www.e-konk...nie-urodzinowe4.html
http://www.e-konk...chool-of-poland.html
http://www.e-konk...metykow-sylveco.html
emotka

dzięki, nic nie pasuje, jedyne co to zgłaszałam się do testowanie kremu do twarzy Selveco, ale to było w październiku i miał być tylko krem Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6155853 Napisano: 05.02.2016 12:25:02 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Wczoraj otrzymałam zestaw kosmetyków dla dzieci Sylveco (od Sylveco) pocztą, skąd to? Ktoś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6111373 Napisano: 13.11.2015 14:42:14 w Czy informują/ informowali?
Do jakiego dnia informowali z konkursu http://zielonewzg...m/index.php/konkursy - 700x tarta z Biedronki,
bo widzę, ze już tarty docierają do co niektórych. Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6106942 Napisano: 05.11.2015 11:33:19 w Pomocy!!!!
karolinamat napisał(a):

burza94 napisał(a):

Mam takie pytanie czysto teoretyczne. Jeśli przykładowo zrobiłbym zakupy na 3 różne konkursy w jednym sklepie na jeden paragon i wygrałbym powiedzmy w dwóch konkursach, to co zrobić, jeśli przy obu konieczne jest wysłanie oryginału paragonu w celu potwierdzenia wygranej? emotka

Oryginał to oryginał-chyba nic nie zrobisz.... Na przyszłość trzeba pamiętać żeby zawsze brać osobno...

Można prosić o zwrot takiego paragonu, gdy już go Organizator konkursu obejrzy. Np. w Mocy Nagród istniała od razu taka możliwość, wystarczyło dołączyć do przesyłki kopertę ze znaczkiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6103204 Napisano: 29.10.2015 18:02:19 w SZUKAM....
calliope napisał(a):

miraga_ napisał(a):

visserarthur napisał(a):

izak1000 napisał(a):

bc14 napisał(a):

calliope napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały 2 ankietę z tych kredek Bic Kids. Poproszono was na końcu o adres do wysyłki?

nie jeszcze zero odezwu

ja podejrzewam,że kredki dostają Ci którzy założyli konto, na BIC Kids  (bo tam było takie pytanie)...

Ja wczoraj dostałam kredki, nie jestem zarejestrowana na ich stronie i tak zaznaczyłam.

miraga a w którym momencie podałaś im adres? Coś podejrzewam, że zostanę bez kredek, a szkoda emotka

Pod koniec drugiej ankiety, którą wypełniałam 07.10, było tam też info, że kredki wyślą do 30 dni. Wyświetl w wątku >>
0 0