Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika miraga_

miraga_

#6103056 Napisano: 29.10.2015 15:01:48 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

izak1000 napisał(a):

bc14 napisał(a):

calliope napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały 2 ankietę z tych kredek Bic Kids. Poproszono was na końcu o adres do wysyłki?

nie jeszcze zero odezwu

ja podejrzewam,że kredki dostają Ci którzy założyli konto, na BIC Kids  (bo tam było takie pytanie)...

Ja wczoraj dostałam kredki, nie jestem zarejestrowana na ich stronie i tak zaznaczyłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6096823 Napisano: 20.10.2015 11:46:17 w Wkurza mnie...
lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie... POCZTA POLSKA. 
Poszłam dziś rano przed pracą na pocztę, patrzę że są dwie osoby więc spokojnie zdążę... pani obsługiwała kobietę przede mną, później szukała paczki dla pana przez ok 5 minut (nie znalazła) później jeszcze raz tamtą kobietę bo zrobiła błąd w jakimś wydruku (napisała słowo "skóra" przez "u") i ponownie zaczęła szukać paczki.. Gdy ją znalazła tamta kobieta znalazła kolejny błąd i trzeba było poprawiać... a ja tak sobie stałam i stałam po głupi znaczek... w końcu zniecierpliwiona (bo za dwie minuty odjeżdżał mój pociąg) zapytałam, czy mogę zostawić list i zapłacić za znaczek priorytetowy.. z ŁASKĄ powiedziała, że dobrze.... TAKŻE MÓJ JEDYNY KUBECZEK Z ŁACIATEGO JEST POD WIELKIM ZNAKIEM ZAPYTANIA  bo nie mam pewności czy na pewno list zostanie wysłany....
emotka  

Mnie ostatnio na poczcie tak zniechęciła kolejka, że zrezygnowałam z grania w Moc nagród, by nie mieć powtórki długiego oczekiwania. Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6096802 Napisano: 20.10.2015 11:15:08 w Biedronka
czarnygreg napisał(a):

miraga_ napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ja wysłałam 2 zgłoszenia, miałam 2 paragony ale jeden wysłałam do mocy nagród, nie doczytałam ze oryginał ma byćemotka
w sumie jeden zestaw by mnie zadowolił, ale coś mi się zdaje ze się przeliczę, zestawów mnóstwo ale nr paragonu sie nie podawało więc pewnie niektórzy poszaleli

ale scan paragonu chyba można będzie wysłać i wystarczy, i prawie już formularz ruszył:
http://www.akon-m...mozeszsobiepozwolic/
"Formularz będzie dostępny od dnia 21.10.2015"

tak, ale oryginał wysłałam na moc, nie zrobiwszy wcześniej zdjęcia, byłam na bardzo długim odwyku konkursowym i zaniedbałam podstawy, w razie jednak wygranej  paragon mam a jeden zestaw mi starczy, chyba ze moc paragon odeśle emotka  ale nie miałabym sumienia ich nękać,
pomyślałam wtedy, ze lepszy wróbel w garści.....

No chyba że tak, ja byłam w podobnej sytuacji, więc zrobiłam fotkę przed odesłaniem licząc na wygraną z jednej próby emotka
A z Mocy była możliwość odesłania, ale prosili o kopertę ze znaczkiem, za dużo kosztów. Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6096792 Napisano: 20.10.2015 10:59:27 w Biedronka
czarnygreg napisał(a):

ja wysłałam 2 zgłoszenia, miałam 2 paragony ale jeden wysłałam do mocy nagród, nie doczytałam ze oryginał ma byćemotka
w sumie jeden zestaw by mnie zadowolił, ale coś mi się zdaje ze się przeliczę, zestawów mnóstwo ale nr paragonu sie nie podawało więc pewnie niektórzy poszaleli

ale scan paragonu chyba można będzie wysłać i wystarczy, i prawie już formularz ruszył:
http://www.akon-m...mozeszsobiepozwolic/
"Formularz będzie dostępny od dnia 21.10.2015" Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6095929 Napisano: 18.10.2015 13:48:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

michałek13 napisał(a):

Czy z Wawelu rozsyłali dopiero e-maile z pierwszego dnia czy z kolejnych też, bo jak na razie to tylko jedna osoba z pierwszego dnia pisała, że otrzymała e-mail z prośbą o dane i paragon?

czy chodzi Wam o ten konkurs? https://www.wawelradoscwyzwala.pl/  tam trzeba mieć paragon?

Tak jest napisane w ogólnych postanowieniach regulaminu, a po "petycjach" niektórych konkursowiczów Wawel także prosi o scan paragonu w e-mailu z informacją o zwycięstwie. Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6095921 Napisano: 18.10.2015 13:26:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

mczarna napisał(a):

kate1980 napisał(a):

czy ktoś pamięta ankietę, którą się wypełniało na stronie BIC. mieli przesłać kredki 24-kolory do testów? dostał ktoś jakieś info 

nic nie dostałam póki co...

pod koniec ankiety pojawiło się pytanie "Czy zgadza się Pani na to, abyśmy skontaktowali się z Panią za 4-7 dni emailem?" ankietę wypełniałam jakieś 10 dni temu emotka

ja miałam drugą ankietę 7.10 i do 30 dni mam otrzymać kredki Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6095878 Napisano: 18.10.2015 10:38:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

1Hiacynta1 napisał(a):

ziolko napisał(a):

staszek napisał(a):

Konkurs kulinarny kukurydziany.pl Nie lubię konkursów, gdzie nie ma obowiązku robienia fotki z danym produktem. Jest już kilka fotek tam i są genialnie bezbłędne, piękne. Tylko czy prawdziwe czy z neta? Tego nie wiem, bo nie umiem sprawdzać emotka ale pewnie pojawią się i plagiaty emotka

staszek, kopiujesz zdjęcie albo adres zdjęcia (prawym klawiszem myszy, powinno się "kopiuj adres URL grafiki"), [p czym wklejasz linka na Google grafika https://www.googl...&ved=0CAIQqi4oAQ - wyszukiwanie obrazem (aparacik) i już masz info, czy zdjęcie jest z neta czy nie. Albo www.tineye.com 

Albo ja nie umiem sprawdzać w tym programie, albo te zdjęcia w większości są z neta...emotka


Umiesz, umiesz- niestety zdjęcia jak do tej pory nie są autorskie emotka

Też z ciekawości posprawdzałam, same ściągnięte, niektóre nawet z zagranicznych stron, ale każde zgłoszenie na inną osobę. Nie miałam pojęcia, że aż na taką skale ludzie grają w taki sposób w konkursach. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6095436 Napisano: 16.10.2015 21:17:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
luko922 napisał(a):

Ktoś wie co wozi dpd? Bo dostałem jakiegoś maila, że przesyłka kilogramowa dzis została wysłana a dopisek jest konkurs. 

Ja wiem, dym emotka
dziś dostałam 3 buteleczki Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6093146 Napisano: 13.10.2015 20:26:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
michałek13 napisał(a):

Cheese Snack z TRND ale zapakowane bardziej mroźno niż w lodówce emotka

u mnie też Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6092390 Napisano: 12.10.2015 19:17:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PatrycjaRT napisał(a):

Czy wiecie może co dzisiaj rozwozono Inpostem? Oprócz Loreal?  

Wilkinson z rekomenduj.to Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6091477 Napisano: 10.10.2015 18:56:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
maszynki Wilkinson z rekomenduj.to
kurier Inpost Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6088876 Napisano: 06.10.2015 19:13:09 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
netka2000 napisał(a):

Mail - próbki produktów Iwostin. Skąd to?

Na e-mail przychodziła ankieta od Iwostin, dla 100 pierwszych uczestników miały być próbki. Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6085650 Napisano: 02.10.2015 12:18:51 w Ambasadorinnowacji - Philips
ondine napisał(a):

miraga_ napisał(a):

A czy ktoś już dostał odp. w sprawie testowania oczyszczacza i nawilżacza powietrza, mi zaliczyli zadanie i dodali 20 pkt.
Kiedy do testowanie miało być, ktos pamięta albo ma link do regulaminu? emotka

http://www.ambasa...nawilzacze_14.09.pdf

dzięki
"b) II  etap–trwa  od  dnia 28.09.2015 do  dnia 19.10.2015 i jest etapem powiadomienia wyłonionych Testujących, zebrania
od nich uzupełnionych Umów użyczenia i wysłania im Produktu  Testowania do testowania;
c) III  etap–trwa 4tygodnie-od  dnia 20.10.2015 do 15.12.2015 do  godz. 23:59:59  i  jest  etapem testowania i zebrania
relacji z testów Produktu Testowania od Testujących"
no to powinno się już coś dziać Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6085625 Napisano: 02.10.2015 12:01:09 w Ambasadorinnowacji - Philips
A czy ktoś już dostał odp. w sprawie testowania oczyszczacza i nawilżacza powietrza, mi zaliczyli zadanie i dodali 20 pkt.
Kiedy do testowanie miało być, ktos pamięta albo ma link do regulaminu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6073491 Napisano: 15.09.2015 11:35:37 w Ambasadorinnowacji - Philips
karolinamat napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

A powiedźcie mi czy trudno jest zmontować taki filmik z wbudowanymi napisami?

Ja raz robiłam na konkurs activii i dla laika jest to wykonalne-tylko trzeba nieco czasu no i pomysł oczywiście;)

ja taki film z testowania z napisami montowałam na youtube.com , są tam takie opcje Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6065974 Napisano: 03.09.2015 10:49:54 w Ambasadorinnowacji - Philips
dotti25 napisał(a):

Lokówki zostają u 10 osób

Ja sugerowałam się tym zapisem z reg.:
"10. Komisja wyłania 3(trzech) Zwycięzców Akcji spośród Testujących" Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6065875 Napisano: 03.09.2015 09:09:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
monkakk napisał(a):

A może mi ktoś powiedzieć na jakich zasadach jest wybierana osoba do testów? Wiem że są lokówki do testów a ja nie mam nic w wyzwaniach emotka

Jest w panelu zadanie specjalne, ale nie miałam od razu, później się pojawiło i tam należy się zgłosić:
Zostań testerką lokówki Philips ProCare Auto Curl HPS940/00
Ale szału nie ma wybierają 10 testerów, a lokówki mogą zostać tylko u 3 osób. Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6064453 Napisano: 01.09.2015 14:38:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
kacha57 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

marta_1234 napisał(a):

Video recenzja żelazka Philips GC9642/60
1.na rączce żelazka 2. Technologia OptimalTemp

Żelazko posiada przycisk znajdujący się pod rączką umożliwiający włączenie pary. ...

Na filmiku jest napisane że znajduję się na rącze żelazka

To ja powiem tak. Recenzja akurat moja emotka A info o przyznaniu żelazka dalej nie mam.
W instrukcji jest napisane na rączce, ale dokładnie jest ten przycisk na dolnej jej stronie, od spodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6061097 Napisano: 25.08.2015 15:46:08 w Ambasadorinnowacji - Philips
Olelenka napisał(a):

A jak tam nasze żelazka? emotka  Czy ktoś już dostał odpowiedź czy dalej wszyscy czekamy? emotka  Chodzi mi oczywiście o to czy żelazka zostają u nas czy trzeba odesłać.

U mnie cisza, choć obiecali mi wyniki w zeszłym tygodniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

miraga_

#6056690 Napisano: 13.08.2015 13:17:06 w Oddam za darmo
Kod rabatowy na zakupy online www.sklep.foxperfumes.pl do 30.08.2015
kod: KONKURS1
rabat nie dotyczy kosztów przesyłki Wyświetl w wątku >>
0 0