Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vazzz

vazzz

#6547096 Napisano: 14.11.2018 10:04:58 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

vazzz napisał(a):

Sprzedałam coś na Allegro w poniedziałek, osoba przesłała formularz dostawy z dopiskiem "proszę o szybką wysyłkę". Odpisałam więc, że przesyłkę nadam we wtorek rano. Tak też zrobiłam- najpierw długo pakowałam, następnie odstałam swoje na poczcie, a dziś dostaję maila, że kupująca się rozmyśliła i (mimo, że jeszcze paczki nie dostała) chce ją zwrócić ;/

I to jest powód, dla którego nie warto oferować wysyłki "za pobraniem". Jak komuś naprawdę zależy, to KUPI dosłownie, czyli zapłaci i poczeka. Jak nie, to niech się buja i naciąga innych emotka

Ale to właśnie nie było za pobraniem, tylko wysyłka paczką. Pani wpłaciła pieniądze przez Allegro, wpłata doszła następnego dnia przed południem, więc wzięłam się za pakowanie i wysyłkę. A tu niespodzianka. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6547081 Napisano: 14.11.2018 09:45:16 w Wkurza mnie...
Sprzedałam coś na Allegro w poniedziałek, osoba przesłała formularz dostawy z dopiskiem "proszę o szybką wysyłkę". Odpisałam więc, że przesyłkę nadam we wtorek rano. Tak też zrobiłam- najpierw długo pakowałam, następnie odstałam swoje na poczcie, a dziś dostaję maila, że kupująca się rozmyśliła i (mimo, że jeszcze paczki nie dostała) chce ją zwrócić ;/ Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

vazzz

#6546482 Napisano: 12.11.2018 16:02:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 bonów do Lidla, hurra! ;/
Nawet tu się nie udało. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6540669 Napisano: 21.10.2018 17:00:37 w Informują
Teraz Smsy Pudliszki Auchan (zestaw noży). Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6538656 Napisano: 16.10.2018 10:12:48 w Wkurza mnie...
jomajd86 napisał(a):

bandit napisał(a):

wkurzają mnie 2 raz w ciągu 2 tygodni fejkowe zakupy na moich aukcjach !!
ktoś klika kupuję  a potem cisza i nie płaci 
oczywiscie są to kliknięcia nie zarejestrowanych !!

ostatnio to już chyba jakaś plaga, bo u mnie w ciągu miesiąca chyba już z 5 takich emotka

U mnie to samo. W ciągu dwóch tygodni trzy razy wystąpiłam o zwrot prowizji. Jedna osoba napisała, że kupiła niechcący emotka a dwie pozostałe się nie odezwały. No i wkurzają mnie ludzie z tupetem, którym nie chce się stać w kolejkach tylko się wpychają. Mój facet stał sobie w kolejce w Inmedio, nagle wpada pani i już widać, że ona raczej w kolejce się nie ustawi. No i oczywiście bezczelnie wepchnęła się przed niego na co on jej mówi: Przepraszam panią, ale jest kolejka. Na co oburzona młoda dziewczyna, która tam sprzedaje mówi: To pan zwraca uwagę kobiecie??!! Na co pani, która się wepchnęła odwraca się do niego i krzyczy na cały sklep: Tak, i może mnie pan jeszcze pobije!! Także taka miła i przyjemna sytuacja. Wpychać się bezpardonowo można, ale zwrócić uwagę nawet kulturalnie to już absolutnie nie. Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6534252 Napisano: 03.10.2018 09:58:50 w Konkursy firm tytoniowych
izkak napisał(a):

alan84 napisał(a):

mi juz drugi raz nir przyszedl zamowiony voucher allegro po 10 zl. nie opisuja na emaile...

Ja też czekam na 2 kody, wcześniej przychodziły na maila w ciągu 15 minut  emotka  

Ja dzisiaj zamówiłam voucher na zakupy w Allegro i dotarł po kilku minutach na maila (trafił do działu oferty- poczta na Onecie). Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6533925 Napisano: 02.10.2018 10:35:04 w Lay's
assal napisał(a):

Przeglądnęłam teraz nagrody. Nie sądzę, by o wiele z nich ludzie się ambitnie produkowali emotka
Tam, gdzie bony, będzie konkurencja. W walce o rzeczy mało chodliwe na rynku (jak pufa czy scyzoryk) tłumów nie widzę emotka  

Oj, ale scyzoryk Victorinox to Ty szanuj emotka Znam kilku panów którzy byliby zachwyceni takim zestawem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6529407 Napisano: 18.09.2018 11:05:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Streamline- nie rozumiem, nie pojmuję, nie umiem ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6522419 Napisano: 26.08.2018 17:41:21 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

vazzz napisał(a):

cb656 napisał(a):

vazzz napisał(a):

Wkurza mnie agencja Brandcomm (...) Oni oczywiście nie odpisują na maile...

To nieprawda, odpisują. Ostatnio 22 sierpnia wysłałem o osiemnastej zapytanie, to już po godzinie 19 miałem grzeczną odpowiedź. emotka

Pisałam o swoim doświadczeniu, które niestety jest takie, że nie dopisują. To już drugi mój mail w takiej sprawie. I rozumiem, że dzisiaj jest niedziela, ale poprzednią wiadomość wysłałam w tygodniu i od kilkunastu dni nie doczekałam się odpowiedzi.

Bo Brandcomm olewa wiadomości, które uznaje za bzdetne. Zwlaszcza jak Im  błędy wytkniesz.

Nie jestem w stanie pojąć takiego zachowania, zwłaszcza, że rzeczowo i kulturalnie wyjaśniłam co i jak. Ale skoro taka jest ich "polityka" to może czas zrezygnować z organizacji konkursów. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6522410 Napisano: 26.08.2018 17:31:22 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

vazzz napisał(a):

Wkurza mnie agencja Brandcomm (...) Oni oczywiście nie odpisują na maile...

To nieprawda, odpisują. Ostatnio 22 sierpnia wysłałem o osiemnastej zapytanie, to już po godzinie 19 miałem grzeczną odpowiedź. emotka

Pisałam o swoim doświadczeniu, które niestety jest takie, że nie dopisują. To już drugi mój mail w takiej sprawie. I rozumiem, że dzisiaj jest niedziela, ale poprzednią wiadomość wysłałam w tygodniu i od kilkunastu dni nie doczekałam się odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6522332 Napisano: 26.08.2018 11:32:59 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie agencja Brandcomm i to, że już po raz drugi w konkursie Red Bull Megawatt trafił mi się wykorzystany nr paragonu. Nie dość, że jeszcze NIC tam nie wygrałam to straciłam kolejną szansę na zgłoszenie. Oni oczywiście nie odpisują na maile, więc jak rozumiem kolejny paragon ma wylądować w koszu? ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6522282 Napisano: 25.08.2018 21:53:12 w Auchan
Mam pytanie do osób, które w ostatnim konkursie wygrały bony Qilive. Jeśli ktoś z Was już coś za nie kupował to może zechce się podzielić opiniami co warto kupić. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6520295 Napisano: 20.08.2018 11:23:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

vazzz napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

vazzz napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wczoraj brały udział w konkursie Red Bull Megawatt- czy Wasze hasła zostały dodane do galerii haseł?

moje tak emotka (wysyłałam ok 22-giej)

Dziękuję za odpowiedź. To fajnie, bo ja wysłałam hasło ok godz. 16 i do tej pory nie mam maila o dodaniu go do galerii. Jak mnie wkurza ten konkurs ;/

Ja zgłaszałam tuż przed północą i mam maila dzisiaj o 8.53 z potwierdzeniem udziału.

Widocznie moje zgłoszenie się nie dodało. Po wysłaniu hasła pojawiła się biała strona, ale tak miałam co tydzień i mimo to hasła się pojawiały (co prawda z marnym skutkiem, ale jednak). A wczoraj w ogóle strona szwankowała i nie wyświetlała mi się nawet galeria haseł przez co nie mogłam śledzić czy dodają nowe. Dziś już widzę, że są hasła z 20-go a mojego jak nie było, tak nie ma ;/ Spróbuję dodać dzisiaj co nie zmienia faktu, że to już ostatni tydzień konkursu, no i mam nadzieję, że nie pojawi mi się komunikat o wykorzystanym nr paragonu!! Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6520254 Napisano: 20.08.2018 09:59:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamisiam napisał(a):

vazzz napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wczoraj brały udział w konkursie Red Bull Megawatt- czy Wasze hasła zostały dodane do galerii haseł?

moje tak emotka (wysyłałam ok 22-giej)

Dziękuję za odpowiedź. To fajnie, bo ja wysłałam hasło ok godz. 16 i do tej pory nie mam maila o dodaniu go do galerii. Jak mnie wkurza ten konkurs ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6520238 Napisano: 20.08.2018 09:21:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do osób, które wczoraj brały udział w konkursie Red Bull Megawatt- czy Wasze hasła zostały dodane do galerii haseł? Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6519959 Napisano: 18.08.2018 10:08:56 w Lay's
@gnieszk@ napisał(a):

A główną z Lemon i główną z Polo ktoś widzi emotka ?

U mnie nie widać głównej z Intermarche (Lemon), ale też i lista zwycięzców którą widzę kończy się na 28.07. A z Polo Marketu też nie widzę laureata nagrody głównej, ale być może jeszcze nie został on wybrany. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

vazzz

#6519899 Napisano: 17.08.2018 21:00:16 w Lay's
kermit napisał(a):

petunija1 napisał(a):

izkak napisał(a):

Dziękuję za odpowiedzi! emotka W takim razie moje przeglądarki wariują  emotka  U mnie listę zamyka Pani Marta K.  

w Lemon Lemon jak nie widziałam żadnych laureatów,nie wiem od czego to zależy. emotka

A byłby ktoś tak miły i wstawił listę z Polo Lay's (mi się kończy na panu Miłoszu, a podobno też już są do końca wyniki)

Osoby z listy po panu Miłoszu K.:

Jacek M.
Agnieszka B.
Roman K.
Magdalena S.
Ewa K.
Ewa B.
Sławomir O.
Joanna T.
Karolina P.
Jarosław O.
Jerzy F.
Kazimiera N.
Paulina G.
Zbigniew M.
Dorota K. Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6515461 Napisano: 01.08.2018 19:26:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Red Bull, Kaufland- idealny początek nowego miesiąca ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6513710 Napisano: 27.07.2018 12:49:09 w Intermarche
Smsy z konkursu Wygrywaj z mistrzowskimi produktami w ITM były wysyłane w tym samym czasie czy nadal jeszcze docierają? Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6513704 Napisano: 27.07.2018 12:44:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
210 nagród w Intermarche a u mnie nic ;o Marność. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0