Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vazzz

vazzz

#6499312 Napisano: 18.06.2018 10:53:28 w Auchan
To może ja się wypowiem jak to jest w przypadku gdy ma się kartę Skarbonka i podało się jej nr w zgłoszeniu. Odbierałam bony- oczywiście Pani w POK-u nic nie wiedziała, zadzwoniła po inną osobę. Ta przyszła po ok. 15 minutach i przyniosła bony. Więc pytam jak to jest z doładowaniem karty Skarbonka. Pani na to, że ona to zasadniczo nic nie wie, ale na pewno po zrobieniu zakupów pieniądze wpłyną na kartę. Więc ja jej mówię, że to chyba tak nie działa, bo co mają zakupy do bonusu z konkursu. Ale ona upierała się, że tak na pewno jest. Poszliśmy więc zrobić zakupy no i traf chciał, że trafiliśmy do kasy przy której siedziała pani, która wydała nam bony. Rozmawiała akurat przez telefon o tym, że  przed chwilą wydawała bony, ale nie doładowała skarbonki i, że może osoba, która te bony odbierała sama się za jakiś czas zgłosi. Więc ja jej mówię: Dzień dobry, to ja odbierałam te bony, na co ona zmieszana: Ach, to pani, no wie pani co, bo to jednak chyba ja miałam doładować tę Skarbonkę, to Pani pójdzie do POK, zostawi nr karty i my ją doładujemy. Więc pytam się kiedy doładują na co pani odpowiada, że na pewno nie teraz, bo to tak szybko nie działa. Więc odstałam swoje w kolejce do POK, zostawiłam nr karty z danymi i karta została zasilona (nie wiem po jakim czasie, bo nie było mnie kilka dni). W każdym razie stan karty Skarbonka można sprawdzić w punkcie obsługi klienta. Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

vazzz

#6495950 Napisano: 08.06.2018 16:56:39 w Auchan
Mam pytanie do osób, które odbierały swoje nagrody. Jak to jest z dodatkowym bonusem na kartę Skarbonka? Karta od razu zostaje zasilona kwotą 100zł czy trzeba czekać? Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6495529 Napisano: 07.06.2018 18:14:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nawet do testowania na Trnd nie potrafię się załapać ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6494543 Napisano: 05.06.2018 08:46:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Głośnik JBL od Smolara (konkurs Rama w Biedronce)/DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6493051 Napisano: 29.05.2018 10:29:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
-Darmowe pałeczki do kwiatów z tej akcji http://promocja.ziemovit.pl/index.html (rychło w czas), polecony PP
-Piłka od Avanti z konkursu na Circle K, DPD (może ktoś wie czy do przesyłki był dołączony protokół przekazania nagrody, który należało podpisać?) Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6491844 Napisano: 24.05.2018 11:14:09 w Auchan

vazzz

#6491814 Napisano: 24.05.2018 10:37:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Widzę, że nadal nie rozumiemy się z Auchanem oraz z panem Miecznikowskim... Wyświetl w wątku >>
1 starfy90 0

vazzz

#6490301 Napisano: 17.05.2018 12:56:05 w Auchan

vazzz

#6487782 Napisano: 09.05.2018 10:18:18 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

vazzz napisał(a):

moze trzeba sie tam wybrac osobiscie i skarge napisac?

mnie naprawde juz nic nie zdziwi - niektore firmy tak dzialaja, ze zastanawiam sie, jak one sie wogole utrzymuja na rynku....wyslalam do biura nieruchomosci zapytanie na obsluge sprzedazy 29.04 (wczesniej rozmowa telefoniczna , ze jak najbardziej sa chetni), do dzisiaj ani pocaluj mnie w ......zadnego odzewu.....

Byliśmy tam osobiście, ale to też nic nie dało. Policja to taka instytucja w której zdaje się powinno się przestrzegać zasad i terminów. Towarzystwu Ubezpieczeniowemu też zależy na tym, żeby to jak najszybciej zakończyć ponieważ jeździmy autem zastępczym a to dla nich dodatkowy koszt (i my i sprawca jesteśmy ubezpieczeni w tej samej firmie). I kolejny raz powiem, że w głowie mi się nie mieści, jak doszło do tej sytuacji. Człowiek stoi na czerwonym świetle siedząc w swoim samochodzie, czuje się bezpieczny a tu nagle BUM, bo ktoś pomylił gaz z hamulcem. No serio, serio, serio? W sekundę ktoś nam rozwala samochód i poczucie bezpieczeństwa i to my mamy cały czas multum problemów z tym związanych ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6487774 Napisano: 09.05.2018 09:58:52 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że minęły już 32 dni od kolizji a nadal nie mamy notatki policyjnej dzięki której TU będzie nam mogło wypłacić odszkodowanie. Codziennie dzwonimy na policję, ale nikt nic nie wie, odsyłają nas od jednej do drugiej osoby, ale przez tyle czasu nikt tej notatki nie sporządził!
Dodatkowo TU wystąpiło o potwierdzenie winy do szanownego pana sprawcy, który sprawę olał. Wysłali mu ponaglenie na które również nie odpowiedział!
Tyle czasu mija a sprawa stoi w miejscu.
Dodatkowo okrutnie denerwuje poszukiwanie samochodu, bo to co robią sprzedawcy (i ci prywatni i ci z komisów) woła o pomstę do nieba. Nie mieści mi się w głowie jak można tak oszukiwać, kłamać i mataczyć. Człowiek ogląda zdjęcia (osoba która się na tym zna) a na miejscu okazuje się, że ten samochód wygląda jak zupełnie inny egzemplarz. Albo warczy jak tarpan a pan wesoło mówi, że przecież diesle głośno chodzą. Serio?
Ze zgrozą patrzę również na to co się dzieje na drogach. Ostatnio pewna pani z impetem wyjechała z bocznej uliczki tak, że musieliśmy ostro hamować i wykłócała się, że ona ma pierwszeństwo! Cofnęliśmy się żeby upewnić się patrząc na znaki i co? Oczywiście pani pierwszeństwa nie miała, ale była tak pewna siebie i butna, że przez jej lekkomyślność pewnie doprowadzi kiedyś do stłuczki. Albo taka na oko dwudziestoletnia dziewczyna- jedziemy sobie, przed nami jedzie inny samochód i autobus. Autobus włącza kierunkowskaz i skręca. Dziewczę jedzie za nami i widocznie wyznaje zasadę, że "całe życie na ryzyku", bo postanawia wyprzedzić na trzeciego i nie przeszkadza jej nawet podwójna ciągła i przejście dla pieszych!
Niemoc konkursowo-loteryjna również mnie denerwuje, i to, że internet nie działa od 3 dni a nikt się nie kwapi z naprawą. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

vazzz

#6480161 Napisano: 07.04.2018 22:42:27 w Wkurza mnie...
No cóż, przypadki chodzą po ludziach...
Postanowiłam dziś pojechać do Drogerii Natura zrobić zakupy na konkurs Jordan. Pojechaliśmy, kupiliśmy co trzeba i wstąpiliśmy do pobliskiego sklepu. Przy wejściu chciałam kupić zdrapkę, ale zrezygnowałam i zostawiłam to na później. Oczywiście później już była kolejka, chłopak powiedział żebyśmy w niej nie stali, ale ja stwierdziłam, że szybko idzie, więc poczekamy. Po wyjściu wsiedliśmy do samochodu, przejechaliśmy kilkaset metrów i dojechaliśmy do świateł, gdzie zrobiło się czerwone. Staliśmy kilka sekund kiedy nagle z całym impetem ktoś w nas wjechał... Facet się zagapił a kiedy spojrzał przed siebie i zobaczył, że wszyscy stoją to POMYLIŁ GAZ Z HAMULCEM (sam przyznał to z lekkością policji) i z całą siłą w nas wjechał. My siłą rozpędu wjechaliśmy w samochód który stał przed nami, a finał tej akcji był taki, że tamte samochody nie były zbyt poszkodowane a nasz nadaje się do kasacji. Do tego trzeba było wezwać pogotowie do mojego chłopaka. Facet który był sprawcą nawet nie przeprosił i generalnie usiadł sobie na poboczu opalając się na słońcu i wesoło żartował z panią w której auto my uderzyliśmy. Im się nic nie stało. I cóż... to był nasz wymarzony samochód, który kupiliśmy półtora roku wcześniej. Sporo nas to kosztowało i nerwów i pieniędzy (nie był jakiś ultra drogi, ale dla nas był to spory wydatek). I sytuacja wygląda tak, że nie mamy auta, jesteśmy poobijani i posiniaczeni i będziemy na tym stratni finansowo i zdrowotnie. I mam też głupi żal do siebie, że gdybyśmy tam  nie pojechali to nie byłoby tego wszystkiego ;/ Poza tym ostanie tygodnie miałam wręcz koszmarne a dziś była kumulacja tego wszystkiego ;/ Ciągle jest pod górkę, ciągle jest coś nie tak i wiecznie trzeba stawiać czemuś czoła tylko skąd brać na to wszystko siły? ;/ Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6473662 Napisano: 16.03.2018 11:14:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Loteria Kaufland- jak co tydzień wielkie 0 ;/ Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

vazzz

#6470982 Napisano: 08.03.2018 10:34:25 w Oddam za darmo
Mam dwa bilety (w postaci kodów) do Cinema City na film pt: "Każdego dnia", które należy wykorzystać do dzisiaj.

oddane. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6468281 Napisano: 28.02.2018 17:04:53 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon Surf/Biedronka.
nieaktualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6468048 Napisano: 28.02.2018 09:15:14 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon Surf/Biedronka. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6467904 Napisano: 27.02.2018 17:12:27 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon Surf/Biedronka. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6466619 Napisano: 23.02.2018 10:11:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kauflandowy pomór- wczoraj budżet, dzisiaj Syoss i zapewne jak co tydzień loteria ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6466276 Napisano: 22.02.2018 12:32:47 w Kaufland konkursy
Ciągle pojawiają się wpisy o wygranych z Kauflanda, ale nikt nie pisze o której godzinie dostał smsa, więc nie wiadomo czy jeszcze wysyłają wiadomości o wygranych ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6466254 Napisano: 22.02.2018 12:19:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Po raz pierwszy nic z Kauflandowego budżetu ;o No chyba, że jeszcze wysyłają smsy... Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6461726 Napisano: 09.02.2018 14:43:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Loteria Kaufland- od początku jedno wielkie 0 ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0