Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vazzz

vazzz

#7101115 Napisano: 16.06.2023 09:33:21 w Avanti
Informują z Dino za ostatnie dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#7100305 Napisano: 14.06.2023 09:34:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
mia napisał(a):

Paczka od DCN Direct w aplikacji DPD, zgłoszona do nadania dziś po 1 w nocy (sic!), to co to może być?emotka

Prawdopodobnie nagrody z I-go etapu konkursu Orlen paczka. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

vazzz

#7095183 Napisano: 23.05.2023 10:27:36 w Avanti
Czy zdarzyło Wam się kiedyś wygrać u Avanti i nie dostać maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#7095181 Napisano: 23.05.2023 10:26:35 w Avanti
olunka napisał(a):

a pepsi za ktory etap pojdzie w tym tyg?

Za XI Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#7093175 Napisano: 14.05.2023 10:47:22 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto wygrał piłkarzyki z konkusru Lay's i już je otrzymał. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#7092484 Napisano: 10.05.2023 14:00:50 w Avanti
misiamarysia napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

vazzz napisał(a):

Czy ktoś z Was kupował dziś Pepsi w Żabce i nie dostał kodu? Dziś ostatni dzień konkursu, kodu brak i odpowiedzi ze strony Żabki również. Już mam dosyć tego tematu, bo zdarza się to co jakiś czas. I o ile zrobię zakup na kilka dni przed końcem konkursu to nie ma problemu, bo zawsze przysyłają kody w mailu, a teraz już chyba nie zdążę go dostać i wziąć udziału w konkursie ;/

ja wczoraj kupilam.
Napisałam,dzis maila przysłali z kodem...

Ja nie dostałam kodu, i to nie jest pierwszy raz w konkursach "żabkowych", chyba wreszcie zacznę je bojkotować emotka

I ja też w końcu nie dostałam kodu. Pisałam też do nich wiadomość na Facebooku, to zapytali o co chodzi a jak im napisałam to kazali czekać na odpowiedź mailową. Późniejsze moje wiadomości już olewali ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#7092482 Napisano: 10.05.2023 13:59:37 w Avanti
Majkii napisał(a):

Wygrał ktoś więcej niż raz w Kibicuj z Lay's?

Ja wygrałam w jednym etapie piłkarzyki, w następnym bon, ale w kolejnym już nic. Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

vazzz

#7092060 Napisano: 08.05.2023 17:27:10 w Avanti
adamo86 napisał(a):

vazzz napisał(a):

Czy ktoś z Was kupował dziś Pepsi w Żabce i nie dostał kodu? Dziś ostatni dzień konkursu, kodu brak i odpowiedzi ze strony Żabki również. Już mam dosyć tego tematu, bo zdarza się to co jakiś czas. I o ile zrobię zakup na kilka dni przed końcem konkursu to nie ma problemu, bo zawsze przysyłają kody w mailu, a teraz już chyba nie zdążę go dostać i wziąć udziału w konkursie ;/

Konkurs do jutra jest

O, faktycznie, dziękuję za uświadomienie mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#7092054 Napisano: 08.05.2023 17:22:03 w Avanti
Czy ktoś z Was kupował dziś Pepsi w Żabce i nie dostał kodu? Dziś ostatni dzień konkursu, kodu brak i odpowiedzi ze strony Żabki również. Już mam dosyć tego tematu, bo zdarza się to co jakiś czas. I o ile zrobię zakup na kilka dni przed końcem konkursu to nie ma problemu, bo zawsze przysyłają kody w mailu, a teraz już chyba nie zdążę go dostać i wziąć udziału w konkursie ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#7089951 Napisano: 25.04.2023 11:55:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Stół do piłkarzyków z Lay's. Po ostatnich moich "wyczynach" gdzie nie byłam nawet w stanie wygrać biletów to całkiem miłe zaskoczenie. Szkoda, że nie główna wszak było tak blisko, ale i tak się cieszę. Wyświetl w wątku >>

vazzz

#7082750 Napisano: 06.03.2023 09:19:00 w Oddam za darmo
Mam kod 5% rabatu do Euro Rtv Agd. Kod ważny do 2023-03-07 Kod można wykorzystać do obniżenia 1 szt. towaru z wyjątkiem produktów biorących udział w innych promocjach, oznaczonych jako Przedsprzedaż lub Wyprzedaż, produktów Outletowych, produktów marki Apple.
NJ23A2BUL23K Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#7072846 Napisano: 05.01.2023 18:46:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

Dostaliście już wszystkie przelewy z loterii Pepsi & żabka ?

Ja czekam na jeden przelew. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#7072841 Napisano: 05.01.2023 18:35:41 w Moje konkursowe początki...
Ale fajny temat! Moje konkursowanie zaczęło się już w zerówce. Mama rozwiązywała krzyżówki z gazet a ja szukałam haseł w encyklopedii PWN. Czy udało się wtedy coś wygrać? Chyba nie, ale dla mnie była to fajna zabawa. Później były pierwsze kroki w konkursach radiowych i moje pierwsze wygrane w katolickim radiu Józef- książki, religijne gazetki i zaproszenia do teatru, dzięki czemu dwa razy obejrzałam sztukę "Szaleństwa lisa Witalisa" w warszawskim teatrze Lalek Guliwer emotka  Następnie jak tylko zauważyłam jakieś akcje promocyjne to brałam w nich udział i tak trafiła się np. poduszko-torba Bounty czy kubki Nescafe (chyba na te drugie trzeba było wysłać smsa po północy). Jednak najwięcej wygranych miałam w tamtym okresie z magazyny Filipinka a największą z nich była mega paka kosmetyków, które zdobyły tytuł hitu roku. Wartość owej nagrody to 550zł (pamiętam to do dziś). W 2003 roku byłam też na antenie radia Eska gdzie wygrałam płytę zespołu The Darkness. Byłam tak podekscytowana, że na pytanie prowadzącego kogo chcę pozdrowić, zaczęłam niemal wrzeszczeć, że wszystkich maturzystów oraz mojego psa! emotka  Z sentymentem wspominam też akcję z batonami Snickers w których można było wygrać bony do nowego wówczas sklepu Cropp. Udało mi się tam całkiem nieźle obłowić i obkupić rodzinę w ubrania oraz akcesoria (wielką torbę na zakupy i frotki na rękę mamy do dziś). Wygrana  której w tamtych czasach marzyłam to były darmowe zakupy z Chwili dla Ciebie. Już ustalałam kogo na nie zabiorę (4 osoby) i jak rozdysponuję zadania. Niestety nie udało się, chociaż do samego końca trwania tego konkursu wysyłałam kartki pocztowe z naklejonym kuponem. Z sentymentem wspominam tamte czasy i nagrody, które wówczas mimo np. wielkiego logo sponsora sprawiały mi przeogromną radość. Wyświetl w wątku >>

vazzz

#7068454 Napisano: 15.12.2022 17:40:23 w Avanti
nanajka81 napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

vazzz napisał(a):

Tak w nawiązaniu do tematu przewodniego obrazu, który należało opisać w etapie V powiem tylko, że chyba czas przestać kopać się z koniem. Kiedyś wystarczało mi jedno zgłoszenie by wygrać i to obojętnie czy była jedna/kilka nagród dziennie czy nawet jedna... tygodniowo. A teraz moja ostatnia wygrana u Avanti była w marcu i od tego czasu kompletna blokada. Bite dziewięć miesięcy bez żadnej wygranej u nich (nie licząc frytek, które wygrywał każdy). Już serio nie wiem co mam pisać ;/

Ja po ostatnich wygranych myślałam, że no chyba juz sie znowu lubimy emotka
Aż do sromotnych porażek w kolejnych etapach czitos i w pepsi lidl emotka

Nie ogarniam! Na nich serio nie ma żadnego klucza  emotka

ja też mam dość cheetosowego konkursu... zgłoszeń z 9, każde inne i żadne nie nagrodzone. odechciało mi się kombinować.

No, ale można wygrać w jednym konkursie, w innym ponieść porażkę, ale żeby przez prawie rok nie wygrać w żadnym to jest dopiero prawdziwa sztuka! Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#7068449 Napisano: 15.12.2022 17:25:55 w Avanti
Tak w nawiązaniu do tematu przewodniego obrazu, który należało opisać w etapie V powiem tylko, że chyba czas przestać kopać się z koniem. Kiedyś wystarczało mi jedno zgłoszenie by wygrać i to obojętnie czy była jedna/kilka nagród dziennie czy nawet jedna... tygodniowo. A teraz moja ostatnia wygrana u Avanti była w marcu i od tego czasu kompletna blokada. Bite dziewięć miesięcy bez żadnej wygranej u nich (nie licząc frytek, które wygrywał każdy). Już serio nie wiem co mam pisać ;/ Wyświetl w wątku >>
2 ZetZ, ameryka 0

vazzz

#7046818 Napisano: 14.09.2022 08:52:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czuję się jak prawdziwy przegryw przy tym wysypie nagród z Dino. Żeby na 1603 nagrody nie trafić żadnej to trzeba mieć na prawdę olbrzymią dawkę szczęścia. I do tego wydane ponad 60zł na piwo, którego nawet nie piję, no interes życia! Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

vazzz

#7017739 Napisano: 12.09.2022 18:31:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

A ma ktoś nagrodę w dino Namysłów, sprawdzając na stronie a nie dostał SMS w sobotę? 

jestem poza domem i nie mam jak sprawdzić i nie wiem czy się łudzić czy nie …

U mnie brak smsów i na stronie brak wygranych ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6880769 Napisano: 06.09.2022 09:49:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Avanti już od rana dobija ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6877561 Napisano: 22.08.2022 11:31:00 w Avanti

vazzz

#6877536 Napisano: 22.08.2022 11:10:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Avanti- kiedyś wygrywałam niemal w każdym ich konkursie i to jednym zgłoszeniem. I obojętnie czy było 5 nagród dziennie, 3 czy nawet jedna. Udawało się nawet gdy była jedna nagroda tygodniowo. A teraz? A teraz jedno wielkie NIC a na dodatek nie umiem wyciągnąć wniosków co poszło nie tak ;/ Aż nie chce się wierzyć, że to przypadek. Wyświetl w wątku >>