Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vazzz

vazzz

#6014246 Napisano: 07.05.2015 11:55:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena1020 napisał(a):

Jeśli ktoś chce kupić Mlekołaki lub żele Playboy to polecam iść do Auchan, płatki są po 3,19 a promocja na żele Playboy dalej trwa i kosztuje on tam 5,19 lub 5,29 zależy jaki zapach emotka

Hmm... w  "moim" Auchanie najtańsze żele są cały czas po 7,20 (jeden zapach męski), a damskie po 7,60 i 7,90 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6013489 Napisano: 05.05.2015 21:28:02 w Biedronka
donia7 napisał(a):

brudny napisał(a):

rozmowa trwa z nimi jakieś 40sek, Pani sprintem opowiada o regulaminie i gratuluje, więc nie wiem czy 100 osob nie obdzwonili juz ...

ja chwilę z nią rozmawiałam i pożartowałam, Pani już zachrypnięta i mówiła, że jutro będzie dzwonić, bo musi się streścić emotka

O rety, to jest jeszcze szansa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6013119 Napisano: 05.05.2015 11:53:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rafi323raf napisał(a):

Coś złą listę wcześniej dali, po 2 os na te główne nagrody, a teraz tylko po 1 jest. Jeśli ta co jest wyżej wklejona rzeczywiście była.

Tak, ta lista która wklejałam była wcześniej. Być może niechcący wkleili też nazwiska osób z listy rezerwowej. Teraz jest zmieniona. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6013090 Napisano: 05.05.2015 11:08:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Tablet Apple i zapas Góralek:
  • Cecylia J, Jaworzno
  • Angelina Z, Bolesławiec
PlayStation 4 i zapas Góralek:
  • Adam T, Zamość
  • Marta L, Kobyłka
Smartfon Motorola i zapas Góralek:
  • Artsiom U, Szczecin
  • Marianna J, Legnica
Aparat Fuji Instax i zapas Góralek:
  • Damian M, Rzeszów
  • Sylwia N, KOSAKOWO
  • Marcin K, Kamień Pomorski
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Paulina C, Borowa
  • Tomasz B, Starogard Gdański
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Marcin P, Nowy Dwór Mazowiecki
Plecak turystyczny po brzegi wypełniony Góralkami:
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Bartosz K, Poznań
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Mateusz P, Nowa Dęba
  • MARIUSZ W, HRUBIESZÓW
  • Ewelina R, Gdańsk
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • MARIUSZ K, RZESZÓW
  • Rafał P, Częstochowa
Karta Google Play:
  • Agnieszka K, Kędzierzyn-Koźle
  • Aleksandra P, Gliwice
  • Anna C, Borowa
  • PIOTR S, ZIELONA GÓRA
  • Mateusz K, Rydułtowy
  • Bartek D, Stalowa Wola
  • Tomasz W, Zduńska Wola
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Marek K, Rzeszów
  • Szymon K, Swarzędz
  • Krzysztof O, Szczecin
  • Marcin C, Szczeglino Nowe
  • Marta L, Kobyłka
  • Łukasz W, Kraków
  • Daniel F, Kościan
  • Patrycja G, Słupsk
  • Marzena Z, TYCHOWO
  • Łukasz M, Rzeszów
  • Ryszard K, Kraków
  • PIOTR S, ZIELONA GÓRA
  • Aleksandra W, Mielec
  • Krzysztof R, Pysznica
  • Łukasz W, Kraków
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Natalia L, Bytom
  • JOANNA W, GŁOGÓW
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • PIOTR S, ZIELONA GÓRA
  • Adam M, Warszawa
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Anna S, Maciejowice
  • Alicja P, Bydgoszcz
  • Tomasz S, Głogów Małopolski
  • Urszula S, Lublin
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Mariusz P, Sosnowiec
  • Anna F, Gdów
  • JERZY O, WIELICZKA
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • Joanna B, Długołęka
  • Tomasz B, Starogard Gdański
  • Agnieszka K, Kraków
  • Klaudia S, Wadowice
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
  • ANNA L, Toruń
  • Adam C, Aleksandrow Łodzki
Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6013086 Napisano: 05.05.2015 11:06:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Są wyniki Góralków, jedna osoba wygrała 18 razy... emotka
http://www.loterianawypasie.pl/zwyciezcy Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6012609 Napisano: 04.05.2015 11:35:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kremy AA z iBeauty, doręczone przez listonosza. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6012590 Napisano: 04.05.2015 10:53:41 w NA CO CZEKAMY?
mmagd napisał(a):

norweska20 napisał(a):

a co z główną z tchibo ..nie umiem już wejść w regulamin kiedy mieli informować ? wie ktoś może kiedy ma to nastąpić ?

Jak się nie mylę losowanie 6.05


"dnia 6 maja 2015 roku odbywa się losowanie 5 Laureatów, po jednym Laureacie z każdego dnia
dokonywania Zgłoszeń w Loterii, licząc od 26
kwietnia
2015 roku do 30 kwietnia 2015 roku.
Losowanie nagrody głównej odbywa się 6 maja 2015 roku spośród wszystkich Zgłoszeń dokonanych za pomocą strony
www.kawatchibo.pl
lub poprzez wysłanie wiadomości SMS
, które dotarły do Organizatora w Okresie
Loterii, tj. od dnia
28 lutego 2015 roku do dnia 30 kwietnia 2015 roku"

http://www.kawatc...teks17.02.2015-1.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6010777 Napisano: 29.04.2015 10:37:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam odpowiedź. Pozwolę sobie zacytować:
"Dzień dobry,dane te są potrzebne w przypadku kontroli Urzędu Skarbowego, jeśli jednak nie chce Pani ich podawać to nie
będziemy robić problemu."

Hmmm...hmmm....hmmm.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6010765 Napisano: 29.04.2015 10:20:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wredzia napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

vazzz napisał(a):

Mam do Was pytanie. Wygrałam w konkursie i mam odesłać oświadczenie laureata w którym należy podać swoje dane:imię, nazwisko, adres i do tego PESEL, nr konta oraz nr i serię dowodu osobistego.
Do tej pory spotkałam się z tym, że potrzebny był PESEL, a o nr i serię dowodu proszą mnie pierwszy raz. Czy to jest normalna praktyka? Czy mam te dane wysłać?

A po co im te dane? Do odprowadzenia podatku? Nr i serii dowodu nigdy nie podaję, nipu też nie, nagrody mimo to przychodziły. 


Przy większych nagrodach bywa że wymagają takich danych.
Ni pasuje Tobie taka praktyka to nie odsyłasz i nagroda przepada. Proste emotka

Nie wiem czy 100 złotych można zaliczyć do kategorii tych "większych nagród" emotka no i faktem jest, że mi to trochę nie pasuje emotka

zezowaty_kot napisał(a):

vazzz napisał(a):

Mam do Was pytanie. Wygrałam w konkursie i mam odesłać oświadczenie laureata w którym należy podać swoje dane:imię, nazwisko, adres i do tego PESEL, nr konta oraz nr i serię dowodu osobistego.
Do tej pory spotkałam się z tym, że potrzebny był PESEL, a o nr i serię dowodu proszą mnie pierwszy raz. Czy to jest normalna praktyka? Czy mam te dane wysłać?

A po co im te dane? Do odprowadzenia podatku? Nr i serii dowodu nigdy nie podaję, nipu też nie, nagrody mimo to przychodziły. 

Ja kiedyś chciałam "ściemnić" i odesłałam w jednym konkursie wszystkie potrzebne dane oprócz PESELu, ale się o niego upomnieli, także nie dało się tego obejść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6010742 Napisano: 29.04.2015 09:38:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam do Was pytanie. Wygrałam w konkursie i mam odesłać oświadczenie laureata w którym należy podać swoje dane:imię, nazwisko, adres i do tego PESEL, nr konta oraz nr i serię dowodu osobistego.
Do tej pory spotkałam się z tym, że potrzebny był PESEL, a o nr i serię dowodu proszą mnie pierwszy raz. Czy to jest normalna praktyka? Czy mam te dane wysłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6008851 Napisano: 24.04.2015 11:30:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Playboy porażka, Milka porażka... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6007726 Napisano: 21.04.2015 17:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A jak to jest z tą loterią Milka? Wczoraj było losowanie i mają 3 dni robocze na dzwonienie do laureatów czyli do czwartku wszyscy powinni zostać poinformowani? Kilka osób pisało już dziś, że do nich dzwonili... Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6006635 Napisano: 18.04.2015 11:50:39 w Visa Konkursy
Mappet napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na kartę z końcówki marca?

Tak, ja czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6005667 Napisano: 16.04.2015 12:03:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ir napisał(a):

A propos danych konkursowych
http://wyborcza.b...760554.html#MTstream

To jak jest z tym podawaniem nr PESEL przy wygranych w konkursach? bez tego nie wydadzą nagrody... Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6004777 Napisano: 14.04.2015 10:31:54 w Visa Konkursy
zarania napisał(a):

A jak długo czeka się na weryfikację dokumentów przesłanych mailem? Przychodzi jakieś potwierdzenie? Wysłałam w piątek i jeszcze nic nie otrzymałam.

Oni nie odpisują na te wiadomości, nie wysyłają żadnych potwierdzeń.
Podobno piszą tylko wtedy gdy coś jest nie tak i trzeba przesłać np. jakieś dodatkowe dokumenty. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6004401 Napisano: 13.04.2015 15:33:12 w Visa Konkursy
dysia napisał(a):

jeszcze jedno pytanie, czy jak dzwonią z visy to mówią na jaką kwotę ten paragon był? bo prawdę powiedziawszy wysłałam ostatniego dnia kilka zgłoszeń i tak nie do końca pamiętam, który paragon dokładnie wygrał. czy trzeba będzie wszystkie odesłać?

W mailu będzie informacja z którego dnia jest paragon i na jaką  kwotę. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6003927 Napisano: 12.04.2015 18:36:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elbowndg napisał(a):

vazzz napisał(a):

W konkursie z cukierkami Milka jedna osoba może codziennie wygrać 5 kart do Empiku? A w całym konkursie niezliczoną ich ilość?

Codziennie 5, losowan 13 wiec max 65sztuk.

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6003917 Napisano: 12.04.2015 18:10:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie z cukierkami Milka jedna osoba może codziennie wygrać 5 kart do Empiku? A w całym konkursie niezliczoną ich ilość? Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6003916 Napisano: 12.04.2015 18:09:09 w Visa Konkursy
elbowndg napisał(a):

mrking napisał(a):

napisał(a):elbowndg napisał(a):

napisał(a):napisał(a):magnus napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):barszcz napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):napisał(a):Mappet napisał(a):To te karty mają datę ważności?
Czy ktoś kto już ma swoją kartę może napisać do kiedy/ile czasu są ważne? emotka

Ja mam ważne do stycznia 2016 roku:-)A w zasadzie miałam,bo już kupiłam wymarzony serwis obiadowy:-))

Można całą kwotę wydać? czy coś pobierają ?

To nie mozna tego wyplacic tylko trzeba cos za to kupic? emotka

Karty z City nie mają Pinu ani mikroprocesora- nie można nimi wypłacić gotówki z bankomatu. Można tylko płacić NA TERENIE POLSKI w archaiczny sposób - przeciągając przez pasek magnetyczny  i podpisując emotka

Bez znaczenia jaki bank sie zaznaczalo to si edostaje karte CIty ?

Ci, którzy zaznaczali bank PKO prawdopodobnie dostali/dostaną karty z PKO. Tak chyba pisał ktoś kompetentny w tym temacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6003912 Napisano: 12.04.2015 17:58:40 w SZUKAM....
W konkursie z cukierkami Milka, każdy może codziennie wygrać po 5 kart do Empiku? I można ich wygrać niezliczona ilość podczas całego konkursu? (z zastrzeżeniem 20 zgłoszeń dziennie). Wyświetl w wątku >>
0 0