Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vazzz

vazzz

#6806507 Napisano: 07.09.2021 10:52:42 w Smolar
https://wyniki.smolar.pl/ Pojawiły się zakładki z konkursu "Pomagaj z Dove" w Hebe i Carrefour. Wyniki są już podpięte. Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

vazzz

#6803295 Napisano: 24.08.2021 11:07:54 w Smolar
dwaburekoty napisał(a):

Czy dostaliście już zwrotki lub jakiekolwiek info z Aquafresh?

Nie, wciąż cisza w temacie. Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6801871 Napisano: 17.08.2021 18:47:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

mia napisał(a):

violka88 napisał(a):

Czy konkurs z kosmetykami YOPE to dziś poszły smsy z ostatniego etapu czy przedostatniego?

Obawiam się, że z ostatniego (patrząc w regulamin). Czyli znów mój bilans jest 1:0 dla... Smolara. emotka

Wydaje mi się że 3. Ale nie jestem pewna 

Patrząc w regulamin to z 3, bo 7 dni od 10.08, czyli u mnie 1:0 dla smolara  emotka

Na 100% z 3-go etapu. Wyświetl w wątku >>
2 mia, flinta_13 0

vazzz

#6801513 Napisano: 16.08.2021 12:29:32 w Smolar
iszhara napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Udało się komuś dosłać paragon i dane w loterii Aquafresh w późniejszym terminie w jakiś inny sposób? Formularz laureata jest tylko dostępny bezpośrednio po wygranej - niestety na @ nic nie przychodzi tak jak to zwykle w loteriach Smolara. Poradzi ktoś coś? emotka

a jak wejdziesz sama w zakładkę dla laureata 

Niestety nie działa - nie ma takich danych w bazie laureatów. Teraz to już sama nie wiem czy nie zrobiłam literówki w @ emotka Pytanie do laureatów - działa Wam dobrze ta zakładka laureaci u Smolara? emotka

Ja wygrałam, formularz wypełniłam od razu. Nie dostałam natomiast żadnego potwierdzenia na maila, a w laureatach na stronie Smolara również nie ma moich danych ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6798775 Napisano: 02.08.2021 16:55:28 w Smolar
edzia21 napisał(a):

Były eski

Dziękuję za odpowiedź. U mnie w takim razie jest wygrana, ale po raz pierwszy brak smsa. Dobrze, że można sprawdzić wyniki na stronie! Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6798772 Napisano: 02.08.2021 16:53:31 w Smolar
sylzab2294 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Na jakim dniu skończyli informować z Dallmayr? emotka

Na poniedziałku. Też czekam emotka

ja mam z piątku.

no nawet już z dziś są wygrane... emotka
szkoda, że konkurs do dziś i jeszcze można słać zgłoszenia...

Ale były już smsy czy sprawdzaliście wyniki na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6798200 Napisano: 30.07.2021 10:34:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Dostałam informacje o dostarczeniu paczki z konkursu Eurosklepu (głośnik i słuchawki - Ustrzel nagrody) i od DPD, i od Brand Space. Niektórzy z Was piszą, że nie mieli wcześniej powiadomienia, a już dostali nagrody. 

Właśnie dostałam smsy od Brand Space, od DPD nic. Czekam na kuriera, bo jeszcze u mnie nie jeździł. 

Ja tak jak pisałam w wątku DDN nie miałam wcześniej ani maila, ani sms-a. Po prostu rano przyszedł kurier i zostawił paczkę na schodach. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

vazzz

#6798191 Napisano: 30.07.2021 09:52:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rare85 napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Głośniki od Brand Space Euro sklep - DPD

Słuchawki też? Było wcześniej info od DPD? Są jakieś dokumenty do podpisu? 

Słuchawki też, nie było wcześniejszej informacji ani dokumentów do podpisu. Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

vazzz

#6797429 Napisano: 26.07.2021 14:09:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zgadnijmy co wygrałam u Los Mejores? O, już wiem- jak zwykle NIC! Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6796703 Napisano: 22.07.2021 09:06:34 w WC - rozmowy o wszystkim
flinta_13 napisał(a):

Mam pytanie, czy zabieracie paragony na wakacje  emotka  ? 
Mam dylemat, bo boje się temperatury, wilgoci i zalania  emotka  a z drugiej strony jakbym coś wygrała, to nie ma mi nikt odesłać....

Tak. Niedawno wróciłam z wyjazdu i miałam ze sobą paragony, wydrukowane oświadczenia, koperty, spinacze do papieru, taśmę klejącą i małe nożyczki. Wszystko to zmieściło się to takiej plastikowej zapinanej koperty. Nie zajęło to dużo miejsca a ja miałam spokój, że w razie wygranej wszystko mam ze sobą i mogę odesłać co trzeba. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6790355 Napisano: 23.06.2021 11:11:53 w Smolar
nataszka napisał(a):

mrs-mg napisał(a):

olunka napisał(a):

mrs-mg napisał(a):

Smolar dodał już w wynikach zakładkę dla konkursu Somat "Nowy wymiar blasku" w Auchan (wczoraj była tylko na laureatach).
Czy ktoś może potwierdzić, czy już są podpięte wyniki?

tak sa podpiete

Szkoda, ale dzięki za info emotka

 Czy smski poszły?

Tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6788389 Napisano: 15.06.2021 10:47:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
W tym na prawdę okropnym czerwcu, który obfitował w same złe wiadomości, dostaliśmy dziś przed 9 rano maila z informacją o wygranej nagrodzie głównej w konkursie „Podejmuj piłkarskie wyzwania i graj o nagrody od Lay’s!” (etap II). Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6785407 Napisano: 02.06.2021 11:08:56 w Auchan
bruce napisał(a):

Brak słów...  Współczuję. 
Ja akurat miałam tylko jeden bon, a planowałam od razu zrobić szybko zakupy na niego i z wiązanką jechać na cmentarz do Mamy, wszystko sobie dokładnie rozplanowałam, zatem w przypadku takich problemów, jakie Ciebie spotkały, byłabym mocno dobita.

Ja akurat ten Auchan mam blisko i nie miałam większych planów związanych z bonem, co nie zmienia faktu, że bardzo nie lubię odbierać nagród osobiście, bo przeważnie wiążą się z tym jakieś problemy. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

vazzz

#6785406 Napisano: 02.06.2021 11:05:59 w Auchan
wojok napisał(a):

Brak słów.
W każdym sklepie takie osoby pracują, ale nic się nie zrobi.
Ważne, że się dobrze skończyło emotka
A z ciekawości: wpisywali do komputera dane z dowodu i szczegółowo sprawdzali czy byle jak?

Pani spisała chyba tylko imię i nazwisko no i dodatkowo prosiła o adres. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

vazzz

#6785361 Napisano: 02.06.2021 09:17:19 w Auchan
Nie wiem czy wszyscy odebrali już swoje bony z loterii, le opiszę moją "przygodę". W sobotę poszłam odebrać bony i stoję w kolejce do POKu. Przyszła moja kolej, więc mówię w jakiej sprawie przyszłam no i pani od razu podniesionym głosem oznajmia, że nie mogłam wygrać 100 i 50zł, bo jedna osoba może odebrać tylko jeden bon! Odpowiedziałam jedynie, że MOGŁAM, bo nie chciałam się wdawać w dyskusje skoro od początku było tak miło. Miałam, więc czekać na panią kierownik. No i czekałam. 20 minut z zegarkiem w ręku. Pani przyszła, zapytała o nr telefonu i adres i daje mi bon na 50zł. Więc się pytam gdzie jest drugi a ona na to, że przecież ten na 100zł to ja już odebrałam. Aha. Pomijam fakt, że akurat wtedy gdy rzekomo go odebrałam byłam na wyjeździe na drugim końcu Polski. Więc próbuję coś tłumaczyć, a pani po chwili stwierdza, że zasadniczo to mogłam wygrać tylko jeden bon emotka Po prostu ręce mi opadły. Więc mówię żeby pokazała mi podpisany przeze mnie dokument odbioru nagrody na którym widnieje mój podpis. A ona na to, że teraz to nie znajdzie, że ona nie wie, że nie tylko ona wydawała te nagrody i że w takim razie będzie się ze mną kontaktować. No i skontaktowała się dzień później, że bon jednak jest do odbioru. A na moje pytanie w czym był problem odpowiedziała coś kompletnie mętnie, że jak "odświeżyła system" to się jednak okazało, że bon jest. Ciekawe więc jakim cudem wcześniej twierdziła, że dokładnie 10 maja swój bon odebrałam. I teraz znów czeka mnie stanie w kolejce i znów ta sama procedura. Zero jakichkolwiek przeprosin i widok wzdychających i niezadowolonych pań z POKu. Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6784870 Napisano: 31.05.2021 10:39:32 w SZUKAM....
aniolka2310 napisał(a):

Czy kody do Travelist można łączyć? Czy też jedna rezerwacja to możliwość wpisania jednego kodu? 

To zależy od miejsca w którym chcesz dokonać rezerwacji. W niektórych na etapie rezerwacji możesz użyć np. dwóch kodów a w innych jest opcja użycia tylko jednego. Natomiast napisz w tej sprawie do Travelist, bo oni mogą sami złączyć Twoje kody w jeden (np. dwa po 500zł złączają w jeden o wartości 1000zł). Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6783884 Napisano: 26.05.2021 09:05:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wraithbeauty napisał(a):

Ale zauważyłeś że w szpitalach na COVID umierają tylko niezaszczepieni?

A skąd te dane? Akurat znam osobę, która zmarła dwa tygodnie temu mimo, że była zaszczepiona.
Pisanie, że ludzie którzy się nie chcą szczepić są prymitywni jest przesadą.
I co trzeba mieć w głowie- jeśli ja daję Ci łapkę w dół za określenie "prymitywni" a Ty wyszukujesz moje posty na forum i przy wielu z nich dajesz łapkę w dół ot tak dla zasady? Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6782225 Napisano: 18.05.2021 21:02:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś z Was czeka jeszcze na kod 30 zł do pyszne.pl z loterii Coli ZERO LIMITÓW?

Ja jeszcze czekam. Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6778544 Napisano: 30.04.2021 17:09:09 w Oddam za darmo

vazzz

#6777836 Napisano: 27.04.2021 10:38:57 w Czy informują/ informowali?
Czy do kogoś oddzwaniali na nieodebrane połączenie z konkursu Łomży? (pierwszy raz dzwonili w sobotę). Wyświetl w wątku >>
0 0