Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vazzz

vazzz

#6777814 Napisano: 27.04.2021 08:49:02 w SZUKAM....
mrmax napisał(a):

czy ktoś kojarzy do kiedy są ważne vouchery travelist z coca-cola odido z zeszłego roku?

Do 16 września tego roku. Wyświetl w wątku >>
1 mrmax 0

vazzz

#6773776 Napisano: 06.04.2021 13:58:02 w Smolar
https://www.laureaci.smolar.pl/ Pojawiła się zakładka z konkursu: Wielkanocny Konkurs Muszkieterów Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

vazzz

#6770455 Napisano: 17.03.2021 18:03:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

czy kody Avanti dzisiaj wszystkim rozsyłali?

Ja nie mam. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

vazzz

#6768761 Napisano: 09.03.2021 09:27:51 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

superloser napisał(a):

Jasminum napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dobrze, że nikomu do głowy nie wpadło: "Reginę kocham nad życie, bo tylko ona pamięta o moim odbycie".

Z papierem Regina wciąż jest ubaw po pachy- hocki klocki stawiają domowe patałachy

Regina poleruje i wszystko sie świeci, kochają ją dorośli i kochają dzieci  emotka

Regina, ach Regina! D..ę zgrabnie wypinam ... 
Przestańcie, bo właśnie siedzę i piszę o Reginie  emotka

Do Reginy pasuje w takim razie hasło "Grill odbyty" (konkurs Visa 2015r, może ktoś pamięta) emotka Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6762983 Napisano: 04.02.2021 10:58:26 w Smolar
fiona25 napisał(a):

vazzz napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

No dobra, tylko czy z konkursu nie robi się loteria? Napisz słaby tekst, może wygrasz? Jak się to ma do regulaminu i pitolenia o oryginalnym humorze

A jak się ma regulamin do nagradzanych prac w większości przypadków? Chociażby w konkursach na Fb- dokończ zdanie- wygrywa epopeja na 100 zdań, napisz dlaczego...- wygrywa zdjęcie lub filmik, pokaż na zdjęciu jak TY pieczesz ciasto- zdjęcie babci, która coś piecze. Był też konkurs na Fb gdzie w regulaminie jasno było napisane, że nagrodzą prace z humorem, które komisję najbardziej rozbawią. Pytanie brzmiało: Jakie są Twoje noworoczne postanowienia? I tą jakże zabawną, kreatywną odpowiedzią od której boki można było zrywać ze śmiechu została taka: "Chcę zobaczyć Morskie Oko, ponieważ nigdy tam nie byłam". Albo na pytanie: Co Cię najbardziej bawi? Wygrała odpowiedź: "Moją córkę najbardziej śmieszy jak ktoś puści głośnego bąka" (odpowiedź godna pierwszego miejsca).

Powiedz,że żartujesz...please... 

Nie żartuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6762973 Napisano: 04.02.2021 10:28:18 w Smolar
prosiaczek napisał(a):

No dobra, tylko czy z konkursu nie robi się loteria? Napisz słaby tekst, może wygrasz? Jak się to ma do regulaminu i pitolenia o oryginalnym humorze

A jak się ma regulamin do nagradzanych prac w większości przypadków? Chociażby w konkursach na Fb- dokończ zdanie- wygrywa epopeja na 100 zdań, napisz dlaczego...- wygrywa zdjęcie lub filmik, pokaż na zdjęciu jak TY pieczesz ciasto- zdjęcie babci, która coś piecze. Był też konkurs na Fb gdzie w regulaminie jasno było napisane, że nagrodzą prace z humorem, które komisję najbardziej rozbawią. Pytanie brzmiało: Jakie są Twoje noworoczne postanowienia? I tą jakże zabawną, kreatywną odpowiedzią od której boki można było zrywać ze śmiechu została taka: "Chcę zobaczyć Morskie Oko, ponieważ nigdy tam nie byłam". Albo na pytanie: Co Cię najbardziej bawi? Wygrała odpowiedź: "Moją córkę najbardziej śmieszy jak ktoś puści głośnego bąka" (odpowiedź godna pierwszego miejsca). Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6758384 Napisano: 14.01.2021 11:33:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Skoro nie potrafię wygrać jednej ze 155 nagród, skoro nie potrafię wygrać jednej z ponad 250 nagród, to znaczy, że...? Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6758370 Napisano: 14.01.2021 10:46:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon do Stokrotki z konkursu "I kto to mówi w sieci Stokrotka (Berlinki)"/DPD Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6757763 Napisano: 12.01.2021 12:28:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dramat. Krótko, zwięźle i na temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6752058 Napisano: 14.12.2020 16:08:07 w Smolar
katake napisał(a):

Zakładka u Smolara-Jak słodko być mistrzem-ktoś potwierdzi, że wyniki podpięte?

U mnie pusto, ale oświadczenia dla Laureata też są już dostępne https://laureaci.smolar.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6752055 Napisano: 14.12.2020 16:06:12 w Smolar
lily-22 napisał(a):

Ciekawe czy dzisiaj dadzą la chocolatier  emotka

Jest już zakładka w wynikach https://wyniki.smolar.pl/ Wyświetl w wątku >>
1 katake 0

vazzz

#6745393 Napisano: 18.11.2020 18:45:09 w Wkurza mnie...
kiedystobylo napisał(a):

Ja miałam ostatnio taką sytuację: kiedy odbierałam paczkę, jednocześnie przy paczkomacie działał kurier. Gdy otworzyła się moja skrytka kurier wsadził tam inną paczkę, a ja poszłam do skrytki obok, która się otworzyła i wzięłam paczkę kogoś innego. Na szczęście przeczytałam dane przesyłki... Bo ja bym wylądowała z czyjąś paczką, a ktoś z dwiema (w tym moją...).

W tym wypadku przy nadawaniu byłam tylko ja, ale faktem jest, że ogólnie Inpost szwankuje ostatnimi czasy i już od kliku osób słyszałam historię z otwierającymi się dwiema skrytkami na raz. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

vazzz

#6745391 Napisano: 18.11.2020 18:37:06 w Wkurza mnie...
takaja86 napisał(a):

vazzz napisał(a):

Wczoraj rano nadałam paczkę w Paczkomacie a dziś w śledzeniu pojawił się status: Zagubiono. Kiedyś miałam sytuację, że przy nadaniu otworzyła mi się skrytka w której była czyjaś paczka. Zadzwoniłam na Infolinię i mieli się tym zająć. Być może teraz było tak samo z tą tylko różnicą, że moją paczkę ktoś sobie po prostu wyjął i przywłaszczył ;/

Ja mialam niedawno do odebrania paczki w multiskrytce, maz odbierał i wziął 3 paczki nie wiedząc ze mialy byc dwie. Paczke przywiozl do domu, zadnego telefonu adresu nic na niej nie bylo tylko naklejka empik. Od razu zadzwoniłam do empika i mowie jaka sprawa i Pani kazala mi odesłać paczke na mój koszt, powiedzialam ze tego nie zrobię bo paczka znalazła się u mnie nie z mojej winy ja to zgłosiłam troszczac sie o to ze gdzies tam pewnie ktos na ta paczke czeka. Po kilku dniach ponownie skontaktowal sie ze mną empik ja oczywiście od początku mowilam ze mogą wyslac do mnie kuriera po ta paczke ostatecznie stanęło na tym ze paczke odesłałam ale koszta pokrył empik. Pierwszy raz mialam taka sytuacje ale dziwi mnie ze kurier włożył ta paczke tam gdzie mu się podobalo. Ja duzo zamawiam do paczkomatu a maz nigdy nie pyta ile ma być paczek tylko jadąc z pracy odbiera i tyle. Chcialam zrobic komuś przysługę zglaszajac sprawę to jeszcze usłyszałam ze ja zabrałam komuś paczke przez pomyłkę. A to kurier włożył paczke do skrytki z moimi przez pomyłkę wlasnie

No widzisz w takiej sytuacji trzeba wykonać ileś tam kroków na które człowiek nawet nie ma ochoty. Bo tracisz swój czas, pieniądze, energię etc. Na mojej paczce był i nr telefonu i mail, więc ktoś gdyby chciał to by się ze mną skontaktował. W środku była książka za 20zł także nie wiem czy znajdzie się na nią amator. Teraz trzeba pisać reklamacje, kontaktować się z kupującym, wystąpić do Allegro o zwrot prowizji i czekać na kasę od Inpostu i Allegro a ja mam ostatnio tyle na głowie, że absolutnie nic z tych rzeczy nie chce mi się robić ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6745384 Napisano: 18.11.2020 18:23:01 w Wkurza mnie...
Wczoraj rano nadałam paczkę w Paczkomacie a dziś w śledzeniu pojawił się status: Zagubiono. Kiedyś miałam sytuację, że przy nadaniu otworzyła mi się skrytka w której była czyjaś paczka. Zadzwoniłam na Infolinię i mieli się tym zająć. Być może teraz było tak samo z tą tylko różnicą, że moją paczkę ktoś sobie po prostu wyjął i przywłaszczył ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6743282 Napisano: 11.11.2020 09:44:12 w WC - rozmowy o wszystkim
Tak a propos aplikacji i wirusa- mam dwie opowieści.

Znajomy źle się czuł, więc dostał skierowania na badanie. W kolejce stał bagatela 4 (!!!!) godziny. Po trzech dniach dostał wynik dodatni i po godzinie dostał smsa, że ma zainstalować aplikację. Nie chciał tego robić, więc nawet nie próbował a po kilku godzinach przyjechała do niego policja. Powiedział im, że nie będzie instalował aplikacji, oni nie naciskali tylko powiedzieli, że będą go codziennie sprawdzać. Ostatecznie przyjechali dwa razy...
Natomiast z jego rodziną z którą mieszka były "przeboje". Bo rodzicie jak się dowiedzieli, że jest chory to wpadli w histerię. To są osoby, które całymi dniami siedzą przed telewizorem i tylko stamtąd czerpią wiedzę. Więc wpadli w panikę, że oni na pewno umrą, że to była tylko kwestia czasu, że to jest jego wina, że przyniósł zarazę, że to już koniec! Na raz zaczęli się źle czuć. Matka zaczęła kasłać, ojciec siedział załamany mówiąc, że na pewno ma temperaturę i żeby się już szykować na pogrzeb. Minęło kilka dni, ostatecznie temperatury nikt nie miał, kaszel pojawiał się tylko wtedy gdy była mowa o wirusie a tak sytuacja była bez  zmian. W domu gdzie mieszka razem sześć osób ostatecznie nikt nie zachorował. Najbardziej wyniszczająca okazała się w tym przypadku panika.

I druga sytuacja. Zachorowała moja babcia, która ma ponad 90 lat. Zaczęła się źle czuć w momencie gdy ją mocno przewiało. Była na badaniach i następnego dnia (gdy nie minęły jeszcze nawet 24 godziny) przyjechała policja oznajmiając jej, że ma kwarantannę. Skąd ta kwarantanna wtedy- nie wiem, bo wyniki były po trzech dniach. Ostatecznie babcia znalazła się w szpitalu z zapaleniem płuc. Nie można jej oczywiście odwiedzać a opieka pielęgniarska jest mówiąc delikatnie średnia. Babcia chciała wyjść do toalety i poprosiła o sweter to pielęgniarka odburknęła, że ona nie będzie jej tego swetra szukać. Poproszona o wodę nalała kranówkę, wyrzuciła do kosza korek z dziubkiem i wyszła trzaskając drzwiami. Babci było źle pić i w ogóle źle sięgnąć po tę wodę, więc sięgając po nią rozlała wszystko na pościel. Nie muszę chyba dodawać, że pielęgniarka pościeli wymienić nie chciała i babcia spała pod tym wszystkim aż samo wyschło. Przyznała się nam po kilku dniach dopiero. Babcia absolutnie nie jest "inwazyjną" osobą, która co chwilę coś chce chociaż nawet gdyby tak było to nic nie tłumaczy zachowania pielęgniarki. Do szpitala nie ma się za bardzo jak dodzwonić, nie ma z kim porozmawiać, tylko uzyskaliśmy informację, że babcia poleży tam ze dwa tygodnie.

I to takie dwie miłe "kowidowe" opowieści. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

vazzz

#6742732 Napisano: 09.11.2020 10:15:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

androm napisał(a):

scrabble napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy Los Mejores odpisało komuś na maila (dotyczącego konkursu w Biedrze)? Ciekawa jestem czy staną na wysokości zadania czy oleją sprawę.

Odpisali mi, że będzie brało udział w konkursie, te wysłane po północy.

a mi nie odpisali

Mi też nie odpisali

Wiedzieli, że raz wystarczy emotka

Chyba, że jeszcze się nie przekopali z natłoku mailowego. 
Maila dostałaś po 8 czy po 9? emotka

Ja wysłałam im maila o godz. 23.25 i właśnie teraz dostałam odpowiedź. Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6730694 Napisano: 21.09.2020 18:48:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bony Dino (do tych którzy nie wygrali- sprawdzajcie SPAM i inne foldery, bo moje wiadomości o wygranej trafiły właśnie tam). Wyświetl w wątku >>

vazzz

#6726569 Napisano: 03.09.2020 13:04:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zupełnie nic z Mirindy. Na tyle nagród... Nie wiem czy bardziej jestem w szoku czy bardziej jest mi przykro. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

vazzz

#6725726 Napisano: 31.08.2020 12:06:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

VAZZZ: W Fortisie lepiej brakiem weryfikacji się martwić, bo u nich maile od laureatów ostatnio coś za często giną. Twierdzą, że nie dostali, nie widzieli, nie mają u siebie i nagrody przepadają. Chyba że się uderza do sponsora i ma cierpliwość do nich  emotka  Widziałam korespondencję z nimi jednej konkursowiczki i z takim podejściem, jaki teraz mają, kariery im długiej nie wróżę  emotka  

Hmmm.. to nawet nie wiedziałam. Mam w takim razie nadzieję, że wszyscy dostaną swoje pozytywne weryfikacje jak najszybciej żeby oszczędzić sobie nerwów. Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

vazzz

#6725709 Napisano: 31.08.2020 11:38:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

vazzz napisał(a):

faworek napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktos jeszcze czeka na weryfikacje paragonu z Coca Cola- Odido ?

ja emotka

U mnie przed chwilą mail o pozytywnej weryfikacji.

No ja nadal nie mam

Ja odesłałam im dane w czwartek po południu. Myślę, że na spokojnie, powoli wysyłają potwierdzenia. Ja miałam dobrze opisany paragon, ale ktoś zdaje się pisał, że miał na paragonie napis "napój" i zweryfikowali go pozytywnie. Także trzeba po prostu spokojnie czekać i się nie martwić. Wyświetl w wątku >>
0 0