Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tomi1oo

tomi1oo

#6264295 Napisano: 04.10.2016 22:22:53 w Kupię...
Kupię aparat Fujifilm Instax Mini 8
Propozycje cenowe poprosze na priv z informacją o kolorze  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tomi1oo

#6263069 Napisano: 03.10.2016 08:39:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

tomi1oo napisał(a):

giulietta napisał(a):

tomi1oo napisał(a):

Taki komunikat zobaczy ktoś kto wygrał  emotka Ja tylko wywołałem odpowiedni skrypt na ich stronie  emotka
Tak w ogóle to z tym wpisywanie ile sztuk to albo zbierają dane statystyczne na temat efektywności kampanii albo mechanika konkursu trochę się rozjeżdża z opisem z regulaminu.

przy ręcznym losowaniu mógłbyś wywołać co najwyżej... ducha  emotka   emotka  nie wiem jak można być tak naiwnym w dzisiejszych czasach robiąc lot. z bramkami jak hakerzy potrafią rozwalić taką apkę zanim jeszcze powstała  emotka  za same karty można zaliczyć Dubaj, NY i podróż Orient Expressem z Paryża do Wenecji itd. 

Spokojnie gwarantuje Ci że nikt z poza agencji organizatora nie "rozwali apki" ani nie pozna godzin w których się aktywują bramki. Co innego programiści którzy ją tworzyli którzy mieli wgląd w listę godzin o których bramki są odblokowywane  emotka

Czyli nie o pełnych godzinach?tylko jak sobie odblokuja?

Tak. Data (dzień miesiąc rok godzina) były najprędzej losowane lub ustawione wg. uznania organizatora. I w ten sposób bramki mogą się pojawić w połowie trwania konkursu jak już wszyscy konkursowicze się wystrzelają  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tomi1oo

#6263067 Napisano: 03.10.2016 08:35:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

tomi1oo napisał(a):

Taki komunikat zobaczy ktoś kto wygrał  emotka Ja tylko wywołałem odpowiedni skrypt na ich stronie  emotka
Tak w ogóle to z tym wpisywanie ile sztuk to albo zbierają dane statystyczne na temat efektywności kampanii albo mechanika konkursu trochę się rozjeżdża z opisem z regulaminu.

przy ręcznym losowaniu mógłbyś wywołać co najwyżej... ducha  emotka   emotka  nie wiem jak można być tak naiwnym w dzisiejszych czasach robiąc lot. z bramkami jak hakerzy potrafią rozwalić taką apkę zanim jeszcze powstała  emotka  za same karty można zaliczyć Dubaj, NY i podróż Orient Expressem z Paryża do Wenecji itd. 

Spokojnie gwarantuje Ci że nikt z poza agencji organizatora nie "rozwali apki" ani nie pozna godzin w których się aktywują bramki. Co innego programiści którzy ją tworzyli którzy mieli wgląd w listę godzin o których bramki są odblokowywane  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tomi1oo

#6262819 Napisano: 02.10.2016 11:07:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Taki komunikat zobaczy ktoś kto wygrał  emotka Ja tylko wywołałem odpowiedni skrypt na ich stronie  emotka
Tak w ogóle to z tym wpisywanie ile sztuk to albo zbierają dane statystyczne na temat efektywności kampanii albo mechanika konkursu trochę się rozjeżdża z opisem z regulaminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

tomi1oo

tomi1oo

#6262802 Napisano: 02.10.2016 10:24:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

scrabble napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

petunija1 napisał(a):

scrabble napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

już ok, kurczę, ale się rozczarowałam! nie dość że bramki, to w dodatku jest limit na jedną wygraną dla 1 osoby emotka  
z tymi bramkami to się zmówili, czy jak, wrrr:(

I pewnie jeszcze nie ma rezerwy w związku z powyższym? emotka

widzę,że jest rezerwa- informują 2 osobę jak pierwsza nie spełni warunków

Moim zdaniem to nie jest rezerwa tylko przepada. Dajmy na to, że 12:00 jest otwarta bramka, kolejna o 14:00. W regulaminie jest zapis, że nieodebrana nagroda ( w sensie, że nikt akurat się nie zgłosił), przechodzi na miejsce kolejnej brami. Bramek jest 1000.  Nie ma nic o tym, że zostaną utworzone nowe... Jak dla mnie nagroda przepada na rzecz organizatora .

Koszmarne są te loterie  emotka  Dlaczego wszyscy idą na łatwiznę, zamiast zrobić fajny konkurs? Wystarczy, że bramki zrobią w krótkich odstępach czasowych i dam sobie głowę uciąć, ze połowa kasy zostanie w puli.

Powariowali z tymi bramkami.Każda loteria to samo.
Nie lubię. emotka

Ja nie rozumiem tych bramek... Czy one niby są o konkretnej godzinie typu 15.00 czy też można trafić o 11.39? Nie kapuję tych loterii bramkowych, bo próbuję różnie i d.pa

a o ktorym konkursie sa znowu bramki? Bramki polegaja na tym wlasnie ze sobie otwieraja np. na 3 minuty w danej godzinie i jak trafisz to twoje, a jak nie to musisz ponownie kupic produkt, aby wklepac kod. Tak czy inaczej Ty masz coraz mniej w portfelu, a im kupka ze sprzedazy rosnie:)

bramki są otwarte dopóki ktoś nie zdobędzie nagrody, więc jak od otwarcia nikt się nie zgłosi przez 2h to bramka będzie otwarte dalej, aż ktoś się zgłosi.
PS. A te bramki są w Ferrero

Teoretycznie o to chodzi ale nie rozpędzaj się tak. A skąd wiesz, że dajmy na to pierwsza bramka nie otwiera się o 9.05 a kolejna o 9.06? Nigdzie nie jest powiedziane, że przedziały czasowe są takie duże. Jakie wtedy masz prawdopodobieństwo trafienia ?

jak będą otwarte tak jak mówisz to będą do zgarnięcia 2 nagrody, więc jak nie będzie nikt się zgłaszał się od 9.05 do np. 12.00 to dwie osoby które po tej godzinie wbiją trafią nagrodę.


Połowę nagród zgarną osoby które znają te przedziały czasowe. Odnośnie dzisiejszego dnia to nikt nie powiedział że na dzisiaj jest przewidziana jakakolwiek nagroda. Może być np. rozdanych 1000 nagród ostatniego dnia konkursu. Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

tomi1oo

#6157745 Napisano: 09.02.2016 11:36:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@dzikiwiewiór napisał(a):

kalka napisał(a):

@dzikiwiewiór napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

jokan napisał(a):

nkba napisał(a):

@dzikiwiewiór napisał(a):

Bartosz i Helena z nowego dworu mazowieckiego wymiatają, nie wiedziałem że tam taka mocna reprezentacja w loteriach. Kolejny aleksandrow lodzki? emotka

https://www.zakreckubkiem.pl/#zwyciezcy

dokładnie to samo miałam napisać emotka Aleksandrów ma konkurencję !!! w czołówce jeszcze Ostrów Wielkopolski emotka No to się nam turniej miast zapowiada emotka


ale to jacyś jasnowidze czy jak ?emotka

no nie jak oni w to grają u mnie same pudła emotka

ciekawe czy beda im uznawac te drukowane paragony u cioci kasi w sklepie emotka

Myślę, że to po prostu są hurtownicy emotka   Nie sądzę, żeby drukowanie fałszywych paragonów wchodziło tu w grę, przecież wszystkie transakcje na kasie fiskalnej są opodatkowane, paragony są weryfikowane, a fałszowanie paragonów to przestępstwo gospodarcze, za które można pójść siedzieć. Czy takie ryzyko się opłaca?! emotka  

jak nagrodą główną jest samochód to czemu nie emotka

Podatki podatkami ale jeżeli sprzedaje coś w cenie zakupu to nie płaci vatu ani podatku dochodowego. Później sprzedają te same kawy nie dając paragonu i macie wytłumaczenie jak wygrywać  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tomi1oo

#5948565 Napisano: 28.11.2014 08:15:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
telefon z frugo - siodemka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tomi1oo

#5946946 Napisano: 24.11.2014 12:37:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy kontaktowali sie juz z kims z FRUGO smartfon za kody?
od tygodnia mam status oczekuje.. Wyświetl w wątku >>
0 0

tomi1oo

#5923044 Napisano: 26.09.2014 21:10:28 w Biedronka
Ciekawe jak sie beda zapatrywac na prace mojej 10 letniej siostry która od prawie 4 lat chodzi na zajęcia plastyczne a talent odziedziczony po tacie malarzu i to bynajmniej nie ścian emotka
Praca rysowana kredkami ale jak dla mnie bardzo ładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tomi1oo

#5309675 Napisano: 01.08.2012 02:43:46 w Inne mniejsze markety
Jak dzwonicie do agencji w konkursach typu czsówka sms to są wstanie wam podać międzyczas? Wyświetl w wątku >>
0 0

tomi1oo

#5307956 Napisano: 31.07.2012 02:50:01 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Jeszcze nie wiem co za nagroda ale dzisiaj na maila dostałem info że została do mnie paczka nadana...
Kompletnie nie kojarzę konka może ktoś też dostał maila?
kurier k-ex nadane ze Szczecina.. Wyświetl w wątku >>
0 0

tomi1oo

#5307218 Napisano: 31.07.2012 09:13:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzwonili już z konkursu z polsatu LATO na 7320?
Wyświetl w wątku >>
0 0

tomi1oo

#5307200 Napisano: 31.07.2012 09:07:03 w Carrefour konkursy
Wygrał ktoś z forumowiczów w tym konku:
208 POWODÓW, BY WYSŁAÆ SMS
nagrodę główną? Wyświetl w wątku >>
0 0