Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mmika26

mmika26

#6779792 Napisano: 07.05.2021 16:54:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eee2021 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Przychodzą Wam linki z Auchan po wygraniu? Wcześniej  wygrałam -był od razu, teraz mąż trafił i czekamy już godzinkę 


Na wp po około 30 min było

Ja już ponad godzinę nie mam maila na gazecie - może przyjdzie jeszcze emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6757007 Napisano: 08.01.2021 14:17:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Straszna posucha u mnie nastała, cokolwiek wygrać bym chciała, żeby przełamać złą passę... stary rok zakończył się fiaskiem, nowy same przegrane przynosi - ktoś moje wygrane chyba kosi emotka  wątku podziałaj na mnie chociaż trochę, już zapomniałam, kiedy coś wygrałam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6752093 Napisano: 14.12.2020 17:09:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dobra wpiszę się i ja - jedna wielka posucha... cisza głucha... żadnej nagrody, żadnej wygranej od długiego już czasu, moje szczęście gdzieś poszło do lasu i wrócić nie chce. Chciałabym znów zacząć wygrywać... niech dobra passa wraca, przybywa. Odczaruj mnie wątku, bo już za długo trwa ta posucha, zrób mi szczęściem malowany uśmiech od ucha do ucha!  Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6745334 Napisano: 18.11.2020 16:01:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Siema! Od jakiegoś czasu mam taką posuchę konkursową, że aż żal mnie samej siebie... im bardziej się staram, tym większe dno i większa kupa mułu! 
Chcę wygrać cokolwiek, żeby przełamać złą passę... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6710442 Napisano: 18.06.2020 15:27:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Buuu... od dawien dawna nic nie wygrałam, chociaż tak bardzo się starałam. 
Już tracę moc i wenę... chcę dziś wygrać cokolwiek, żeby przełamać złą passę. Jakaś klątwa czy urok na mnie został rzucony?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6708095 Napisano: 08.06.2020 12:46:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No to chyba nadszedł czas, żebym wpisała się na czarną listę i ja... im więcej gram, tym większe dno - zeroooo!  emotka emotka emotka
Już zapomniałam, kiedy coś wygrałam... jakiś pech się przypałętał i nie chce odejść. emotka emotka
Mam nadzieję, że dzisiaj może los dopisze i zła passa się przełamie. emotka
Losie, dobry losie, szczęściu przybywaj! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6701390 Napisano: 06.05.2020 17:38:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no to wpisuję się i ja... emotka
po całości ostatnio klapa... emotka  
nad zgłoszeniem w Jeżykach siedziałam, nawet czapy nie wygrałam emotka
inne nagrody też mnie szerokim łukiem omijają, kiedy wreszcie do mnie powpadają? czekam na dobry los, w końcu musi się odmienić coś. emotka  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6686273 Napisano: 27.02.2020 17:49:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Comedy Central informowało mailowo wygranych z konkursu Dzień Pizzy
Pytam bo wygrałam zegarek, ale nie mam maila.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6682680 Napisano: 14.02.2020 10:27:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Od początku tego roku straszna posucha, niech mnie ktoś odczaruje, bo coś czuję, że jakiś urok nade mną albo klątwa wisi... 
Chcę wygrać cokolwiek, żeby odczarować zły los.
Wątku jedyna moja nadzieja w Tobie... Zadziałaj!
Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6678558 Napisano: 30.01.2020 16:57:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
agniehaha89 napisał(a):

Nic nie wygrywam ;( ;(  Dlaaaaaaaaaaaczego?

Od początku tego roku mam tak samo jak Ty... 
Jakaś niewidoczna się stałam, jakkolwiek bym się nie starała. I na fejsie, i po za jedno wielkie dno i dolina. 
Wątku zadziałaj coś, chcę wygrywać emotka  nagrody zdobywać!  Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6675288 Napisano: 20.01.2020 12:05:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W tym roku jeszcze nic nie wygrałam. emotka
Chcę dzisiaj wygrać coś, cokolwiek, żeby przełamać i odczarować zły urok, zły los. emotka
Wątku liczę na ciebie, daj mi szczęścia odrobinę! emotka
Nagrody przybywajcie, czekam, wyglądam Was już z daleka! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6671804 Napisano: 09.01.2020 13:06:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka  
Nowy Rok
i co? I nic, a nic! Nic jeszcze nie wygrałam... a tak bardzo się tu i ówdzie starałam. 
Wątku podziałaj coś w tym temacie i daj szczęścia odrobinę, żeby nagrody powpadały. 
Chcę dzisiaj coś wygrać - cokolwiek! 
No i niech dobry los nam Wszystkim sprzyja, a zła passa niech przemija! 
Czeka na dobre wiadomości... niech szczęście u mnie Wątku zagości! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6668799 Napisano: 26.12.2019 09:26:54 w Moja pierwsza wygrana!
Pierwsza, pierwsza to miałam jakieś 5-6 lat i w chrupkach Star Foods orzechowych - moich ulubionych - znalazłam wygrany los na wyjazd do Disneylandu, który mój Tato zarekwirował i zostawił na pamiątkę... nie został nigdy nigdzie zgłoszony, nie został wykorzystany. 
Później namiętnie wysłałam SMS na konkursy z Brawo Girl, z czego moi rodzice nie bardzo byli zadowoleni, aż do razu pewnego, kiedy to przyjechał do nas wypasiony na tamte czasy telewizor z dvd. Nagroda też zarekwirowana, ale wykorzystana.
Później długi czas nigdzie w nic nie grałam, aż do czasu aż jakieś 12 lat temu przez przypadek wzięłam udział w konkursie McDonald i wygrałam zestaw kina domowego za 5tyś - od tamtej pory wróciłam do gry i jestem Konkursowiczką Wyświetl w wątku >>

mmika26

#6667686 Napisano: 19.12.2019 16:12:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wpisuję się znowu... Wątku, nie działasz na mnie wcale, nic mi się wygrać nie udaje.
Jedna wielka posucha, aż pech bucha!
... Ech wygrać coś bym chciała, cokolwiek. ???? Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6667404 Napisano: 18.12.2019 17:50:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dobra, czas na mnie... Wpisuję się tutaj i ja, bo posłucha u mnie straszna. Tic Tac nic, chociaż paragonów wysłałam krocie... Heineken też ugrzązł w błocie. Sprawdza się, że im bardziej się staram tym większe dno. Nagrody przybywajcie do mnie, no! Wątku podziałaj, szczęście przywołaj. Czekam na wysyp nagród - mam wciąż nadzieję, że rok dobrze zakończę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6666125 Napisano: 13.12.2019 11:54:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wpiszę się w tym wątku i ja... bo gram jak szalona, a szczęście szerokim łukiem mnie omija. emotka
Chcę coś wygrać - cokolwiek! emotka
Heniek - już moje wszystkie pomysły na życzenia zna, ale piwa nie raczy dać. emotka
Inne konkursy też moją twórczość dostają, ale nigdzie jej nie doceniają. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6660429 Napisano: 25.11.2019 12:11:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wpisuję się i ja, może wątek na mnie podziała i mi szczęście przyniesie, bo cisza u mnie nagrodowa... wielka, jedna padaka! emotka emotka emotka
Potwierdza się fakt, że im więcej gram i się staram tym większe dno, więc wątku zadziałaj chociaż pod koniec tego lichego miesiąca coś emotka
Heineken jak co roku - taka tradycja, mnie szerokim łukiem unika, Tic Tac też nagród nie daje, chociaż walczę wytrwale dalej emotka
Tak czy siak... kiepsko i to jeszcze jak! 
Nagrody zapraszam do mnie emotka  wątku działaj! No weź... podziałaj coś w tym temacie! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6658659 Napisano: 19.11.2019 19:33:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zaczął się mój "ulubiony" konkurs Heineken... setki życzeń już wysłałam, a w życiu nic nie wygrałam. Zobaczymy czy w tym roku szczęście dopisze, chociaż nie liczę... wysłałam wczoraj 3 życzenia i dzisiaj też kilka, bez szaleństw. Nie mogę rozgryźć, jaki mają gust. 
Może ktoś napisze czy wygrywa się u nich rymem, czy prozą? emotka  każda wskazówka na wagę złota, a w zasadzie na wagę kartonu piwa   emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

mmika26

#6658544 Napisano: 19.11.2019 14:21:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Długo już u mnie susza trwa, więc się wpiszę w tym wątku i ja... może to coś zadziała! 
Mam wrażenie, że im bardziej się staram, tym większą porażkę ponoszę.
Wątku zadziałaj, bardzo, bardzo proszę! 
Nagrody zapraszam do mnie. emotka
Dużo wygranych życzę sobie i Wam... idę, dalej gram! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

mmika26

#6650844 Napisano: 23.10.2019 12:42:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No to wpiszę się i ja .... cała nasza rodzina w Tic Tac gra, ale wygrać tylko raz się mojemu małżowi udało i więcej nic... Posucha, a  na Tic Tac już patrzeć nie chcę emotka  :P 
Chcę wygrać konsolę dla bombelka i czytnik dla siebie, ale marnie to widzę... emotka
Wątku podziałaj coś w temacie, daj nam trochę radości na chacie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0