Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lola.lola

lola.lola

#6639574 Napisano: 13.09.2019 16:05:22 w WC - rozmowy o wszystkim
Właśnie usłyszałam w radiu, że dziś będzie wyjątkowa pełnia księżyca - pełnia żniwiarzy. Księżyc będzie świecił wyjątkowo jasno, zjawisko to występuje bardzo rzadko - ostatnie było 20 lat temu, kolejne przewidują na 2049 rok.
Może ktoś nie słyszał a go zainteresuje emotka Wyświetl w wątku >>
4 pikawka, nkba, joan, mia 0

lola.lola

#6639121 Napisano: 12.09.2019 12:22:50 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś może orientuje się, czy pojawiły się może w lasach grzybyemotka
Chcieliśmy wybrać się w weekend. Wiem, że po tej suszy może być kiepsko.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6616897 Napisano: 05.07.2019 10:23:08 w SZUKAM....
monnikk napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Wykupiliśmy z chłopakiem wycieczkę do Hiszpanii (Tui) i otrzymałam w mailu informację, żeby sprawdzić datę ważności paszportu.
Do tej pory podróżowałam do Hiszpanii tylko z dowodem osobistym. Czy coś sie zmieniło w tej kwestii? Ktoś był może ostatnio?

Wróciłam z Hiszpanii dwa tygodnie temu, paszportu nie posiadam. Może to taki ich standardowy mail, żeby sprawdzić po prostu termin ważności dokumentu.

No to uff bo mój paszport stracił ważność akurat rok temu i nie wiem czy zdążyłabym wyrobić nowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6616888 Napisano: 05.07.2019 10:06:55 w SZUKAM....
Wykupiliśmy z chłopakiem wycieczkę do Hiszpanii (Tui) i otrzymałam w mailu informację, żeby sprawdzić datę ważności paszportu.
Do tej pory podróżowałam do Hiszpanii tylko z dowodem osobistym. Czy coś sie zmieniło w tej kwestii? Ktoś był może ostatnio? Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6589429 Napisano: 12.04.2019 11:02:25 w Wkurza mnie...
Od dłuższego czasu mniej więcej raz w tygodniu przed pracą kupuję sobie kanapkę w piekarni Oskroba. Rok temu kanapki kosztowały 5,50 zł, potem 5,80 zł a dziś zapłaciłam 6,20 emotka  nic się w nich nie zmienia poza ceną...  Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6576179 Napisano: 01.03.2019 11:37:44 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie namawianie klientów do zakładania kart w sklepach...
Dziś rano wstąpiłam do sklepu YR żeby kupić żel pod prysznic na wyjazd. Spieszyło mi się bo byłam już spóźniona do pracy, pani prosi o kartę, mówię że nie mam (zakupy robię tam może dwa razy w roku), mówi że w takim razie założymy, ja mówię, że  dziękuję, ona że będę miała zniżki, ja mówię, że dziękuję, ona że zachęca bo przy zakupie czegoś tam coś tam będzie minus ileś tam, ja mówię, że dziękuję... Wyświetl w wątku >>
2 brucee, defed 0

lola.lola

#6573296 Napisano: 20.02.2019 12:04:36 w WC - rozmowy o wszystkim
Za tydzień wybieram się na kilka dni do Aten. Czy łatwo jest się tam dogadać z Grekami? Mówią chętnie po angielsku? Czy może zdarzają się tam również Polacy? Czy ktoś może ma jakąś wiedzę w tym temacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6565107 Napisano: 19.01.2019 18:52:36 w Dziś cieszę się z.....
Bardzo się cieszę, że Jerzy Owsiak wrócił na stanowisko prezesa WOŚP emotka Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6565035 Napisano: 19.01.2019 10:36:24 w SZUKAM....
Szukam firmy, która wykonałaby mi taki tort.
Odbiór w Warszawie lub okolicach. Może możecie coś polecić?

Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6562054 Napisano: 09.01.2019 11:22:37 w Kupię...
Kupię iPhone 8 plus lub XS max  Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6557229 Napisano: 17.12.2018 11:42:40 w Dziś cieszę się z.....
cudaczek121 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Dziś w końcu cieszę się ze zbliżających się świąt.
Ostatnio spotkało mnie kilka przykrych rzeczy i zupełnie nie miałam na nie ochoty.
Dziś odwiedziłam sklep Flying Tiger i kupiłam dużo świątecznych papierów, wstążek, torebek itd - lubię pakować prezenty  emotka

Dodatkowo u nas na wigilijnej kolacji zawsze jest barszcz czerwony z uszkami. Tradycją jest, że gdy lepimy z mamą uszka do jednego wkładamy kawałek orzecha włoskiego i później osoba, która na niego trafi będzie miała szczęście na kolejny rok emotka  Jest przy tym dużo zabawy i emocji bo każdy chce go znaleźć na swoim talerzu emotka  
W tym roku postanowiłyśmy z mamą zrobić żart i włożyć orzecha do każdego uszka, żeby każdy miał szczęśliwy kolejny rok  emotka emotka

U mnie w domu wkłada się migdała do jednego z uszek tudzież pieroga emotka

U nas też był na początku migdał ale starsze pokolenie miało problem z gryzieniem więc zmieniliśmy na kawałek orzecha emotka Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6557228 Napisano: 17.12.2018 11:41:11 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

Jejku,zanim doczytałam Twój wpis do końca, to sobie wyobraziłam,że zamiast tej poduszki wypełnionej łuską gryki, przysłali Ci te kapcie wmawiając,że to jest właśnie ten zamówiony produkt emotka

Tez myślałam ze będzie coś o kapciach emotka  

szkoda ze niespodzianki nie będzie ale siostra na pewno tak czy siak się ucieszy. Ewentualnie jak nic nie mówiła to kup jej jakaś drobnostkę typu skarpetki, zapakuj i daj na pierwszy strzał a na końcu wyskocz z poduszka emotka

Tak też zrobiłam emotka  lecz mimo to troszkę mi smutno, że już wie jaki będzie "główny prezent" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6557031 Napisano: 16.12.2018 14:00:18 w Wkurza mnie...


Kilka dni temu zamówiłam prezent dla swojej siostry. Jest to poduszka wypełniona łuską gryki - moja siostra dużo o niej mówiła, myślała nad zakupem ale koszt (200 zł) wydawał jej się za duży więc sobie odpuściła. Dlatego postanowiłam podarować jej ją pod choinkę. Ku mojemu zdziwieniu kurier dostarczył przesyłkę wczoraj (sobota) i niestety to ona ją odebrała bo mnie nie było w domu. Paczka wręczona jej do rąk wygląda dokładnie tak jak na powyższym zdjęciu.
Tym oto sposobem nie będzie miała w święta żadnej niespodzianki bo pierwsze co rzuca się w oczy to wielkie logo firmy. Wkurza mnie takie pakowanie przesyłek - każdy od razu wie co jest w środku. Ponadto bezpośrednio na pudełku są naklejone informacje o adresacie + naklejka żeby paczką nie rzucać.
Próba odklejenia skończyła się fatalnie bo połowa została. Co ciekawe na stronie producenta poduszek mamy wyraźny zapis:
Produkty umieszczamy w kartonach wykonanych w 100% z makulatury. Kartony są eleganckie i świetnie nadają się jako opakowanie na prezent bez konieczności kupna dodatkowych, ozdobnych pudełek."
Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

lola.lola

#6556519 Napisano: 14.12.2018 11:06:05 w Dziś cieszę się z.....
Dziś w końcu cieszę się ze zbliżających się świąt.
Ostatnio spotkało mnie kilka przykrych rzeczy i zupełnie nie miałam na nie ochoty.
Dziś odwiedziłam sklep Flying Tiger i kupiłam dużo świątecznych papierów, wstążek, torebek itd - lubię pakować prezenty emotka

Dodatkowo u nas na wigilijnej kolacji zawsze jest barszcz czerwony z uszkami. Tradycją jest, że gdy lepimy z mamą uszka do jednego wkładamy kawałek orzecha włoskiego i później osoba, która na niego trafi będzie miała szczęście na kolejny rok emotka  Jest przy tym dużo zabawy i emocji bo każdy chce go znaleźć na swoim talerzu emotka  
W tym roku postanowiłyśmy z mamą zrobić żart i włożyć orzecha do każdego uszka, żeby każdy miał szczęśliwy kolejny rok emotka emotka Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6555533 Napisano: 11.12.2018 12:52:35 w SZUKAM....
Czy ktoś może wie gdzie kupię Chocosticki? Coś na wzór tego:

https://chocoliss...Czekolada-mleczna-do

(tutaj jest dostawa na 21 grudnia a ja potrzebuję to wcześniej) Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6554967 Napisano: 09.12.2018 17:35:22 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś wie gdzie za darmo obejrzę 4 sezon serialu The Affair ?emotka  Na netflixie odcinki kończą się na trzecim sezonie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6554740 Napisano: 08.12.2018 11:00:59 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja mam właśnie mieszane uczucia...Oczywiście szkoda mi zwierząt, bo niektóre faktycznie się boją ale z drugiej strony myślę sobie (w kwestii Sylwestra), że fajerwerki stały się już takim symbolem. Do tej pory zawsze jednak mnie cieszyło jak o północy wszyscy wychodziliśmy na dwór, było odliczanie i później pokaz sztucznych ogni, wszyscy się cieszyli i składali sobie życzenia. 
A teraz "uczcijmy Nowy Rok minutą ciszy" emotka  Jakieś to smutne mi się wydaje... 
Oczywiście wiem, że ludzie i tak będą strzelać więc ciszy nie będzie (ale wyobraźcie to sobie) emotka
Tak sobie myślę, że raz w roku chyba nie robi nikomu aż takiej krzywdy. Sama mam suczkę, zawsze wcześniej wychodzimy z nią na bardzo długi spacer żeby się wybiegała i zmęczyła i później strzały nie robią na niej wrażenia. 
Przeciwna jestem jedynie strzelaniu wcześniej - nie rozumiem co to ma na celu emotka Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6554726 Napisano: 08.12.2018 10:27:59 w WC - rozmowy o wszystkim
Czytałam właśnie artykuł, że w tym roku nie odbędzie się tradycyjne "Światełko do nieba", w Warszawie nie będzie również pokazu fajerwerków w Sylwestra. 
Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6552375 Napisano: 30.11.2018 18:31:48 w Lay's
U mnie było:  Laysomnia - film dokumentalny przedstawiający skutki niedoboru chipsów Lay's w organizmie emotka Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

lola.lola

#6552320 Napisano: 30.11.2018 16:49:18 w Wkurza mnie...
Kiedyś chyba była jakaś akcja społeczna, że pewien dziennikarz przebrał się za bezdomnego i uzbierał grube pieniądze na warszawskim Starym Mieście.. Ja jestem sceptyczna do takich osób.
Za to ostatnio była nagłośniona akcja, że starsza pani sprzedaje sadzonki roślinek (które sama rozsadza) na Ochocie przy pl Zawiszy.. Za dosłownie grosze. Ktoś zrobił zdjęcie, wrzucił na facebooka, po kilku godzinach miało ok tysiąca udostępnień - tak szybko wieść się rozniosła, staruszka pewnie była w szoku, że nagle tylu klientów się zjawiło   emotka  emotka Wyświetl w wątku >>