Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lola.lola

lola.lola

#6552200 Napisano: 30.11.2018 12:26:01 w Wkurza mnie...
Kurcze wiecie co, jestem chyba bardzo naiwna bo w pierwszej chwili zupełnie nie skojarzyłam, że to może być próba wyłudzenia (oczywiście nie musi bo nie chcę nikogo osądzać)... Wkurzył mnie po prostu fakt, że dziewczyna sama nie kupi dziadkowi koca tylko prosi o to Filipa..
Strasznie jest przykre, że ludzie tak postępują, mam wrażenie, że teraz gdy zbliżają się święta każdy jest bardziej otwarty na innych, ma większą potrzebę niesienia pomocy. I później nie wiadomo czy faktycznie się komuś pomogło w potrzebie   emotka Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6552172 Napisano: 30.11.2018 11:22:52 w Wkurza mnie...
Przejrzałam z ciekawości posty pod zdjęciem konkursowym Smyka/Filipa Chajzera.. Zastanawia mnie zdjęcie, które wstawiła dziewczyna z prośbą o koc dla jej dziadka.. ile kosztuje koc? Dlaczego sama mu go nie podaruje? Czy jeżeli Filip jej nie wybierze to dziadek będzie marzł? Oczywiście zgłosiło się wiele osób, które chętnie jej te koce podarują i pomogą jeśli jeszcze czegoś potrzebuje..  Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6551527 Napisano: 28.11.2018 12:50:58 w Lay's
I robicie też jakieś zdjęcie do tego tytułu? czy dajecie to przykładowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6551258 Napisano: 27.11.2018 16:51:13 w Lay's
Ja miałam już nie grać w Lay's aż tu nagle promka na chipsy w Biedrze emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

lola.lola

#6550454 Napisano: 24.11.2018 17:37:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

anula81 napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

anula81 napisał(a):

synk napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Wrzucili Heinekena z 21 listopada emotka  

i znowu doooooopa. Moja "poezja" im nie leży

trzeba próbować, sama w szeszłym roku miałam 10 kartonów, i choć grałam od pierwszego dnia, nie trafiały się od razu, dziennie jest na bank ok 500 zgłoszeń jak nie koło tysiąca, a dają 50 kartonów, więc słać, zapomnieć i czekać na @ emotka głowa do góry jeszcze masa dni przed nami, a swoją drogą choć wygrywają całe rodziny to nie trafiło mi się w zeszłym roku wygrac x2 na te same dane, więc na każdego przyjdzie i w tym roku czas emotka i nie wygrywałam rymowankami! szczere zwykłe życzenia miały branie.

I taka jest moja strategia na ten rok! wrzucać i zapominać. jak sie uda to fajnie, jak nie to tragedii nie ma:)

bo to jest najlepsza strategia konkursowa którą stosuję i nie mam załamki jak się nie uda, szukam innego, i idę dalej ;D a potem miłę zaskoczenie emotka

pisze codziennie po kilka życzeń i nic nie trafiam w gust. wybiorę się chyba po EB przynajmniej po weekendzie kody zgłoszę  emotka

U mnie też nic emotka  a Heineken to akurat jedyne piwko, po które zawsze sięgam na imprezach (#wiernafanka) emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

lola.lola

#6550407 Napisano: 24.11.2018 13:32:21 w Wkurza mnie...
Ja ostatnio napisałam w wątku Lays, że myślałam, że w ostatnim etapie będą ciekawsze nagrody, ten sam Pan obdarował mnie łapką w dół, pewnie go wkurzyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6550392 Napisano: 24.11.2018 11:45:33 w Wkurza mnie...
A może po prostu nie pomagaj, przejdź obok tego obojętnie, daj żyć ludziom tak jak chcą ? Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6549913 Napisano: 22.11.2018 16:54:29 w Lay's
Zerknęłam sobie z ciekawości jakie nagrody będą w ostatnim etapie i hmmm... myślałam, że na ostatni etap zostawią jakieś perełki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6549845 Napisano: 22.11.2018 13:58:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Heineken nic, Lays nic, wszystko nic.... Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6549803 Napisano: 22.11.2018 12:20:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bagietkoweniebo napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Ja się w tym roku znowu nabrałam w Heinekenie, że codziennie wygrywa 100 osób i że szansa jest całkiem spora emotka  a tu dziennie tylko 50 + przyjaciele  emotka  więc JUŻ JA WIDZĘ TO SWOJE KONKURSOWE SZCZĘŚCIE emotka  

Ale nadal 50 to sporo

W moim przypadku jakby było 500 to nadal byłoby mało emotka
Na ich FB ktoś napisał, że w poprzedniej edycji wysłał 180 zgłoszeń i nic, na co odpisali że ZGŁOSZEŃ JEST NAPRAWDĘ OGROM emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6549799 Napisano: 22.11.2018 12:11:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja się w tym roku znowu nabrałam w Heinekenie, że codziennie wygrywa 100 osób i że szansa jest całkiem spora emotka  a tu dziennie tylko 50 + przyjaciele  emotka  więc JUŻ JA WIDZĘ TO SWOJE KONKURSOWE SZCZĘŚCIE emotka   Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

lola.lola

#6549514 Napisano: 21.11.2018 14:21:01 w Wkurza mnie...
danae napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie mój telefon emotka  wychodziłam z domu z psem na spacer i miałam 92% baterii. nagrałam krótki filmik (dosłownie 20 sekund) i nagle telefon się wyłączył. Długo nie chciał się włączyć a jak już to zrobił to nagle bateria 10% emotka  dodam że jest to iPhone 6 plus (więc już stary). Ktoś miał taki przypadek? może to przez niską temperaturę? emotka

Stary? emotka Ja działam na iphone 5, to jest dopiero starożytna historia  emotka Mam dokładnie ten sam problem, z 4s też tak było. Jak marzł, to nieważne ile miał % baterii, po prostu głupiał. Raz z tym poszłam do serwisu, ale usłyszałam, że prawdopodobnie bateria jest już na wykończeniu i to jest kwestia albo wymiany baterii (co tak łatwe w przypadku Apple nie jest), albo wskazany upgrade telefonu na nowszy model.

Na razie mnie absolutnie nie stać na takie manewry ze zmianą telefonu, więc modlę się, żebyśmy jakoś przetrwali tę zimę.

... a Lays nowego dać nie chce... emotka  :P Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6549507 Napisano: 21.11.2018 14:08:22 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mój telefon emotka  wychodziłam z domu z psem na spacer i miałam 92% baterii. nagrałam krótki filmik (dosłownie 20 sekund) i nagle telefon się wyłączył. Długo nie chciał się włączyć a jak już to zrobił to nagle bateria 10% emotka  dodam że jest to iPhone 6 plus (więc już stary). Ktoś miał taki przypadek? może to przez niską temperaturę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6549241 Napisano: 20.11.2018 17:36:34 w Lay's
UlCiAh napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Ja próbowałam zdjęciem.
Chyba w pierwszym etapie jak było pytanie w stylu dlaczego impreza z Lay's jest zawsze udana wysłałam coś takiego

Ale fajne  emotka
Udało Ci się tym zgloszeniem wygrać? 

Niestety w Laysach zupełnie nic nigdy mi się nie udaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6549196 Napisano: 20.11.2018 15:47:15 w Lay's
Ja próbowałam zdjęciem.
Chyba w pierwszym etapie jak było pytanie w stylu dlaczego impreza z Lay's jest zawsze udana wysłałam coś takiego
Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6549181 Napisano: 20.11.2018 15:08:09 w Lay's
bagietkoweniebo napisał(a):

Są wyniki Lay's z 15.11
Kończę działalnośc w tym konkursie, bo akurat 15.11 mialam w moim odczuciu najlepsza fotke na jaką mnie stać, więc jak tego nie nagrodzili to juz niczego nie nagrodzą

Ktoś chyba pisał, że oni bardziej patrzą na tekst i wygrywają nawet zdjęcia, które są jako przykład. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6549134 Napisano: 20.11.2018 13:41:14 w Wkurza mnie...
Wkurzam się sama na siebie za to, że już zupełnie nie mam konkursowej weny... Wczoraj usiadłam do swojego starego komputera i znalazłam plik (z 2014roku!), gdzie zapisywałam "na brudno" swoje konkursowe teksty.. Teraz jak je czytam to jestem w szoku, że sama coś takiego potrafiłam napisać emotka  Teraz zupełnie już nie umiem odnaleźć się w konkursowym świecie emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, androm 0

lola.lola

#6542528 Napisano: 28.10.2018 13:55:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ostatnio w tv pewien "majster" powiedział, że firmy wykończeniowe nie powinny pobierać od inwestorów zaliczek  emotka  Że każda firma np. materiały powinna kupować z własnego kapitału a nie pieniędzy klienta (bo jeśli firma jest porządna to ma swój kapitał). Sama pracuję w podobnej branży i zdążyłam się zorientować co teraz ludzie wyprawiają. Na przykład wpłacają zaliczkę, odbierają usługę i nie chcą zapłacić reszty... Zaliczka jest również zabezpieczeniem wykonawcy, żeby w ostatniej chwili taki Janusz nie powiedział, że on jednak rezygnuje i wycofuje się ze współpracy gdy materiały zostały już załóżmy przez wykonawcę kupione. 

I potem ludzie oglądają takiego "majstra" w tv i myślą, że są królami życia i wszystko im się należy za free.......... Wyświetl w wątku >>

lola.lola

#6542220 Napisano: 26.10.2018 16:53:30 w Wkurza mnie...
Przez usterkę PKO nie mogę zrobić zakupów online i w między czasie wykupili mi bluzkę!! emotka  Dodałam do koszyka rozmiar mniejszą i wyświetla, że rozmiar 34 został ostatni i lepiej żebym się pospieszyła!! emotka  
#życienakrawędzi
Swoją drogą podobno odrzuca też płatności kartą i wypłaty z bankomatów więc w sumie lipka jak ktoś (tak jak ja) nie nosi przy sobie żadnej gotówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6542144 Napisano: 26.10.2018 12:59:33 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

(kurier) zadzwonił, ale - kiedy już stał pod domem, a ja... machałam mu z daleka z przystanku i właśnie wsiadałam do nadjeżdżającego autobusu z biletem w dłoni. Czekałam na (paczkę) prawie tydzień. A kurier do mnie bez żadnego oporu:
"No widzę panią. No widzę, że pani wsiada. To ja przerzucę paczkę nad ogrodzeniem, ok?"

Miałbym pewne opory, by się zgodzić, zwłaszcza w sytuacji, gdy paczka zawierałaby unikalną porcelanową filiżankę do kolekcji...
No chyba, że w ogrodzie za płotem byłaby sterta zagrabionych liści, a kurier ma dobre oko i pewną rękę  emotka

Dokładnie, czytasz w moich myślach! emotka  - tam jest beton i on o tym oczywiście dobrze wie, bo zna, niejeden raz już był przy bramie i na dodatek teraz też stoi obok.  emotka emotka

Ja ze swoim kurierem z DPD mamy deal, że jak nikogo nie ma w domu to przekłada paczkę przez furtkę i kładzie na pojemnikach do sortowania śmieci emotka   Przed chwilą właśnie dzwonił i zostawił tam moje foremki do wycinania ciasteczek emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0